Windows

Kļūda “Jūsu DNS serveris var nebūt pieejams”

Datoros DNS (Domain Name System) ir iestatīšana, kas ļauj uzglabāt un izgūt domēnu nosaukumus vietnēm, kuras lietotāji apmeklē.

Ko nozīmē ziņojums “DNS serveris, iespējams, nav pieejams”?

Kad vēlaties apmeklēt noteiktu vietni, jūsu tīmekļa pārlūkprogramma meklē tā domēna nosaukumu, un maršrutētājs pārsūta meklēšanas uzdevumu uz jūsu DNS serveri. Ja domēna nosaukums ir saglabāts, sistēma nosūta atbilstošo IP adresi. Tādējādi, ņemot vērā lietu darbību, iekraušanas process norit bez traucējumiem.

Procesu nodrošina DNS iestatīšana, un tas lielākoties darbojas labi. Tomēr dažreiz sistēma sabojājas, nonāk korupcijā vai pārstāj darboties dažādu iespējamo iemeslu dēļ. Šādos gadījumos DNS serveris neizveido nepieciešamo savienojumu, un tāpēc šajā veidlapā tiek parādīta kļūda:

Jūsu DNS serveris, iespējams, nav pieejams

Kļūda var tikt parādīta arī pēc Windows problēmu novēršanas rīka (vai Windows tīkla diagnostikas) palaišanas, lai atrisinātu problēmas, kas neļauj datoram izveidot savienojumu ar internetu. Jebkurā gadījumā jums nav jāuztraucas - jūs diez vai esat vienīgais lietotājs, kurš saskaras ar attiecīgo problēmu.

Citas DNS problēmas - īpaši tās, kas līdzīgas tai, kuru definē paziņojums par DNS nepieejamību - var izpausties citos veidos un piespiest Windows parādīt šādus ziņojumus:

  • DNS serveris nereaģē
  • DNS serveris nedarbojas
  • DNS serveris nav pieejams
  • Noildza DNS servera laiks
  • DNS serveris ir atvienots
  • DNS serveris nav atrasts
  • DNS serveri nevarēja atrast

Tātad, ja redzat kādu no iepriekš minētajiem paziņojumiem, varat mierīgi zināt, ka esat labā kompānijā. Tagad mēs turpināsim šīs rokasgrāmatas primāro daļu, kur parādīsim, kā noņemt paziņojumus par jūsu DNS serveri, iespējams, nav pieejami, un atrisināt ar tiem saistītās problēmas. Mēs esam iecerējuši risināt visas DNS problēmas norādītajās veidlapās.

Kā labot Windows 10, iespējams, jūsu DNS serveris nav pieejams

Efektivitātes labad iesakām sākt problēmu novēršanu ar pirmo sarakstā norādīto procedūru. Un, ja rodas vajadzība, jums vajadzētu pārvarēt pārējos risinājumus to parādīšanas secībā.

Restartējiet / atiestatiet maršrutētāju:

Lai visātrāk novērstu plašu DNS problēmu loku, lietotājiem ir jāatjaunina interneta iestatījumi. Visātrāk to var izdarīt, atiestatot vai restartējot maršrutētāju, kas nodrošina savienojumu starp datoru un interneta pakalpojumu sniedzēju.

Šādi rīkojoties, daudziem lietotājiem izdevās novērst kļūdu “DNS serveris, iespējams, nav pieejams”, tāpēc jums ir jēga to pašu darīt arī tagad. Ideālā gadījumā, lai restartētu maršrutētāju, jums tas jādara:

  • Paņemiet maršrutētāju (fiziski).
  • Atrodiet un nospiediet barošanas pogu. Tagad jums jāgaida tik ilgi, cik nepieciešams, līdz ierīce izslēdzas.

Vai arī jūs varat vienkārši atvienot maršrutētāju no strāvas avota un pagaidīt minūti. Tādā veidā jūs saņemat pārliecību par lietām (ja nezināt, kur atrodas maršrutētāja barošanas poga, vai ja nezināt, cik ilgi jums jāgaida, līdz maršrutētājs zaudē strāvu).

  • Lai ieslēgtu ierīci, jums vēlreiz jānospiež maršrutētāja barošanas poga.
  • Pagaidiet, kamēr maršrutētājs tiek inicializēts.

Drīz tā sāks pārraidīt bezvadu signālus.

  • Tagad datorā izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi.
  • Pārbaudiet savu interneta savienojumu, lai redzētu, vai viss ir kļuvis labāks: aktivizējiet tīmekļa pārlūkprogrammu un mēģiniet apmeklēt dažas vietnes.

Ja DNS problēma joprojām pastāv, jums būs labi jārestartē dators un pēc tam vēlreiz jāveic tie paši testi.

Izmēģiniet citu tīmekļa pārlūkprogrammu:

Mēs vēlamies, lai jūs izmantotu citu tīmekļa pārlūka lietojumprogrammu, lai uzzinātu, vai DNS problēmas ir saistītas tikai ar pārlūkprogrammu, kuru esat izmantojis. Dažreiz pārlūkprogrammas iestatījumos vai kodā iezogas pretrunas vai neatbilstības, lai lietotājiem radītu problēmas, tāpēc mēs vēlamies, lai jūs uzzinātu patiesību jūsu gadījumā.

Windows platformai ir daudz labu pārlūka lietojumprogrammu. Atkarībā no pārlūkprogrammas, kuru pašlaik izmantojat, varat izmēģināt kādu no šīm iespējām: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera un Internet Explorer.

Jebkurā gadījumā, ja tīmekļa lapas parasti tiek ielādētas citā pārlūkprogrammā vai ja vienas un tās pašas DNS kļūdas neizpaužas, jums vairāk vai mazāk ir apstiprinājums, ka DNS problēma ir saistīta ar jūsu pārlūkprogrammas problēmām. Šādā gadījumā jums būs labi atrisināt problēmas šajā pārlūkprogrammā, atiestatot visus pārlūkprogrammas iestatījumus vai pārinstalējot pārlūka lietojumprogrammu.

Palaidiet Windows tīkla problēmu novēršanas rīku un citus problēmu novēršanas rīkus:

Ja jūs vēl neizmantojat problēmu novēršanas rīku, lai risinātu DNS problēmas, ir pienācis laiks to izmantot un saņemt no tā nelielu palīdzību. Pēc konstrukcijas sistēmā Windows traucējummeklētāji ir neticami noderīgas programmas, kas diagnosticē problēmas un piedāvā to risinājumus vai novērš tos (ja iespējams). Microsoft pievienoja Windows vairākas problēmu novēršanas programmas dažādiem notikumiem, problēmām, iestatījumiem, utilītprogrammām utt.

Tā kā jums ir darīšana ar DNS servera problēmu, kas ietekmē interneta lietošanu, Windows tīkla problēmu novēršanas rīks ir problēmu novēršanas rīks, kas, visticamāk, jums kaut kādā veidā palīdzēs, tāpēc mēs vēlamies, lai jūs vispirms palaistu šo problēmu novēršanas rīku. Ja šis problēmu novēršanas rīks neizdara pietiekami daudz, lai viss būtu kārtībā, mēs iesakām izmantot citus problēmu novēršanas rīkus.

Šīs instrukcijas aptver visu procesu, kas saistīts ar problēmu novēršanas rīku izmantošanu:

  • Nospiediet un turiet Windows tastatūru ierīces tastatūrā un pēc tam pieskarieties S burta taustiņam.
  • Tagad, pieņemot, ka meklēšanas funkcija Windows sākuma ekrānā ir redzama, tur esošajā tekstlodziņā jāievada šāds teksts: Tīkla problēmu novēršanas rīks.
  • Kad rezultātu saraksta atrašana un novēršana (vadības panelis) parādās kā primārais ieraksts rezultātu sarakstā, jums tas jānoklikšķina.

Tagad tiks parādīts galvenais interneta savienojumu logs vai dialoglodziņš.

  • Noklikšķiniet uz Papildu. Un tagad jums jānoklikšķina uz lodziņa Lietot remontu automātiski (lai atlasītu šo parametru).
  • Šeit, kad viss ir iestatīts, jums jānoklikšķina uz Palaist kā administrators.
  • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai traucējummeklētājs varētu veikt nepieciešamos uzdevumus.

Problēmu novēršanas rīks veiks skenēšanu, lai noteiktu, kas ir nepareizi ar jūsu interneta iestatīšanu, un veiktu nepieciešamās izmaiņas. Jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, kas notiek, kad problēmu novēršanas rīks ir pabeidzis darbu, jums jāaizver visi dialoglodziņi un lietojumprogrammas un pēc tam restartējiet datoru.

Pēc pārstartēšanas ir jāatver tīmekļa pārlūkprogramma un pēc tam mēģiniet apmeklēt dažas vietnes, lai redzētu, kas notiek.

Ja savienojuma darbības neizdodas un atkal parādās ziņojums “DNS serveris nav pieejams”, jums ir jāturpina procedūra, kas saistīta ar problēmu novēršanu. Šoreiz mēs vēlamies, lai jūs izmēģinātu vairākus problēmu novēršanas rīkus no lietotnes Iestatījumi. Veiciet šīs darbības tūlīt:

  • Pirmkārt, jums jāatver lietotne Iestatījumi: izmantojiet Windows pogu + I burtu kombināciju.
  • Kad parādās logs Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz Atjaunināt un drošība.
  • Tagad dodieties uz loga kreiso sadaļu un noklikšķiniet uz Problēmu novēršana.
  • Šeit labajā rūtī sadaļā Traucējummeklēšana rūpīgi jāiziet visi uzskaitītie problēmu novēršanas rīki.

Jūs redzēsiet interneta savienojumus, taču jums vairs nevajadzēs palaist šo problēmu novēršanas rīku, jo mēs jau nesen veicām procedūras, kas saistītas ar to. Tagad to vajadzētu izmantot tikai tad, ja to vēl neizmantojāt.

  • Šoreiz iesakām noklikšķināt uz Ienākošie savienojumi (lai izceltu šo problēmu novēršanas rīku).
  • Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku.

Windows tagad parādīs izvēlēto problēmu novēršanas logu. Šeit tiek izmantotas tās pašas vadlīnijas, kuras mēs sniedzām iepriekš.

  • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai traucējummeklētājs varētu veikt nepieciešamos uzdevumus.

Arī šeit, neatkarīgi no tā, kas notiek, kad problēmu novēršanas rīks ir pabeidzis darbu, jums jāaizver visi dialoglodziņi un programmas un pēc tam restartējiet datoru. Un pēc atsāknēšanas jums ir jāveic daži testi, lai uzzinātu, vai DNS problēma ir atrisināta.

Ja viss paliek nemainīgs, jums ir jāizpilda tās pašas darbības, kas jāveic, lai palaistu citus problēmu novēršanas rīkus, izmantojot iestatījumu izvēlnes Problēmu novēršana. Piemēram, varat palaist tīkla adaptera problēmu novēršanas rīku (jo tas ir saistīts ar jūsu problēmu). Tās pašas vadlīnijas un ieteikumi tiek piemēroti vēlreiz.

Uz laiku atspējojiet antivīrusu un ugunsmūri; atinstalējiet antivīrusu:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka DNS servera problēma, ar kuru jūs cīnāties, pilnībā ir saistīta ar jūsu antivīrusu vai ugunsmūri. Pretvīrusu un ugunsmūri ļoti spēj pārbaudīt ienākošos un izejošos savienojumus, pārtvert tos un apturēt tos savās sliedēs.

Iespējams, jūsu pretvīrusu vai ugunsmūris izmanto sliktu vai nepamatotu konfigurāciju; pretvīrusu vai ugunsmūris var pārspēt un rīkoties pretrunā ar jūsu interesēm (kaut arī tam ir labi nodomi). Tam, kas noticis vai notiek tieši tagad, nav nozīmes. Mēs vēlamies, lai jūs noliekat antivīrusu un atmetat ugunsmūri, lai redzētu, vai viss uzlabojas.

Lai atspējotu antivīrusu, jums tas jādara:

  • Atveriet programmu un pēc tam atveriet tās iestatījumu izvēlni vai galveno konfigurācijas ekrānu.
  • Atrodiet pogu Izslēgt vai Atspējot un izmantojiet to.

Jums, iespējams, būs jānorāda, cik ilgi antivīrusiem jāuzturas. Mēs iesakām izvēlēties pastāvīgo opciju (ja tāda pastāv) vai opciju, kas to izslēdz līdz nākamajai pārstartēšanai.

  • Saglabājiet izmaiņas un pēc tam atstājiet iestatījumu vai konfigurācijas ekrānu.
  • Restartējiet pārlūku un pēc tam apmeklējiet vairākas vietnes, lai redzētu, vai viss ir kļuvis labāks.

Lai atspējotu ugunsmūri, jums jādara:

  • Atveriet Windows ugunsmūra utilītu vai iestatījumu, kurā vispirms konfigurējāt ugunsmūri.
  • Atveriet ugunsmūra noteikumu ekrānu.

Ja lietojumprogramma ļauj atspējot visus ugunsmūra noteikumus, jums jāizmanto iespēja. Pretējā gadījumā - ja jūs varat atvieglot noteikumus tikai konkrētām lietotnēm - jums ir jāatrod pārlūkprogrammas lietojumprogramma un jāatspējo programmas noteikumi.

  • Saglabājiet izmaiņas un pēc tam aizveriet ugunsmūra utilītu vai iestatīšanu.
  • Aizveriet pārlūkprogrammu un pēc tam atkārtoti atveriet to. Pārbaudiet, vai jūsu interneta savienojums tagad darbojas.

Jebkurā gadījumā, ja DNS problēma turpina jūs traucēt pat pēc tam, kad esat veicis nepieciešamos uzdevumus, lai uzlaistu antivīrusu vai ugunsmūri, tad jums būs labi paveikt vairāk kustību pret aizsardzības programmu vai aizsardzības iestatīšanu. Šeit mēs vēlamies, lai jūs atinstalējat pretvīrusu vai ugunsmūra utilītu - jo atinstalēšana ir process, kas pierādīs jūsu pretvīrusu vai ugunsmūra utilītas iesaistīšanos vai neiesaistīšanos problēmās, ar kurām saskaras.

Lai atinstalētu lietojumprogrammu, jums jāiet uz Iestatījumu ekrānu Lietotnes vai jādodas uz vadības paneļa izvēlni Programmas un līdzekļi. Pēc tam jums būs jāatrod nevēlamā programma un jāuzsāk tās atinstalēšanas uzdevums. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un spēlējiet savu lomu, lai nodrošinātu, ka lietotne tiek atinstalēta pareizi. Pēc lietojumprogrammas noņemšanas jums jārestartē dators.

Pēc pārstartēšanas jums jāpārbauda interneta savienojums, lai apstiprinātu, ka DNS problēma vairs netiek atskaņota.

Ja uzzināt, ka jūsu antivīrusam vai ugunsmūrim bija nozīme DNS problēmu radīšanā, kuru atrisināšanai jūs smagi strādājāt, tad pamatoti ir jāatmet programma vai iestatīšana. Atinstalējiet antivīrusu vai izdzēsiet ugunsmūra konfigurāciju - ja jums tas vēl jādara. Jums nav nepieciešami aizsardzības utilīti vai iestatījumi, kas rada vairāk problēmu nekā tie atrisina.

Kāpēc gan neiegūt aizsardzības utilītu, kas var pasargāt datoru no draudiem, neradot jums problēmas? Jums nav jāpieņem kompromisi. Mēs iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šī programma ieviesīs augstākā līmeņa aizsardzības shēmas, pievienos spēcīgus aizsardzības slāņus un nodrošinās uzlabotas skenēšanas funkcijas draudu noteikšanai. Un pats galvenais, tas nebloķēs savienojumus un netraucēs procesus, lai radītu jums problēmas.

Atiestatiet savu TCP / IP; izskalojiet DNS:

Mēs vēlamies, lai jūs paaugstinātā komandu uzvednes logā palaistu noteiktas komandas netsh un winsock, lai piespiestu nopietni mainīt tīkla iestatījumus, interneta konfigurāciju un sistēmas iestatījumus. Atiestatot TCP / IP un izskalojot DNS, jūs varat notīrīt bojātus, nepareizus ierakstus un sāciet kešatmiņu no jauna.

Šīs instrukcijas attiecas uz visu:

  • Izmantojiet Windows pogu + X burtu kombināciju, lai piekļūtu noderīgām programmām un opcijām, kas veido izvēlni Enerģijas lietotājs.
  • Ekrāna sarakstā noklikšķiniet uz Komandu uzvedne (Administrēšana).

Jūsu dators tagad aktivizēs komandu uzvednes logu ar administratīvām tiesībām vai privilēģijām.

  • Tagad komandrindas logā ir jāpalaiž šīs komandu rindas (tādā secībā, kādā tās parādās):
  1. ipconfig / flushdns
  2. ipconfig / atbrīvot
  3. ipconfig / atjaunot
  4. nbtstat –r
  5. netsh int ip reset
  6. netsh winsock reset
  • Aizveriet administratora komandu uzvednes logu.
  • Restartējiet datoru, lai noapaļotu lietas.
  • Atveriet pārlūkprogrammu un pārbaudiet tur notiekošās darbības, lai redzētu, vai kļūda “DNS serveris, iespējams, nav pieejams” jūs atkal traucē.

Ievadiet IP adresi manuāli:

Dažos gadījumos tiek parādīta kļūda “Jūsu DNS serveris var nebūt pieejams”, kad Windows mēģina iestatīt IP adresi. Ir paredzēts, ka Windows nosaka attiecīgo IP adresi un automātiski konfigurē sīkumus šai adresei, taču mēs pārāk labi zinām, ka lietas ne vienmēr notiek kā plānots.

Mēs vēlamies, lai jūs sniedzat Windows palīdzīgu roku, sakot, kāds IP tas būtu jāizmanto. Izpildiet šos norādījumus:

  • Atveriet lietotni Palaist: nospiediet Windows logotipa pogu un pēc tam pieskarieties R burta taustiņam.
  • Kad parādās dialoglodziņš Palaist, ierakstiet šo kodu:

ncpa.cpl

  • Ierīces tastatūrā nospiediet pogu Enter.

Windows palaidīs ievadīto kodu un novirzīs jūs uz vadības paneļa lietojumprogrammas ekrānu Tīkla savienojumi.

  • Tagad jums jāatrod interneta savienojums, kuru izmantojat dators (vai interneta iestatīšana, kuru plānojat izmantot).
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz interneta savienojuma, lai redzētu pieejamās opcijas. Atlasiet Rekvizīti.

Jūsu dators tūlīt parādīs logu Rekvizīti vai dialoglodziņu izvēlētajam savienojumam.

  • Sadaļā Šis savienojums izmanto šādus vienumus teksts, jāatrod interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4) un jānoklikšķina uz tā (lai to izceltu).
  • Noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti (tieši zem lodziņa, kurā ir saraksts).

Jūsu dators tagad parādīs logu Rekvizīti vai dialoglodziņu parametram Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4).

  • Noklikšķiniet uz radiopogas Lietot šo IP adresi (lai atlasītu šo opciju).
  • Tagad jums ir jāaizpilda IP adreses, apakštīkla maskas un noklusējuma vārtejas lodziņi ar pareizajām vērtībām.
  • Noklikšķiniet uz radiopogas Lietot šīs DNS servera adreses (lai atlasītu šo opciju).
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai pabeigtu lietas.
  • Aizveriet vadības paneļa lietotni.
  • Palaidiet savu tīmekļa pārlūkprogrammu. Mēģiniet apmeklēt dažas vietnes, lai uzzinātu, kā darbojas jūsu internets.

Uzdodiet datoram automātiski konfigurēt DNS:

Ja manuālā DNS iestatīšana - pamatojoties uz iepriekšējo procedūru - nesniedz vajadzīgos rezultātus, jūs varat arī piespiest Windows pašam iestatīt jūsu DNS lietas. Paredzētajā scenārijā varat saglabāt manuālo iestatīšanu IP.

Izpildiet šos norādījumus, lai veiktu darbu šeit:

  • Atveriet lietotni Palaist, izmantojot zināmo īsinājumtaustiņu (Windows poga + burts R).
  • Arī šeit loga Palaist teksta lodziņš jāaizpilda ar ncpa.cpl un pēc tam pieskarieties Enter, lai to palaistu.
  • Pieņemot, ka tagad esat vadības paneļa ekrānā Tīkla savienojumi, jums jāveic tie paši uzdevumi, kurus mēs aprakstījām iepriekšējā procedūrā.

Mēs vēlamies, lai jūs nonāktu logā Rekvizīti vai dialoglodziņā interneta protokola 4. versijai (TCP / IPv4).

  • Atstājiet IP adreses iestatījumu tādu, kāds tas ir pašreiz.
  • Noklikšķiniet uz pogas Automātiski iegūt DNS servera adresi (lai atlasītu šo opciju).
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  • Atlikušajos dialoglodziņos vai logos jums jānoklikšķina uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi (ja piemērojams).
  • Aizveriet vadības paneļa lietotni.
  • Aktivizējiet vēlamo tīmekļa pārlūkprogrammu. Mēģiniet izmantot internetu, lai uzzinātu, kas notiek tagad.

Izmantojiet Google publisko DNS vai OpenDNS:

Šeit mēs beidzot apsveram iespēju, vai DNS serveris, kuru mēģināja izmantot jūsu dators, ir bojāts vai sadalīts. DNS serveri lielākoties ir stabili; dīkstāves viņi piedzīvo reti. Tomēr šajā brīdī, ja jums vēl jāatrod ceļš garām kļūdai “Jūsu DNS serveris var nebūt pieejams” - pat ar visiem mēģinātajiem labojumiem -, iespējams, Windows ir taisnība, ja jūsu DNS serveris nav lietojams.

Google publiskais DNS ir bezmaksas un ātrs. Tas, iespējams, ir labākais DNS serveris, kas pieejams visiem. Ar Google DNS servera izmantošanu gandrīz nav nekādu risku vai negatīvu aspektu. Tomēr, ja nevēlaties izmantot kaut ko no Google, varat izmantot OpenDNS. Vai arī jūs pat varat izmēģināt DNS no Cloudflare, kas, domājams, darbojas labāk nekā gan Google publiskais DNS, gan OpenDNS.

Izpildiet šos norādījumus, lai izmantotu Google publisko DNS:

  • Atveriet programmu Run: varat nospiest Windows logotipa pogu un pēc tam pieskarties R burta taustiņam.
  • Kad tiek parādīts dialoglodziņš Palaist, jums jāievada šis teksts lodziņā:

ncpa.cpl

  • Ierīces tastatūrā pieskarieties pogai Enter.

Windows izpildīs kodu un aizvedīs jūs uz vadības paneļa lietojumprogrammas ekrānu Tīkla savienojumi.

  • Tagad jums jāatrod interneta savienojums, kuru izmantojat dators (vai interneta iestatīšana, kuru plānojat izmantot).
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz interneta savienojuma, lai redzētu pieejamās opcijas. Izvēlieties Rekvizīti.

Windows tagad parādīs logu Rekvizīti vai dialoglodziņu izvēlētajam savienojumam.

  • Sadaļā Šis savienojums izmanto šādus vienumus, jums jāatrod interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4) un jānoklikšķina uz tā (lai to izceltu).
  • Noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti.

Windows tagad parādīs logu Rekvizīti vai dialoglodziņu parametriem Interneta protokols 4 (TCP / IPv4).

  • Noklikšķiniet uz pogas Automātiski iegūt IP adresi (lai atlasītu šo opciju).
  • Tagad jums jānoklikšķina uz pogas Izmantot šīs DNS servera adreses (lai atlasītu šo opciju).
  • Šeit jums jāaizpilda izvēles rūtiņas Preferred DNS server un Alternate DNS server ar attiecīgi 8.8.8.8 un 8.8.4.4.

Šie ir Google publiskā DNS servera skaitļi. Ja vēlaties izmantot OpenDNS vai CloudFlare's DNS, jums būs labi veikt tiešsaistes pētījumu, lai noskaidrotu viņu vēlamā DNS servera un alternatīvā DNS servera ciparus.Pēc tam attiecīgajās rūtiņās varat aizpildīt pareizās vērtības.

  • Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi (atlikušajos logos vai dialoglodziņos).
  • Aizveriet vadības paneļa lietotni.
  • Restartējiet pārlūku. Mēģiniet apmeklēt dažas vietnes, lai redzētu, vai viss ir mainījies.

Ja, mēģinot datorā izmantot internetu, atkal parādās kļūda Jūsu DNS serveris, iespējams, nav pieejams, jums būs labi restartēt datoru un pēc tam pārbaudīt lietas vēlreiz.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst kļūdu “Jūsu DNS serveris, iespējams, nav pieejams” Windows 10 datorā

Ja jūsu interneta savienojuma problēma joprojām pastāv, jums būs labi izmēģināt šos risinājumus un risinājumus.

  • Izmēģiniet citu interneta savienojumu (piemēram, izmantojiet citu Wi-Fi tīklu).
  • Izmēģiniet citu interneta iestatīšanu (piemēram, Wi-Fi vietā izmantojiet Ethernet).
  • Lejupielādējiet un instalējiet visus Windows atjauninājumus.
  • Atspējojiet visus starpniekserverus. Izslēdziet visus VPN.
  • Izmēģiniet citu maršrutētāju.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found