Windows

Start Menu un Cortana novēršana nedarbojas operētājsistēmā Windows 10

‘Tas, ko mēs saucam par sākumu, bieži ir beigas.

Un, lai veiktu beigas, ir jāsāk ar sākumu. Beigas ir no kā mēs sākam. ”

T.S. Eliots

Pirmajās 24 stundās pēc Windows 10 izlaišanas aptuveni 14 miljoni cilvēku jaunināja savu pašreizējo sistēmu uz jauno versiju. Diemžēl līdz ar atjauninājumu parādījās arī Cortana un Start izvēlnes jautājumi. Kādu iemeslu dēļ tiek parādīts kritisks kļūdas ziņojums, kas paziņo lietotājam, ka funkcijas nedarbojas pareizi. Tas var kļūt nepatīkams, ja ir funkcijas, kurām nevar piekļūt datorā. Daudzi cilvēki atgriezās pie vecās versijas, kuru viņi bija izmantojuši.

Šajā rakstā Microsoft joprojām nav precīzi norādījusi šīs kļūdas rašanās iemeslus. Tomēr jums nevajadzētu uztraukties, jo tas ir absolūti labojams. Šajā rakstā mēs parādīsim, kas jums jādara, ja rodas pieredze, ka Cortana nedarbojas pareizi sistēmā Windows 10.

1. metode: restartējiet datoru

Rojs no IT pūļa ir vislabāk pazīstams ar savu frāzi: “Vai esat mēģinājis to izslēgt un ieslēgt?” Viņš, iespējams, teica šo rindu izrādē tūkstoš reižu, un tas nevarētu būt vairāk piemērojams reālajā dzīvē. Vairumā gadījumu Cortana un izvēlne Sākt atkal darbosies pareizi, mēģinot restartēt datoru.

Izslēdziet datoru un pāris reizes ieslēdziet to vēlreiz un pārbaudiet, vai tas novērš problēmu. Šī var būt vienkāršākā metode, taču tas nav jādara katru reizi, kad rodas Start menu problēmas. Tas ir tikai pagaidu risinājums, kas var padarīt jūsu datoru darboties. Ja kļūda atkārtojas, iesakām pāriet uz nākamo metodi.

2. metode: atinstalējiet pretvīrusu / ļaunprātīgu programmatūru

Dažos gadījumos trešo pušu pretvīrusu un ļaunprātīgas programmatūras programmatūra var traucēt noteiktas Windows programmas. Cortana, kas nedarbojas pareizi sistēmā Windows 10, iespējams, ir konflikta rezultāts, ko rada datorā instalētās drošības programmas. Ieteicams uz laiku atinstalēt pretvīrusu programmu, lai redzētu, vai tas problēmu atrisina. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām), pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz programmas.
 3. Sadaļā Programmas noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
 4. Meklējiet trešo pušu pretvīrusu programmatūru un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 5. Atlasiet Atinstalēt un izpildiet vednī sniegtos norādījumus.
 6. Kad pretvīrusu vai pretvīrusu programma ir atinstalēta, izslēdziet datoru un atkal ieslēdziet to.

Ja jums nepieciešama drošības programmatūra, varat to atkārtoti instalēt. Tomēr mēs iesakām izvēlēties tādu uzticamāku programmu kā Auslogics Anti-Malware. Jūs varat uzticēties, ka šis rīks neradīs Start menu problēmas. Tajā pašā laikā tas dos jums mieru, zinot, ka jūsu dators ir aizsargāts pret datu drošības draudiem un ļaunprātīgu programmatūru.

Veiciet pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, lai labotu Start Menu un Cortana nedarbotos

3. metode: PowerShell izmantošana

Kad izvēlne Sākt vai Cortana nedarbojas pareizi, varat mēģināt novērst problēmu, izmantojot PowerShell. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet uzdevumu pārvaldnieku, nospiežot Ctrl + Shift + Esc uz tastatūras.
 2. Noklikšķiniet uz Fails un pēc tam nolaižamajā sarakstā atlasiet Palaist jaunu uzdevumu.
 3. Dialoglodziņā ierakstiet “powershell” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 4. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz PowerShell un pēc tam izvēlieties Palaist kā administrators.
 5. Komandu uzvednē ielīmējiet šādu tekstu:

  Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

 6. Nospiediet Enter un pēc tam gaidiet komandas izpildi.
 7. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai izvēlne Sākt un Cortana darbojas pareizi.

4. metode: jaunu lietotāju profilu izveide

Daudzi lietotāji ir ziņojuši, ka jaunu lietotāju profilu izveide atrisināja problēmas ar izvēlni Sākt un Cortana. Tātad, tas nenāktu par ļaunu, ja arī jūs pamēģinātu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Izveidojiet divus jaunus lietotāju profilus ar administratora tiesībām. Paturiet prātā, ka administratora privilēģijas ir nepieciešamas, lai izpildītu kļūdas novēršanai nepieciešamos uzdevumus.
 2. Piesakieties kādā no jūsu izveidotajiem jaunajiem lietotāju profiliem. Pārbaudiet, vai izvēlne Sākt darbojas pareizi. Ņemiet vērā, ka, ja Cortana un izvēlne Sākt nedarbojas citos kontos, ir pienācis laiks pārinstalēt Windows sistēmu. Pretējā gadījumā jūs varat pāriet uz nākamo soli.
 3. Pārliecinieties, ka redzat visus slēptos failus, sistēmas failus un failu paplašinājumus. To var izdarīt, sekojot šim ceļam: Vadības panelis -> Izskats un personalizēšana -> File Explorer opcijas -> Skatīt. Noklikšķiniet uz “Rādīt slēptos failus, mapes un diskus”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Lietot.
 4. Piesakieties otrā jaunā lietotāja profilā un atkārtojiet procesu no 3. darbības.
 5. Pārejiet uz šo ceļu: C: \ Users \ OtherNewProfileYouAreNotUsing \ AppData \ Local \ TileDataLayer. Nokopējiet mapi Database un pēc tam dodieties uz: C: \ Users \ UserProfileWithProblems \ AppData \ Local \ TileDataLayer. Mainiet šī konta mapes Datu bāze nosaukumu uz Database.old. Ielīmējiet datu bāzi, kuru nokopējāt no pareizi funkcionējoša konta.
 6. Piesakieties problemātiskajā lietotāja profilā un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta. Ir vērts atzīmēt, ka pirms šīs procedūras izpildes jūs neredzēsiet izvēlnē veiktos pielāgojumus. No otras puses, jūs varat vienkārši pārkonfigurēt izvēlni, lai to atkal personalizētu.
Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Cortana nedarbojas pareizi operētājsistēmā Windows 10» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

5. metode: komandu uzvednes izmantošana

 1. Noklikšķiniet uz ikonas Meklēt un pēc tam ierakstiet “komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 2. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Komandu uzvednē ierakstiet “ren% windir% \ System32 \ AppLocker \ Plugin *. * * .Bak” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

6. metode: palaist sistēmas failu pārbaudītāju

Vairumā gadījumu iepriekšējā metode var atrisināt izvēlnes Sākt problēmas. Tomēr, ja kļūda joprojām pastāv, varat mēģināt palaist sistēmas failu pārbaudītāju. Tas skenēs un labos bojātus vai bojātus sistēmas failus. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Dodieties uz Meklēt, pēc tam ierakstiet “komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 2. Palaidiet paaugstinātu komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķinot uz programmas no rezultātiem. Atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Skenēšanas un labošanas process var aizņemt kādu laiku. Ir svarīgi pacietīgi gaidīt, līdz sistēmas failu pārbaudītājs pabeidz visu procedūru.

SFC palaišana var palīdzēt novērst sākuma izvēlnes un Cortana problēmas.

Mēs ceram, ka mūsu padomi palīdzēja jums novērst problēmu!

Komentējiet zemāk, kuru metodi izmantojāt!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found