Windows

Atbrīvojiet vietu diskā datorā

Lielākā daļa cilvēku visu savu cieto disku vietu aizpilda īsā laikā. Dažreiz jūs varētu apskatīt mazo atlikušo krātuvi un domāt, kur visi gigabaiti ir palikuši. Izmantojot Auslogics BoostSpeed, varat atbrīvot daudz vietas cietajā diskā, ko aizņem nevēlami faili, no kuriem daži pat nezināt, ka tur ir.

Datora cietajā diskā ir nepieciešama brīva vieta, lai ērti pieņemtu jaunus failus. Jo vairāk vietas ir pieejama jūsu iekšējā atmiņā, jo ātrāk notiek dators. Tādēļ, lai izvairītos no nomāktajām kavēšanām un izveidotu papildu vietu svarīgiem failiem, jums regulāri jāatsakās no cietā diska.

Auslogics BoostSpeed ​​11 ir vairāki rīki, kas var palīdzēt tīrīt cietos diskus Windows 10 datorā. Izmantojot šos rīkus, jūs atbrīvosities no visiem nevajadzīgajiem un dublētajiem failiem un tukšajām mapēm.

Šajā rokasgrāmatā ir paskaidrots, kuri BoostSpeed ​​rīki var palīdzēt jums atklāt cietā diska iztukšojamos failus un mapes. Jums tiks veikts soli pa solim process, kas palīdzēs jums uzzināt, kā izmantot šos rīkus, lai atrastu, sakārtotu un atbrīvotu vērtīgu papildu vietu, kuru pēc tam var labi izmantot.

Kā iztīrīt HDD ar Auslogics BoostSpeed

Izmantojot šo programmatūru, nevēlamo failu notīrīšana ir samērā vienkārša. Kad esat palaidis programmu, noklikšķiniet uz cilnes Notīrīt, lai atrastu tās diska tīrīšanas rīkus.

Cilne Tīrīšana ir sadalīta trīs vertikālās rūtīs (un sadaļā Noderīgi rīki). Kreisajā pusē ir rīki, kas palīdzēs jums atgūt vietu, kas zaudēta nevēlamiem failiem.

Šeit tiks parādīti visi jūsu datora diski. Zem tiem jūs pamanīsit trīs diska tīrīšanas rīkus:

● Deep Disk Cleaner

● Failu meklētāja dublikāts

● Iztukšojiet mapju tīrīšanas līdzekli

Katru rīku varat izmantot jebkura sava diska tīrīšanai.

Deep Disk Cleaner

Deep Disk Cleaner palīdzēs iztīrīt atkritumus no vietām, kurām ir grūti piekļūt parastajā veidā. Jūs pat nevarat saprast, ka daži no šiem nevēlamajiem failiem un mapēm pastāv.

Lūk, kā izmantot Deep Disk Cleaner:

 1. Cilnē Tīrīšana atlasiet cieto disku, kuru vēlaties tīrīt. Ja vēlaties, varat vienlaikus atlasīt visus diskus. Atlasītajam (-iem) diskam (-iem) būs zaļas apmales ar zaļu atzīmi augšējā labajā stūrī. Vienlaicīgi ieteicams atlasīt tikai vienu disku, lai samazinātu skenēšanas laiku.
 2. Noklikšķiniet uz pogas Disk Deep Cleaner. Programmas galvenā loga labajā pusē tiks atvērta jauna cilne.
 3. Deep Disk Cleaner pārbaudīs, vai datorā ir pagaidu faili, žurnālfaili, atmiņas izgāztuves faili, dublējuma faili un cita veida faili, kas paslēpti dziļi Windows mapju struktūrā. Pēc minūtes vai divām skenēšana tiks pabeigta, un rezultāti tiks parādīti.
 4. Atklātie faili tiks sakārtoti pēc veida, un jūs varēsiet redzēt katras failu kategorijas kopējo lielumu un failu skaitu katrā kategorijā.

Varat noklikšķināt uz katras kategorijas, lai skatītu atsevišķu failu lielumu un atrašanās vietu. Lai atbrīvotu no tīrīšanas visus noteikta veida failus, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus faila tipam. Lai atbrīvotu dažus failus no tīrīšanas, noklikšķiniet uz to attiecīgajām kategorijām un atsevišķi noņemiet atzīmi. Lai saglabātu visus datus, kurus drīz izdzēsīsit, lai vajadzības gadījumā tos varētu atjaunot vēlāk, atzīmējiet izvēles rūtiņu Dublēt izmaiņas.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Notīrīt, lai no sistēmas noņemtu nevēlamos failus.

Pēc tīrīšanas darbības pabeigšanas jūs saņemsit paziņojumu, ka nevēlamie faili ir noņemti. Jūs varat noklikšķināt uz saites “Skatīt detalizētu pārskatu”, lai iegūtu pilnu pārskatu par atklāto un atbrīvoto vietu.

Failu meklētāja dublikāts

Failu meklētāja dublikāts meklē failu kopijas cietajā diskā un izdzēš, ietaupot daudz vietas.

Lūk, kā izmantot failu dublikāta meklētāju:

 1. Cilnē Tīrīšana atlasiet cieto disku (-us), kuru (-us) vēlaties tīrīt. Atlasītajam (-iem) diskam (-iem) būs zaļas apmales ar zaļu atzīmi augšējā labajā stūrī. Ieteicams vienlaikus izvēlēties tikai vienu disku, lai samazinātu skenēšanas laiku.
 2. Noklikšķiniet uz pogas Duplicate File Finder. Programmas galvenā loga labajā pusē tiks atvērta jauna cilne.
 3. Šis rīks skenēs failus jūsu cietajā diskā un parādīs visus atrastos dublikātus. Izvēlieties kopijas, kuras vēlaties noņemt no cietā diska. Atlasei ir trīs veidi:

# 1. Atzīmējiet izvēles rūtiņas blakus kopijām, kuras vēlaties noņemt.

# 2. Izmantojiet pogu Atlasīt, lai izvēlētos dublikātus atbilstoši dažādiem parametriem:

 • Atlasiet Visas kopijas katrā grupā (noklusējums).
 • Katrā grupā atlasiet vienu. Šī opcija izdzēš tikai vienu faila kopiju vienā dublikātu grupā neatkarīgi no tā, cik dublikātu ir.
 • Atlasiet Dublikāti pēc modifikācijas datuma. Šī opcija dzēšanai izvēlas agrāko vai jaunāko kopiju.

# 3. Izvērsiet diska bultiņu labajā rūtī, lai atklātu mapes, kurās ir failu dublikāti. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes un izvēlieties vienu no divām iespējām:

● Atlasiet visus dublikātus, izņemot šo mapi, no izvēlētās mapes netiks atlasīti dublikāti.

● Atlasot dublikātus šajā mapē, atlasīs dublikātus no izvēlētās mapes.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst atlasītos failus, lai izdzēstu atlasītos dublikātus. Varat noklikšķināt uz bultiņas blakus pogai, lai izvēlētos papildu opcijas:

● Lai nodotu atkritni (noklusējums), dublikāti tiek pārvietoti uz atkritni.

● Uz Glābšanas centru dublikāti tiek pārvietoti uz BoostSpeed ​​rezerves zonu.

● Neatgriezeniski izdzēš failu dublikātus no sistēmas.

Noklikšķiniet uz Labi, kad tiek parādīta paziņojuma uzvedne Auslogics Duplicate File Finder.

Kad dublikātu dzēšanas process būs beidzies, jūs saņemsit paziņojumu, ka failu dublikāti ir izdzēsti, un varēsit skatīt detalizētu pārskatu.

Tukšs mapju tīrītājs

Pēc atinstalēšanas spēles un programmas var atstāt tukšas mapes. Šis rīks palīdz tos noņemt, padarot datoru efektīvāku.

Lūk, kā izmantot rīku Empty Folder Cleaner:

 1. Cilnē Tīrīšana atlasiet cieto disku (-us), kuru (-us) vēlaties tīrīt. Atlasītajam (-iem) diskam (-iem) būs zaļas apmales ar zaļu atzīmi augšējā labajā stūrī. Vienlaikus ieteicams atlasīt tikai vienu disku.
 2. Noklikšķiniet uz pogas Empty Folder Cleaner. Programmas galvenā loga labajā pusē tiks atvērta jauna cilne.
 3. Rīks skenēs sistēmā tukšas mapes un parādīs rezultātus. Jūs varat noņemt atzīmi mapēm, kuras nevēlaties noņemt.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst, lai noņemtu atlasītās tukšās mapes.

Jūs saņemsiet paziņojumu par panākumiem ar iespēju skatīt detalizētus pārskatus.

Izmantojot iepriekš sniegto rokasgrāmatu, jums vajadzētu apgūt cieto disku tīrīšanu, izmantojot Auslogics BoostSpeed ​​īpašos tīrīšanas rīkus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found