Windows

Lūk, kā noņemt jauktu realitāti Windows 10 Creators Update

Vai meklējat, kā noņemt Windows 10 jaukto realitāti? Šis raksts nekādā ziņā nevar būt noderīgāks - šeit jūs atradīsit vienkāršus padomus par to, kā no Windows 10 noņemt jaukto realitāti. Vienkārši pārliecinieties, ka uzmanīgi izpildāt mūsu norādījumus, jo iesaistītajiem trikiem ir nepieciešama precizitāte un precizitāte.

Kas ir Windows 10 jauktā realitāte?

Jauktā realitāte, kas pazīstama arī kā Windows hologrāfiskā, ir iebūvēta Windows 10 funkcija, kas lietotājiem ļauj baudīt virtuālās realitātes pieredzi. Aprīkots ar saderīgu aparatūras iekārtu, jūs varat ienirt tieši tajā un izpētīt jauktu realitāti - virtuālo vidi, kurā varat mijiedarboties gan ar reālo pasauli, gan ar virtuālajiem objektiem. Jūs varat izmantot šo apbrīnojamo platformu spēlēm, straumēšanai, studijām, izklaidēm ar draugiem un daudziem citiem mērķiem. Jaukto realitāti ir viegli iestatīt un orientēties, un tomēr daudzi lietotāji to uzskata par bezjēdzīgu. Ja esat viens no daudzajiem, turpiniet lasīt, lai redzētu, kā atbrīvoties no lietas.

Kā noņemt Windows 10 jaukto realitāti?

Ja jums nav saderīgas aparatūras vai īpašu austiņu vai jūsu dators neatbilst minimālajām aparatūras prasībām, visticamāk, ka šī funkcija jums nav nepieciešama un arī nav jāizmanto. Šādā gadījumā labāk to vispār noņemt.

 • Noņemiet jaukto realitāti, izmantojot iestatījumus

Vieglākais veids, kā atcelt šo funkciju, ir noņemt to no programmas Iestatījumi. Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Nospiediet kombinēto Windows taustiņu + I, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz Jauktā realitāte.
 3. Labajā rūtī pārejiet uz sadaļu Atinstalēt un noklikšķiniet uz tā.
 4. Ekrānā Atinstalēt noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.

Diemžēl jauktā realitāte lapā Iestatījumi ne vienmēr ir pieejama, kas nozīmē, ka jums ir jāveic daži reģistra labojumi, lai paveiktu lietas. Zemāk ir visas nepieciešamās instrukcijas.

 • Mainiet Windows reģistra iestatījumus

Šeit jums vajadzētu būt ārkārtīgi piesardzīgiem. Windows reģistrs ir viens no trauslākajiem sistēmas komponentiem, tāpēc, rediģējot, nav vietas kļūdām. Šeit ir nepieciešami piesardzības pasākumi, tāpēc dublēsim visu datu bāzi:

 1. Atveriet meklēšanu, ierakstiet “regedit” (pēdiņas nav nepieciešamas) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Kad esat reģistrācijas redaktorā, dodieties uz kreiso rūti un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Dators.
 3. Noklikšķiniet uz Eksportēt, piešķiriet dublējumkopijas nosaukumu un saglabājiet to drošā vietā.

Tagad iespējosim jauktās realitātes parādīšanos iestatījumos:

 1. Lietotnē Reģistra redaktors dodieties uz vietni HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Holographic.
 2. Lapas labajā pusē redzēsiet FirstRunSucceeded. Ja neredzat šo lietu, izveidojiet jaunu 32 bitu DWORD vērtību un nosauciet to FirstRunSucceeded.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz tā un iestatiet tā vērtību 1.
 4. Saglabājiet izmaiņas un izejiet no reģistra redaktora.
 5. Restartējiet datoru.

Tagad atveriet lietotni Iestatījumi (jauktās realitātes ikonai jābūt) un atkārtojiet pirmajā risinājumā norādītās darbības.

 • Dzēsiet noteiktus taustiņus no Windows reģistra

Šis ir vēl viens Windows reģistra triks, tāpēc noteikti rīkojieties piesardzīgi (mēs ceram, ka esat jau dublējis savu Windows reģistru):

 1. Atveriet reģistra redaktoru (skatiet iepriekš sniegtos norādījumus, kā to izdarīt).
 2. Pārejiet uz vietni HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionHolographic un izdzēsiet FirstRunSucceeded.
 3. Atveriet vietni HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionHolographicSpeechAndAudio un noņemiet PreferDesktopSpeaker un PreferDesktopMic.
 4. Tagad turpiniet noņemt DisableSpeechInput no HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftSpeech_OneCoreSettingsHolographic.
 5. Atveriet vietni HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPerceptionSimulationExtensions un izdzēsiet DeviceId un Mode.
 6. Tagad atveriet lietotni File Explorer un dodieties uz C: Users {username} AppDataLocalPackagesMicrosoft.Windows.HolographicFirstRun_cw5n1h2txyewyLocalState. Noņemiet no tā RoomBounds.json failu.
 7. Tagad dodieties uz C: \ ProgramData \ WindowsHolographicDevices. Atveriet mapi SpatialStore un izdzēsiet tās saturu.
 8. Atveriet meklēšanu un ierakstiet PowerShell.
 9. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz PowerShell. Atlasiet Palaist kā administrators.
 10. Tagad ierakstiet šo: Noraidīt / tiešsaistē / Iegūt iespējas.
 11. Nospiediet Enter, lai palaistu komandu.

Kad esat pabeidzis, restartējiet datoru. Jauktās realitātes šeit vairs nav.

Padoms. Mēs pieņemam, ka jūs bieži noņemat nevajadzīgas lietotnes, funkcijas un failus no sava datora. Tas patiešām ir veselīgs ieradums, jo OS traucēšana ir pilnīgi nevēlama. Mēs iesakām iet soli tālāk un pārliecināties, ka jūsu sistēmā nav programmatūras atlikumu, nevēlamu failu vai bāreņu ierakstu. Lai to izdarītu, jums var būt nepieciešams noderīgs rīks, piemēram, Auslogics BoostSpeed: šī parocīgā programmatūra attīrīs jūsu Windows, strauji palielinās tā veiktspēju un nodrošinās jūsu sensitīvos datus, lai jūs varētu mierīgi atpūsties, zinot, ka jūsu operētājsistēma ir vislabākajā stāvoklī.

Ja jums ir kādi jautājumi, nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found