Windows

Kā noteikt, kā Gmail operētājsistēmā Windows 10 netiek ielādēts pārlūkā Chrome?

Daudzi cilvēki visā pasaulē dod priekšroku pārlūkam Google Chrome, lai pārlūkotu tīmekli tā ātruma un lietotājam draudzīgo funkciju dēļ. Tomēr neatkarīgi no tā, cik efektīva ir šī lietojumprogramma, tā joprojām ir pakļauta dažādiem tehniskiem jautājumiem. Dažos gadījumos Gmail netiks ielādēts pārlūkā Chrome operētājsistēmā Windows 10. Ja tas notiek ar jums, neuztraucieties, jo tā ir diezgan izplatīta problēma. Tā kā jūs šajā situācijā neesat viens, daudzi cilvēki ir atraduši vairākus risinājumus, kas problēmu novērsīs.

Pirms visa cita ...

Jūs varētu jautāt: "Kāpēc Gmail netiek ielādēts pārlūkā Chrome?" Tam ir dažādi iemesli, un mēs tos apspriedīsim kopā ar risinājumiem. Tomēr, pirms mēs pārietam uz risinājumiem, jums jāveic provizoriska problēmu novēršana. Vairumā gadījumu Gmail sāk pareizi ielādēt pēc šādu darbību veikšanas:

 1. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu.
 2. Izmantojiet citu pārlūku, lai pārbaudītu, vai problēma pārlūkā Chrome nav izolēta.
 3. Pārdēvējiet vai noņemiet pārlūku Google Chrome kešatmiņā, pēc tam pārbaudiet, vai tas tiek ielādēts.
 4. Atspējojiet visus paplašinājumus un pēc tam restartējiet pārlūkprogrammu. Tas palīdzēs jums noteikt, vai kāds no tiem kavē Gmail ielādi pārlūkā Chrome.
 5. Pārliecinieties, vai jums ir jaunākā Chrome versija. Noklikšķiniet uz zobrata ikonas un pēc tam atlasiet Par Google Chrome. To darot, tiks atvērts jauns logs, kurā būs norādīts jūsu pārlūkprogrammas versijas numurs. Pārbaudiet, vai ir pieejams atjauninājums.

1. risinājums: Gmail atvēršana privātā logā

Tas var šķist dīvaini, taču daži lietotāji apgalvo, ka Gmail atvēršana inkognito Chrome logā ir efektīvs problēmas risinājums. Lai to izdarītu, jums vienkārši jāievēro šie norādījumi:

 1. Palaidiet Google Chrome.
 2. Dodieties uz pārlūka augšējo labo zonu un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Vairāk, kas izskatās kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 3. Atlasiet Jauns inkognito logs. Parādīsies jauns logs.
 4. Pārbaudiet, vai loga augšējā stūrī ir redzama inkognito ikona.
 5. Varat arī atvērt inkognito logu, nospiežot tastatūras taustiņus Ctrl + Shift + N.
Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Gmail netiek ielādēts pārlūkā Chrome operētājsistēmā Windows 10» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

2. risinājums: Sīkdatņu un kešatmiņas notīrīšana

Iespējams, ka jūsu pārlūkprogramma palēninās, jo tā ir pārslogota ar sīkfailiem un kešatmiņu. Tādējādi Gmail operētājsistēmā Windows 10 netiks ielādēts pārlūkā Chrome. Lai to novērstu, varat veikt tālāk norādītās darbības.

 1. Datorā atveriet pārlūku Chrome.
 2. Pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Vairāk.
 3. Atlasiet Vairāk rīku un pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt pārlūkošanas datus.
 4. Augšdaļā atlasiet laika diapazonu. Ja vēlaties visu izdzēst, izvēlieties Visu laiku.
 5. Atzīmējiet izvēles rūtiņas blakus “Sīkfaili un citi vietnes dati” un “Kešatmiņā saglabātie attēli un faili”.
 6. Atlasiet Notīrīt datus.

Noklikšķiniet uz Notīrīt datus.

Lai izmantotu jūsu pārlūkprogrammas maksimālo potenciālu, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks ir paredzēts, lai attīrītu visu veidu nevēlamos failus, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, nevajadzīgos sistēmas un lietotāju pagaidu failus, neizmantotos kļūdu žurnālus, pagaidu Sun Java failus un atlikušos Windows atjaunināšanas failus. Tas identificēs un novērsīs visas problēmas, kas samazina ātrumu, ļaujot pārlūkprogrammai un visai jūsu sistēmai darboties ātrāk un efektīvāk.

3. risinājums: Pārlūkprogrammas paplašinājumu vai lietojumprogrammu pārbaude

Dažreiz pārlūkprogrammā instalētie paplašinājumi vai papildinājumi dēļ operētājsistēmā Windows 10 pārlūks Chrome netiks pareizi ielādēts. Mēģiniet tos īslaicīgi atspējot pa vienam, pēc tam vēlreiz atveriet pakalpojumu Gmail. Pārbaudiet, vai tas tiek atrisināts.

4. risinājums: pārbaudiet Gmail laboratorijas

Viens no šīs problēmas novēršanas veidiem ir laboratoriju atspējošana pa vienam. Tas palīdzēs jums noteikt, kas kavē Gmail ielādi. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet Gmail, izmantojot šo saiti.
 2. Atveriet lietotnes augšējo labo sadaļu un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 3. Atlasiet Iestatījumi un pēc tam dodieties uz cilni Laboratorijas.
 4. Atspējojiet laboratorijas pa vienam.
 5. Pārejiet uz lapas apakšdaļu un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

5. risinājums: Chrome atiestatīšana

Daži lietotāji ziņoja, ka pārlūkprogrammas atiestatīšana ir novērsusi problēmu. Tātad, tas nesāpēs, ja rīkosities tāpat. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet pārlūku Chrome.
 2. Noklikšķiniet uz ikonas Vairāk loga augšējā labajā stūrī.
 3. Atlasiet Iestatījumi.
 4. Noklikšķiniet uz Papildu.
 5. Atveriet sadaļu Atiestatīt un notīrīt, pēc tam noklikšķiniet uz Atiestatīt.
 6. Lai apstiprinātu, noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus.

Noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus.

Piezīme. Paturiet prātā, ka šis process atjaunos jūsu meklētājprogrammas darbību Google. Jaunajā cilnes lapā, sākumlapā, piespraustajās cilnēs, satura iestatījumos, vietnes datos, sīkfailos, motīvos un paplašinājumos tiks atgriezti noklusējuma iestatījumi.

Vai jūs varat ieteikt citus risinājumus, izņemot to, ko mēs kopīgojām šajā rakstā?

Dalieties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found