Windows

Failu atkopšanas programmatūra: būtiska darbvirsmas lietderība

Šķiet, ka gandrīz visiem ir iestatīts ugunsmūris un darbojas vismaz viena pretvīrusu programma, lai aizsargātu viņu datoru un failus. Un tā ir laba lieta. Mums ir arvien vairāk datu, kas tiek glabāti mūsu datoros, un mums vajadzētu nopietni uztvert personisko failu aizsardzību.

Bet gandrīz neviens nekad neprasa laiku, lai instalētu failu atkopšanas programmatūru. Un tas ir dīvaini. Visiem, kas nopietni uztver savu failu drošību, vajadzētu to darīt. Instalējot failu atkopšanas programmatūru, bieži vien ir atšķirība starp ātras skenēšanas palaišanu un failu neatgriezenisku zaudēšanu.

Tiem, kas nav pārliecināti, šeit ir 4 labi iemesli, kāpēc vienmēr datorā vajadzētu būt instalētai failu atkopšanas programmatūrai.

1. Garantējiet sev iespēju nekad nezaudēt svarīgos failus

jūsu svarīgais fails

Es zinu. Mēs nekad nedomājam dzēst svarīgus failus. Un lielākā daļa no mums veic dublējumu, lai novērstu datu zudumu. Bet ko tad, ja jūs tikko veicāt dublējumu, un zaudētie faili tajā vēl nav iekļauti? Vai arī, ja jūsu rezerves disks avarēja? Kad ir instalēta failu atkopšanas programmatūra, jums ir atbilde. Jums vairs nekad nebūs jāzaudē svarīgi faili. Vienkārši veiciet ātru skenēšanu, atlasiet izdzēstos / zaudētos failus, lai tos atgūtu, un viss.

2. Vai tas ir pieejams, kad tas ir nepieciešams

Kad runa ir par izdzēsto failu atkopšanu, labākais, ko varat darīt, ir nekavējoties pārtraukt datora lietošanu un sākt failu atkopšanu. Nedomājiet, ka tas būs labi, ja jūs to darīsit rīt. Tā nebūs! Padariet to viegli sev un programmatūru instalējiet pirms laika. Tad jums tas būs pieejams, kad jums tas būs nepieciešams, un jums nevajadzēs tērēt dārgo laiku pareizā produkta atrašanai un testēšanai, riskējot sabojāt vai pat pārrakstīt failus. Kas mūs noved pie šāda punkta.

3. Neriskējiet pārrakstīt savus svarīgos failus

Datora izmantošana, piemēram, tīmekļa pārlūkošanai, lai atrastu un instalētu failu atkopšanas programmatūru, nozīmē, ka dators rakstīs datus. Ar nelielu neveiksmi šie jaunie dati var pārrakstīt failus, kurus tik ļoti vēlējāties atgūt. Ja ir pieejama failu atkopšanas programmatūra, tiks izslēgts visbiežākais iemesls, kāpēc cilvēki dažreiz nespēj atkopt savus failus - pārrakstot šos failus, kamēr viņi izmanto datoru, lai veiktu citas darbības.

4. Iegūstiet labāko produktu, kāds vien ir

Tātad, šeit jūs esat. Jūs tikko atklājāt, ka esat izdzēsis / pazaudējis svarīgus failus. Visticamāk, jūs esat mazliet saspringts un vēlaties pēc iespējas ātrāk atgūt izdzēstos failus. Tā kā jūs nevēlaties pārāk daudz izmantot datoru, riskējot pārrakstīt savus failus, iespējams, ka pirmā programma, kas izklausās saprātīgi, ir tā, kuru iegādājaties. Vai tas būs labākais? Ir pieejams daudz failu atkopšanas programmu, un ne visas no tām ir uzticamas. Pārliecinieties, ka iepriekš esat atradis laiku, lai atrastu labāko, un par labu cenu. Vēlāk pateiksies sev.

Rezumējot visu, pareizās failu atkopšanas programmatūras instalēšana tūlīt ietaupīs daudz stresa vēlāk, un tā ir labākā garantija, ka varēsiet atgūt svarīgos failus. Negaidiet un lejupielādējiet failu atkopšanu tūlīt.

Ja jums patika šis raksts, ieteicams izlasīt arī sadaļu “Kā izvēlēties labāko failu atkopšanas programmatūru”.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found