Windows

Kā nomainīt Skype tēmas operētājsistēmā Windows 10?

Jau kopš seniem laikiem (precīzāk - 2003) vecais labais Skype joprojām ir kalna karalis: 2019. gadā diez vai var iedomāties darbvirsmu bez lietotnes. Tās panākumi lielā mērā ir saistīti ar faktu, ka Microsoft iegādājās lietotni 2011. gadā - tagad Skype ir daļa no Windows 10 vides, kas padara to neticami populāru miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Ja godīgi, Skype ir patiešām foršs. Tehnoloģiju gigants ir pielicis daudz pūļu programmatūrai, padarot to par ērtu rīku gan uzņēmējdarbībai, gan izklaidei. Jaunākā Skype darbvirsmai versija ir ātra, uzticama un intuitīva. Vēl viena lieliska lieta ir tā, ka lietotne piedāvā personalizētāku pieredzi. Tagad jums ir lielāka kontrole, izvēloties, kā tiek parādīts jūsu Skype: piemēram, varat izvēlēties lietotnes motīvu un krāsu, kas ir patiešām aizraujoši - un kāpēc jūs esat šeit, vai ne? Tātad, vairs neieslīgstot, ir pienācis laiks atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Kā es varu mainīt savu motīvu Skype darbvirsmā operētājsistēmā Windows 10?

Skype tēmu maiņa nekad nav bijusi tik vienkārša. Piemēram, šodien jūs varat izbaudīt ilgi gaidīto tumšo tēmu. Mēs domājam, ka ir pienācis laiks to izmēģināt (ja jums nepatīk jaunums, varat viegli pārslēgties atpakaļ uz tradicionālo gaismas režīmu). Tātad, jums vajadzētu darīt, lai kļūtu tumšs un stilīgs:

  1. Palaidiet Skype lietotni.
  2. Noklikšķiniet uz sava profila attēla. Varat arī noklikšķināt uz trīs punktu ikonas labajā pusē.
  3. Atlasiet Iestatījumi. Pārejiet uz izskatu.
  4. Sadaļā Režīmi atlasiet Tumšs. Izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties. Ja jums nepatīk tas, ko redzat, noklikšķiniet uz pogas Reverss, kas atrodas augšējā labajā stūrī.

Tagad jūs zināt, kā padarīt Skype melnu operētājsistēmā Windows 10.

Kā es varu mainīt sava profila krāsu Skype?

Jaunākā Skype versija operētājsistēmā Windows 10 piedāvā 6 profila krāsas, no kurām izvēlēties.

Šeit jūs varat tos atrast:

  1. Palaidiet savu darbvirsmu Skype.
  2. Noklikšķiniet uz profila attēla.
  3. Ritiniet uz leju līdz Iestatījumi.
  4. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Izskats.
  5. Labajā rūtī dodieties uz sadaļu Krāsa.

Jūs varat brīvi izvēlēties jebkuru sev tīkamu profila krāsu.

Ja jūsu Skype ir problēmas, šeit ir norādīts, kā to padarīt darbu ar operētājsistēmu Windows 10. Tikmēr paturiet prātā, ka novilcinātas, lēnas vai nestabilas lietotnes bieži liecina par nopietnām sistēmas problēmām. Tātad, ja Skype nav vienīgā lietotne, kas darbojas dīvaini, jums jāveic visaptveroša sistēmas pārbaude. Manuāla veikšana acīmredzami ir neticami laikietilpīgs uzdevums, tāpēc iesakām šim nolūkam izmantot īpašu rīku. Piemēram, Auslogics BoostSpeed ​​noņems nevēlamo saturu no datora, uzlabos sistēmas un interneta iestatījumus un iztīrīs jūsu reģistru, tādējādi novēršot sistēmas un lietotņu avārijas, aizkavēšanos un sasalšanu.

Vai jums patīk Skype tumšā tēma?

Dalieties ar savu viedokli komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found