Windows

Kā atbrīvoties no NETWORK_FAILED kļūdas pārlūkā Chrome?

Google Chrome interneta veikals ir lielisks noderīgu lietotņu un paplašinājumu avots pārlūkprogrammai Chrome. Tomēr daži lietotāji nesen ziņoja, ka, mēģinot lejupielādēt lietotnes un paplašinājumus, rodas problēmas. Tā vietā, kas parasti ir vienkāršs un vienkāršs process, viņi saņēma kļūdas ziņojumu: “Notikusi kļūda, NETWORK_FAILED.”

Ko nozīmē kļūda pārlūkprogrammā Chrome? Tātad, kā labot kļūdu Network_Failed pārlūkā Chrome? Uz šiem jautājumiem mēs centīsimies atbildēt šajā rakstā.

Kā novērst kļūdu Network_Failed Chrome pārlūkprogrammā operētājsistēmā Windows 10

Daži lietotāji ziņo, ka problēma ir tikai ar dažām lietotnēm un paplašinājumiem, bet citi saka, ka no Google Chrome interneta veikala vispār nevar neko lejupielādēt. Neatkarīgi no tā, kāda ir problēmas versija, jūs, iespējams, meklējat atbildes. Neuztraucieties, jo mēs esam šeit, lai palīdzētu. Problēmai var būt vairāki iemesli: novecojis Chrome pārlūks, ļaunprātīga programmatūra, reklāmprogrammatūra, pārlūka nolaupīšana, pārslogots lejupielādes katalogs utt. Tādējādi ir arī diezgan daudz risinājumu, kurus varat izmēģināt. Tie ietver:

 • Pārlūkprogrammas Google Chrome atjaunināšana uz jaunāko versiju
 • Palaist Google Chrome integrēto tīrīšanas rīku
 • Pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas izmantošana jūsu sistēmā
 • Mainīt mapi Lejupielāde
 • Chrome atiestatīšana

Tagad mēs izskatīsim katru no iepriekš minētajiem labojumiem pa vienam. Sāciet tos izmēģināt pa vienam no sākuma. Ja pirmais risinājums nedarbojas, pārejiet pie nākamā un tā tālāk - mēs esam mēģinājuši iepriekš minētos labojumus uzrādīt grūtības secībā: sākot no vienkāršākajām iespējām un pārejot uz laikietilpīgākajām.

Tātad, iesim.

Labot vienu: atjauniniet savu Google Chrome

Daudzi lietotāji ir atraduši šo problēmu efektīvu risinājumu. Pēc tam, kad viņi ir atjauninājuši pārlūkprogrammu uz jaunāko pieejamo versiju, kļūdas ziņojums ir pazudis. Tātad, vienkāršākais un ātrākais risinājums, ko vispirms izmēģināt, ir pārlūkprogrammas atjaunināšana.

Labot divus: palaidiet Google Chrome integrēto tīrīšanas rīku

Viens no iespējamiem kļūdas cēloņiem var būt pārlūka nolaupītāji un ļaunprogrammatūra, kas inficē jūsu sistēmu. Par laimi, pārlūkam Google Chrome ir iebūvēts rīks, kuru var izmantot noņemšanai

šāda problēma. Lai izmantotu Google Chrome integrēto tīrīšanas rīku, rīkojieties šādi:

 • Noklikšķiniet uz pogas Darbība (trīs vertikāli punkti augšējā labajā stūrī).
 • Izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 • Iestatījumu logā ritiniet līdz apakšai un atlasiet Papildu.
 • Atrodiet pēdējo iespēju - Iztīrīt datoru - un noklikšķiniet uz tā.
 • Nospiediet Atrast, lai sāktu skenēšanu.
 • Pēc tam rīks no jūsu sistēmas noņems ļaunprātīgas programmatūras, īpašu uzmanību pievēršot ļaunprogrammatūras vienumiem, kas ietekmē jūsu pārlūkprogrammu.

Labot trīs: veiciet pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu savā sistēmā

Viens no visticamākajiem pārlūkā Chrome redzamā kļūdas ziņojuma cēloņiem ir tas, ka jūsu dators ir inficēts ar reklāmprogrammatūru vai ļaunprātīgu programmatūru. Parasti šāda ļaunprātīga programmatūra nonāk datorā, kad lejupielādējat bezmaksas programmu vai rīku un neatzīmējat papildu programmatūras opciju. Veids, kā atbrīvoties no reklāmprogrammatūras / ļaunprogrammatūras, ir izmantot uzticamu pret ļaunprātīgas programmatūras rīku, piemēram, Auslogics Anti-Malware.

Pēc instalēšanas programmatūra automātiski veiks visas sistēmas skenēšanu, atrodot pat visretākos ļaunprātīgos objektus, un pēc tam tos droši noņems no datora, pirms tiem izdosies radīt nepatikšanas jūsu datorā. Programma atšķiras no citas pretvīrusu programmatūras ar to, ka tā ļauj elastīgi plānot automātisko meklēšanu, uztver ļaunprātīgas programmatūras vienumus, kurus jūsu primārais pretvīrusu vīrietis varētu palaist garām, to ir ļoti viegli iestatīt un tam ir vienkāršs lietotājam draudzīgs interfeiss. vairāk. Turklāt Auslogics Anti-Malware ir paredzēts darbam kopā ar primāro antivīrusu bez saderības problēmām - ja vēlaties saglabāt abas programmas. Programmā jums būs jāizvēlas palaist ātro skenēšanu (tiks skenētas tikai galvenās jomas datorā), dziļu skenēšanu (tiks skenēta visa jūsu sistēma) un pielāgoto skenēšanu (kur varēsiet izvēlēties konkrētas mapes un analizējamie faili)

Labot četrus: mainiet lejupielādes mapi

Ja lejupielādes mape ir pilna vai vairs nav pieejama kāda cita iemesla dēļ, jūs nevarēsit lejupielādēt lietotni vai paplašinājumu no Google Chrome veikala. Tātad, ja jūs saņemat

Kļūda TĪKLS Neveiksmīgs, mēģiniet mainīt lejupielādes vietu. Lūk, kā to izdarīt:

 • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
 • Noklikšķiniet uz Papildu.
 • Ritiniet līdz lejai Lejupielādes un noklikšķiniet uz Mainīt.
 • Logā Atrašanās vieta atlasiet jaunu atrašanās vietu.
 • Iestatiet vēlamo atrašanās vietu.

Labot piecus: atiestatiet Google Chrome

Ja neviens no iepriekš minētajiem risinājumiem nav bijis veiksmīgs, varat mēģināt pilnībā atiestatīt pārlūku Chrome. Vispirms pārliecinieties, vai dublējat grāmatzīmes un pārlūka iestatījumus, un pēc tam turpiniet pārlūkprogrammas atiestatīšanu.

Tur jums tas ir. Mēs ceram, ka jums izdevās atbrīvoties no kļūdas NETWORK_FAILED, izmantojot vienu no iepriekš minētajiem risinājumiem. Kurš ir bijis visefektīvākais? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found