Windows

Kas ir labāks: manuāli pārbaudīt Windows 10 atjauninājumus vai gaidīt?

Pat pēc rūpīgiem testiem un pārskatiem galaprodukti, kas izlaisti tirgū, joprojām var saskarties ar vēl nebijušiem jautājumiem. Tas pats attiecas uz Windows 10. Kad Microsoft oktobrī izlaida v1809, lietotāju sūdzības sāka veidoties kā sēnes. Daudzi ziņoja par vairākām problēmām, tostarp par lietotāju failu pazušanu. Šīs problēmas bija tik nopietnas, ka Microsoft nolēma atsaukt atjauninājumu.

Mēs nebūtu pārsteigti, ja jūs jautātu: "Vai man vajadzētu manuāli pārbaudīt Windows 10 atjauninājumus vai vienkārši gaidīt, kamēr Microsoft tos man piedāvās?"

Lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu, mēs rūpīgi izskatīsim Microsoft nesen izlaistos ielāpus un atjauninājumus. Ja vēlaties uzzināt, kā gudri instalēt Windows 10 atjauninājumus, tas būs ideāli, ja vispirms izlasīsit šo ziņu.

Visbeidzot, Microsoft izlaiž ielāpus!

Šķiet, ka Microsoft ir izlaidusi ielāpus visam, un visi beidzot var instalēt Windows 10 v1809 atjauninājumu. Ja jūs zināt, kā manuāli pārbaudīt Windows atjauninājumus, jūs saprotat, ka, lai sāktu lejupielādes procesu, ir jānoklikšķina uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus, izmantojot lietotni Iestatījumi. Sākot ar 2018. gada 17. decembri, izlaišanas statuss saka:

“Windows 10, versija 1809, tagad ir pilnībā pieejama pieredzējušiem lietotājiem, kuri manuāli atlasa“ Pārbaudīt atjauninājumus ”, izmantojot Windows atjaunināšanu.”

Protams, daudzi lietotāji bija satraukti, kad viņi lasīja, ka versija 1809 ir pieejama “pieredzējušiem lietotājiem”. Tāpēc daudzi Windows 10 lietotāji izvēlējās gaidīt, kamēr Microsoft piedāvās atjauninājumu. Galu galā poga Pārbaudīt atjauninājumu ir bijusi slavena ar to, ka agrāk ir radījusi tik daudz problēmu.

Pagājušajā mēnesī Microsoft apsprieda trīs veidu Windows atjauninājumus - B, C un D. Kopumā:

  1. B atjauninājumi tiek ieviesti mēneša otrajā nedēļā.
  2. C atjauninājumi tiek izlaisti mēneša trešajā nedēļā.
  3. D atjauninājumi tiek izlaisti mēneša ceturtajā nedēļā.

B Windows atjauninājumi

Tiek saukts arī par ielāpu otrdienu, B Windows atjauninājumi, cita starpā, iziet cauri dažādām programmām, tostarp drošības atjauninājumu validācijas un Windows iekšējās programmas. B izlaidumi ir divos veidos:

  1. Tas, kas ir pieejams publiskajā domēnā, izmantojot dziļuma pārbaudes caurlaidi, pirmslaišanas validācijas programmu, ikmēneša pārbaudes caurlaidi, drošības atjauninājumu apstiprināšanas programmu un Windows Insider programmu.
  2. Otrs ir pieejams tikai ielūgumu programmā. Šis kanāls ļauj viņiem rūpīgi pārskatīt drošības labojumu rezultātus savās laboratorijās, pirms viņi oficiāli izlaiž B Windows atjauninājumus.

C un D Windows atjauninājumi

Pieredzējuši lietotāji un komerciālie klienti, kuri vēlas pēc iespējas ātrāk instalēt jaunākos atjauninājumus, var piekļūt Windows un Windows atjauninājumiem. Korporācija Microsoft skaidri norāda, ka šo izlaidumu mērķis ir sniegt lielāku ieskatu par ar drošību nesaistītu labojumu ietekmi, ļaujot lietotājiem, kuri piekrīt, tos pārbaudīt.

Tagad jums jāzina, ka ikviens var lejupielādēt šos atjauninājumus. Viss, kas jums jādara, ir atvērt lietotni Iestatījumi, atlasīt Atjaunināšana un drošība un pēc tam zem Windows atjaunināšanas noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Citiem vārdiem sakot, noklikšķinot uz šīs pogas, jūs kļūsiet par C un D atjauninājumu testētāju.

Windows 10 v1809 atjauninājumu problēmas

Par laimi, Microsoft ir nolēmis kļūt pārskatāmāks par problēmām, kas saistītas ar jaunāko Windows atjauninājumu. Pārbaudot v1809 atjauninājumu vēsturi Microsoft vietnē, jūs varēsit redzēt iepriekšējās un pašreizējās ar to saistītās problēmas. Diemžēl joprojām ir daudz vienumu, kas atzīmēti kā “Upgrade block in place”. Ja problēmai ir šis tags, tas nozīmē, ka Microsoft to vēl nav veiksmīgi atrisinājis.

Kā gudri instalēt Windows 10 atjauninājumus

Paturiet prātā, ka, noklikšķinot uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus, jūs instalēsit Windows atjauninājumus, kas joprojām ir pārblīvēti ar neatklātām problēmām. Tādējādi, ja neesat pieredzējis Windows 10 lietotājs, ieteicams gaidīt, kamēr Microsoft piedāvās jūsu sistēmas atjauninājumus. Šī ir vienīgā reize, kad jūs varat atpūsties, zinot, ka sistēma ir pilnīgi stabila.

Pagaidām iesakām sagatavot datoru v1809. Lai nodrošinātu, ka pēc atjauninājuma pieejamības jūs nesastapsieties ar avārijām, kļūmēm un citām problēmām, ieteicams instalēt Auslogics BoostSpeed. Šai programmatūras programmai ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas var izslaucīt visu veidu datoru atkritumus. Tas identificēs un novērsīs ātrumu samazinošas problēmas un visus elementus, kas var izraisīt programmas vai sistēmas kļūmes un avārijas.

Vai vēlaties būt beta testētājs vai gaidīt oficiālu atjauninājumu izlaišanu?

Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found