Windows

Ko darīt, ja Fortnite pieteikšanās saka, ka pieteikšanās nav izdevusies?

Fortnite ir kļuvis par kultūras fenomenu, un miljoniem spēlētāju katru dienu to izceļ, lai izglābtu pasauli vai būtu pēdējais cilvēks, kas stāv Battle Royal. Tomēr, lai spēlētu šo spēli sistēmā Windows, lietotājiem ir nepieciešams Epic Games konts. Tieši šeit bieži rodas neveiksmīga pieteikšanās problēma, kas sagrauj tūkstošiem ietekmēto lietotāju. Daudzi lietotāji ir sūdzējušies par atteikšanos no Fortnite kontiem šķietami nejaušu iemeslu dēļ.

Labā ziņa ir tā, ka atteikšanās parasti ir tikai īslaicīga un pēc kāda laika parasti tiek novērsta. Tomēr tūkstošiem lietotāju ir saskārušies ar gadījumu, kad atteikšanās paliek pastāvīga un nevar piekļūt saviem kontiem. Ja atrodaties vienā laivā, šī rokasgrāmata ir domāta jums. Jūs uzzināsiet dažas lietas, ko varat darīt, lai atgūtu piekļuvi.

Kāpēc es nevaru pieteikties Fortnite?

 Jautājums par neveiksmīgu pieteikšanos Fortnite ir nomocījis lietotājus kopš tā sākuma, kad tas joprojām bija “agrīnas piekļuves” režīmā. Daudzi cilvēki domāja, ka, spēlējot galveno spēli, šīs kļūdas būtu pagātne, bet ir tieši otrādi. Ja kas, kad spēli spēlējošo cilvēku skaits tagad ir astoņciparu skaitlis un katru dienu tas palielinās, lietotāju skaits, kuriem rodas šī problēma, drīz nemazināsies.

Retos gadījumos jūs varētu būt tikai viens no neveiksmīgākajiem spēlētājiem, kuri mēģināja pieteikties savos kontos, kamēr nedarbojās Epic Games serveris. Fortnite izstrādātājs pēdējā laikā ir piedzīvojis vairākus servera pārtraukumus, un nekas no tā, kā viņi rīkojās iepriekšējos gadījumos, nav pārliecinājis lietotājus, ka turpmāk nebūs vairāk pārtraukumu.

Visticamāk, tomēr pašai spēlei ir problēmas, kas padara pieteikšanos neiespējamu. Varbūt daži faili trūkst vai ir bojāti, vai arī pastāv stabilitātes problēmas, kas traucē pieteikšanās procesu. Jūsu sistēmā var būt inficēta arī ļaunprātīga programmatūra, kas īpaši mērķē pieteikšanās akreditācijas datus un izslēdz jūs no sava konta.

Vairumā gadījumu, kad šī problēma parādās, to izraisa kļūda tīkla korekcijā, kas var būt jebkas, sākot no lēna tīkla vai nulles savienojuma līdz inficētai DNS kešatmiņai. Neatkarīgi no cēloņa, vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat atkal atjaunot savu kontu. Veicot tālāk norādītās darbības to sniegtajā secībā, jums ir vislabākās iespējas novērst Fortnite neizdevušās pieteikšanās problēmu.

Kā novērst Fortnite pieteikšanās neizdevās operētājsistēmā Windows 10?

 • Lejupielādējiet un palaidiet jaunāko plāksteri

Tūlīt tiks izlaists Fortnite patch 9.20 ar ne tikai dažām jaunām funkcijām, bet arī kļūdu labojumiem un spēļu uzlabojumiem. Regulāri Fortnite plāksteri parasti tiek izlaisti katru trešdienu. Ja kāda iemesla dēļ nevarat pieteikties savā kontā, mēģiniet tajā brīdī instalēt jaunāko Fortnite atjauninājumu versiju. Tad spēlei vajadzētu darboties labi.

Ņemiet vērā, ka, lai arī plāksteri satur iepriekš ziņotu kļūdu labojumus, tie var izraisīt paši savus kļūdas, kas vispārējo situāciju var pasliktināt, nevis uzlabot. Ja konkrēts plāksteris problēmu neatrisina, varat izmēģināt tīru Fortnite jaunākās versijas pārinstalēšanu un noskaidrot, vai tas palīdz.

Lai atjauninātu Fortnite, izmantojot Epic Games palaidēju:

 • Palaidiet palaidēju un kreisajā pusē atlasiet Bibliotēka.
 • Labajā pusē atrodiet zobrata ikonu un noklikšķiniet uz tās.
 • Iespējot automātisko atjaunināšanu.
 • Aizveriet palaišanas programmu Epic Games un pēc tam atveriet to vēlreiz.
 • Lietojumprogramma automātiski lejupielādē jebkuru pieejamo plāksteri.
 • Kad instalēšana ir pabeigta, pārbaudiet, vai tagad varat pieteikties.
 • Pārbaudiet savu tīklu

Pārliecinieties, ka nav vaļīgu kabeļu, kas varētu izraisīt sliktu savienojumu starp datoru un vadu maršrutētāju. Nav noslēpums, ka Fortnite izmanto daudz datu, tāpēc varētu būt prātīgs lēmums pirms spēles uzsākšanas aizvērt visas konkurējošās tīmekļa lietojumprogrammas.

Pārliecinieties, vai maršrutētājs vai cits tīkla avots uztver signālus. Jūs varat mēģināt restartēt, lai redzētu, vai problēma izzūd. Atvienojiet visus savienojumus un izslēdziet arī datoru. Atkārtoti pievienojiet visu un ieslēdziet datoru un maršrutētāju.

Ja jums ir lēns savienojums un atsāknēšana neuzlabo situāciju, iespējams, vēlēsities doties uz citu vietu, kur signāls ir daudz spēcīgāks. Alternatīvi, jūs varētu atlikt Fortnite spēlēšanu uz dažām stundām, līdz tīkls stabilizējas.

 • Notīriet DNS kešatmiņu un atiestatiet savu IP adresi

Kibernoziedznieki, iespējams, ir atraduši ceļu jūsu sistēmā, invadējot jūsu DNS kešatmiņu ar viltotām domēna vārdu adresēm. Kad jūsu dators nosūta savienojuma pieprasījumu uz Fortnite serveri, tas var izraisīt pieprasījuma nosūtīšanu uz nepareizu adresi, kas nozīmē, ka jūs nevarat pieteikties. IP adreses bojājuma gadījumā scenārijs ir līdzīgs.

Lai jūsu domēna vārda kešatmiņa un citi svarīgi savienojuma faili netiktu pakļauti kiberuzbrukumiem, iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware, lai uzlabotu jūsu sistēmas drošību. Programmatūra skenēs jūsu sistēmu, atradīs ļaunprātīgas vienības un izdzēsīs tās. Tā kā datorā ir instalēta un aktīva Auslogics Anti-Malware programmatūra, ļaundabīgo programmu invāzijas, saindēšanās ar DNS un IP zādzības gadījumi būs pagātne.

Papildus ieteicamās programmatūras lietošanai jums jāatjauno DNS kešatmiņa un IP adrese. Tādā veidā jūsu sistēma iegūst jaunu, tīru Fortnite servera informācijas kopiju, un tā rezultātā savienojumam vajadzētu būt ātrākam.

Lai atiestatītu DNS kešatmiņu:

 • Atveriet Windows meklēšanu un cmd. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz augšējā rezultāta un konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 • Tips ipconfig / flushdns un nospiediet Enter.

Lai atiestatītu IP adresi:

 • Palaidiet komandu uzvedni, kā aprakstīts iepriekš.
 • Tips ipconfig / atbrīvot un nospiediet Enter.
 • Tips ipconfig / atjaunot un nospiediet Enter.

Jums vajadzētu būt iespējai pieteikties tūlīt.

 • Instalējiet atjauninātos tīkla draiverus

Ir zināms, ka draiveru problēmas izraisa neveiksmīgu pieteikšanos dažās lietojumprogrammās, tostarp Fortnite. Lielākais vaininieks šeit ir korumpēti autovadītāji, kam seko novecojuši. Protams, ja datorā nav tīkla draivera, ierīce vispār nedarbosies. Ja esat neveiksmīgi izmēģinājis iepriekš minētās darbības, ir pienācis laiks pārliecināties, vai draiveru atjaunināšana ir meklētais risinājums.

Tīkla draiverus varat atjaunināt manuāli, izmantojot ierīču pārvaldnieku, vai dodoties uz ražotāja vietni, lai lejupielādētu nepieciešamos draiverus un instalētu tos datorā.

Tomēr, automātiski atjauninot draiverus, jūs ietaupīsit problēmu, meklējot ierīču nosaukumus un modeļus un mēģinot atrast tiem piemērotos draiverus. Draiveru atjauninātāji apgalvo, ka dara visu šo un vēl vairāk, un labākais no tiem ir Auslogics draiveru atjauninātājs. Tikai ar vienu klikšķi rīka pro versija vienā piegājienā atjaunina visus trūkstošos draiverus jūsu sistēmā. Pretējā gadījumā bezmaksas versija skenē un identificē draiverus, kuriem nepieciešami atjauninājumi. Jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas “Atjaunināt” blakus vajadzīgajam draiverim, un Auslogics draivera atjauninātājs to automātiski lejupielādēs un instalēs.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found