Windows

Kā noņemt paplašinājumu SpecialSearchOption?

Nevienam nepatīk, ja kāda nevēlama vienība pārņem pārlūku Chrome un sāk jaukt lietas. Ja tas ir tas, ko jūs šobrīd piedzīvojat, mums ir labas ziņas: problēma ir 100% novēršama. Vienkārši lasiet tālāk, lai atrastu pārbaudītu un viegli sekojamu padomu sarakstu, kā noņemt paplašinājumu SpecialSearchOption no Chrome.

Kas ir Chrome paplašinājums SpecialSearchOption?

SpecialSearchOption ir nejauks nolaupītājs, kura mērķauditorija ir populāras pārlūkprogrammas, un jūsu iecienītākais Chrome ir visbiežākais upuris šajā rakstā. Lejupielādējot unx instalējot jūsu sistēmā, paplašinājums bez jūsu atļaujas maina jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, piemēram, sākumlapu, jaunas cilnes darbību un meklētājprogrammu. Lietotnes mērķis ir iejaukties jūsu sesijās un kontrolēt pārlūkošanu - kaut arī tie, kas izstrādāja bēdīgi slaveno lietu, apgalvo, ka visa tā jēga ir padarīt interneta navigāciju patīkamāku. Tas nozīmē, ka lielākā daļa Chrome lietotāju uzskata (un mēs no visas sirds piekrītam šim viedoklim), ka kļūt par privātuma pārkāpumu upuri diez vai ir patīkama pieredze. Paturot to prātā, mēs domājam, ka ir pienācis laiks vērsties pret SpecialSearchOption.

Vai Chrome paplašinājums SpecialSearchOption ir drošs?

Tā kā ir nolaupītājs, kas paredzēts, lai izjauktu jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, Chrome paplašinājums SpecialSearchOption noteikti apdraud drošību. Vispirms zema lieta aizstāj jūsu likumīgo meklētājprogrammu ar pielāgotu Yahoo versiju. Rezultātā, veicot meklēšanu tīmeklī, jūs redzat ne tikai Yahoo rezultātus, bet arī daudz maldinošu saišu, kas pakļauj jūs reklāmprogrammatūras nevēlamībai un citiem nevēlama satura veidiem. Tādā veidā, ne tikai tērējot dārgo laiku, iebrucējs paver iespējas ļaunprātīgai programmatūrai, kas varētu slēpties aiz jebkura viltus meklēšanas rezultāta, ko saņemat. Turklāt paplašinājums izseko jūsu lietotāja datus - tas zina, kur atrodaties, ko meklējat un uz kā noklikšķiniet. Papildinot visu, SpecialSearchOption padara jūs par vieglu laupījumu hakeriem: kvalificēti noziedznieki var izmantot šo lietu un palīdzēt jums iegūt jūsu slepenos datus, piemēram, konta paroles vai finanšu informāciju, un tādējādi nozagt jūsu naudu vai viltot savu identitāti. Ņemot vērā visas lietas, paplašinājuma SpecialSearchOption paplašinājums pārlūkā Chrome ir katastrofa, kas gaida notikt. Ir svarīgi, lai jūs atbrīvotos no lietas pēc iespējas ātrāk, un acīmredzot tagad ir labākais laiks, lai paveiktu darbu un atgūtu savu privātumu, drošību un mieru.

Kā noņemt paplašinājumu SpecialSearchOption no Chrome?

 • Izmantojiet vadības paneli

Vadības panelis ir ērta utilīta, kas palīdz pārvaldīt sistēmas komponentus. Piemēram, to var izmantot, lai noņemtu nevēlamu programmatūru no datora. Šī ir tieši jums vajadzīgā iespēja, ņemot vērā to, ka kāda īpaši nevēlama vienība jūsu sistēmā izposta postījumus. Tātad, šeit ir norādītas darbības, kas jums jāveic, lai atceltu īpašo meklēšanu un meklētu lietas normālā stāvoklī:

 1. Palaidiet lietotni Meklēšana, vienlaikus nospiežot Windows logotipa taustiņu un pogu S.
 2. Meklēšanas apgabalā ievadiet “vadības panelis” (pēdiņas nav nepieciešamas).
 3. Rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Vadības panelis.
 4. Noklikšķiniet uz saites Programs.
 5. Pēc tam dodieties uz Atinstalēt programmu.
 6. Meklējiet SpecialSearchOption (vai jebkuru aizdomīgu programmu).
 7. Noklikšķiniet uz Atinstalēt un Labi.

Restartējiet datoru, palaidiet pārlūku Chrome un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

 • Izdzēsiet pārlūku SpecialSearchOption no pārlūka un atiestatiet pārlūku

Vēl viens veids, kā atbrīvoties no īpašās meklēšanas iespējas, ir ļaunprātīgā paplašinājuma dzēšana un pārlūka Chrome atiestatīšana uz noklusējuma iestatījumiem. Labi ir tas, ka atiestatīšana neietekmēs jūsu personisko informāciju, piemēram, grāmatzīmes un paroles. Tomēr jūs varēsiet atsaukt nevēlamās izmaiņas, ko izraisījusi SpecialSearchOption. Tātad, jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Palaidiet pārlūku Chrome.
 2. Virzieties augšējā labajā stūrī.
 3. Noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas.
 4. Izvēlnē atlasiet Rīki.
 5. Atveriet sadaļu Paplašinājumi.
 6. Atrodiet SpecialSearchOption (un citus aizdomīgus ierakstus) un noklikšķiniet uz ikonas Miskaste.
 7. Atveriet izvēlni.
 8. Noklikšķiniet uz opcijas Iestatījumi.
 9. Pārejiet uz leju līdz sadaļai Atiestatīt.
 10. Noklikšķiniet uz Atiestatīt (atjaunot sākotnējos noklusējuma iestatījumus).
 11. Logā Atiestatīt noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt, lai turpinātu.

Restartējiet pārlūku. Cerams, ka jautājuma vairs nav.

 • Izmantojiet īpašu rīku

Nepieciešams laiks un pūles, lai manuāli izskaustu problēmu cēlāju, un abas iepriekš aprakstītās metodes negarantē, ka jūsu pārlūkprogrammai būs plaša piestātne. Ņemot to vērā, ļoti noderīga būs spēcīga anti-ļaundabīgo programmu programma. Mēs iesakām izmantot pārbaudītu instrumentu ar izcilu pieredzi. Auslogics Anti-Malware atbilst šīm prasībām un miljoniem uzticas. Programma izveidos drošu datora aizsardzības slāni: rīks veiks visaptverošu pārbaudi, lai nomedītu ļaunprogrammatūru, kas jau ir nonākusi jūsu sistēmā, aizlāpītu visus drošības pārkāpumus un ieplānotu automātiskās skenēšanas, lai saglabātu lietas tiek kontrolētas. Auslogics Anti-Malware aizsardzība ietver pārlūkprogrammu pārbaudi, lai atrastu aizdomīgus paplašinājumus, un, ja nepieciešams, to noņemšana. Tas nozīmē, ka SpecialSearchOption nebūs izredžu.

Kā droši pārlūkot 2019. gadā

Pārlūka nolaupītāji, piemēram, SpecialSearchOption, iefiltrējas datoros, izmantojot inficētas programmatūras lejupielādes, viltotus Flash Player atjauninājumus un ļaunprātīgas reklāmas. Tas nozīmē, ka jums nekad nevajadzētu internetā noklikšķināt uz kaut kā aizdomīga. Bez tam, lejupielādējot bezmaksas programmatūru, pārliecinieties, ka atsakāties instalēt reklamētās lietotnes un rīkjoslas - tie bieži ir nolaupītāji (vai pat bīstama ļaunprogrammatūra). Paturiet prātā, ka lietotnes un atjauninājumus lejupielādējiet tikai no uzticamiem avotiem. Piemēram, Microsoft Store ir labākā programmatūras iegādes vieta. Lai sistēma būtu atjaunināta, regulāri apmeklējiet Windows atjaunināšanas centru (Windows logotipa atslēga + I -> Atjauninājumi un drošība -> Pārbaudīt, vai nav atjauninājumu). Tas palīdzēs jums iegūt jaunākos Microsoft sasniegumus un aizsargāt jūsu sistēmu. Mēs iesakām arī pārlūkot anonīmi un atturēties no pikšķerēšanas.

Ja jums ir grūtības noņemt paplašinājumu SpecialSearchOption no pārlūka Chrome, nevilcinieties atstāt zemāk komentāru. Mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found