Windows

Kā labot Google Chrome mērogošanu operētājsistēmā Windows 10?

Daudzi cilvēki dod priekšroku pārlūkprogrammas Google Chrome lietošanai kā tīmekļa pārlūkam vairāku labu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tam ir vienkāršāks interfeiss, kurā personām ir vieglāk orientēties. Tomēr, tāpat kā citām pārlūkprogrammām, arī Chrome ir savi trūkumi un problēmas. Kad Google ieviesa Chrome 54 atjauninājumu, pārlūks sāka automātiski noteikt Dots Per Inch (DPI) iestatījumus. Līdz ar to šī funkcija palielināja Chrome lietotāja saskarni, īpaši tiem, kuru iestatījumi pārsniedz 100%. Ja jums rodas pārlūka Google Chrome 4k mērogošana Windows 10, pārliecinieties, ka esat iepazinies ar šo rokasgrāmatu, lai iestatījumus varētu mainīt uz tiem, kādi tie bija pirms atjaunināšanas.

Bieži sastopamās Google Chrome mērogošanas problēmas operētājsistēmā Windows 10

Pirms mēs uzzinām, kā atspējot displeja mērogošanu, vislabāk ir iedziļināties problēmā un labāk izprast, kas tā ir. Šeit ir daži no ziņotajiem jautājumiem, kas saistīti ar Chrome mērogošanu:

 • Nejauši tuvināts Google Chrome - Daži cilvēki labprātāk tuvina pārlūkprogrammas, lai nodrošinātu labāku skatīšanās pieredzi. No otras puses, ar atjauninājumu tika ietekmēti pat tie, kuriem šī funkcija nebija nepieciešama. Lietotnē Iestatījumi varat mēģināt manuāli pielāgot tālummaiņas līmeni vai mainīt mērogošanu.
 • Neskaidra Chrome mērogošana - Tas var būt reti, bet tomēr ir iespējams. Ir reizes, kad pārlūks Chrome pēc mērogošanas var kļūt neskaidrs. To var atrisināt, izmantojot atjauninātu pārlūku.
 • Chrome mērogošana nedarbojas - Jums jāpievieno daži parametri, lai nodrošinātu Chrome mērogošanas pareizu darbību. Lai atbrīvotos no problēmas, varat izmēģināt kādu no mūsu tālāk sniegtajiem risinājumiem.
 • Chrome mērogošanas problēmas operētājsistēmā Windows 8.1 - Windows 10 un Windows 8.1 ir divas operētājsistēmu versijas, kas var atšķirties viena no otras. Tomēr viņiem joprojām var rasties tās pašas problēmas, kad runa ir par Chrome mērogošanu. Neuztraucieties, jo šī rokasgrāmata iemācīs jums pielāgot augstas DPI mērogošanu operētājsistēmās Windows 10 un Windows 8.1.

1. metode: mērķa lauka pielāgošana pārlūkprogrammā Google Chrome

Viens no veidiem, kā novērst Google Chrome 4k mērogošanu Windows 10, ir pārlūkprogrammā pievienot palaišanas parametru. Process ir vienkāršs, un jums ir nepieciešams atrast tikai Chrome saīsni. Jums vienkārši jāveic dažas izmaiņas, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Darbvirsmā dodieties uz Google Chrome saīsni un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Izvēlnē izvēlieties Rekvizīti.
 3. Dodieties uz sadaļu Mērķis un pievienojiet parametra beigās tekstu zemāk:

/ high-dpi-support = 1 / force-device-scale-factor = 1

 1. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 2. Neaizmirstiet atsegt un atkārtoti piespraust pārlūku Chrome uzdevumjoslā, ja jums tur bija saīsne.

2. metode: displeja mērogošanas izslēgšana augstākiem DPI iestatījumiem

Mācīšanās atspējot displeja mērogošanu augstākiem DPI iestatījumiem ir arī viens no labākajiem problēmas risinājumiem. Būtībā tas, ko jūs darīsit, ir iestatīt Chrome ignorēt Windows displeja iestatījumus. Lai to izdarītu, jums vienkārši jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Google Chrome saīsnes uz darbvirsmas, pēc tam izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 2. Kad logs Rekvizīti ir atvērts, dodieties uz cilni Saderība.
 3. Tiks parādīta opcija ‘Atspējot displeja mērogošanu ar lielu DPI’. Pārliecinieties, vai ir atlasīta rūtiņa blakus tam.
 4. Saglabājiet jauno iestatījumu, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 5. Restartējiet Google Chrome un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Ir vērts atzīmēt, ka šis risinājums vislabāk darbojas operētājsistēmās Windows 10 un Windows 8.1. No otras puses, tas var nebūt piemērojams vecākām sistēmas versijām.

3. metode: Windows 10 mērogošanas iestatījumu mainīšana

Varat arī mēģināt uzzināt, kā pielāgot augstas DPI mērogošanu sistēmā Windows 10, lai novērstu problēmu. Jūs varat viegli mainīt mērogošanas lielumu, un Google Chrome automātiski piemēros korekciju. Šīs darbības ir jāveic:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. Tam vajadzētu atvērt logu Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz Sistēma un pārliecinieties, vai esat kategorijā Displejs.
 3. Pārejiet uz sadaļu Mērogs un izkārtojums.
 4. Šajā sadaļā redzēsiet tekstu “Mainīt teksta, lietotņu un citu vienumu lielumu”.
 5. Mainiet vērtību uz 100%. Tas darbojas lielākajā daļā gadījumu, taču, ja ekrāns ir lielāks, nekautrējieties izpētīt citas vērtības.

Mainiet mērogošanas iestatījumus, lai novērstu Google Chrome mērogošanas problēmas.

Tikko veiktās izmaiņas automātiski tiks lietotas pārlūkā Chrome. Tam vajadzētu neatgriezeniski atbrīvoties no problēmas.

4. metode: Chrome tālummaiņas līmeņa maiņa

Ir vērts atzīmēt, ka šī metode ir tikai risinājums, un tas tikai mainīs apmeklēto tīmekļa lapu lielumu. Tas arī nozīmē, ka jūs neko nedarītu ar Chrome lietotāja saskarni. Izpildiet šos norādījumus:

 1. Atveriet pārlūku Chrome un pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne. Tam vajadzētu izskatīties kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti augšējā labajā stūrī.
 2. Izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 3. Kad esat atvēris cilni Iestatījumi, ritiniet uz leju, līdz redzat opciju Lapas tālummaiņa.
 4. Mainiet pašreizējo iestatījumu uz vēlamo vērtību.

Mainiet Chrome tālummaiņas līmeni, lai Windows 10 labotu Google Chrome mērogošanu.

Pēc iepriekš minēto darbību veikšanas jums vajadzētu būt iespējai attiecīgi pielāgot savu tīmekļa lapu izmēru. Kā jau minējām, Chrome lietotāja saskarne paliks nemainīga. Tātad, ja vēlaties apzināti mainīt Chrome lietotāja saskarni, ieteicams izmēģināt citus risinājumus.

5. metode: pārliecinieties, vai pārlūks Chrome ir atjaunināts

Dažos gadījumos pārlūka Chrome atjaunināšana uz jaunāko versiju atrisina dažādas mērogošanas problēmas. Galu galā šī metode novērš kļūdas un saglabā Chrome stabilitāti. Pārlūkam Chrome vajadzētu sevi automātiski atjaunināt, taču dažas problēmas var liegt to darīt. Lai pārliecinātos, varat manuāli pārbaudīt atjauninājumus, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet pārlūku Google Chrome un noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne.
 2. Izvēlnē atlasiet Palīdzība un pēc tam noklikšķiniet uz Par Google Chrome.
 3. Jūs varēsit redzēt, kāda Chrome versija jums pašlaik ir. Arī jūsu pārlūkprogramma pārbaudīs atjauninājumus. Ja ir pieejami atjauninājumi, pārlūks tos automātiski lejupielādēs un instalēs.

Runājot par atjauninājumiem, tas arī palīdzētu, ja pārliecinātos, ka draiveri ir atjaunināti. Tādā veidā jūs varētu pārliecināties, ka jūsu datorgrafikas draiveris darbojas optimālā stāvoklī. To var ērti izdarīt, izmantojot uzticamu rīku, piemēram, Auslogics Driver Updater. Noklikšķinot uz pogas, šī programma automātiski atpazīs jūsu sistēmu un meklēs jaunākās, saderīgās draiveru versijas. Labākā daļa ir tā, ka tas atrisina visus vadītāja jautājumus. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka jūsu dators pēc procesa darbosies labāk un ātrāk.

6. metode: atjaunojiet pārlūku Chrome pēc noklusējuma iestatījumiem

Iestatījumu un instalēto paplašinājumu izmaiņas var izraisīt mērogošanas problēmas pārlūkā Chrome. Ja tas tā ir, jums ir jāatjauno pārlūkprogrammas noklusējuma iestatījumi. Tas ir diezgan viegli izdarāms. Vienkārši izpildiet šos norādījumus:

 1. Pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne, pēc tam atlasiet Iestatījumi.
 2. Tastatūrā nospiediet CTRL + F, pēc tam ierakstiet “advanced” (bez pēdiņām).Ierakstiet “uzlabots”, lai ievadītu pārlūkprogrammas papildu iestatījumu sadaļu.
 3. Izvērsiet sadaļas Papildu saturu.
 4. Noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus. Apstipriniet izmaiņas, noklikšķinot uz pogas Atiestatīt.

Dažu sekunžu laikā pārlūks Chrome atgriezīsies pie noklusējuma iestatījumiem. Restartējiet pārlūku un pārbaudiet, vai problēma ar mērogošanu ir novērsta.

Vai esat izmēģinājis kādu no mūsu risinājumiem?

Kurš no viņiem strādāja pie jums? Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found