Windows

Kā novērst PUBG nevar atrast kļūdu dxgi.dll sistēmā Windows?

"Tā nekad nav tikai spēle, kad tu uzvari"

Džordžs Kerlins

Mūsdienās dedzīgi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) fani pārdzīvo ļoti grūtu laiku. Izstrādātājs ir apņēmības pilns apkarot krāpniekus un tāpēc pret tiem izmanto savus modernākos pretkrāpšanas rīkus - nepatikšanas ir tādas, ka visā šajā procesā ir parādījušās daudzas blakusparādības.

Kļūda PUBG dxgi.dll ir piemērs. Lietotāji ziņo, ka mēģina palaist PUBG tikai tāpēc, lai redzētu ‘Dxgi.dll’ nevar atrast. Lūdzu, atkārtoti instalējiet šo lietojumprogrammu. Ja jūs esat starp tiem neveiksmīgajiem, kuri saskaras ar šo satricinošo tekstu, nevis bauda savu iecienīto spēli, nav jāceras. Jūs esat nonācis īstajā vietā - šajā rakstā jūs atradīsit 5 pārbaudītus padomus, kā novērst kļūdas kodu dxgi.dll. Vienkārši atrodieties mūsu risinājumu sarakstā, līdz kāds no tiem atrisina jūsu problēmu.

Tātad, kāda ir kļūda dxgi.dll? Atbilde ir tāda, ka rodas problēma, kad PUBG bloķē failu dxgi.dll, kas, spēlējot spēli, jums jāspēj izmantot efektu Pārveidot. Zemāk ir daži veidi, kā jūs varat risināt problēmu, tāpēc virzieties uz leju, līdz atrodat sev piemērotāko. Problēmu novēršanas process ir salīdzinoši vienkāršs - vienkārši uzmanīgi izpildiet norādījumus.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Ja grafikas kartes draiveris ir novecojis, jums var būt vairākas ar spēli saistītas problēmas, tostarp bēdīgi slavenais dxgi.dll kļūdas kods. Tātad, vispirms veicot šīs kļūdas novēršanu, jāpārliecinās, vai grafikas kartes draiveris ir atjaunināts. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir Auslogics draivera atjauninātāja izmantošana, jo šis rīks ar vienu klikšķi var atjaunināt visus jūsu draiverus līdz ražotāja ieteiktajām versijām. Tas ietaupa jūsu laiku un pūles un palīdz izvairīties no nepareizas instalēšanas un tādējādi kaitēt datoram.

<

No otras puses, jūs varat manuāli atjaunināt grafikas kartes draiveri. Lai to izdarītu, dodieties uz ražotāja vietni un atrodiet šeit nepieciešamo. Pēc tam lejupielādējiet draiveri un instalējiet to savā datorā. Ir svarīgi paņemt tieši jums nepieciešamo draivera versiju - pretējā gadījumā var rasties nopietni darbības traucējumi.

Vēl viens veids, kā atjaunināt grafikas kartes draiveri, ir iebūvētās ierīces pārvaldnieka utilītas izmantošana. Lūk, kā jūs varat tai piekļūt un izmantot savā labā:

Windows 7

 1. Atveriet izvēlni Sākt.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Dators.
 3. Noklikšķiniet uz opcijas Pārvaldīt.
 4. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 5. Atrodiet savu grafikas karti un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
 6. Atjauniniet draiveri, izmantojot izvēlnē atbilstošo opciju.

Windows 8

 1. Noklikšķiniet uz ikonas Sākt, lai atvērtu ātrās piekļuves izvēlni.
 2. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Pārvietojieties uz grafikas karti.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Noklikšķiniet uz Atjaunināt draivera programmatūru.

Windows 10

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas uzdevumjoslā.
 2. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks un dodieties uz grafikas karti.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Atlasiet Atjaunināt draiveri.

Visbeidzot, atlasiet opciju, kas konfigurē Device Manager, lai tiešsaistē meklētu nepieciešamo draiveri.

Pēc draivera atjaunināšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai tas ir atrisinājis jūsu problēmu.

Palaidiet lietotni Steam kā administratoru

Ja, palaižot PUBG, rodas kļūda dxgi.dll, mēģiniet palaist programmu Steam ar administratīvām tiesībām. Lūk, kā jūs to varat izdarīt:

 1. Iziet no PUBG.
 2. Izrakstieties no sava Steam konta.
 3. Pārstartējiet datoru.
 4. Atrodiet savu Steam lietotnes ikonu.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 6. Atlasiet Palaist kā administrators.
 7. Piesakieties savā Steam kontā.

Tagad mēģiniet palaist PBG vēlreiz. Pagaidām nav veiksmes? Pēc tam pārejiet uz priekšu - jums vēl ir jāizmēģina daži citi efektīvi labojumi.

Pārdēvējiet failu dxgi.dll

Vēl viens veids, kā novērst kļūdas kodu dxgi.dll, nozīmē faila dxgi.dll pārdēvēšanu. Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Dodieties uz mapi, kas norādīta sastopamā kļūdas ziņojumā (visticamāk, tas ir šeit: C: -> Program Files (x86) -> Steam -> steamapps -> common -> PUBG -> TsIGame -> Binaries -> Win64) .
 2. Šajā direktorijā atrodiet failu dxgi.dll un pārdēvējiet to.

Pēc tam mēģiniet palaist PUBG. Ja vēl nav panākumu, pārejiet pie šādas metodes.

Izdzēsiet failu dxgi.dll

Ja dxgi.dll kļūda joprojām pastāv, iespējams, jums būs jāizdzēš problemātiskais .dll fails:

 1. Pārejiet uz direktoriju, kas norādīta iepriekšējā labojumā.
 2. Atrodiet failu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 3. Atlasiet opciju Dzēst.

Vai jūs varat sākt PUBG tūlīt? Ja nē, izmēģiniet šo triku.

Izmantojiet Microsoft DirectX End-User Runtime Web Installer

‘Nevar atrast‘ dxgi.dll ’. Lūdzu, pārinstalējiet šo lietojumprogrammu. Ziņojums var būt zīme, kas jums nepieciešama, lai atrastu jaunu failu dxgi.dll. To var iegūt no paketes DirectX End-User Runtime Web Installer. Google šo rīku un lejupielādējiet to no Microsoft oficiālās atbalsta vietnes. Pēc pakotnes instalēšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai tagad varat spēlēt PUBG.

Cerams, ka kļūdas dxgi.dll vairs nav. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, nevilcinieties izlikt savus jautājumus zemāk.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «PUBG nevar atrast dxgi.dll» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Copyright fairsyndication.com 2023

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found