Windows

Kā bez problēmām instalēt grafikas karti?

<

Laiks jaunināt uz jaunu grafisko karti? Sākumā šis uzdevums var šķist sarežģīts, taču patiesībā jūs pats varat viegli instalēt jaunu grafikas karti datorā.

Šajā rakstā mēs sniedzam vienkāršu soli pa solim norādījumus par to, kā instalēt un iestatīt jaunu videokarti Windows 10 datorā.

Kā instalēt jaunu grafisko karti?

Vispirms jums jāpārliecinās, vai datora aparatūra atbalsta grafisko karti, kuru gatavojaties instalēt. Lai to izdarītu, jums būs jāatver datora korpuss. Lai turpinātu, rīkojieties šādi:

 • Izslēdziet datoru un atvienojiet visus kabeļus un pievienotās ierīces.
 • Atskrūvējiet sānu paneļa skrūves.
 • Kad esat noņēmis skrūves, noņemiet sānu paneli.

Tagad, kad datora korpuss ir atvērts, jums jāpievērš uzmanība šādām lietām:

Pārbaudiet datora strāvas padevi

Spēcīga grafiskā karte var būt diezgan enerģiju patērējoša. Šajā gadījumā jums jāpārliecinās, vai datora barošanas avots ir pietiekami spēcīgs, lai atbalstītu jauno grafisko karti:

pārbaudiet grafikas kartes jaudas prasības, atrodiet barošanas bloku datora iekšpusē un noskaidrojiet, cik daudz enerģijas tas var piegādāt.

Ja barošanas bloks nav pietiekami spēcīgs, lai atbalstītu jauno grafisko karti, jums būs vai nu jāatjaunina barošanas bloks, vai arī jāizvēlas mazāk prasīga grafiskā karte.

Pārbaudiet sava datora mātesplati

Pēc tam pārbaudiet, vai grafikas karte ir saderīga ar mātesplatē: atrodiet mātesplatē un pārbaudiet, vai tajā ir pieejami PCI Express x16 sloti, lai izveidotu savienojumu ar grafisko karti. Ja plānojat izmantot vairākas grafikas kartes, protams, mātesplatē ir jābūt pietiekami daudz slotu, lai atbalstītu grafikas kartes skaitu, kuru plānojat izmantot.

Pārliecinieties, vai datora korpusā ir pietiekami daudz vietas

Vēl jāpārbauda, ​​vai datora korpusā jābūt pietiekami daudz brīvas vietas, lai ietilptu jaunajā grafikas kartē. Ja datora korpuss ir mazs, ieteicams to nomainīt pret lielāku, lai korpusa iekšpusē būtu pietiekama ventilācija.

Instalējiet grafikas karti

Lai instalētu jauno grafikas karti, rīkojieties šādi:

 • Izslēdziet datoru un atvienojiet visas pievienotās ierīces.
 • Atskrūvējiet skrūves no sistēmas vienības sānu paneļa un noņemiet vāku.
 • Atrodiet un noņemiet veco grafikas karti (ja tāda ir).
 • Kad esat noņēmis veco karti, pievienojiet jauno grafikas karti galvenajā PCI Express x16 slotā (galvenā slota parasti ir vistuvāk centrālajam procesoram).
 • Nostipriniet grafikas karti ar skrūvēm. Pārbaudiet, vai grafikas kartei ir augšējā mala, vai tajā ir strāvas savienotājs - šajā gadījumā tam būs nepieciešams individuāls barošanas avots.
 • Ielieciet atpakaļ sava datora korpusa sānu paneli.
 • Pievienojiet video kabeli no jaunās grafikas kartes datora monitoram. Pārliecinieties, vai grafikas kartes kabeļi ir saderīgi ar monitora video pieslēgvietām. Ja konstatējat, ka jūsu porti nav saderīgi, apsveriet iespēju iegādāties video izvades adapteri.
 • Pievienojiet visas nepieciešamās ārējās ierīces, kuras pirms instalēšanas bija jāatvieno.

Tagad, kad esat pabeidzis instalācijas aparatūras daļu, varat ieslēgt datoru.

Instalējiet draiveri grafiskajai kartei

Tagad jums būs jāinstalē grafikas kartes draiveris - to varat viegli izdarīt, izpildot grafikas kartei pievienotā programmatūras kompaktdiska instrukcijas.

Ņemiet vērā, ka pēc grafikas kartes draivera instalēšanas tas regulāri jāatjaunina, lai nodrošinātu grafikas, kā arī visas sistēmas vienmērīgu darbību. Draiverus var atjaunināt manuāli, taču tas var izrādīties diezgan sarežģīts un laikietilpīgs process. Jūs varat atvieglot lietas sev, instalējot specializētu draiveru atjaunināšanas programmatūru, piemēram, Auslogics Driver Updater, kas uzņemsies atjaunināt jūsu sistēmas draiverus līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Cik bieži jūs atjaunināt sistēmas draiverus? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found