Windows

Kā novērst problēmu “iTunes gaida Windows atjaunināšanu…” operētājsistēmā Windows 10?

Jūs, iespējams, redzējāt iTunes gaida Windows atjauninājumu, lai instalētu draiveri šim iPhone pēc mobilās ierīces pievienošanas datoram. Paziņojumam ir jēga (ar informāciju, kuru tas mēģina nodot), taču notikumi, kas izraisīja kļūdu, nav iemūrēti akmenī.

Nu it kā iTunes gaida, kamēr Windows Update pabeigs savu darbu, kas nozīmē, ka iTunes atkal sāks strādāt, kad Windows Update būs paveikts ar visu. Tāpēc teorētiski viss, kas jums jādara, ir veikt Windows atjaunināšanas uzdevumus, un viss būs labi.

Nu, ja vēlaties, lai jūsu iPhone baudītu nevainojamu darbību ar datoru, jums ir jādara šīs darbības (vai jāņem vērā šie padomi):

 • Izmantojiet Apple kabeli vai sertificēta ražotāja kabeli, lai iPhone savienotu ar datoru.
 • Rūpīgi pārbaudiet, vai izmantotajā kabelī nav bojājumu. Ja pamanāt, ka kabelis ir salauzts, tas ir jānomaina.
 • Konfigurējiet savu iPhone, lai tas uzticētos jūsu datoram. Paredzams, ka uzvedne uz šo soli parādās automātiski.
 • Vienmēr turiet savu iPhone atbloķētu un redzamu. Datoram var būt grūti atpazīt jūsu iPhone, kad tas ir bloķēts.

Diemžēl ar iTunes un Windows Update viss tik reti notiek tik vienkārši. Jūs, iespējams, esat šeit, lai uzzinātu, kā noņemt iTunes gaida brīdinājumu par Windows atjaunināšanu. Tagad mēs turpināsim šīs rokasgrāmatas galveno daļu. Tur mēs aprakstīsim visefektīvākos problēmas risinājumus.

Kā novērst kļūdu “iTunes gaida Windows atjauninājumu, lai instalētu draiveri šim iPhone” Windows 10 datorā

Efektivitātes labad iesakām iziet labojumus tādā secībā, kādā tie parādīti zemāk. Ja procedūra nedara pietiekami daudz, lai atrisinātu problēmu jūsu gadījumā, jums jāpārceļas uz nākamo un vienkārši jāturpina lasīt.

 1. Atjauniniet Windows:

Nu, tā kā iTunes jums saka, ka tas nevar turpināt darbu, jo Windows atjaunināšana to kavē, jums ir lietderīgi atjaunināt Windows (kā pirmo lietu). Mēs šeit daudz negaidām. Piedāvātā procedūra, iespējams, pat nav ideāls problēmas risinājums, taču mēs iesakām to darīt tūlīt.

Labākajā gadījumā jūsu dators nonāk pie ielāpiem un labojumiem kļūdām vai neatbilstībām, kas ir atbildīgas par iTunes cīņām vai darbības traucējumiem. Pirms atjaunināt Windows, ieteicams atvienot savu iPhone no datora.

Izpildiet šos norādījumus, lai atjauninātu Windows:

 • Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi, datora tastatūrā nospiežot (un turot) Windows pogu un pēc tam pieskaroties I burta taustiņam.
 • Pieņemot, ka ekrāns tagad ir logs Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz Atjaunināt un drošība (viena no galvenās izvēlnes opcijām).

Jūs tiksiet novirzīts uz Windows atjaunināšanas ekrānu (loga labajā rūtī).

 • Noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.

Jūsu mašīna tagad izmantos jūsu interneta savienojumu, lai sazinātos ar Microsoft serveriem, lai redzētu, vai jūsu datoram vai sistēmas konfigurācijai nav izlaists kas jauns.

Ja trūkst pogas Pārbaudīt atjauninājumus, iespējams, redzēsit pogu Instalēt atjauninājumus, uz kuras jums jānoklikšķina, lai turpinātu.

Jebkurā gadījumā Windows veiks attiecīgos Windows atjaunināšanas uzdevumus (atjauninājumu lejupielāde un instalēšana). Ja atjauninājumu ir daudz, datoram, iespējams, būs vairākas reizes jāpārstartē, lai tos visus instalētu.

 • Kad viss, kas saistīts ar Windows atjauninājumiem, ir paveikts, jums ir jārestartē dators (kā pēdējais solis, lai pabeigtu lietas).

Ievērojot ieteicamo pārstartēšanu, jūs tagad varat savienot savu iPhone ar datoru, palaist iTunes un pēc tam mēģināt izpildīt uzdevumu, ar kuru jūs agrāk cīnījāties (radušās kļūdas dēļ), lai redzētu, kas notiek šoreiz.

 1. Atjauniniet iTunes:

Ja iTunes lietotne turpina atklāt iTunes gaida Windows atjauninājumu, lai instalētu draiveri šim iPhone kļūda - pat pēc visu attiecīgo Windows atjauninājumu instalēšanas - jums jāielādē un jāinstalē atjauninājumi pašam iTunes. Iespējams, iTunes lietojumprogramma darbojas, jo tai trūkst noteiktu kļūdu labojumu un ielāpu, kuriem vajadzētu pastāvēt jaunākā būvējumā.

Jums ir nepieciešams jūsu dators, lai palaistu jaunāko iTunes versiju (lai nodrošinātu labākos rezultātus), tāpēc mēs palīdzēsim jums veikt automātisko iTunes lietojumprogrammas atjaunināšanas procesu. Atjaunināšanas ceļš ir atkarīgs no datora iTunes lietojumprogrammas veida.

Ja izmantojat iTunes darbvirsmas lietojumprogrammu (mantoto programmu), šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atjauninātu iTunes:

 • Nospiediet datora tastatūras pogu Windows (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas datora ekrāna apakšējā kreisajā stūrī).

Jums tagad vajadzētu būt Windows sākuma ekrānā.

 • Tips Apple programmatūras atjauninājums tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai tur palaistu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Kad Apple programmatūras atjaunināšana (App) parādās kā galvenais ieraksts rezultātu sarakstā, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai atvērtu šo programmu.

Tagad tiks parādīts Apple programmatūras atjaunināšanas lietojumprogrammas logs. Lietderība automātiski nonāks tiešsaistē, lai datorā meklētu atjauninājumus iTunes un citām Apple lietojumprogrammām.

 • Pieņemot, ka iTunes ir norādīts kā viens no izvēlnes Atjauninājumi elementiem, jums jānoklikšķina uz pogas Instalēt (ap loga apakšējo labo stūri).

Ideālā gadījumā jums jāinstalē visi atjauninājumi, kurus Apple programmatūras atjauninājums atrod visām jūsu datora Apple lietojumprogrammām. Pēc tam, kad viss būs izdarīts, jūs saņemsiet uzvedni, lai restartētu datoru.

 • Noklikšķiniet uz pogas Restartēt.

Ja izmantojat iTunes lietotni no Windows veikala, šie atjauninājumi ir jāievēro:

 • Nospiediet datora tastatūras pogu Windows (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas datora ekrāna apakšējā kreisajā stūrī).

Jums tagad vajadzētu būt Windows sākuma ekrānā.

 • Lai atvērtu šo lietojumprogrammu, noklikšķiniet uz Windows veikala ikonas.
 • Pieņemot, ka logs Veikals tagad ir redzams ekrānā, loga augšējā labajā stūrī ir jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas (veidota no trim horizontāli izvietotiem punktiem).
 • Uznirstošo opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Lejupielādes un atjauninājumi.
 • Pieņemot, ka tagad esat veikala lietojumprogrammas Veikals ekrānā Lejupielādes un atjauninājumi, jums jānoklikšķina uz pogas Iegūt atjauninājumus (ap loga augšējo labo stūri).
 • Tagad jums jāgaida, kamēr Windows izveido savienojumu ar nepieciešamajiem serveriem, lai uzzinātu, kas ir pieejams.
 • Lietojumprogrammu sarakstā atrodiet iTunes un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Lejupielādēt blakus tam.

Jūsu datoram tagad ir paredzēts ielādēt un instalēt iTunes atjauninājumus.

 • Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, jums ir jāaizver programma Windows Store.
 • Restartējiet datoru.

Neatkarīgi no iTunes lietotnes, kas darbojas jūsu datorā (un tā, kā veicāt tās atjauninājumu iegūšanu un instalēšanu), pēc ieteiktās atsāknēšanas ir jāatver iTunes un jāstrādā ar to. Apstipriniet, ka tagad varat savienot savu iPhone ar datoru bez sarežģījumiem vai problēmām.

 1. Pārinstalējiet problemātisko draiveri:

Mēs zinām, ka iTunes gaida Windows atjaunināšanu kļūda ir ievads tam, ka iPhone nedarbojas datora problēma. Tāpēc jums ir jēga iznīcināt brīdinājuma ietekmi, atrisinot galveno problēmu. IPhone draiveris, iespējams, ir salauzts vai bojāts, tāpēc, iespējams, pārinstalēšanas procedūra būs pietiekami daudz, lai viss būtu kārtībā.

Pārinstalējot iPhone draiveri, jūs, izmantojot draivera koda, iestatījumu un iestatījumu satricinājumus, varat novērst pārkāpumus, kas ir atbildīgi par sliktu stāvokli. Būtībā jums ir jānoņem iPhone draiveris un pēc tam tas jāatgriež.

Šīs instrukcijas attiecas uz visu (par iPhone draivera atinstalēšanu un pēc tam instalēšanu), kas jums jādara šeit:

 • Nospiediet datora tastatūras pogu Windows (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas datora ekrāna apakšējā kreisajā stūrī).

Jums tagad vajadzētu būt Windows sākuma ekrānā.

 • Tips Ierīču pārvaldnieks tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai palaistu meklēšanas uzdevumu, kā vaicājumu izmantojot šos ievadītos atslēgvārdus.
 • Kad ierīču pārvaldnieks (lietotne) parādās kā primārais ieraksts atgriezto rezultātu sarakstā, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai atvērtu šo lietojumprogrammu.
 • Pieņemot, ka tagad esat ierīču pārvaldniekā, jums rūpīgi jāpārbauda draiveru kategorijas (līdzīgu vai saistītu draiveru izmitināšana).
 • Atrodiet portatīvās ierīces un pēc tam noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas blakus tai, lai redzētu šīs kategorijas saturu.
 • Pieņemot, ka Apple iPhone tagad ir redzams, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šīs ierīces, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Atlasiet Atinstalēt ierīci.

Tagad Windows rīkosies, lai atbrīvotos no Apple iPhone ierīces. Apple iPhone ir paredzēts pazust no saraksta zem kategorijas Portatīvās ierīces.

 • Kad draiveris tiek noņemts, jums jāaizver ierīces pārvaldnieka logs un pēc tam restartējiet datoru.

Pēc tam, kad Windows ir parādījies un sasniedzis stabilitāti, visticamāk, tas sapratīs, ka trūkst svarīga ierīces draivera. Pēc tam tā rīkosies, lai atrastu un instalētu nepieciešamo programmatūru. Jums labi veiksies, atverot Device Manager (veiciet iepriekš aprakstītās darbības) un pēc tam pārbaudiet vienumus kategorijā Portable Devices, lai redzētu, vai Apple iPhone ierīce ir atkal parādījusies (kā paredzēts).

Ja gaidītie procesi netiek atskaņoti - ja Apple iPhone ierīce neparādās automātiski (kāda iemesla dēļ), jums ir jāturpina šīs darbības:

 • Pirmkārt, jums jāpievieno iPhone ar datoru.

Domājams, ka Windows automātiski nosaka tā klātbūtni. Jūsu sistēma var rīkoties, lai automātiski instalētu nepieciešamo programmatūru. Ja tas notiks, jums jāatver ierīču pārvaldnieka lietotne, lai redzētu, vai Apple iPhone ierīce ir atkal parādījusies.

Piezīme. Pēc tam, kad esat apstiprinājis, ka Apple iPhone draiveris ir atgriezies īstajā vietā, jums nav jāturpina šīs darbības.

 • Ja iTunes tiek atvērts pats, jums tas ir jāaizver.

Varat arī atvērt programmu Task Manager, lai pārbaudītu un apstiprinātu, ka neviens iTunes komponents nav aktīvs. Ja tur atrodat kaut ko saistītu ar iTunes, jums tas ir jānoliek (izmantojot funkciju End task).

 • Šajā brīdī jums ir jāatver File Explorer lietotne. Windows logotipa poga + E burta īsinājumtaustiņš šeit atradīs kādu lietojumu.
 • Kad parādās File Explorer logs, jums ir jākopē un pēc tam ielīmējiet šo kodu adreses joslā loga augšdaļā:

% ProgramFiles% \ Common Files \ Apple \ Mobile Device Support \ Drivers

 • Noklikšķiniet uz pogas Labi (vai datora tastatūrā pieskarieties pogai Enter).

Jūs tiksiet novirzīts uz mapi Drivers, kurā atrodas Apple ierīču pakotnes vai faili.

 • Pašreizējā atrašanās vietā jums jāatrod inf failu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas.

Ja datorā darbojas 32 bitu iTunes lietojumprogramma, iespējams, tā vietā redzēsit failu usbaapl.inf. Jā, šis fails ir tas, uz kura ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.

Piezīme: Jūs, iespējams, atradīsit vairākus failus ar usbappl nosaukums direktoriju direktorijā. Lai izvairītos no neskaidrībām (un identificētu pareizo failu), jums būs labi noklikšķināt ar peles labo pogu uz faila un pēc tam atlasīt Rekvizīti. Tādā veidā jums jāapskata faila Properties logs, lai uzzinātu, vai tam ir INF paplašinājums.

 • Atvērtajā sarakstā jums jāizvēlas Instalēt.
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu instalēšanas uzdevumu - ja šī darbība ir piemērojama.
 • Tagad jums ir jāaizver visi programmas logi un pēc tam atvienojiet savu iPhone no datora.
 • Restartējiet datoru.
 • Savienojiet savu iPhone ar datoru. Tagad lietām vajadzētu iet gludi.
 1. Atjauniniet savu iPhone draiveri:

Ja iPhone draivera pārinstalēšanas darbība neizdevās pietiekami, lai atrisinātu draiveri ietekmējošās problēmas, jums jāinstalē jauna draivera versija. Līdzīgi, instalējot jaunu draiveri, jūs piespiedu kārtā veicat izmaiņas (nopietnākas nekā tās, kas saistītas ar pārinstalēšanas darbību). Jaunais draiveris ieviesīs svaigu kodu, iestatījumus utt.

Pirmkārt, mēs vēlamies, lai jūs izmēģinātu automātiskās atjaunināšanas funkciju sistēmā Windows un izmantotu to, lai ielādētu un instalētu jaunu Apple iPhone ierīces draiveri. Salīdzinot ar manuālo draiveru atjaunināšanas metodi, procesi, kas nosaka automātisko procedūru, ir samērā vienkārši un viegli izpildāmi.

Izpildiet šos norādījumus, lai atjauninātu iPhone draiveri:

 • Pirmkārt, jums jāatver Device Manager lietojumprogramma. To var izdarīt, izmantojot procedūru, kuru aprakstījām iepriekšējā labojumā.
 • Arī šoreiz pēc ierīces pārvaldnieka loga parādīšanās jums jāatrod kategorija Portatīvās ierīces un pēc tam jānoklikšķina uz tās paplašināšanas ikonas.
 • Pieņemot, ka attiecīgās kategorijas saturs tagad ir redzams, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Apple iPhone, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Izvēlieties Atjaunināt draiveri.

Tagad Windows ir paredzēts atvērt nelielu dialoglodziņu vai logu, kurā tiek jautāts, kā vēlaties virzīties uz draivera meklēšanu.

 • Atlasiet Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru.

Windows tagad sāks atjaunināšanas procedūru, tiešsaistē tiešsaistē meklējot jaunas draiveru versijas, kas izlaistas Apple iPhone ierīcei.

 • Ja Windows kaut ko atrod, jums jānoklikšķina uz pogas Lejupielādēt vai Instalēt (atkarībā no tā, kura poga parādās vispirms).

Ja Windows neko neatrod, uzvednē ir jānoklikšķina uz pogas Aizvērt. Pēc tam jums jāizlaiž atlikušās darbības, kas norādītas zemāk.

 • Veiciet attiecīgos uzdevumus vai vienkārši ļaujiet datoram instalēt jauno draiveri.
 • Aizveriet ierīces pārvaldnieka logu un pārtrauciet citas aktīvās lietojumprogrammas.
 • Restartējiet datoru.

Nu, atsāknēšanas darbība ir vienīgā lieta, kas nodrošina, ka Windows ņem vērā draivera instalēšanas rezultātā veiktās izmaiņas.

 • Tagad, lai pārbaudītu lietas, jums jāpieslēdz iPhone tālrunis datoram.
 • Atveriet iTunes (ja nepieciešams), lai pārbaudītu, vai programma tagad darbojas normāli (bez iTunes gaida Windows atjaunināšanu kļūda, lai informētu, ka ir problēma).

Ja nevarat instalēt jaunu draiveri iPhone ierīcei, jo Windows neizdevās atrast draiveru atjauninājumus vai ja problēma tika definēta iTunes gaida Windows atjaunināšanu kļūda joprojām pastāv - tad jums jāapsver cita draivera atjaunināšanas metode. Turpmākajam ceļam jums būs nepieciešama programma, kas jums palīdzēs. Iegūstiet Auslogics draivera atjauninātāju.

Tiklīdz palaidīsit ieteicamo lietojumprogrammu, tā sāks augstākā līmeņa vai dziļu skenēšanu, lai identificētu salūzušos vai nepareizi strādājošos draiverus (vecos, novecojušos un bojātos draiverus), kā arī apkopotu informāciju par tiem. Pēc identifikācijas fāzes lietotne tiešsaistē meklēs atjauninājumus un pēc tam lejupielādēs un instalēs jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus (kā slikto draiveru aizstājējus).

Vienmēr īsā laika posmā jūsu datorā būs funkcionāli draiveri gandrīz visām tā ierīcēm (un ne tikai iPhone ierīcēm). Vēl svarīgāk ir tas, ka jums nebūs jārisina monotoni un sarežģīti uzdevumi, kas saistīti ar draiveru manuālu atjaunināšanas procesu tik lielam ierīču skaitam.

Pieņemot, ka dators ir pabeidzis visu draiveru atjauninājumu instalēšanu, jums ir jāaizver visas atvērtās programmas un pēc tam restartējiet datoru, lai pabeigtu darbu. Pēc tam, kad Windows ir palaists un nokārtojies, jums jāpievieno iPhone jūsu datoram (kā jūs to esat darījis vairākas reizes), lai redzētu, kā viss notiek. Jums var būt jāatver arī iTunes lietojumprogramma, lai apstiprinātu, ka problēmas, kas izraisa traucējošo paziņojumu, vairs netiek spēlētas.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt, iTunes gaida Windows atjaunināšanas problēmu Windows 10 datorā

Ja jūs joprojām cīnāties ar iTunes, jūs gaida Windows atjaunināšanas kļūda - tas nozīmē, ka jums vēl nav jāatrod veids, kā iTunes izmantot ar savu mobilo ierīci, tad jums ir jāizmēģina labojumi un risinājumi mūsu galīgajā sarakstā. Vienam no tiem varētu gūt panākumus, ja iepriekšējie risinājumi neizdevās.

 1. Restartējiet Apple mobilo ierīču pakalpojumu:

Apple mobilo ierīču pakalpojums, iespējams, ir pakalpojums, kas pārvalda darbības vai uzdevumus, kas saistīti ar iPhone ierīci un jūsu datoru. Tāpēc pastāv lielas izredzes, ka problēmas, ar kurām jūs cīnāties, var pārtraukt izpausties pēc tam, kad restartējat šo pakalpojumu, lai piespiestu, veicot satricinājumus tā darbībās.

Jums būs jāatver programma Pakalpojumi, jāiziet pakalpojumu logs programmas logā, atrodiet Apple Mobile Device un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz šī pakalpojuma. Pēc tam jums būs jāveic daži darbi logā Rekvizīti, lai restartētu pakalpojumu, saglabātu izmaiņas (ja šī darbība ir piemērojama) un pēc tam restartējiet datoru, lai pabeigtu lietas.

 1. Remonts iTunes:

Pirmkārt, jums jāpiesakās datorā, izmantojot administratora kontu vai profilu. Jums ir jāaktivizē vēlamā pārlūkprogramma, dodieties uz Apple vietni un pēc tam meklējiet un lejupielādējiet iTunes instalēšanas programmu, kas izstrādāta un izlaista jūsu datoram vai sistēmas konfigurācijai. Pēc tam lejupielādētā pakotne būs jāpalaiž kā administratoram.

Instalēšanas programmai ir paredzēts, ka jūs aicināsit automātiski labot iTunes, jo programma jau ir instalēta. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus (kad tie tiek parādīti). Pēc remonta jums būs jāaizver visas datorā aktīvās lietojumprogrammas un pēc tam restartējiet datoru.

 1. Atspējot konfliktējošas vai problēmu izraisošas lietojumprogrammas:

Ir zināms, ka dažas lietojumprogrammas - īpaši tās, kuru procesi darbojas fonā - nonāk pretrunā ar iTunes, savukārt citas lietotnes vienkārši traucē vai pārtrauc iTunes darbību. Jums jāatrod abas lietojumprogrammu kategorijas un tās jāatspējo (īslaicīgi) vai jāinstalē (neatgriezeniski).

Šeit jums būs jāatver lietotne Task Manager, rūpīgi jāiziet tur esošie procesi un izpildāmie faili un pēc tam jāizmanto funkcija End End, lai noliktu sliktās lietojumprogrammas. Lai noņemtu sliktās lietotnes, jums jāatrod ceļš uz Vadības paneļa ekrānu Atinstalēt vai mainīt programmu un pēc tam jāinstalē atinstalēšanas uzdevumi no nodrošinātās platformas.

 1. Atspējojiet vai atinstalējiet pretvīrusu vai pretmalware programmu; Atspējojiet ugunsmūri un līdzīgus drošības iestatījumus vai utilītprogrammas.
 2. Atspējojiet (vai atinstalējiet) savu VPN lietojumprogrammu; Pārtrauciet izmantot starpniekserverus un līdzīgus interneta iestatījumus.
 3. Tīri atinstalējiet iTunes un pēc tam instalējiet jaunāko iTunes versiju.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found