Windows

Kā novērst Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju?

Minecraft ir neticami populāra spēle, kuru spēlē daudzi cilvēki (neatkarīgi no vecuma vai statusa). Tomēr pēdējā laikā lietotāji sūdzējās par problēmu, kas viņiem traucē atjaunināt spēļu lietojumprogrammu sistēmā Windows. Šī problēma arī neļauj viņiem spēlēt spēli - tā kā atjaunināšanas process ir iesaldēts.

No tiešsaistē apkopotajiem pārskatiem mēs noskaidrojām, ka lielākā daļa lietotāju instalē Minecraft atjauninājumus, izmantojot Minecraft Launcher lietojumprogrammu. Kad atjaunināšanas process neizdodas vai iestrēgst, parasti tiek parādīts kļūdas ziņojums šajā veidlapā: Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju.

Pēc kļūdas ziņojuma parādīšanās Minecraft parasti rīkojas, lai atjaunotu atjaunināšanas procesu, bet atjauninājums iestrēgst (tāpat kā iepriekš).

Kāpēc Minecraft dod kļūdas ziņojumu Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju?

Mēs veicām dažus pētījumus, lai noskaidrotu problēmu cēloņus, kas izjauc Minecraft atjaunināšanas procesu, vai problēmas, kas izraisa kļūdu. Mēs nācām klajā ar šo sarakstu:

 • Pārkāpumi jaunajā palaidējā:

Mēs uzskatām, ka problēma galvenokārt ir saistīta ar pārkāpumiem vai pretrunām ar jauno palaišanas ierīci, kas tiek izmantota Minecraft atjaunināšanai - vai vismaz tas ir taisnība lielākajā daļā gadījumu. Nez kāpēc nesen ieviestais Minecraft palaidējs cīnās, lai ielādētu failus no interneta.

Iespējams, palaidējā ir kļūda, kas ietekmē tā failu lejupielādes iespējas. Turklāt šķiet, ka cīņa ar Minecraft palaišanas programmu pasliktinās, ja izmantotais interneta savienojums ir lēns. Ja, mēģinot ielādēt atjauninājumus, izmantojot Minecraft palaišanas programmu, rodas pārāk daudz problēmu, iespējams, labāk būs lejupielādēt Minecraft izpildāmo failu no vietnes tieši, nevis gaidīt, kamēr palaišanas programma veiks darbu jūsu vietā.

 • Traucējumi no trešo pušu drošības lietojumprogrammām:

Ir zināms, ka daži trešo pušu drošības risinājumi, īpaši pretvīrusu līdzekļi, bloķē spēļu izmantotos procesus vai traucē to darbību. Daži aizsardzības utilīti ir tik tālu, ka tiek apturēta spēļu lietojumprogrammu palaišana vai atspējošana komponentiem, uz kuru darbību tie paļaujas.

Tomēr Minecraft kļūdas iespējamo cēloņu saraksts nebūt nav pilnīgs. Izskatot šo rokasgrāmatu, jūs uzzināsiet par citiem jautājumiem vai notikumiem, kuru dēļ kļūda rodas Windows 10 datoros.

Kā novērst kļūdu Minecraft Native Launcher nevar atjaunināt Windows 10 datorā

Mēs iesakām sākt ar pirmo procedūru sarakstā. Ja tas neizdodas pietiekami daudz, lai atrisinātu problēmu jūsu gadījumā, jums ir jāpāriet pie otrā labojuma un jāturpina meklēt risinājumus to parādīšanas secībā (ja rodas vajadzība).

 1. Remonts Minecraft:

Vairumā gadījumu, kad lietojumprogrammās tiek parādīts kļūdas ziņojums par neveiksmīgu procesu vai darbību, to faili, visticamāk, ir bojāti (vai kaut kas tos var būt salauzis). Tādēļ jums ir jālabo faili (lai tie atgrieztos parastajā stāvoklī). Par laimi sistēmā Windows ir opcija, kas ļauj labot jebkuras programmas failus. Jā, mēs vēlamies, lai jūs izmantotu šo iespēju, lai veiktu darbu šeit.

Šeit mēs pieņemam, ka Minecraft izvirza paziņojumu, ka nevar atjaunināt Minecraft Native Launcher paziņojumu, jo tā faili ir bojāti vai salauzti. Tādēļ, ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai, pēc spēles lietojumprogrammas failu labošanas atjaunināšanas process, visticamāk, noritēs raiti.

Jebkurā gadījumā šīs ir instrukcijas, kas jāievēro, lai labotu Minecraft:

 • Nospiediet (un turiet) Windows logotipa pogu datora tastatūrā un pēc tam nospiediet R burta taustiņu, lai atvērtu lietotni Palaist.
 • Pieņemot, ka ekrānā palaist lietojumprogrammas palaišanas logs, tajā esošais teksta lodziņš jāaizpilda ar šo kodu: appwiz.cpl
 • Lai palaistu kodu, datora tastatūrā ir jānospiež poga Enter (vai arī varat noklikšķināt uz pogas Labi logā Palaist, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Jūs tiksiet novirzīts uz vadības paneļa lietotnes ekrānu vai izvēlni Atinstalēt.

 • Pārejiet uz instalēto lietojumprogrammu sarakstu, atrodiet Minecraft un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • No tur esošo opciju saraksta jums jāizvēlas Remonts.

Tagad parādīsies Minecraft instalētāja vai instalēšanas vedņa logs.

 • Šajā brīdī jums jāievēro ekrānā redzamās instrukcijas, lai salabotu Minecraft, un tā tam arī vajadzētu būt.
 • Pēc tam, kad viss ir izdarīts, iesakām aizvērt visas lietotnes (tās, kas pašlaik darbojas jūsu datorā) un pēc tam restartēt datoru.
 • Palaidiet Minecraft, lai apstiprinātu, ka atjaunināšanas process tagad ir cauri.
 1. Lejupielādējiet Minecraft tieši no Minecraft vietnes:

Ja Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju kļūda turpina jūs traucēt (un neļauj jums spēlēt spēli), tad jums ir jāiegūst jauna Minecraft lietotne no Minecraft vietnes un jāturpina spēle. Lielam skaitam lietotāju izdevās problēmu atrisināt tikai šādā veidā. Ja ar ierosināto uzdevumu viss izdodas, tad nav svarīgi, vai problēma ir saistīta ar to, ka jūsu internets ir lēns vai kaut kas ir bojāts atjaunināšanas komponentos.

Šeit viss, kas jums jādara, ir no vietnes jāielādē noteikts fails, jāpalaiž pakotne un pēc tam jāinstalē Minecraft. Šīs instrukcijas attiecas uz visu, kas jums jādara:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver tīmekļa pārlūkprogramma, noklikšķinot uz lietotnes ikonas (kurai jābūt uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz programmas saīsnes (kas, iespējams, atrodas darbvirsmas ekrānā).
 • Kad parādās pārlūkprogrammas logs, URL vai adreses laukā jāaizpilda šādi vārdi: Minecraft Windows lejupielāde.
 • Nospiediet tastatūras pogu Enter, lai veiktu meklēšanas uzdevumu Google tīklā, kā vaicājumu izmantojot ievadītos atslēgvārdus.
 • Pieņemot, ka tagad esat Google meklēšanas rezultātu lapā, jums ir jānoklikšķina uz pirmā tur esošā ieraksta (parasti lejupielādējiet Minecraft: Java Edition | Minecraft).

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz Windows lejupielādes Minecraft lapu.

 • Noklikšķiniet uz saites Izmēģināt alternatīvu lejupielādi.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz lapu Minecraft: Java Edition alternatīvās lejupielādes opcijas.

 • Zem platformas atrodiet Windows (alternatīva) un pēc tam noklikšķiniet uz saites Minecraft.exe blakus tai.
 • Pagaidiet, kamēr pārlūkprogramma ielādēs paketi no Minecraft serveriem.
 • Noklikšķiniet vai veiciet dubultklikšķi uz lejupielādētā faila, lai to palaistu.
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu nepieciešamos uzdevumus.

Tā visa beigās jautājums būs izlabots.

 • Palaidiet Minecraft. Spēlē spēli - ja vari.

Ja problēma joprojām pastāv, jums ir jādara zināms darbs, lai izdzēstu Minecraft vecos failus. Šajā brīdī jums ir nepieciešams jauns sākums, kas nozīmē, ka Minecraft vairs nedrīkst atļaut lasīt datus no bojātiem vai bojātiem iepakojumiem. Nu, jums ir jāturpina šādas darbības:

 • Pirmkārt, jums ir jāpalaiž programma Run. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz uzdevumjoslas, lai redzētu pieejamo opciju sarakstu un pēc tam izvēloties Palaist.

Varat arī izmantot Windows pogu + R burtu īsinājumtaustiņu, lai veiktu to pašu programmas palaišanas uzdevumu.

 • Pieņemot, ka jūsu displejā tagad ir neliels logs Run, jums jāaizpilda tā tekstlodziņš ar šo kodu:

%Aplikācijas dati%

 • Lai Windows palaistu kodu, jums ir jānospiež tastatūras poga Enter (vai arī jūs varat noklikšķināt uz pogas Labi logā Palaist, lai izdarītu to pašu).

Jūs tiksiet novirzīts uz Aplikācijas dati direktoriju logā File Explorer.

 • Tagad jums jāiet cauri uzskaitītajiem vienumiem, atrodiet mapi Minecraft un pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes Minecraft, lai redzētu pieejamo opciju sarakstu, un pēc tam atlasiet Dzēst.

Tagad Windows rīkosies, lai noņemtu nevēlamos failus.

 • Tagad jums ir jāatstāj vai jāaizver File Explorer logs.
 • Atgriezieties mapē Lejupielādes vai direktorijā, kurā pārlūkprogramma glabā lejupielādētos vienumus.
 • Atrodiet Minecraft.exe pakotni (kuru lejupielādējāt agrāk) un pēc tam noklikšķiniet uz tās vai veiciet dubultklikšķi, lai to palaistu.
 • Izpildiet attiecīgos norādījumus, lai veiktu uzdevumus.
 • Kad viss ir izdarīts, jums jāatver Minecraft, lai redzētu, vai tagad viss ir kārtībā.

Ja problēmas, kas izraisa Unevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju Kļūda atkal izpaužas, jums būs labi restartēt datoru un pēc tam vēlreiz palaist lejupielādēto Minecraft izpildāmo failu.

 1. Atspējojiet pretvīrusu:

Ja datorā kā galvenā aizsardzības lietderība ir instalēts antivīruss, darbs jāsāk šeit, atspējojot antivīrusu. Mēs jau iepriekš noskaidrojām, ka pastāv ticama saikne starp antivīrusu darbībām un jautājumiem, kas izraisa Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju kļūda. Visas jūsu problēmas var būt saistītas ar jūsu pretvīrusu pārmērīgu darbību, traucējot vai traucējot Minecraft procesus vai komponentus.

Jūsu antivīruss diez vai ir ideāls. Ja mūsu pieņēmumi atbilst patiesībai, tas nozīmē, ka jūsu antivīruss ir nepareizi interpretējis vai nepareizi iezīmējis Minecraft kā ļaunprātīgu vai kaitīgu lietojumprogrammu, kas izskaidro tā veiktos pasākumus, kas ir pretrunā ar spēles interesēm. Ir pierādīts, ka daži pretvīrusu līdzekļi bloķē Minecraft savienojumu ar Mojang serveriem.

Nu, patiesību var uzzināt, tikai atspējojot antivīrusu, lai pārbaudītu lietas. Par laimi, gandrīz visi pretvīrusu pārdevēji saviem klientiem nodrošina līdzekļus vai iespējas, ar kuru palīdzību viņi var atspējot drošības programmas.

Izpildiet šos norādījumus, lai atspējotu antivīrusu:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver antivīruss. Ja tā ikona pastāv sistēmas teknē, jums tas jānoklikšķina.

Pretējā gadījumā jums ir jānoklikšķina uz programmas saīsnes, kas, iespējams, atrodas jūsu darbvirsmas ekrānā.

 • Pieņemot, ka lietotnes logs tagad ir jūsu ekrānā, jums jāiet uz tā iestatījumu izvēlni, vadības centru vai opciju rūti.
 • Atrodiet opciju, kas ļauj atspējot antivīrusu.

Ja pastāv atspējošanas opcijas varianti, piemēram, Atspējot uz 10 minūtēm, Atspējot, līdz dators tiek restartēts, Atspējot neatgriezeniski utt., Tad jums būs labi izvēlēties opciju Atspējot pastāvīgi (lai iegūtu labākos rezultātus).

Ja jūs neredzat opcijas, kas ļauj atspējot pretvīrusu, jums jāpārbauda, ​​vai tie liek ierobežot tā darbību, vai arī jāatrod svarīgāko funkciju parametri. Pēc tam jums būs jāizslēdz šīs opcijas un parametri. Kopumā jums ir jādara viss iespējamais, lai pagaidām samazinātu antivīrusu iespējas.

 • Saglabājiet tikko veiktās izmaiņas pretvīrusu iestatījumos - ja šī darbība ir piemērota.
 • Aizveriet Minecraft un no tā atkarīgās sastāvdaļas. Iespējams, vēlēsities palaist lietotni Task Manager un pārbaudīt tur esošās lietas, lai pārliecinātos.
 • Tagad jums ir jāpalaiž Minecraft, lai redzētu, vai atjaunināšanas darbības tagad turpinās tā, kā vajadzētu (bez pārtraukumiem vai neveiksmēm).

Ja viss norit labi, notikumu pavērsiens ir jāapstiprina, ka jūsu antivīruss spēlēja zināmu lomu problēmu radīšanā. Pēc tam jums būs jāizlemj, kas notiks ar jūsu antivīrusu.

 1. Pievienojiet Minecraft sava antivīrusa baltajam sarakstam; Izveidojiet izņēmumu Minecraft:

Šajā brīdī mēs pieņemam, ka jūs jau zināt, ka jūsu antivīruss bija atbildīgs par jūsu cīņu ar Minecraft palaišanas programmas atjauninājumu - tā kā pēc antivīrusu ievietošanas viss uzlabojās. Tomēr jūs nevarat saglabāt savu antivīrusu atspējošanu uz visiem laikiem, tāpēc ir lietderīgi veikt izmaiņas, lai mazinātu labojuma ietekmi (un iegūtu pastāvīgu risinājumu).

Mēs vēlamies, lai jūs pievienotu Minecraft savam antivīrusu sniegtajam baltajam sarakstam. Pēc noklusējuma antivīruss ir ieprogrammēts ignorēt baltā saraksta programmas (to procesus, komponentus un pakalpojumus). Tādā veidā, tiklīdz Minecraft nonāks baltajā sarakstā, jūsu antivīruss to vairs netraucēs un netraucēs.

Norādījumi par lietojumprogrammas pievienošanu baltajam sarakstam var atšķirties atkarībā no izmantotā antivīrusu risinājuma. Neskatoties uz to, mēs centīsimies sniegt vispārīgās procedūras aprakstu par programmu pievienošanu baltajiem sarakstiem. Tālāk norādītajām darbībām vajadzētu sniegt jums dažas idejas (attiecībā uz nepieciešamā uzdevuma veikšanu):

 • Pirmkārt, jums ir jāatver antivīruss.
 • Dodieties uz tā galveno informācijas paneli, opciju izvēlni vai iestatījumu rūti.
 • Atrodiet opciju baltajā sarakstā vai kaut ko līdzīgu.

Ja redzat izņēmumu sarakstu, jums tas jānoklikšķina.

 • Tagad jums ir jāmeklē Minecraft un atlasiet to (lai to pievienotu baltajā sarakstā iekļauto lietojumprogrammu sarakstam).

Ja iespējams, jums būs labi norādīt visu Minecraft mapi (spēles instalācijas mapi vai direktoriju, no kura darbojas Minecraft un tā komponenti).

 • Saglabājiet tikko veiktās izmaiņas savā pretvīrusu baltajā sarakstā - ja šī darbība ir piemērota.
 • Tagad jūs varat iespējot pretvīrusu. Vai arī jums ir jāieslēdz iepriekš atspējotās funkcijas vai funkcijas, lai ierobežotu pretvīrusu darbības.

Ja jūsu cīņa ar Minecraft lietojumprogrammu turpinās - pat pēc tam, kad esat pievienojis spēles lietotni savam antivīrusu baltajam sarakstam vai izveidojis tam izņēmumu, jums ir jāinstalē antivīruss. Ja jūs nevarat panākt, lai antivīruss darbotos jūsu datorā, netraucējot vai neizjaucot citu programmu izmantotos procesus, tad jūsu antivīruss ir jādara.

Jums būs jādodas uz vadības paneļa izvēlni Programmas un līdzekļi un jāsāk atinstalēšanas darbība no šīs platformas. Pēc antivīrusu noņemšanas jums ir jārestartē dators. Šajā brīdī jums jāatrod antivīrusu aizstājējs, jo nevarat atstāt datoru darboties bez drošības utilītas.

Mēs iesakām jums iegūt Auslogics Anti-Malware. Šī visaugstākās pakāpes aizsardzības programma būs droša jūsu datora aizsardzība pret jebkāda veida draudiem, netraucējot citu programmu darbībām (nekaitīgas darbības), lai sagādātu jums nepatikšanas. Jūs varētu ieraudzīt šo lietojumprogrammu kā ideālu antivīrusu aizstājēju, ņemot vērā problēmu, kas vispirms lika jums atbrīvoties no antivīrusa.

 1. Palaidiet programmas saderības problēmu novēršanas rīku:

Windows nodrošina saderības problēmu novēršanas rīku, kuru lietotāji var palaist katrai lietojumprogrammai, lai novērstu dažādas problēmas (īpaši ar palaišanu saistītās problēmas). Skatītais problēmu novēršanas rīks darbojas tāpat kā standarta problēmu novēršanas rīki Windows funkcijā. Pirmkārt, tā mēģina diagnosticēt problēmu vai identificēt tās avotu, un pēc tam turpina piemērot zināmus risinājumus vai profila procedūras, kas jāizmanto problēmas risināšanai.

Mēs vēlamies, lai jūs palaistu Minecraft programmu saderības problēmu novēršanas rīku. Šīs instrukcijas aptver gandrīz visu, kas jums jādara šeit:

 • Pirmkārt, jums ir jāpieskaras Windows logotipa pogai uz ierīces tastatūras, lai nokļūtu Windows izvēlnē Sākt (vai arī varat noklikšķināt uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).
 • Tagad jums ir jāraksta Minecraft tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šo atslēgvārdu kā vaicājumu.
 • Kad Minecraft palaidējs (App) parādās kā primārais ieraksts rezultātu sarakstā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo opciju sarakstu.
 • Atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.

Tagad File Explorer logā jūs tiksiet novirzīts uz Minecraft direktoriju.

 • Pārejiet caur tur uzskaitītajiem vienumiem, atrodiet Minecraft Launcher failu, noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 • No parādīto opciju garā saraksta jums jāizvēlas Saderības problēmu novēršana.

Tagad parādīsies Minecraft saderības problēmu novēršanas logs.

 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu problēmu novēršanas uzdevumus.
 • Noklikšķiniet uz Izmantot ieteicamo saderības iestatījumu.

Pretējā gadījumā - ja jūs zināt ideālos Minecraft Launcher saderības iestatījumus, jums pašiem jāizvēlas vai jānorāda iestatījumi.

Ja viss notiks labi, jūs beigsit ar kļūdas “Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju” labojumu vai arī problēmu novēršanas rīks ieteiks jums veikt noteiktu darbību, lai atrisinātu problēmu.

 1. Pārinstalējiet Minecraft:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Minecraft instalācija jūsu datorā ir neatgriezeniski bojāta. Ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai, tad pārinstalēšanas process (kas sastāv no atinstalēšanas un instalēšanas darbībām) darīs pietiekami, lai ar izmaiņām spiestu atrisināt problēmu.

Būtībā jūs noņemsit Minecraft no sava datora (pilnībā) un pēc tam notīriet spēles lietojumprogrammas instalēšanu (it kā jūs to ievestu pirmo reizi). Šīs instrukcijas aptver visu, kas jums jādara šeit:

 • Pirmkārt, jums ir jānospiež (un jāuztur) Windows logotipa poga uz ierīces tastatūras un pēc tam pieskarieties R burta taustiņam.

Tagad parādīsies mazais Run logs.

 • Tips appwiz.cpl tur esošajā tekstlodziņā un pēc tam noklikšķiniet uz loga pogas Labi, lai piespiestu Windows palaist kodu (vai arī jūs varat noklikšķināt uz tastatūras pogas Enter, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Jūs tiksiet novirzīts uz Atinstalējiet vai mainiet programmas ekrānu vadības panelī.

 • Tagad jums ir jāiziet lietojumprogrammu saraksts, atrodiet Minecraft, noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jāizvēlas Atinstalēt.

Tagad parādīsies Minecraft atinstalētāja vai atinstalēšanas vedņa logs.

 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai noņemtu Minecraft.
 • Tagad, lai atvērtu lietotni Palaist, jums jāizmanto Windows pogas + burta R kombinācija.
 • Kad parādās logs Palaist, tur jāaizpilda rūtiņa %Aplikācijas dati% un pēc tam nospiediet tastatūras pogu Enter, lai palaistu kodu.
 • Pieņemot, ka jūs tagad esat Aplikācijas dati mapē File Explorer logā, jums jāatrod Minecraft mapi un pēc tam to izdzēsiet.
 • Tagad jums ir jāaizver visas atvērtās programmas un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pieņemot, ka Windows ir sasniegusi stabilitāti, jums jāatver vēlamā tīmekļa pārlūkprogrammas lietotne.
 • Dodieties uz Minecraft vietni vai lejupielādes lapu.
 • Iegūstiet Minecraft instalēšanas programmu jaunākajai spēles versijai.
 • Noklikšķiniet vai veiciet dubultklikšķi uz lejupielādētās pakotnes, lai to palaistu.
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu Minecraft.
 • Palaidiet instalēto programmu, lai pārliecinātos, ka Nevar atjaunināt Minecraft vietējo palaidēju kļūda vairs neparādās.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt, ja Windows 10 datoros nevar atjaunināt Minecraft Native Launcher problēmu

Ja jūs ieradāties šeit, lai uzzinātu, kā atjaunināt Minecraft palaidēju operētājsistēmā Windows 10, bet joprojām cīnās ar redzamo kļūdu, jums ir jāizmēģina šie labojumi un risinājumi mūsu galīgajā problēmas risinājumu sarakstā.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet visus Windows atjauninājumus. Lejupielādējiet un instalējiet no Minecraft atkarīgo komponentu atjauninājumus.
 1. Palaidiet Minecraft saderības režīmā vecākām Windows būvēm, piemēram, Windows 7 (un tās dažādajiem servisa pakotnēm), Windows 8.1, Windows 8, Windows Vista un tā tālāk.
 1. Palaidiet Minecraft kā administratoru (lai tas varētu veikt savus uzdevumus, izmantojot administratīvās tiesības vai privilēģijas).
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found