Windows

Kā pilnībā izdzēst Epic Games Launcher

Man patīk videospēles, taču tās patiešām ir vardarbīgas. Es gribētu spēlēt videospēli, kurā jūs palīdzat cilvēkiem, kuri tika nošauti visās pārējās spēlēs. To dēvētu par “Really Busy Hospital”.

Demetri Martin

Epic Games nesen uzsāka savu digitālo veikalu priekš Windows. Pašreizējās spēles no Epic Games staļļa var viegli lejupielādēt, izmantojot datu nesēju. Uzņēmums arī paziņoja, ka turpmāk tās izlaidumi būs pieejami tikai veikalā. Kā jauns dalībnieks pārslogotajā Windows spēļu platformu tirgū, Epic ir darījis visu iespējamo, lai pievilinātu izstrādātājus, it īpaši tos, kuru spēles ir balstītas uz uzņēmuma Unreal Engine, piedāvājot aizraujošas ieņēmumu garantijas.

Tomēr jūs neesat šeit, lai lasītu rindas pēc rindiņām par Epic Games centieniem dominēt pasaulē vismaz personālās skaitļošanas jomā. Iespējams, ka esat noguris no Epic Games Launcher un vēlaties to noņemt no datora, bet jūs domājat par labākajiem vai drošākajiem līdzekļiem, kā to izdarīt. Tādā gadījumā vairs nebrīnieties. Lasiet tālāk, lai uzzinātu kā noņemt Epic Games Launcher.

Kas ir Epic Games palaidējs?

Kā paskaidrots iepriekš, Epic Games Launcher ir Epic Games lietojumprogramma, lai piekļūtu Epic Games Store operētājsistēmās Windows (un macOS). Tā ir kulminācija uzņēmuma centieniem konkurēt un samazināt tādu veikalu vitrīnu kā Steam un GOG.com tirgus daļu. Epic Games devās pie izstrādātāju pievilināšanas uz viņu platformu ar solījumiem, ka viņi samazinās ieņēmumus no digitālās pārdošanas.

Kopš tā laika Ubisoft ir ņēmis ēsmu, sākot ar Tom Clancy's The Division II kā ekskluzīvu Epic versiju. Tiek uzskatīts, ka drīzumā pievienosies citi izstrādātāji.

Galalietotājam Epic Games Launcher ir pieejams Epic Games Store, tāpat kā Steam klients ir Steam Store. Palaižot lietojumprogrammu, varat piekļūt Epic Store, kur varat pārlūkot pieejamās spēles. Šobrīd saraksti var izskatīties samērā atkailināti, it īpaši salīdzinājumā ar vairāk izveidojušos konkurentu katalogiem, taču Epic Games strādā, lai papildinātu savas spēles ar citu izstrādātāju piedāvājumiem.

Izmantojot palaidēju, var samaksāt un instalēt izvēlēto spēli. Varat arī izmantot šo datu nesēju, lai atjauninātu spēli ar ielāpiem vai DLC, ja tie ir pieejami. Izmantojot palaidēju, ir pieejamas arī tādas lietas kā spēļu piekabes, kopsavilkumi un sistēmas prasības.

Vai Epic Games Launcher ir spiegprogrammatūra?

Neskatoties uz izvirzītajiem mērķiem, nodrošināt platformām, piemēram, Steam, iespēju palaist savu naudu un padarīt spēlēšanu datorā lietotājiem demokrātiskāku un finansiāli izdevīgāku spēļu izstrādātājiem, veikals Epic Games un, arī, tā palaišanas programma kopš izlaišanas ir cietusi no vairākām pretrunām .

Visnepatīkamākais no šiem apgalvojumiem Veikals nav likumīgs, bet faktiski ir priekšnoteikums, caur kuru Ķīnas valdība izspiego lietotājus, kuri ievada viņu personisko informāciju. Pretenzijas ieguva tādu galveno uzmanību, ka Epic Games bija spiesta izteikt stingri formulētu atspēkojumu.

Vēl vairāk, vai Epic Games Launcher ir spiegprogrammatūru programma? Īsā atbilde ir nē. Garākā atbilde ir tāda, ka Epic Games franšīzei ir netiešas asociācijas ar Ķīnas valdību, taču tas nekādā veidā neietekmē tās spēļu veikalu.

Apsūdzības tika piesaistītas, jo Tencents, kuram pieder 40% Epic Games akciju, ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Ķīnā un viņam ir jāsaglabā ciešas darba attiecības ar Ķīnas valdību. Tas izraisīja apgalvojumus, ka tā izmanto savus ieguldījumus Rietumos, lai spiegotu Ķīnas valdības vārdā. Tomēr nav nekādu pierādījumu, kas pamatotu apsūdzību.

Tātad, nē, ne Epic Games Store, ne tā palaišanas programma Windows nav spiegprogrammatūra. Tas nenozīmē, ka jūs nevarat nogurt no lietotnes un vēlaties to atinstalēt. To darīt ir samērā vienkārši. Pretstatā dažām savvaļas baumām, kas pastāv tādos forumos kā Reddit, jums nav nepieciešama nekāda apgrūtinoša metode, lai atbrīvotu savu sistēmu no lietotnes.

Ja jums patiešām patīk daži no Epic Games Store mitinātajiem nosaukumiem un vēlaties tos saglabāt, bet esat piesardzīgs pret to, ka jūsu dati tiek izspiesti, varat veikt papildu jūdzi un instalēt anti-spyware rīku. Lai gan Windows ir Defender lietderība, šai programmai ir daudz jāuzlabo spiegošanas novēršanas nodaļā. Jūs varat darīt daudz sliktāk, nekā iztērēt dažus dolārus Microsoft apstiprinātajai Auslogics Anti-Malware agresīvai spiegprogrammatūrai un ļaunprātīgai programmatūrai pret jebkādiem draudiem no jebkuras vietas.

Kā atinstalēt Epic Games Launcher no Windows 10 datora

Mēs esam teikuši, ka Epic Games Launcher noņemšana no datora nav nekas liels, un jums nav arī jāaicina FBI un CIP koordinētai ķirurģiskai noņemšanai vai tamlīdzīgi. Tas nenozīmē, ka lietotnes atinstalēšanas laikā neradīsit dažas problēmas. Tāpēc mēs iesakām vispirms veikt dažas lietas, pirms jūs faktiski noņemat spēli no sava Windows 10 datora.

Pirmkārt, jums vajadzētu aizvērt palaidēju kā administratoru. Izklausās kaut kā smieklīgi, vai ne? Lielākā daļa cilvēku ir dzirdējuši par programmu palaišanu kā administrators, bet to aizver kā vienu? Nu, to darot, ir jāpārliecinās, ka, aizverot lietotni, tā faktiski paliek slēgta, nevis atstāj atmiņā dažus klaiņojošus āķus, kas var novērst tās atinstalēšanu.

Kad tas ir noskaidrots, datorā atrodiet Epic Games Launcher, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administrators. Noklikšķiniet uz Jā vai Labi, ja tiek parādīta uzvedne Lietotāja konta kontrole. Epic Store tiks atvērts ar administratora privilēģijām.

Palaistajā lietotnē jums nekas nav jādara. Samaziniet to un pārvietojiet kursoru uz uzdevumjoslas minimizēto lietotni. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Epic Launcher ikonas un noklikšķiniet uz Exit, lai aizvērtu spēli. Vieglāk par vieglu.

Nākamā lieta, kas jādara, ir pārliecināties, ka fonā nedarbojas nepatīkams Epic Games Launcher process. Viena izplatīta cilvēku pieļautā kļūda ir pieņemšana, ka lietotnes aizvēršana nozīmē visu tās procesu izbeigšanu. Dažas lietojumprogrammas ir pilnveidojušas smalko un operatīvo atmiņu patērējošo mākslu palikt atmiņā pēc pārtraukšanas.

Tātad, izveidojiet uzdevumu pārvaldnieka līniju, izmantojot savu iecienītāko metodi. Mūsējie to atlasa izvēlnē Windows rīki, kuram var piekļūt, nospiežot Windows taustiņu + X. Varat arī vienlaikus nospiest taustiņus Ctrl, Shift un Esc, ja tas vairāk ir jūsu lieta.

Uzdevumu pārvaldnieka cilnē Procesi izpētiet visus Epic Games procesus, lai tas būtu palaidējs vai kas cits, un pabeidziet tos. Burtiski. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pārkāpuma procesa un atlasiet Beigt uzdevumu. Dariet to pārējiem attiecīgajiem procesiem.

Tagad esat gatavs noņemt šo slikto zēnu no savas sistēmas. Windows 10 vadības panelis ir jūsu nākamā zvana osta. Virzieties tur, izvēlnē Windows rīki atlasot opciju. To var arī atlasīt, meklējot meklēšanas izvēlnē vai lodziņā Palaist ierakstot “appwiz.cpl” (bez pēdiņām) un nospiežot Labi.

Vadības panelī pārliecinieties, vai opcijai Skatīt pēc ir iestatīta kategorija. Jums ir jānoklikšķina uz saites “Atinstalēt programmu” sadaļā Programmas un līdzekļi.

Parādās logs ar visu datorā instalēto programmu sarakstu. Operētājsistēmai Windows 10 šis saraksts tiek aizpildīts tikai ar darbvirsmas programmām, kas instalētas, izmantojot metodi, kas nav Microsoft veikals. Pieņemot, ka Epic Games Launcher nav instalēta Microsoft veikalā, to atradīsit šeit.

Jums var būt nepieciešams nedaudz ritināt uz leju, līdz atrodat ierakstu Epic Games Launcher. Vienreiz ar peles kreiso pogu noklikšķiniet uz tā un noklikšķiniet uz parādītās pogas Atinstalēt. Jūs varat saņemt apstiprinošu uznirstošo logu, kurā tiek jautāts, vai tiešām vēlaties lietotni izslēgt no sistēmas [acīmredzot ne ar šiem izvilkuma vārdiem]. Noklikšķiniet uz Jā vai Atinstalēt, lai turpinātu.

Windows palaidīs lietotnes atinstalētāja programmu, un jums vienkārši jāievēro ekrānā redzamie norādījumi, ja nepieciešams, noklikšķinot uz papildu apstiprināšanas pogām. Kad process ir pabeigts, atinstalētājs pazūd, tāpat kā palaidējs.

Tomēr, ja esat instalējis lietotni no Microsoft veikala, mums jāievēro nedaudz atšķirīgs process, lai to noņemtu operētājsistēmā Windows 10. Nospiediet Windows logotipa taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt, pēc tam atlasiet Iestatījumi, lai palaistu šo lietotni.

Lietotnē Iestatījumi dodieties uz Sistēma> Lietotnes un funkcijas, lai skatītu visu sistēmas lietojumprogrammu visaptverošu sarakstu. Šeit būs arī Microsoft veikala lietotnes. Atrodiet lietotni, kuru vēlaties noņemt, šajā gadījumā Epic Games Launcher. Ar peles kreiso taustiņu noklikšķiniet uz lietotnes, lai to nedaudz paplašinātu. Kļūs redzamas divas pogas - Modificēt, kas parasti ir pelēka, un Atinstalēt. Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Apkopojot otro metodi:

  • Atveriet lietotni Iestatījumi.
  • Noklikšķiniet uz Sistēma.
  • Noklikšķiniet uz Lietotnes un funkcijas.
  • Izvērsiet ierakstu Epic Games Launcher.
  • Noklikšķiniet uz Atinstalēt.

Tas ir tas, kā pilnībā izdzēst Epic Games Launcher no sava Windows 10 datora. Tas noteikti noderēs, ja jūtat, ka Epic Games to nedara jūsu vietā, un vēlaties atgriezties pie pazīstamā Steam vai kāda cita digitālā veikala apskāviena.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found