Windows

Kļūdas 0x80071AC3 novēršana: sējums ir netīrs

“Atmiņas ir atslēga nevis uz pagātni, bet gan uz nākotni.”

Korijs desmit Bums

Savā ziņā fotoattēli, videoklipi un svarīgi dati ir daļa no tā, kas padara jūs par to, kas jūs esat. Šie faili ir svarīgi atmiņas komponenti, kas veido jūsu identitāti. Tāpēc jums ir piemērots tikai aizsargāt viņus, saglabājot tos drošā, ārējā atmiņas ierīcē. No otras puses, jūs varat izvēlēties Auslogics BitReplica kā rezerves risinājumu. Šis rīks ir īpaši noderīgs tiem, kuri izmanto vairākus atmiņas diskus. Izmantojot šo programmu, jūs varat aizsargāt datorā saglabātos failus, neskatoties uz vēl nebijušiem gadījumiem, piemēram, vīrusu uzbrukumiem, cietā diska avārijām vai nejaušu dzēšanu.

Tomēr, ko jūs darīsit, ja saņemsit kļūdu 0x80071AC3? Ja redzat ziņojumu: “Darbību nevarēja pabeigt, jo skaļums ir netīrs”, kā rīkoties?

Ko nozīmē kļūda 0x80071AC3?

Daudzi lietotāji saskārās ar šo problēmu, mēģinot pārvietot failus uz savu zibatmiņas disku, SD karti vai citām ārējām atmiņas ierīcēm. Tas ir izplatīts dažādās Windows operētājsistēmās, un šai problēmai ir daudz iemeslu. Dažos gadījumos to izraisa slikti sektori diskā. No otras puses, kļūda var būt tādas funkcijas rezultāts, kas neļauj sistēmai piekļūt diskam.

Jums nav pārāk jāuztraucas, jo, kamēr skartā atmiņas ierīce nav mirusi, problēmu var izmantot vairākas metodes. Ja vēlaties atbrīvoties no kļūdas ziņojuma “darbību nevarēja pabeigt, jo apjoms ir netīrs”, apskatiet tālāk minētos risinājumus.

1. risinājums: pārbaudiet, vai diskā nav kļūdu

Kā jau minējām, viens no iemesliem, kāpēc tiek parādīta kļūda 0x80071AC3, ir jūsu diska slikto sektoru dēļ. Jūs varat noteikt, vai tas ir galvenais iemesls, skenējot diskā problēmas. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet File Explorer, uz tastatūras nospiežot Windows taustiņu + E.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skartā diska un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.Pārbaudiet, vai cietajā diskā nav kļūdu.
 3. Atverot logu Rekvizīti, dodieties uz cilni Rīki.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt.
 5. Operētājsistēmā Windows 10 jums tiks piedāvāts skenēt un labot skarto disku.
 6. No otras puses, operētājsistēmai Windows 7 jums jāizvēlas visas logā pieejamās opcijas. Pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.
 7. Pagaidiet, kamēr rīks skenē disku. Kad process ir pabeigts, atgriezieties pie tā, ko darījāt pirms kļūdas rašanās, un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Pro padoms: Pēc skenēšanas varat izmantot arī tādu uzticamu rīku kā Auslogics Disk Defrag Pro. Izmantojot šo programmu, jūs varat viegli defragēt failus un optimizēt failu izvietojumu cietajā diskā. Tādējādi jūs varat nodrošināt nemainīgi lielu HDD ātrumu, ātrāku piekļuvi un efektīvu darbību. Nākamreiz, kad pārvietosit failus uz ārējo disku vai atmiņas ierīci, to varēsit izdarīt bez apgrūtinājumiem.

Auslogics Disk Defrag ir Auslogics produkts, sertificēts Microsoft® Silver Application Developer BEZMAKSAS LEJUPIELĀDE

2. risinājums: atspējojiet ReadyBoost

Daudziem USB zibatmiņas diskiem ir iebūvēta funkcija ReadyBoost Disk Caching. Paredzams, ka šī programma uzlabo atmiņas ierīces veiktspēju. No otras puses, ir gadījumi, kad šis rīks var izraisīt kļūdas kodu 80071AC3, kad lietotājs mēģina ierakstīt failus diskā. Šajā scenārijā pietiek ar ReadyBoost atspējošanu, lai atbrīvotos no problēmas.

 1. Nospiediet Windows taustiņu + E, lai atvērtu File Explorer.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz USB zibatmiņas diska un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 3. Logā Rekvizīti dodieties uz cilni ReadyBoost.
 4. Šajā cilnē redzēsiet trīs iespējas. Atlasiet “Nelietot šo ierīci”.
 5. Noklikšķiniet uz Lietot.
 6. Noklikšķiniet uz Labi.

3. risinājums: bīdiet SD kartes bloķētāju

Ja kļūdas laikā mēģinājāt rakstīt failus uz SD kartes, ieteicams mēģināt bīdīt slēdzeni uz priekšu un atpakaļ. Dariet to dažas reizes un pēc tam pievienojiet atmiņas disku atpakaļ datoram. Pārbaudiet, vai šī metode novērš problēmu.

4. risinājums: draiveru atkārtota instalēšana

Iespējams, novecojuši vai bojāti draiveri var izraisīt kļūdu. Tātad, iespējams, vēlēsities mēģināt tos pārinstalēt un pārliecināties, vai šī metode ir novērsusi problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X. Tam vajadzētu atvērt Windows izvēlni.
 2. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Izvērsiet sadaļas Diskdziņi saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skartā diska un pēc tam atlasiet Atinstalēt.
 5. Kad tiek prasīta atļauja, noklikšķiniet uz Labi.
 6. Atvienojiet ierīci no datora.
 7. Restartējiet datoru.
 8. Atkārtojiet pirmo un otro darbību.
 9. Ievietojiet diskdzini datorā.
 10. Ierīces pārvaldnieka logā noklikšķiniet uz Darbība.
 11. Atlasiet Meklēt aparatūras izmaiņas.
 12. Windows tagad pārinstalēs diska disku un tā draiverus. Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.

5. risinājums: diska formatēšana

Ja neviena no iepriekš minētajām metodēm neatrisina problēmu, varat mēģināt formatēt attiecīgo disku. Tomēr jums jāņem vērā, ka, šādi rīkojoties, tiks izdzēsti visi jūsu diskā esošie faili un dati. No otras puses, ja vēlaties izmantot šo risinājumu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet Windows Key + E uz tastatūras, lai atvērtu File Explorer.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skartā diska un pēc tam noklikšķiniet uz Formatēt.
 3. Pirms noklikšķināt uz pogas Sākt, noteikti noklikšķiniet uz pogas “Atjaunot ierīces noklusējumus”.
 4. Tiks parādīts logs ar brīdinājuma ziņojumu. Noklikšķiniet uz Labi.
 5. Kad formatēšana ir pabeigta, aizveriet logu un atveriet disku. Pārbaudiet, vai tagad varat ielīmēt failus atmiņas ierīcē.

Vai varat sniegt mums citus ieteikumus šīs kļūdas novēršanai?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found