Windows

Padariet savu sistēmu vieglāku, noņemot nevajadzīgus priekšmetus

Datora lietošanas laikā tiek instalētas lietotnes, programmas un spēles. Laika gaitā visa sistēmā esošā programmatūra var rīt daudz vietas. Dažas no šīm programmām lejupielādē papildu failus, vēl vairāk piepildot cieto disku.

Galu galā jūs pāriet no dažām vairs nevajadzīgām lietotnēm un instalējat jaunas, ko darāt. Vecās programmas turpina uzkrāties un veicina sistēmas palēnināšanos. Tikmēr Windows var lejupielādēt operētājsistēmas un komponentu failus, kas pēc lietošanas paliek datorā. Neto rezultāts ir dators, kura veiktspēju nopietni ietekmē.

Auslogics BoostSpeed ​​11 ir aprīkots ar rīkiem, kas jūsu operētājsistēmu padara plānāku. Tas var palīdzēt jums iztīrīt nevajadzīgos OS un komponentu failus, kā arī noņemt neizmantotās lietotnes no datora. Dažas lietotnes var izrādīties neiespējami atinstalēt, izmantojot parasto metodi. Auslogics BoostSpeed ​​nodrošina rīku, kā tikt galā arī ar šo situāciju.

Dzēšot neizmantotās lietojumprogrammas, CPU un operatīvās atmiņas apjoms ir mazāks, lai uzlabotu to ātrumu, tādējādi uzlabojot datora kopējo veiktspēju. BoostSpeed ​​īpašie rīki palīdz noņemt neizmantotās sistēmas un lietotāju programmas, un to izmantošana ir paskaidrota šajā rokasgrāmatā.

Nevajadzīgo lietojumprogrammu dzēšana ar BoostSpeed ​​ir vienkārša un vienkārša. Kad BoostSpeed ​​11 ir palaists jūsu datorā, programmas galvenajā logā noklikšķiniet uz cilnes Notīrīt.

Cilne Tīrīšana ir sadalīta trīs vertikālās rūtīs (un sadaļā Noderīgi rīki). Labajā pusē esošajā rūtī ir rīki, kas palīdzēs atbrīvot daudz vietas un samazināt jūsu sistēmu.

Šeit ir divi BoostSpeed ​​rīki, kas jums nepieciešami:

 • Atinstalēt pārvaldnieku
 • Windows plānāks

Šajā rokasgrāmatā ir paskaidrots, kā izmantot katru rīku un sasniegt labākos rezultātus.

Atinstalēt pārvaldnieku

Atinstalēšanas pārvaldnieks parāda visas datorā instalētās programmas un ļauj noņemt tās, kuras vairs neizmantojat vai nav nepieciešamas:

 1. Lai ielādētu atinstalēšanas pārvaldnieku, cilnes Tīrīšana labajā rūtī noklikšķiniet uz saites “Dzēst neizmantotās lietojumprogrammas”. Rīks tiks ielādēts jaunā cilnē programmas galvenā loga labajā pusē.
 2. Galvenajā rūtī redzēsiet to programmu sarakstu, kuras tiek reti izmantotas vai nekad netiek izmantotas, kā arī to izmērus, pēdējās lietošanas datumus un vērtējumus.
 3. Lūk, kā skatīt informāciju par neizmantotu lietojumprogrammu:
 • Atlasiet to un skatiet informāciju cilnes Informācija rūts apakšdaļā.
 • Veiciet dubultklikšķi uz lietotnes, lai dialoglodziņā Lietojumprogrammas rekvizīti cilnēs Vispārīgi un Informācija skatītu papildu informāciju par to.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotnes un atlasiet “Google it”, lai atvērtu pārlūka logu ar informāciju par lietojumprogrammu.
 • Lai noņemtu nevajadzīgu lietojumprogrammu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atlasiet Atinstalēt. Kad tiek parādīts Auslogics atinstalēšanas pārvaldnieka apstiprinājuma dialoglodziņš, noklikšķiniet uz Atinstalēt, lai apstiprinātu noņemšanu. Atkārtojiet šo darbību katrai lietotnei, kuru vēlaties noņemt.

Spēks

Dažas lietojumprogrammas nevar noņemt, izmantojot parastos līdzekļus. BoostSpeed ​​opcija Force Uninstall atbrīvosies no šīm programmām jums:

 1. Vai nu noklikšķiniet uz saites “Piespiedu atinstalēšana lietojumprogrammas” cilnes Tīrīšana labajā rūtī, vai cilnes Atinstalēšanas pārvaldnieks kreisajā izvēlnes rūtī atlasiet Piespiest atinstalēšanu.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietojumprogrammas, ar kuru rodas problēmas, un atlasiet Piespiedu noņemšana. Šis rīks skenēs sistēmu un atradīs visus datus, kas saistīti ar spītīgo programmu.
 3. Noklikšķiniet uz pogas Noņemt. Kad darbība ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Aizvērt, lai atgrieztos ekrānā Piespiedu atinstalēšana, lai varētu noņemt citas nevēlamas lietojumprogrammas.

Windows plānāks

Šis rīks sagriež taukus no datora, iztīrot nevajadzīgos komponentus un lietojumprogrammas.

Vienreizēja apkope ar Auslogics Windows Slimmer

 1. Auslogics BoostSpeed ​​cilnes Tīrīšana sadaļā Noderīgi rīki atlasiet Windows Slimmer. Rīks tiks ielādēts jaunā cilnē programmas galvenā loga labajā pusē.
 1. Atlasiet cilni Vienreizēja apkope.
 1. Galvenajā logā ir sešas sistēmas sadaļas, kuras varat tīrīt. Ņemiet vērā, ka daži no tiem var būt pelēki, kas nozīmē, ka šajā kategorijā nav nevajadzīgu failu:
 • Novecojušas WinSxS bibliotēkas. Šajā sadaļā ir Windows instalācijas faili, atjauninājumi, dublējumkopijas un vecās Windows bibliotēku versijas.
 • Atspējoti komponenti. Šajā sadaļā ir faili, kas saistīti ar atspējotiem sistēmas komponentiem.
 • Vecā Windows versija. Šajā sadaļā ir datorā instalētās iepriekšējās Windows versijas vai būvējuma faili.
 • Windows atjaunināšanas faili. Šajā sadaļā ir pagaidu un instalēšanas faili, kas lejupielādēti, izmantojot Windows atjaunināšanu.
 • Windows demonstrācijas saturs. Šajā sadaļā ir bezmaksas Windows demonstrācijas faili.
 • Sistēmas atjaunošanas punkti. Šajā sadaļā ir visi sistēmas un lietotāja izveidotie atjaunošanas punkti datorā.
 1. Atlasiet sadaļu un noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
 1. Kad skenēšana ir pabeigta, pārskatiet rezultātus un noklikšķiniet uz Sākt tīrīšanu.

Atkārtojiet 4. un 5. darbību katrai sadaļai, kuru vēlaties tīrīt.

Regulāra apkope ar Auslogics Windows Slimmer

 1. Auslogics BoostSpeed ​​cilnes Tīrīšana sadaļā Noderīgi rīki atlasiet Windows Slimmer. Rīks tiks ielādēts jaunā cilnē programmas galvenā loga labajā pusē.
 1. Atlasiet cilni Regulārā apkope.
 1. Galvenajā logā ir piecas sistēmas sadaļas, kuras varat sakopt:
 • Atlasiet Atmiņas izgāztuves lai izdzēstu atmiņas dump failus.
 • Atlasiet CD / DVD dedzināšanas kešatmiņas mape lai izdzēstu pagaidu failus, kas izveidoti, sadedzinot saturu noņemamā diskā.
 • Atlasiet Atkritne lai notīrītu visus atkritnes failus.
 • Atlasiet Pagaidu mapes lai izdzēstu pagaidu failus no sistēmas.
 • Atlasiet Lietojumprogrammu žurnāli lai notīrītu visus žurnālus, kurus izveidojušas instalētās lietojumprogrammas.
 1. Jūs varat skenēt sadaļas pa vienam vai visas uzreiz. Atlasiet sadaļu (-as), kuru (-as) vēlaties skenēt, un noklikšķiniet uz Sākt skenēšanu.
 1. Pārskatiet skenēšanas rezultātus un noklikšķiniet uz Sākt tīrīšanu.

Windows instalācijas failu palieku tīrīšana un nevajadzīgu lietojumprogrammu un sistēmas sastāvdaļu dzēšana palīdz atbrīvot vietu un uzlabo datora stabilitāti.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found