Windows

Kā lejupielādēt iCloud fotoattēlus uz Windows 10 datoru?

Ja izmantojat iPhone vai iPad, iCloud krātuves pakalpojums ļauj saglabāt fotoattēlus, videoklipus un citus svarīgus datus mākonī. Tādā veidā jums ir dublējums, ja pazaudējat ierīci. Bet ne tikai tas nozīmē arī to, ka varat piekļūt saglabātajiem failiem citās iOS ierīcēs.

Dublējot savus fotoattēlus iCloud, tos ir iespējams lejupielādēt savā Windows 10 datorā. Faktiski, lai to paveiktu, varat izmantot divas metodes.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā lejupielādēt vairākus fotoattēlus no iCloud uz Windows 10 datoru.

Kā lejupielādēt atlasītus fotoattēlus no iCloud uz Windows 10

Ja ir kāds fotoattēls, kuru vēlaties lejupielādēt no iCloud uz Windows 10 datoru, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet datora pārlūku un dodieties uz oficiālo iCloud vietni: //www.icloud.com/.
 2. Ievadiet akreditācijas datus un pierakstieties. Lai pabeigtu pierakstīšanās procesu, uz jūsu tālruni īsziņā tiks nosūtīts verifikācijas kods. Ievadiet to paredzētajā laukā. Ir arī Atļaut opciju iOS ierīcē, varat nospiest, lai pierakstītos. Varat to izmantot vai izvēlēties īsziņu.
 3. ICloud sākumlapā redzēsiet Fotoattēli ikona. Noklikšķiniet uz tā, lai apskatītu visus fotoattēlus, kurus esat saglabājis mākonī. Kreisajā rūtī atradīsit savus izveidotos albumus, ja tādi ir. Noklikšķiniet uz nosaukuma, lai atlasītu albumu, kuru vēlaties apskatīt.
 4. Atlasiet fotoattēlu, kuru vēlaties lejupielādēt. Loga augšējā labajā stūrī ir neliela lejupielādes ikona. Noklikšķiniet uz tā, lai lejupielādētu atlasīto fotoattēlu.

Lai lejupielādētu vairākus fotoattēlus, atlasiet vajadzīgos, turot nospiestu taustiņu Ctrl un noklikšķinot uz tiem. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz lejupielādes ikonas. Kad katrs fotoattēls tiks lejupielādēts, iespējams, saņemsit pārlūka uzvedni.

Paturiet prātā, ka iCloud vietnē nav nevienas iespējas, kuru varat izmantot, lai vienlaikus lejupielādētu visus savus fotoattēlus. Jums tie jāatlasa atsevišķi, turot nospiestu taustiņu Ctrl. Tas nozīmē, ka, ja jums ir daudz lejupielādējamu fotoattēlu, manuālā atlases process kļūs diezgan garlaicīgs un laikietilpīgs.

Tādēļ skatiet šī raksta nākamo sadaļu, lai uzzinātu, kā bez stresa varat lejupielādēt visas savas fotogrāfijas.

Kā lejupielādēt visus fotoattēlus no iCloud uz Windows 10

Tā kā iCloud vietnē nav iespēju lejupielādēt visus savus fotoattēlus vienlaikus, tā vietā izmantojiet oficiālo iCloud klientu operētājsistēmai Windows 10.

Lai viegli lejupielādētu visus iCloud fotoattēlus savā Windows 10 datorā, rīkojieties šādi:

 1. Windows 10 datora pārlūkprogrammā dodieties uz oficiālo iCloud lejupielādes lapu: //support.apple.com/en-us/HT201391.
 2. Lejupielādējiet un palaidiet iCloud iestatīšanu operētājsistēmai Windows. Kad tas ir izdarīts, atveriet programmu un ievadiet savus iCloud vai Apple akreditācijas datus, lai pierakstītos. Iespējams, uz jūsu tālruni tiks nosūtīts verifikācijas kods. Ievadiet to paredzētajā laukā, lai pabeigtu pierakstīšanās procesu.
 3. Parādītajā dialoglodziņā atlasiet Fotoattēli opciju un noklikšķiniet uz Piesakies pogu.
 4. Dodieties uz File Explorer un atlasiet iCloud fotoattēli. To atradīsit navigācijas rūtī loga kreisajā pusē.
 5. Lai atvērtu Lejupielādējiet fotoattēlus un videoklipus dialoglodziņā rīkjoslā noklikšķiniet uz opcijas.
 6. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Visi” un noklikšķiniet uz Lejupielādēt pogu. Atkarībā no jūsu fotoattēlu skaita lejupielāde var aizņemt kādu laiku.
 7. Lai skatītu visus lejupielādētos fotoattēlus, atveriet File Explorer un noklikšķiniet uz iCloud fotoattēli >Lejupielādes. Fotoattēlus varat kopēt citā datora vietā vai saglabāt ārējā diskā.

Tur jums tas ir. Jūs esat veiksmīgi lejupielādējis savus iCloud fotoattēlus savā Windows 10 datorā.

Process var būt kaitinošs, ja jūsu sistēma karājas. Kas ir nomāktāks par nestabilu datoru? Apsveriet iespēju iegūt Auslogics BoostSpeed. Kad jūs to izmantosiet, lai veiktu pilnu sistēmas pārbaudi, mēs garantējam, ka jūsu dators darbosies kā pavisam jauns. Šis rīks ir ļoti draudzīgs lietotājam, un jūs varat ieplānot automatizētās skenēšanas, lai atrastu un novērstu visas problēmas, kas samazina ātrumu un veiktspēju.

Atstājiet mums komentāru zemāk esošajā sadaļā.

Mēs labprāt dzirdētu no jums.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found