Windows

Kā izmantot Windows, lai atvienotu datoru no tīkla?

Operētājsistēmas Windows 10 būvējumā 17763.404 - kas atbilst Windows versijai, kas rodas, instalējot 2019. gada aprīļa plāksteri, kas izlaists Windows 10 versijai 1809, Microsoft pievienoja jaunu grupas politikas iestatījumu, kas pazīstams kā Iespējot Windows, lai datoram atvienotu no tīkla iestatījuma . Šajā ceļvedī mēs plānojam pārbaudīt šo konkrēto iestatījumu un parādīt, kā to konfigurēt vai izmantot.

Kas ir iestatījums “Iespējot Windows, lai datoram atvienotu datoru no tīkla”?

Iespējot Windows, lai atvienotu datoru no tīkla iestatījuma, ir iestatījums, kas virza Windows uzvedību vai reakciju, saprotot, ka datoru vairs nevajadzētu savienot ar tīklu.

  • Ja skatā pieejamais politikas iestatījums tiek iespējots (vai ieslēgts), sistēma Windows vienmēr rīkosies, lai atvienotu datoru no tīkla brīdī, kad tas nosaka, ka dators vairs nav jāpieslēdz tīklam.
  • Ja skatā redzamais politikas iestatījums tiek atspējots (vai izslēgts), Windows vienmēr strādās, lai nekavējoties atvienotu datoru no tīkla (tūlītējs vai pēkšņs process) brīdī, kad tas nosaka, ka datoru vairs nevajadzētu savienot ar tīklu.

Kā darbojas mīkstās atvienošanas iestatīšana?

Mīksto atvienošanas darba procesu mēs varam aprakstīt šādi:

  • Kad Windows izdomā, ka datoru vairs nevajadzētu savienot ar konkrētu tīklu, tas paliek mierīgs un nedarbojas, lai nekavējoties pārtrauktu savienojumu. Galu galā pēkšņas atslēgšanās mēdz pasliktināt lietotāju pieredzi - un diez vai tās sniedz ievērojamas priekšrocības. Parasti tiek novērsta pēkšņa atvienošana.
  • Kad sistēma Windows nolemj atvienot saskarni, tā darbojas, lai informētu TCP kaudzi, ka tīkla darbība ir jāpārtrauc (to vairs nevajadzētu izmantot). Windows ļaus turpināt esošās TCP sesijas (bez pārtraukumiem un traucējumiem). Tomēr jaunām TCP sesijām būs atļauts saskarni izmantot tikai tad, ja tās ir skaidri saistītas vai ja nav pieejama cita saskarne, kas ved uz vēlamo galamērķi.
  • TCP kaudzē nosūtītais ziņojums vai paziņojums izraisa tīkla statusa izmaiņas. Pēc tam tīkla lietojumprogrammas klausās notikumus (kad tie notiek). Šīs lietotnes proaktīvi pārsūta savus savienojumus ar tīklu - ja ir iespējas to darīt.
  • Windows strādā, lai pārbaudītu trafika līmeni saskarnē, ņemot vērā ik pēc trīsdesmit sekundēm. Ja sistēma uzzina, ka trafika līmenis pārsniedz noteiktu slieksni, tā neveic nekādas darbības. Tādā veidā pašreizējā konfigurācija vai notikums ļauj nepārtraukti aktīvi izmantot saskarni. Piemēram, failu pārsūtīšanas vai VoIP zvanu pakalpojumi turpina darboties.
  • Kad datplūsma iet zem zināmā sliekšņa, Windows rīkojas, lai izbeigtu saskarnes procesu (interfeiss beidzot tiks atvienots). Lietotnēs, kurās tiek izmantoti ilgstoši dīkstāves savienojumi, piemēram, e-pasta klienti un līdzīgas pakalpojumu vai pārvaldības lietojumprogrammas, iespējams, viņu savienojumi tiek pārtraukti, taču viņi varēs atjaunot savienojumus, izmantojot citu saskarni.

Kā iespējot vai atspējot programmatūras atvienošanu no Windows ar tīkla iestatījumu

1. Iespējot vai atspējot programmatūras atvienošanu no tīkla iestatījuma, izmantojot grupas politiku:

Ja jūsu datorā darbojas Windows 10 Pro, Enterprise vai Education izdevums, grupas politikā varat piekļūt vajadzīgajam iestatījumam un veikt izmaiņas tā konfigurācijā. Faktiski procedūra, kuru mēs aprakstām, ietver vietējās grupas politikas redaktora lietojumprogrammas izmantošanu, un tā ir visvienkāršākā metode, kā kontrolēt Windows atvienošanas iestatījumus. Mēs iesakām to vienmēr izmantot.

Piezīme. Ja jūsu ierīcē darbojas, piemēram, operētājsistēma Windows 10 Home, šeit norādītā procedūra uz jums neattiecas, jo grupas politikas programma nav konfigurēta lietošanai jūsu datorā (vai arī tā pat nav jūsu standarta operētājsistēmas vidē). . Tādā gadījumā jums ir jāizlaiž šī metode, kā iespējot vai atspējot mīksto atvienošanu no tīkla iestatījuma, un pāriet uz nākamo.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jums jāievēro, lai iespējotu vai atspējotu datora atvienošanu:

  • Nospiediet (un turiet) Windows tastatūras pogu un pēc tam pieskarieties R burta taustiņam, lai ātri atvērtu programmu Run.
  • Kad tiek parādīts logs Palaist, teksta lodziņš jāaizpilda ar šo kodu: gpedit.msc
  • Lai palaistu kodu, jums ir jānospiež poga Enter (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist).

Paredzams, ka tagad parādās logs Vietējās grupas politikas redaktors.

  • Šeit jums jāaplūko programmas loga augšējā kreisajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet vai veiciet dubultklikšķi uz Dators, lai redzētu tā saturu.
  • Lai sasniegtu galamērķi, jums ir jāpārvietojas pa šī ceļa direktorijiem:

Datora konfigurācija> Administratīvās veidnes> Tīkls> Windows Connection Manager

  • Pieņemot, ka atrodaties īstajā vietā (Windows Connection Manager direktorijā), jums ir jāmeklē labā rūts.
  • No tur esošo politiku saraksta jums jāpārbauda, ​​vai iespējot Windows, lai datoram atvienotu datoru no tīkla politikas.
  • Veiciet dubultklikšķi uz politikas.

Tagad parādīsies opcija Iespējot operētājsistēmu Windows datora atvienošanai no tīkla loga.

  • Šīs izmaiņas varat veikt jebkurā brīdī:
  1. Lai ieslēgtu izvēles atvienošanas iestatījumu, jums ir jānoklikšķina uz pogas Iespējots, lai atlasītu šo opciju (ap loga augšējo kreiso stūri).
  2. Lai izslēgtu izvēles atvienošanas iestatījumu, jums jānoklikšķina uz pogas Atspējots, lai atlasītu šo opciju.
  • Tagad jums ir jānoklikšķina uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno konfigurāciju opcijai Iespējot Windows, lai datoram atvienotu datoru no tīkla politikas.

Ja pārdomājat atiestatīšanas izvēles iestatījumu, viss, kas jums jādara, ir veikt tās pašas darbības, lai nokļūtu sadaļā Iespējot Windows, lai datora atvienošanu no tīkla loga, izvēlieties reverso opciju un pēc tam noklikšķiniet uz Lietot un Labi pogas, lai saglabātu izmaiņas.

2. Iespējot vai atspējot programmatūras atvienošanu no tīkla iestatījuma, izmantojot reģistru:

Procedūra, kuru mēs aprakstām, attiecas uz visiem Windows 10 izdevumiem. Šo vienkāršās atvienošanas funkcijas iespējošanas vai atspējošanas metodi var izmantot Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Education un citos Windows 10 izdevumos, jo paredzētās izmaiņas tiek veiktas reģistrā, kas ir komponents, kas pastāv visos Windows 10 izdevumi.

Šīs ir darbības, kas jāveic, lai iespējotu vai atspējotu datora atvienošanas funkciju:

  • Pirmkārt, jums ir jāpalaiž programma Run. Iespējams, to varat izdarīt, izmantojot Windows logotipa pogu + R burtu taustiņu kombināciju.
  • Kad parādīsies mazais Run logs, tā tekstlodziņā ir jāievada šāds kods: regedit.
  • Lai Windows izpildītu kodu, jums ir jānospiež tastatūras poga Enter (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist).

Domājams, ka tagad parādās reģistra redaktora lietojumprogrammas logs.

  • Šeit jums jāaplūko loga augšējā kreisajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet vai veiciet dubultklikšķi uz Dators, lai redzētu tā saturu.
  • Šajā brīdī, lai nokļūtu galamērķī, jums jāiet cauri direktoriem pa šo ceļu:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WcmSvc \ GroupPolicy

  • Tagad jums jāpārbauda direktorija, kurā pašlaik atrodaties, lai iegūtu atslēgu fSoftDisconnectConnections.

Ja trūkst atslēgas, tā jums ir jāizveido. Turpiniet izpildīt šīs instrukcijas:

  1. Pašreizējā atrašanās vietā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras vietas, kurā labajā rūtī nav objektu.
  2. Atvērtajā sarakstā jums jānoklikšķina uz Jauns un pēc tam jāizvēlas DWORD (32 bitu) vērtība. Pat ja jūsu datorā darbojas Windows 10 64 bitu versija, jums joprojām ir jāizvēlas 32 bitu DWORD.
  3. Aizpildiet lauku nosaukumam ar fSoftDisconnectConnections un pēc tam saglabājiet atslēgu.
  • Veiciet dubultklikšķi uz taustiņa fSoftDisconnectConnections.

Tagad parādīsies loga Rediģēt DWORD taustiņam fSoftDisconnectConnections.

  • Nu, atkarībā no tā, ko jūs vēlaties darīt, jums jāveic viens no šiem uzdevumiem:
  1. Aizpildiet rūtiņu Vērtības dati ar 1 - ja vēlaties iespējot atvienošanas funkciju.
  2. Aizpildiet rūtiņu Vērtības dati ar 0 - ja vēlaties atspējot funkciju Funkcijas atvienošana.
  3. Izdzēsiet skaitli Vērtības dati lodziņā, ja vēlaties saglabāt sistēmas noklusējuma konfigurāciju mīkstās atvienošanas funkcijai.
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu tikko veiktās izmaiņas taustiņā fSoftDisconnectConnections.
  • Aizveriet reģistra redaktora lietojumprogrammu un citas aktīvās programmas.
  • Tagad jums ir jārestartē dators, lai Windows dotu iespēju ņemt vērā veiktās izmaiņas.

Ja pārdomājat izmaiņas, kas veiktas datora programmatūras atvienošanas konfigurācijā, viss, kas jums jādara, ir jāizpilda tās pašas iepriekš minētās instrukcijas, lai nokļūtu fSoftDisconnectConnections atslēgas logā Rediģēt DWORD, aizpildiet rūtiņu Vērtība datus ar atbilstošo skaitli, saglabājiet veiktās izmaiņas un pēc tam restartējiet datoru, lai pabeigtu lietas. Alternatīvi, jūs vienmēr varat izdzēst fSoftDisconnectConnections atslēgu, lai piespiestu Windows atjaunot jūsu sistēmas noklusējuma konfigurāciju.

PADOMS:

Viena no aprakstītajām procedūrām ietvēra uzdevumus, kas veikti reģistrā, tāpēc izmantosim šo iespēju, lai pastāstītu jums par Auslogics Registry Cleaner. Ja jums kādreiz rodas problēmas ar savu reģistru vai ja jums rodas nepieciešamība novērst pārkāpumus, kas ietekmē jūsu reģistru, jums būs labi lejupielādēt un palaist ieteicamo lietojumprogrammu. Reģistrs ir neticami jutīgs komponents Windows operētājsistēmas vidē, tāpēc labāk ļaujiet lietojumprogrammai, kas tika īpaši izstrādāta tā darbam, rīkoties ar jūsu problēmu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found