Windows

Microsoft Store sāk atbalstīt vietējās ARM64 lietotnes

Pēdējo pāris mēnešu laikā daudzi lietotāji ir jautājuši: “Vai ARM64 lietotnes tiek pieņemtas Microsoft veikalā?” Nesen tehnoloģiju kompānija paziņoja, ka ir piegādājusi saviem izstrādātājiem oficiāli atbalstītos rīkus un SDK 64 bitu ARM (ARM64) lietotņu izveidei. Tas nozīmē, ka viņi tagad ļauj Microsoft Store pieņemt iesniegumus par lietotnēm, kas izstrādātas ARM64 arhitektūrai.

Kas ir ARM64 lietotnes?

Ja jums nav zināms atslēgvārds “ARM64”, neuztraucieties, jo mēs precīzi izskaidrosim, kas tas ir. Tas galvenokārt atspoguļo ierīces arhitektūras modeli vai procesora tipu. Kad redzat, ka Android ierīces OS tips ir ARM64, tas nozīmē, ka tajā darbojas 64 bitu procesors. Tātad, ARM64 lietotnes ir programmas, kas paredzētas ierīcēm ar 64 bitu CPU arhitektūru.

Ko gaidīt no šīm ziņām?

Šis Microsoft paziņojums nāca piemērotā laikā. Tas notika pēc jaunu Snapdragon 850 ierīču izlaišanas no Lenovo un Samsung. Turklāt ziņas pievienoja Microsoft paziņojumu, ka uzņēmums sāks nodrošināt Snapdragon 850 atbalstu vecākām Windows 10 versijām.

2. paaudzes ARM64 ierīces kļūs populāras izstrādātājiem, jo ​​tās nodrošinās lielāku skaitļošanas jaudu. Tikmēr viņi joprojām var sagaidīt uzticamu LTE savienojamību un akumulatora darbības laiku plānās, vieglās un ātrās ierīcēs. Turklāt viņiem būs iespēja atkārtoti kompilēt UWP un C ++ Win32 lietotnes, lai tās darbotos Windows 10 un ARM ierīcēs ar Visual Studio 15.9.

Vai esat gatavs izstrādāt ARM64 lietotnes?

Ja vēlaties sākt izstrādāt ARM64 lietotnes ARM un Windows ierīcēm, vispirms jums ir jāatjaunina Visual Studio uz versiju 15.9. Jums jāinstalē arī komponents “Visual C ++ Compilers and Libraries for ARM64”.

Kad būsiet atjauninājis Visual Studio, ARM64 kļūs par vienu no pieejamajām būvēšanas konfigurācijām. Neaizmirstiet esošajiem projektiem pievienot ARM64 būves konfigurāciju. To var izdarīt, izpildot Microsoft sniegtos norādījumus. Starp citu, ja vēlaties iegūt labāku sniegumu, lai novērtētu visas ARM64 lietotņu priekšrocības, mēs iesakām jums izmantot Auslogics Anti-Malware.

Ko jūs domājat par Microsoft Visual Studio 15.9?

Pievienojieties diskusijai zemāk esošajā komentāru sadaļā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found