Windows

Kā bez lielas piepūles novērst Windows kļūdas kodu 0x80070005?

Atjauninājumiem ir izšķiroša nozīme, lai nodrošinātu vienmērīgu un efektīvu Windows operētājsistēmas darbību. Korporācija Microsoft tos izmanto, lai ieviestu draiveru atjauninājumus, drošības ielāpus, kļūdu labojumus un jaunas funkcijas. Vairumā gadījumu Windows šos atjauninājumus fonā atturīgi lejupielādē. Turklāt vienkārša datora restartēšana tos automātiski instalēs. Tomēr ir gadījumi, kad atjauninājumus pārtrauc problēmas, tostarp kļūdas kods 0x80070005.

Tagad jums var rasties jautājums: "Kas ir kļūdas kods 0x80070005?" Kļūdas kods 0x80070005 parasti tiek dēvēts arī par kļūdu “Piekļuve liegta”, parasti norāda, ka sistēmas lietotājam nav atbilstošas ​​atļaujas, lai palaistu atjauninājumus. Citos gadījumos šī problēma var ilustrēt, ka sistēmas atjauninājumu nevar virzīt, jo tajā joprojām trūkst dažu kritisku failu. No otras puses, tas var norādīt, ka cietajā diskā ir slikti sektori. Kad sistēma vai atjaunināšanas faili ir saglabāti šajos sliktajos sektoros, tie tiek bojāti.

Kāpēc tiek parādīta Windows atjaunināšanas instalēšanas kļūda 0x80070005?

Parasti kļūdas kods 0x80070005 parādās, kad lietotāji mēģina instalēt sistēmas atjauninājumus. Ja viņiem nav nepieciešamo atļauju operācijas veikšanai, viņi savā ekrānā redz kļūdas ziņojumu. Visticamāk, ka šai problēmai ir kāds sakars ar datora drošības iestatījumiem un politiku. Iespējams, jūs izmantojat standarta kontu, nevis kontu ar administratīvajām tiesībām. No otras puses, iespējams, ka esat veicis nepiemērotas izmaiņas vietējās grupas politikas pārvaldības utilītprogrammā. Ja kāds no šiem gadījumiem ir, mēģinot instalēt atjauninājumus, varat palaist kļūdas kodu 0x80070005.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka kļūdas kods 0x80070005 var rasties arī tad, ja esat pieteicies kā administratora lietotājs. Iespējams, ka to izraisa problēma ar lietotāja konta kontroles funkcijām, vietējās drošības politikas konfigurāciju vai pretvīrusu programmām. Piemēram, tas var parādīties, kamēr jūs mēģināt piekļūt koplietotajai mapei tīklā. Šādā gadījumā kļūda var parādīties koplietotās mapes drošības un koplietošanas iestatījumu dēļ.

Visbeidzot, vēl viens iemesls, kāpēc parādās kļūdas kods 80070005, ir ļaunprātīgas programmatūras infekcija. Paturiet prātā, ka datoru vīrusi un ļaunprātīga programmatūra var bloķēt atjauninājumus.

Neatkarīgi no tā, kas izraisa kļūdas kodu 0x80070005, jums ir svarīgi zināt, ka problēma ir nopietna, un jums tas nekavējoties jānovērš. Tas pārtrauc Windows atjaunināšanas instalēšanas procesu. Jūs ievērosiet, ka jūsu sistēma ievērojami palēninās. Jūsu dators pēkšņi tiks restartēts, un tiks parādīta kļūda Blue Screen of Death. Paturiet prātā, ka kļūda un šie notikumi var izraisīt nopietnus datu zudumus.

Lieki piebilst, ka ir svarīgi izlasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kā novērst Windows 10 atjaunināšanas kļūdas kodu 0x80070005. Mēs kopīgosim soļus, kas jums jāveic, lai atrisinātu problēmu, neuztraucoties par datu zudumu vai citām komplikācijām.

Pirmais solis: izveidojiet savu būtisko failu dublējumu

Pirms sākat novērst kļūdu, vispirms ir jāizveido kritisko failu dublējums. Tādā veidā jūs varat pārliecināties, ka jūsu faili ir droši neatkarīgi no tā, kas notiek ar jūsu sistēmu un disku.

Otrais solis: pārliecinieties, vai jums ir pietiekami daudz vietas diskā

Pēc failu dublējuma izveidošanas nākamā lieta, kas jums jādara, ir pārbaudīt, vai datorā ir pietiekami daudz vietas diskā. Paturiet prātā, ka Windows atjauninājumiem ir nepieciešams pietiekami daudz vietas, lai varētu veiksmīgi turpināt darbību. Ir vērts atzīmēt, ka dažiem atjauninājumiem instalēšanai ir nepieciešama aptuveni 7 GB brīva vieta. Ja atklājat, ka jums, iespējams, nav pietiekami daudz vietas, mēģiniet kopēt datus no lietotāja profila mapēm (Dokumenti, Darbvirsma, Attēls utt.). Pārvietojiet tos uz ārējo disku vai citu skaļumu.

Trešais solis: Palaidiet Windows atjauninājumu problēmu novēršanas rīku

Korporācija Microsoft zina, ka to izlaistajos atjauninājumos ir daudz problēmu. Kā tāds uzņēmums ir iekļāvis iebūvētu problēmu novēršanas rīku operētājsistēmā Windows 10. Jūs atradīsit rīku, kas ir īpaši izstrādāts, lai identificētu un novērstu ar atjaunināšanu saistītas kļūdas. Atkarībā no Windows operētājsistēmas versijas veiciet tālāk norādītās darbības, lai palaistu problēmu novēršanas rīku.

Windows 7 un Windows 8

 1. Palaidiet vadības paneli.
 2. Atlasiet Sistēma un drošība, pēc tam dodieties uz Traucējummeklēšana.
 3. Noklikšķiniet uz “Novērst problēmas ar Windows Update”.
 4. Atlasiet Papildu.
 5. Izvēlieties Lietot labošanu automātiski un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 6. Noklikšķiniet uz Tālāk, pēc tam ļaujiet traucējummeklētājam pabeigt labošanas procesu.

Windows 10

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības elementa.
 3. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Traucējummeklēšana.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un atlasiet Windows Update.
 5. Noklikšķiniet uz Palaist problēmu novēršanas rīku.
 6. Ja tiek prasīts piešķirt rīkam atļauju, noklikšķiniet uz Jā.
 7. Ļaujiet traucējummeklētājam identificēt un novērst kļūdu.

Ceturtais solis: izmantojiet sistēmas failu pārbaudītāju (SFC)

Sistēmas failu pārbaudītājs (SFC) ir iebūvēta Windows utilīta, kas ļauj atrast un labot bojātus sistēmas failus. Nomainot vai labojot šos failus, jūs varat atbrīvoties no kļūdas koda 0x80070005 un veiksmīgi instalēt Windows atjauninājumus. Lai veiktu SFC skenēšanu, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu un pēc tam ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 2. Rezultātos atlasiet Komandu uzvedne.
 3. Kad parādās komandu uzvedne, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Pagaidiet dažas minūtes, līdz skenēšanas un labošanas process ir pabeigts.

Piektais solis: Atbrīvojieties no ļaunprātīgas programmatūras un vīrusiem

Kā jau minējām, vīrusi un ļaunprātīga programmatūra var novērst atjauninājumu veiksmīgu instalēšanu. Tātad, iesakām veikt dziļu datora skenēšanu. Viena no iespējām ir iebūvētā pretvīrusu izmantošana datorā. Šeit ir instrukcijas:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Windows Defender” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Windows Defender drošības centru.
 4. Labajā rūtī atlasiet Virus & Threat Protection.
 5. Jaunajā lapā noklikšķiniet uz saites “Palaist jaunu papildu skenēšanu”.
 6. Atlasiet Pilna skenēšana un pēc tam noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt.

Daudzos gadījumos Windows Defender var būt pietiekami uzticams. Tomēr tas var nebūt efektīvs, lai atbrīvotos no ļaunākas un sarežģītākas ļaunprogrammatūras. Ieteicams izmantot visaptverošu pretvīrusu programmu, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var atklāt ļaunprātīgus priekšmetus, par kuru pastāvēšanu jums nekad nav aizdomas. Turklāt tas ir pietiekami jaudīgs, lai pasargātu datoru no draudiem un uzbrukumiem, kurus jūsu galvenais pretvīrusu vīrietis var palaist garām.

Sestais solis: atjauniniet Windows manuāli

Ja esat veicis iepriekš minētās darbības, tomēr kļūdas kods 0x80070005 joprojām pastāv, ieteicams atjauninājumus instalēt manuāli. Ir vērts atzīmēt, ka Microsoft piedāvā atjauninājumu katalogu, no kura varat iegūt lielākos vai kumulatīvos Windows atjauninājumus. Lai turpinātu izmantot šo risinājumu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Windows Update.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un noklikšķiniet uz saites Skatīt atjauninājumu vēsturi. Ņem vērā Windows atjaunināšanas versijas kodu.
 5. Dodieties tiešsaistē un meklējiet Microsoft atjauninājumu katalogu.
 6. Kad esat nonācis Microsoft atjauninājumu katalogā, noklikšķiniet uz meklēšanas joslas.
 7. Ierakstiet atjauninājuma versijas kodu un pēc tam noklikšķiniet uz Meklēt.
 8. Noklikšķiniet uz Lejupielādēt.
 9. Jūs redzēsiet atjaunināšanas lejupielādes saiti. Noklikšķiniet uz tā, lai sāktu lejupielādētā atjauninājuma instalēšanu datorā.
 10. Restartējiet datoru.

Vai ir citi kļūdu kodi, kurus vēlaties, lai mēs apspriežam?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

Copyright fairsyndication.com 2024

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found