Microsoft vienmēr atrod veidus, kā padarīt ikdienas uzdevumus lietotājiem ērtākus un ērtākus. Kā tāds tas ietvēra lietotni Mail operētājsistēmā Windows 10, cenšoties palīdzēt cilvēkiem sakārtot e-pastus un pārvaldīt grafiku vienā vietā. Lai gan šis rīks parasti ir uzticams, tas joprojām nav svešs parastajiem tehnoloģiju jautājumiem. Pēc daudzu lietotāju domām, lietotne nevar sinhronizēt ar viņu pasta pakalpojumu kļūdas 0x85050041 dēļ.
Nu, nav jāuztraucas, jo mēs varam palīdzēt jums atgriezties pie jūsu ziņojumiem un grafika. Turpiniet lasīt šo ziņu, lai uzzinātu, kā novērst Windows 10 Mail lietotnes kļūdu 0x85050041. Mēs esam izveidojuši sarakstu ar risinājumiem, kas daudziem lietotājiem ir palīdzējuši atbrīvoties no problēmas. Mēģiniet atrast risinājumus, līdz atrodat sev piemērotāko risinājumu.
Kas ir Windows 10 kļūdas kods 0x85050041?
Kā jau minējām, lietotnes Mail kļūdas kods 0x85050041 tiek parādīts, ja Windows 10 neizdodas sinhronizēt un izveidot savienojumu ar pasta serveriem. Dažos gadījumos problēma rodas no pasta pakalpojumu sniedzēja beigām. Ja tas tā ir, tad viss, ko jūs varat darīt, ir gaidīt, kamēr viņi novērsīs problēmu.
No otras puses, kļūda var rasties datoru problēmu dēļ. Kad tas notiek, jums jāveic dažas problēmu novēršanas darbības, lai lietotne Mail izveidotu savienojumu ar pasta serveriem. Neuztraucieties, jo mēs parādīsim, kā Windows 10 novērst kļūdas kodu 0x85050041.
1. risinājums: palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju
Viena no Windows 10 lieliskajām lietām ir tā, ka tajā ir iebūvēti rīki, lai atrisinātu operētājsistēmas izplatītākās problēmas. Starp šiem utilītiem ir System File Checker (SFC). Tas dara bojātu vai bojātu sistēmas failu meklēšanu. Procesa laikā tas arī labo vai aizstāj skartos failus.
Tagad viens no iemesliem, kāpēc lietotne Mail nevar izveidot savienojumu ar serveriem, ir problemātisku sistēmas failu dēļ. Ieteicams palaist SFC skenēšanu, lai efektīvi atbrīvotos no kļūdas koda 0x85050041. Šeit ir norādītas darbības:
- Jums jāatver paaugstināta komandu uzvednes forma. Lai to izdarītu, tastatūrā jānospiež Windows taustiņš + R. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet Ctrl + Shift + Enter.
- Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
- Kad esat ievadījis komandu uzvedni, izpildiet šādu komandu:
sfc / scannow
- Ļaujiet rīkam skenēt jūsu sistēmā problemātiskos failus.
2. risinājums: atkārtoti iesniedziet savu e-pasta kontu
- Palaidiet lietotni Mail, pēc tam dodieties uz loga apakšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Iestatījumi.
- Izvēlnē atlasiet Pārvaldīt kontus, pēc tam atlasiet kontu, kuru vēlaties iesniegt atkārtoti.
- Tiks parādīts jauns logs, noklikšķiniet uz opcijas “Noņemt šo kontu no šīs ierīces”.
- Noklikšķiniet uz Dzēst, lai apstiprinātu darbību.
- Nākamā lieta, kas jums jādara, ir pievienot tikko noņemto kontu. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:
Pārvaldīt kontus -> Pievienot kontu -> Iestatījumi
- Lai pievienotu kontu, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
3. risinājums: Antivīrusu / ugunsmūra īslaicīga atspējošana
Iespējams, ka jūsu pretvīrusu vai ugunsmūris neļauj Mail lietotnei izveidot savienojumu ar serveriem. Ieteicams tos uz laiku atspējot. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:
- Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
- Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Windows Security” (bez pēdiņām), pēc tam rezultātos atlasiet Windows Security.
- Vispirms mēs mēģināsim atspējot antivīrusu. Tātad kreisās rūts izvēlnē atlasiet Virus & Threat Protection.
- Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus sadaļā Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi.
- Atrodiet reāllaika aizsardzību un pārslēdziet slēdzi uz Izslēgts.
Piezīme. Šī funkcija pēc kāda laika automātiski ieslēgsies.
- Nākamā lieta, kas jums jādara, ir atspējot ugunsmūri. Lai to izdarītu, dodieties uz kreisās rūts izvēlni un atlasiet Ugunsmūris un tīkla aizsardzība.
- Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Domēna tīkls.
- Pārslēdziet slēdzi zem Windows Defender uz Izslēgts.
- Atgriezieties iepriekšējā lapā un pēc tam veiciet 8. darbību privātajiem un publiskajiem tīkliem.
Pēc antivīrusu un ugunsmūra atspējošanas mēģiniet restartēt lietotni Mail. Pārbaudiet, vai tagad to var pareizi sinhronizēt. Protams, jums jāatgriežas un jāiespējo visas funkcijas, kuras esat izslēdzis. No otras puses, ja vēlaties drošu aizsardzību, kas netraucēs jūsu sistēmas darbību, iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Šo rīku izstrādāja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, jūs varat būt mierīgs, zinot, ka tas nebūs pretrunā ar Windows vai jūsu galveno antivīrusu.
4. risinājums: lietotnes Mail noņemšana un atkārtota instalēšana
Ja problēma joprojām pastāv, vislabāk ir mēģināt noņemt un pēc tam atkārtoti instalēt lietotni Mail. Lai atinstalētu programmu no Windows 10, rīkojieties šādi:
- Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
- No opcijām atlasiet Windows PowerShell (Admin).
- Ja logā Lietotāja konta kontrole tiek lūgts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
- Kad esat iekļāvis Windows PowerShell, izpildiet šādu komandu:
Get-AppxPackage-AllUsers
- Tiks parādīts visu datorā instalēto lietotņu saraksts. Tagad meklējiet windowscommunicationapps.
- Dodieties uz sadaļu PackageFullName, pēc tam nokopējiet visu saturu.
- Tagad ierakstiet “Remove-AppxPackage X” (bez pēdiņām). Noteikti nomainiet X ar iepriekš kopēto saturu.
- Nospiediet Enter uz tastatūras.
- Nākamā lieta, kas jums jādara, ir atkārtoti instalēt lietotni Mail. Tātad, jums ir jārestartē dators, pēc tam palaidiet Windows veikalu.
- Meklējiet pastu un kalendāru, pēc tam izpildiet norādījumus par to instalēšanu.
- Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.
Lai gan daudzi cilvēki nav Mail lietotnes fani, joprojām ir daudz Windows lietotāju, kuri dod priekšroku tam, salīdzinot ar citām e-pasta utilītprogrammām. Ja jūs esat viens no tiem, kam šī lietotne šķiet neaizstājama, mēs ceram, ka jums izdevās atbrīvoties no kļūdas, izmantojot kādu no iepriekš minētajiem risinājumiem. Ja jums ir nepieciešams precizēt kaut ko, kas minēts šajā rakstā, nekautrējieties izmantot zemāk esošo komentāru sadaļu!