Windows

Neizdevās izveidot D3D9 ierīci

Daudziem cilvēkiem patīk piepildījuma sajūta, kas rodas, kad viņi iegūst laupījumu, paaugstina sava rakstura līmeni vai gūst kādu vērtīgu sasniegumu DOTA 2, Rocket League, Smite un citās daudzu spēlētāju videospēlēs. Kritiskās domāšanas un komunikācijas prasmju izmantošana konkurences problēmu pārvarēšanai virtuālajā vidē ir tikai kaut kas apmierinošs. Tomēr, ko jūs darīsit, ja kritiskā spēles brīdī jūs redzēsiet kļūdas ziņojumu: “Neizdevās izveidot D3D9 ierīci?”

D3D9 var sabojāt jūsu DOTA pieredzi.

Šī problēma var traucēt jums neko spēlēt, taču neuztraucieties. Tā kā daudzi citi spēlētāji ir saskārušies ar šo problēmu, jums ir pieejams daudz risinājumu. Šajā rakstā mēs iemācīsim, kā novērst problēmu, neizdevās izveidot D3D9 ierīci sistēmā Windows. Turpiniet lasīt, lai atrisinātu šo kļūdu, lai jūs varētu ātri atgriezties pie savas iecienītās spēles.

Kas ir D3D9 ierīce DOTA 2 un citās RPG spēlēs

Ja esat mēģinājis atvērt uzdevumu pārvaldnieku, spēlējot videospēles datorā, pamanīsit, ka viens no darbojošajiem procesiem ir d3d9.dll. Tas ir 3D grafikas API, kas ir atbildīgs par Direct X funkcionalitātes pievienošanu dažādām Windows spēlēm un multivides uzdevumiem. Kad parādās kļūdu ziņojumi, kas saistīti ar šo failu, tas nozīmē, ka kaut kas nav kārtībā ar noteiktu programmu, kas izmanto Microsoft DirectX.

Lai uzzinātu, kā novērst neizdevās izveidot D3D9 ierīci sistēmā Windows, ir svarīgi saprast, kas izraisa kļūdu. Parasti šīs problēmas rašanās iemesli ir šādi:

 • Trūkst vai nav derīgi d3d9.dll reģistra ieraksti
 • Vīruss vai ļaunprātīga programmatūra, kas inficē failu d3d9.dll
 • Microsoft aparatūras kļūme
 • Novecojis grafikas draiveris

1. risinājums: mainiet spēles izšķirtspēju

d3d9.dll problēmas var rasties, ja spēles displeja izšķirtspēja nav saderīga ar datora aparatūru. Šajā gadījumā jūs varat atbrīvoties no kļūdas ziņojuma, mainot ierīcē izmantoto izšķirtspēju. Ja vēlaties uzzināt, kāda ir jūsu pašreizējā izšķirtspēja, dodieties uz darbvirsmu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukša apgabala. Izvēlieties Displeja iestatījumi / Ekrāna izšķirtspēja.

Pateicoties tam, šeit ir norādījumi par spēles izšķirtspējas mainīšanu:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E.
 2. Dodieties uz spēles mapes atrašanās vietu.
 3. Meklējiet konfigurācijas failu ar .ini faila paplašinājumu un atveriet to.
 4. Mainiet iestatījumus uz pašreizējo izšķirtspēju.
 5. Atveriet spēli un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

Jums būtu jāsāk spēle loga režīmā, ja to darbināt, izmantojot Steam. Iespējams, ka spēle darbosies šajā režīmā, ļaujot mainīt izšķirtspējas iestatījumus.

Veiciet šādas darbības:

 1. Palaidiet Steam un dodieties uz bibliotēku.
 2. Meklējiet attiecīgo spēli un noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 3. Atlasiet Rekvizīti.
 4. Izvēlieties Iestatīt palaišanas opcijas.
 5. Ierakstiet “-windown” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 6. Aizveriet logu Properties.
 7. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

2. risinājums: DirectX izpildlaiku atkārtota instalēšana

Ja DirectX izpildlaiki nedarbojas pareizi, tas var izraisīt kļūdu d3d9.dll. Mēģiniet to pārinstalēt un pārbaudīt, vai tas novērš problēmu. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Dodieties tiešsaistē un lejupielādējiet DirectX galalietotāju izpildlaikus.
 2. Atveriet instalēšanas programmu.
 3. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un pabeidziet programmatūras instalēšanu datorā.

3. risinājums: atjauniniet grafikas draiveri

Dažos gadījumos kļūdas d3d9.dll rodas nesaderīga vai novecojoša grafikas draivera dēļ. Jūs varat atbrīvoties no šī jautājuma, atjauninot draiveri. Nenoliedzam, ka šis process ir laikietilpīgs un sarežģīts, ja izvēlaties to darīt manuāli. Jums būs jāmeklē saderīgā versija un jāpārliecinās, vai tā ir pareizi instalēta. Ieteicams procesu automatizēt, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju.

Atjauniniet draiverus, ja neizdodas izveidot D3D9 ierīces problēmu.

Viena no šī rīka lieliskajām lietām ir tā, ka tā automātiski atpazīst jūsu datorā esošo operētājsistēmu. Tas meklēs pareizos draiverus, neļaujot kļūdaini instalēt nepareizo versiju. Turklāt tas rūpējas par visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai par tiem, kas varētu būt izraisījuši kļūdu d3d9.dll. Kad process ir pabeigts, varat baudīt labāku veiktspēju un ātrāku ātrumu no sava datora.

4. risinājums: Windows reģistra labošana

Lielākā daļa lietojumprogrammu, tostarp DirectX jūsu spēlēm, glabā datus Windows reģistrā. Laika gaitā tajā notiek sadrumstalotība. Turklāt reģistrs uzkrāj nederīgus ierakstus, kas pat var izraisīt kļūdu d3d9.dll. Kā tādu mēs iesakām labot savu reģistru, izmantojot Auslogics Registry Cleaner. Šis rīks droši un efektīvi notīra nederīgus ierakstus, procesa laikā novēršot kļūdu d3d9.dll. Labākā daļa ir tā, ka Auslogics Registry Cleaner ir pilnīgi bez maksas!

Remontējiet savu reģistru, lai spēlētu datorspēles bez D3D9 problēmām.

Vai varat ieteikt citus šīs problēmas risināšanas veidus?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found