Windows

Kādas ir labākās slaidrādes lietotnes?

Internets noteikti ir bijis lēciens. Ir pagājuši nebeidzami daudzu tekstu klāsti, kurus jums vajadzēja ritināt līdz galam, lai lasītu, kamēr jūs šķībi skatāties, lai pārliecinātos, ka ekrānā esat noķēris katru vārdu. Tagad ir mazāk sagremojamo vārdu - un vairāk fotoattēlu un videoklipu, kurus apbrīnot.

Tajā pašā laikā ir krasi mainījies veids, kā cilvēki izmanto sociālos medijus. Piemēram, izmantojiet Facebook. Jūs uzrakstīsit varbūt garu ierakstu, un visi to komentēs vai patiks. Tagad ir daudz vairāk satura, kas pievērš uzmanību, un daudz mazāk laika, ko tam tērēt. Tas viss notiek īsākos amatos.

Dažreiz attēli aizpilda nepilnības, dažreiz tie ir stāsts. Neatkarīgi no tā, vai veidojat stāstu vai vienkārši izveidojat savu personīgo kontu, par attēliem - parasti daudz no tiem - nav iespējams runāt. Tomēr pievienojiet pārāk daudz fotoattēlu, un jūsu auditorija var ātri garlaikoties un doties tālāk. Pievienojiet šos attēlus fotoattēlu slaidrādei, kas papildināta ar skaistu mūzikas ierakstu, un jūs pievērsīsit visu uzmanību. Bez izņēmumiem.

Ievadiet fotoattēlu slaidrādes. Slaidrāde ir attēlu sērija, kas tiek rādīta ekrānā saskaņā ar iepriekš sakārtotu secību nemainīgos laika intervālos. Slaidrādes ir veids, kā uzmundrināt savu sociālo mediju dzīvi. Vai vēlaties visiem parādīt, cik jautri jums bija šajās brīvdienās uz pludmali? Sagatavojiet slaidrādi un ļaujiet viņiem kopā ar jums izbaudīt peldēšanu, skriešanu, lekt, sauļoties un uzkodas. Slaidrādes ir galvenie sižeta uzlabotāji.

Labākais ir tas, ka, lai izveidotu slaidrādi, jums pat nav jāpieliek prātā dažas dārgas lietotnes. PC un Mac ir pieejami daudzi bezmaksas slaidu veidošanas rīki. Nē, jums vairs nav jāsamierinās ar vecās Windows Photo Viewer slaidrādes funkcijas pamata funkcionalitāti. Kurš vēl ilgojas pēc dienām, kad jums vajadzēja nospiest atstarpi, lai pārietu uz nākamo fotoattēlu secībā? Neviens? Tad jau labi.

Uz jaunākām un labākām lietām - labākajiem slaidrāžu veidotājiem, ar kuriem jūs papildināt savas fotogrāfijas. Katram instrumentam šajā sarakstā ir unikāls pārdošanas punkts, un jūs nevarat kļūdīties ar savu izvēli. Lai gan daži prasa lejupielādēt darbvirsmas lietotni, kopā ar citiem visu varat izdarīt tiešsaistē.

Pietiekami dithering, šeit ir labākie slaidrādes veidotāji, ar kuriem jūs sastapsieties jebkur.

Animoto

Animoto ir viens no labākajiem tiešsaistes slaidrāžu veidotājiem. Jums nekas nav jālejupielādē. Jūs vienkārši pierakstāties, izmantojot bezmaksas kontu vai pro kontu, un nekavējoties sāciet pievienot savus fotoattēlus. Ja jūs meklējat iedvesmu, Animoto piedāvā daudz bezmaksas veidņu, uz kurām balstīties, vai arī jūs varat sākt no nulles.

Animoto atbalsta vilkšanu un nomešanu, ļaujot ātri pievienot nepieciešamos fotoattēlus un videoklipus. Kad esat pabeidzis, izvēlieties kādu no pieejamajiem mūzikas ierakstiem vai pievienojiet savus, lai izveidotu skaistu efektu. Varat arī mainīt krāsas un pievienot aprakstošus fontus, lai izveidotu perfektu sižetu.

Animoto skaistums slēpjas darbību vienkāršībā. Lai izveidotu slaidrādes, kuras varat kopīgot dažu minūšu laikā, jums nav nepieciešama gadu video rediģēšanas pieredze. Ja jūs abonējat biznesa vai profesionālo plānu, jūs saņemat piekļuvi vairāk nekā miljonam fotoattēlu un videoklipu, kurus varat izmantot, lai aizpildītu nepilnības.

Jūs varat izmēģināt Animoto pro funkcijas ar 14 dienu izmēģinājumu. Personīgais plāns sākas ar 5 dolāriem mēnesī, no kuriem rēķina katru gadu, savukārt profesionālais plāns paredz 33 dolārus mēnesī, izmantojot gada abonementu. Ja esat uzņēmums, kas meklē vienkāršu veidu, kā slaidrādes un videoklipus sērijveidā ražot, Animoto biznesa plāns ir pieejams arī par 49 dolāriem mēnesī, par kuriem katru gadu tiek iekasēti rēķini.

Ātri padomi, kā izveidot slaidrādi Animoto

 • Apmeklējiet Animoto vietni.
 • Izveidojiet 14 dienu izmēģinājuma kontu vai nekavējoties iegādājieties plānu.
 • Izvēlieties vēlamo stilu no profesionālajām opcijām (vai izvēlieties tukšu lapu) un noklikšķiniet uz “Izveidot video”.
 • Velciet un nometiet slaidrādei nepieciešamos attēlus veidnēs.
 • Pielāgojiet slaidrādes elementus, piemēram, mūziku, krāsas, fontus, attēlu izkārtojumu un slaidrādes taimeri.
 • Noklikšķiniet uz “Produce”, lai ģenerētu slaidrādi.
 • Lejupielādējiet vai kopīgojiet izveidoto materiālu.

Noklikšķiniet šeit, lai sāktu.

Kizoa

Kizoa piedāvā labāko slaidrādes veidošanu, filmu veidošanu un fotoattēlu rediģēšanu vienā rīkā. Jūs varat viegli pievienot savus fotoattēlus un klipus, lai izveidotu vienu slaidrādi Facebook vai ģimenes digitālajam albumam. Izvēloties no daudzajiem pievienotajiem efektiem, nekustīgos attēlus varat viegli pārveidot par aizkustinošu skolas, darba vai nozīmīga notikuma stāstu jūsu dzīvē.

Kizoa labi integrējas galvenajās koplietošanas platformās. Ar vienu klikšķi varat kopīgot savus darbus pa e-pastu, Facebook vai YouTube. Tas piedāvā atbalstu video lejupielādei 1080p un pilnā 4K formātā, kas nozīmē, ka jums nebūs jācīnās ar izplūdušiem videoklipiem un trūkstošiem zemākas kvalitātes izšķirtspējas pikseļiem. Turklāt ir plašs veidņu klāsts, no kuriem izvēlēties, vai varat doties solo. Ar Kizoa viss ir atkarīgs no jums.

Kizoa piedāvā kolāžu veidošanas funkcionalitāti, kas ir lieliski piemērota e-kartēm. Varbūt jūs saprotat, ka konkrētam fotoattēlam ir nepieciešama papildu rediģēšana, lai tas būtu jūsu slaidrādes cienīgs. Neuztraucieties, fotoattēlu varat rediģēt tieši Kizoa. Fotoattēlu rediģēšanas pamata funkcija ļauj iztaisnot, pagriezt un apgriezt fotoattēlus vēlamajos izmēros. Pirms fotoattēlu apstrādes slaidrādē fotoattēliem varat izmantot arī tādus efektus kā karikatūras, akvarelis, popmāksla un rāmji.

Izmantojot bezmaksas pamata plānu, varat izmēģināt Kizoa funkcijas, lai gan jūs varat ierobežot video ar 2 minūšu garumu. Mūža licence sākas no 29,99 ASV dolāriem, kas dod jums iespēju izveidot videoklipus līdz 10 minūtēm un lejupielādēt 720p formātā vai saglabāt tos mākonī līdz maksimāli 10 GB. Ja esat uzņēmums vai skola pēc neierobežota video ilguma, krātuves un 4K lejupielādes, jūs varat saņemt komerciālu licenci par 299,99 USD.

Kizoa ir pieejams tīmeklī vai kā lietotne operētājsistēmās iOS un Android.

Ātri padomi, kā izveidot slaidrādi Kizoa

 • Izvēlieties vēlamo veidni vai sāciet ar tīru lapu.
 • Augšupielādējiet attēlus, kas veidos slaidrādi.
 • Rediģējiet izkārtojumu, izmēru un izšķirtspēju un pievienojiet vēlamos elementus, piemēram, mūzikas animāciju, tekstu un krāsu.
 • Saglabājiet slaidrādi.
 • Lejupielādējiet vai kopīgojiet slaidrādi.

Noklikšķiniet šeit, lai izmēģinātu Kizoa.

Roxio Photoshow

Kad esat pārvietojies gar nedaudz droll saskarni, jūs atradīsit Roxio Photoshow ātru un vienkāršu slaidrādes veidotāju, kas sakrauts ar daudzām funkcijām. Tas ir paredzēts ātrai iegremdēšanai slaidrādes pieredzē - nav nepieciešami nevainojumi vai nevajadzīgi zvani un svilpes. Process tiek vienkāršots trīs posmos: augšupielādējiet savus fotoattēlus un videoklipus, un Roxio ģenerēs automātisku slaidrādi, kuru varat pielāgot pēc sirds patikas.

Izskats maldina. No attāluma Roxio Photoshow varētu izskatīties diezgan novecojis, taču ienirt, un jūs gaida pārsteidzošs brauciens pa slaidrādes veidošanas pasauli. Neatkarīgi no tā, vai veidojat attēlu slaidu, lai pieminētu dzimšanas dienu, atvaļinājumu vai skolas beigšanu, Roxio ļauj jums pievienot daudz uzlīmju un animāciju, kā arī dod iespēju izvēlēties pievienot savu mūzikas ierakstu vai izvēlēties to no platformas vintage mūzikas datu bāzes.

Roxio Photoshow apmierina arī lietotāju atskaņošanas vajadzības, iespējams, daudz vairāk nekā daži citi piedāvājumi tirgū. Varat augšupielādēt savus videoklipus mākonī un padarīt tos pieejamus ģimenei un draugiem, lai lejupielādētu viņu ierīcēs ar vienu klikšķi. Lai izveidotu saistošas ​​slaidrādes, jums pat nav jābūt tiešsaistē. Darbvirsmas lietotne operētājsistēmā Windows ļauj sajaukt mūziku, video un fotoattēlus bezsaistē un lokāli saglabāt skaisto multivides produkciju, ierakstīt to DVD atskaņošanai TV vai eksportēt uz mobilo ierīci.

Izmantojot Roxio Photoshow, jūs saņemat bezmaksas vietni, kurā ir visi jūsu darbi, un ar kuru jūs varat kopīgot visus. Varat arī iegult savus videoklipus sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, vai izveidot personisku kanālu, lai slaidus skatītu kabeļtelevīzijā. Bezmaksas versija spēj apstrādāt vienkāršas slaidrādes, taču lielākā daļa augstākās klases satura ir jāatbloķē par 99,99 ASV dolāriem gadā.

Ātri padomi, kā izveidot slaidrādi Kizoa

 • Apmeklējiet vietni un izveidojiet bezmaksas vai premium kontu.
 • Pievienojiet savus attēlus un videoklipus.
 • Pielāgojiet videomateriāliem izveidoto automātisko veidni ar mūziku, animāciju, krāsām un daudz ko citu.
 • Personalizējiet savus slaidrādes iestatījumus: varat padarīt slaidrādi redzamu visiem vai padarīt to privātu un skatāmu tikai pats.
 • Saglabājiet slaidrādi, eksportējiet to lokāli vai kopīgojiet to ar ģimeni un draugiem.

Apskatiet Roxio Photoshow šeit.

Icecream slaidrādes veidotājs

Icecream Slideshow Maker ir pastāvējis ļoti ilgu laiku, un tas joprojām ir viens no labākajiem Windows rīkiem, lai fotoattēlus pārvērstu pārsteidzošās slaidrādēs. Programma ir izstrādāta, lai jūs radītu pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk, un šo misiju papildina tīrs interfeiss, kurā nav nekārtību vai pārmērīgas reklāmas.

Izmantojot Icecream Slideshow Maker, jūs varat izlaist savu attēlu augšupielādes nogurumu pa vienam. Mapes funkcija ļauj augšupielādēt nepieciešamos attēlus, ļaujot ātrāk izveidot slaidu. Tikmēr vēstures funkcija nozīmē, ka jūs varat atgriezties pie sava projekta jebkurā laikā, jo jūsu darbs tiek automātiski saglabāts, ja dodat sev elpu.

Kad esat lejupielādējis un instalējis Icecream Slideshow Maker operētājsistēmā Windows, jūs saskaras ar skaistu un tīru lietotāja interfeisu, kurā ir paredzēta vieta tikai tam, ko jūs gatavojaties izveidot. Kad esat atlasījis failus, varat darīt daudzas lietas, lai gala videoklipu uzlabotu savā sapņu slaidrādē. Varat iestatīt laika intervālu katram attēlam - vai pielāgot to katram attēlam - un pievienot vēlamos pārejas efektus. Varat arī izvēlēties izšķirtspēju, pievienot vajadzīgo mūziku no vietējās bibliotēkas un iestatīt jebkuru audio efektu. Kad esat pabeidzis, jūs varat izvēlēties starp MP4, MOV un AVI izvades formātiem. Vienkārši sakot, jūs varat palutināt, izmantojot Icecream Slideshow Maker.

Ja jums ir nepieciešams vēl pārliecinošs, ka Icecream Slideshow Maker ir spēkstacijas rīks, opcija Priekšskatījums ļauj jums redzēt, kā izskatīsies slaidrāde, pirms noklikšķināt uz Izveidot, lai to pabeigtu. Jūs varat arī ierakstīt savu radīto DVD un augšupielādēt to vietnē YouTube, Dropbox vai Google disks.

Icecream Slideshow Maker var brīvi izmantot. Jūs varat iegādāties mūža licenci, lai atbloķētu augstākās kvalitātes funkcijas par 19,95 ASV dolāriem.

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Icecream Slideshow Maker.

Movavi slaidrādes veidotājs

Ir iemesls, kāpēc Movavi Slideshow Maker bieži ierindojas labāko rīku sarakstā, lai izveidotu fotoattēlu slaidrādes Windows un MacOS datoros. Daži rīki atbaida profesionāļus ar datētu saskarni un apakšpiedāvājumiem, bet citi iebiedē iesācējus ar sarežģītiem procesiem. Movavi Slideshow Maker ir ideāli piemērots katrai montāžas veidošanas entuziastu kategorijai. Tam ir profesionāls un elegants izskats, tas ir ļoti intuitīvs un viegli lietojams.

Movavi padara pareizo filmas nosaukuma atrašanu brīnišķīgu ar desmitiem nosaukumu stilu, kuru tekstu varat pielāgot, lai tas atbilstu jūsu slaidrādes tenoram. Mūzikas pārklājums ļauj izvēlēties iecienītāko ierakstu, un garākiem videoklipiem varat izmantot pat vairākus celiņus. Balss pārsūtīšanas funkcija ir jauks pieskāriens, kas papildina stāstījumu, padarot slaidrādi vēl intīmāku un personiskāku.

Izmantojot Movavi, jums nekad nebūs sajūtas, ka nezināt, ko darāt. Mūzikas, video un attēlu paraugu kolekcija sniedz priekšstatu par iespējamo, un pārejas efekti palīdz izlīdzināt attēlu plūsmu. Varat radīt vecās skolas sajūtu, izmantojot vintage filtrus, vai panoramēt un tuvināt atsevišķus attēlus, lai tie būtu aizraujoši.

Ja jums nav vēlēšanās sākt darbu ar slaidrādi no jauna, iebūvētais montāžas vednis to pēc dažām minūtēm automātiski izveidos jums. Slaidrādi var eksportēt jebkurā no populārajiem video failu formātiem. Turklāt iespēja pievienot videoklipam subtitrus padara Movavi Slideshow Maker par pilnu komplektu visiem.

Movavi Slideshow Maker personīgā licence maksā 39,95 USD, savukārt uzņēmējdarbības licence - 99,95 USD.

Noklikšķiniet šeit, lai iegādātos Movavi Slideshow Maker.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found