Windows

Padomi, kā apturēt Snap View operētājsistēmā Windows 8

Snap View vispirms tika ieviests kā daudzuzdevumu rīks operētājsistēmā Windows 7 un, pateicoties tā popularitātei, pēc tam tika pārnests uz Windows 8. Šis rīks ļauj vilkt logu uz jebkuru ekrāna pusi un nofiksēt to vietā. Pēc tam jūs varat atvērt citus logus un vienlaikus strādāt ar vairākām programmām, viegli pārslēdzoties starp tām.

No šī raksta uzziniet, ko jūs varat darīt ar Snap View operētājsistēmā Windows 8 un kā apturēt Snap View, ja tas vairs nav vajadzīgs.

Vai operētājsistēmā Windows 8 ir nepieciešams Snap View?

Kā minēts iepriekš, Snap View ir ērts daudzuzdevumu rīks. Ja jūs kādreiz vēlaties strādāt ar vairākiem atvērtiem logiem (piemēram, strādājot ar Word dokumentu, jūs varat atvērt Netflix stūrī) un viegli pārslēgties starp tiem, Snap View to darīs. Jums vienkārši jāvelk logs uz ekrāna stūri, un tas tiks automātiski mainīts, lai ietilptu šajā vietā. Jūs saņemsit pārējo logu sīktēlu skatu un varēsiet izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties atvērt, ekrāna otrajā pusē.

Tomēr Snap View operētājsistēmā Windows 8 nepiedāvā pielāgošanas opcijas, un, ja kādu citu iemeslu dēļ vēlaties pārvietot logu apkārt, tas joprojām nofiksējas, kad to pārvietojat tuvu ekrāna malai. Protams, ja tas nav jūsu nodoms, Snap View var būt diezgan kaitinošs. Tātad, kā atspējot Snap View sistēmā Windows 8?

Kā apturēt Snap View operētājsistēmā Windows 8?

Lai izslēgtu Snap View sistēmā Windows 8, varat izmantot divas galvenās metodes.

Pirmais variants: izmantojot personalizēšanas izvēlni

 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšas vietas darbvirsmā un izvēlnē izvēlieties Personalizēt.
 • Loga apakšējā labajā daļā noklikšķiniet uz Vienkāršas piekļuves centrs.
 • Sadaļā Izpētīt visus iestatījumus atlasiet Atvieglot tastatūras lietošanu.
 • Ritiniet uz leju līdz apakšai un sadaļā Opcija sadaļas Atvieglot Windows pārvaldību pārvaldiet izvēles rūtiņu Novērš logu automātisku sakārtošanu, pārvietojot tos uz ekrāna malu.
 • Apstipriniet, noklikšķinot uz Lietot.

Otrā iespēja: izmantojot Windows reģistra redaktoru

 • Atvērt reģistra redaktoru: nospiediet taustiņu Win + R taustiņu kombināciju, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “regedit.exe” un nospiediet taustiņu Enter.
 • Kad esat atradis UAC uzvedni, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 • Pārejiet uz HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz WindowArrangementActive labajā pusē un izvēlieties Modify.
 • Lodziņā Vērtība mainiet noklusējuma vērtību no “1” uz “0”.
 • (Ņemiet vērā, ka, ja jums kādreiz atkal būs jāiespējo Snap View, jums būs jāmaina vērtības Value atpakaļ no “0” uz “1”).

Lai jūsu Windows 8 un visas tā funkcijas darbotos pareizi, iesakām datorā aktivizēt uzticamu pretvīrusu programmatūru. Auslogics Anti-Malware ir izstrādāta, lai atklātu pat visretākos ļaunprātīgos objektus un regulāri veiktu skenēšanu, lai jūsu dators būtu drošībā.

Vai izmantojat Snap View operētājsistēmā Windows 8 vai vēlaties to atspējot?

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found