Windows

Kā uzlabot interneta savienojuma ātrumu?

Tas var būt nepatīkami, ja jūs mēģināt paveikt lietas tiešsaistē, taču jūsu interneta savienojums ir tik lēns. Lai nedaudz atvieglotu jūsu ciešanas, mēs vēlētos, lai jūs zināt, ka jūs neesat viens šajā grūtībās. Daudzi citi cilvēki, kuriem ir tāda pati problēma un kuri domā: "Kāpēc mans internets ir lēns?" Kā tādas ir pieejamas dažādas metodes, kā paātrināt interneta savienojumu. Apskatiet zemāk apkopoto padomu sarakstu.

1) Interneta ātruma testa kārtošana

Viena no pirmajām lietām, kas jums jādara, ir pārbaudīt interneta ātrumu. To var viegli izdarīt, dodoties uz speedtest.net. Šim rīkam ir divas versijas, un jūs varat izmantot vienu, kas izstrādāts ar Adobe Flash, vai HTML HTML versiju. Izvēlieties vēlmēm atbilstošu un noklikšķiniet uz pogas Sākt testu.

2) Tīkla atiestatīšana

Dažos gadījumos modems uztver traucējumus no tuvumā esošajiem tīkliem. To var novērst, pārstartējot ierīci. Modemi parasti uztver traucējumus, un, restartējot jūsu datoru, tas varēs meklēt mazāk pārslogotu bezvadu signālu. Savukārt jūs uzlabosiet savas ierīces veiktspēju. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

  1. Izslēdziet modemu, nospiežot barošanas pogas.
  2. Atvienojiet strāvas kabeļus.
  3. Pagaidiet 30 sekundes līdz minūtei.
  4. Pievienojiet atpakaļ kabeļus un ieslēdziet modemu.
  5. Pārbaudiet, vai datorā ir instalētas jaunākās draiveru versijas.

3) Nevajadzīgu fona darbību pārbaude

Fona darbības var ietekmēt arī interneta savienojuma ātrumu. Ja vēlaties izbaudīt lielāku ātrumu, būtu ideāli pārbaudīt un atspējot nevajadzīgās fona darbības savā sistēmā. Šeit ir norādītas darbības:

  1. Tastatūrā nospiediet CTRL + Shift + Esc.
  2. Meklējiet nevajadzīgas programmas, kas darbojas fonā.
  3. Noklikšķiniet uz programmas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu.

Izbeidziet nevajadzīgos uzdevumus, lai uzlabotu interneta savienojumu.

4) Konfliktu signālu pārbaude

Ja izmantojat bezvadu maršrutētāju, jums jāpārliecinās, ka signāls no jūsu mājas bezvada tālruņa vai bezvadu kameras to netraucē. Pārbaudiet, vai maršrutētāja GHz sakrīt ar citu bezvadu ierīču GHZ. Ja tas tā ir, tad, kad tiek izmantots bezvadu tālrunis, interneta savienojums būs lēnāks. Ko jūs varat darīt, ir atvienot tālruņa pamatni un izņemt klausules akumulatoru. Pēc tam pārbaudiet, vai jūsu bezvadu interneta savienojums ir uzlabojies.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka citas mājsaimniecības ierīces var traucēt jūsu bezvadu savienojuma signāla stiprumu. Starp tām ir Bluetooth ierīces, mobilie tālruņi, televizori, mikroviļņu krāsnis, bezvadu novērošanas sistēmas un kustības sensori. Tāpēc būtu ieteicams izslēgt šīs elektroniskās ierīces un pārbaudīt, vai jūsu interneta savienojums ir uzlabojies. No otras puses, ja jums joprojām ir jāizmanto šīs ierīces, varat mēģināt pārvietot modemu un pārliecināties, ka tas neatrodas vienā redzeslokā ar citām jūsu elektroniskajām ierīcēm. Ideālā gadījumā tiem jābūt piecu līdz desmit pēdu attālumā.

5) Pārlūkprogrammas optimizēšana

Dažos gadījumos lēnajam interneta ātrumam nav nekāda sakara ar WiFi maršrutētāju vai ISP. Iespējams, šī problēma rodas nevajadzīgu pārlūkprogrammas spraudņu un rīkjoslu, kā arī pārslogotu pārlūkošanas datu dēļ. Tātad, vislabāk būtu atbrīvoties no šiem papildinājumiem un datiem, kas jums nav vajadzīgi.

Protams, to var izdarīt manuāli. Tomēr tas prasītu kādu laiku, un jūs pat varētu palaist garām dažus elementus, kas jums jānoņem. Kā tādu mēs iesakām izmantot viena klikšķa risinājumu, piemēram, Auslogics Browser Care. Šis rīks automātiski nosaka populāras pārlūkprogrammas, kas instalētas jūsu ierīcē. Izmantojot lietotājam draudzīgo ‘Central Command’ saskarni, varat ērti pārvaldīt pārlūkprogrammas un atspējot nevajadzīgas rīkjoslas vai papildinājumus, kā arī notīrīt kešatmiņu un sīkfailus. Labākā daļa ir tā, ka Auslogics pārlūka kopšana ir 100% bezmaksas!

Labi turēts pārlūks padarīs jūsu interneta savienojumu ātru un stabilu.

Varat arī izmantot manuālo interneta optimizētāju, lai bez īpašas piepūles paātrinātu savienojumu.

Vai jūs domājat, ka ir labāki veidi, kā paātrināt interneta savienojumu?

Paziņojiet mums savas idejas, komentējot tālāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found