Windows

Kā tīrīt datoru, lai tas darbotos ātrāk?

Notīriet manu datoru“Ar manu datoru kaut kas nav kārtībā. Kā padarīt datoru ātrāku? ” ir jautājums, kuru datortehniķis dzird visu laiku. Tātad jums ir jāpaskatās un jāatrod pilnīgi labs dators, kuram nav vajadzīgs nekas cits kā mazliet attīrīt no ļaunprātīgas programmatūras un nevēlama satura, defragēt, skenēt ar reģistra tīrītāju un veikt nelielu pielāgošanu.

Kad jūs sakāt klientam, ka viņa vai viņas dators ir labi jātīra, un jautājat, cik bieži tiek iztīrīts dators, klients izskatās pilnīgi apmulsis un sašutis saka: “Tas nevar būt tik netīrs! Katru reizi, kad uzkopju māju, es notīru datoru ar putekļu sūcēju! ” Pa labi. Tātad jūs sākat skaidrot, ka domājāt cita veida tīrīšanu, kur tiek dzēsta ļaunprātīga programmatūra, nevēlami faili un lieki reģistra ieraksti. Klients uzmanīgi klausās un tad nāk nākamais jautājums: "Bet kāpēc man jātīra personālais dators ???"

Tātad, šeit iet - daži FAQ iesācēju datoru lietotājiem un visiem, kas vēlas uzlabot savu Windows datoru produktivitāti.

Kāpēc man jātīra dators?

Daudzi cilvēki jums pateiks, ka tīrīšana ir viena no vissvarīgākajām datoru apkopes daļām. Un laba iemesla dēļ. Ikdienas datora aktivitātes, piemēram, dokumentu atvēršana, tīmekļa pārlūkošana, tērzēšana Skype un pat Windows sāknēšana, rada pagaidu failus. Šie faili ir nepieciešami vienmērīgai datora darbībai. Bet pastāv problēma - pagaidu faili bieži tiek glabāti daudz ilgāk, nekā nepieciešams, un tos var saglabāt cietajā diskā mēnešus. Tā rezultātā tiek izšķiesti gigabaiti vietas, un jūsu dators kļūst lēns, jo Windows ir nepieciešams ilgāks laiks, lai atrastu nepieciešamos failus starp visu šo jucekli. Tāpēc, lai paātrinātu datora darbību, jums regulāri jātīra dators.

Cik bieži man jātīra dators?

Tas ir atkarīgs no tā, cik aktīvi izmantojat datoru. Ja jūs to izmantojat tikai pamata lietām 2-3 reizes nedēļā, tad pietiek ar datora tīrīšanu reizi mēnesī. Bet, ja esat aktīvs lietotājs, daudz laika pavadāt tiešsaistē un vēlaties izmēģināt jaunu programmatūru, datoru jātīra vienu vai pat divas reizes nedēļā.

Kas ir reģistra tīrīšana?

Reģistra tīrīšana ir process, kurā jūs noņemat liekos un tukšos ierakstus no Windows reģistra - Windows pamata datu bāzes. Reģistra tīrīšana padara datoru sakārtotāku un paātrina darbu. Vieglākais veids, kā tīrīt reģistru, ir izmantot uzticamu reģistra tīrītāju.

Kāpēc ir svarīgi tīrīt manu reģistru?

Reģistrs ir galvenā Windows datu bāze. Tajā tiek glabāti gandrīz visa iestatījumi - operētājsistēmas programmatūra, visa aparatūra, lietojumprogrammas un visi lietotāja iestatījumi. Datorā esošās programmas reģistram piekļūst tūkstošiem reižu sekundē. Laikam ejot, jūs instalējat un atinstalējat programmatūru, reģistrs uzkrāj novecojušus ierakstus, kas vairs nav vajadzīgi, piemēram, atinstalētās programmatūras atstātos gabalus. Šie liekie ieraksti palēnina piekļuvi reģistram un pat var izraisīt dažādas Windows kļūdas. Tāpēc, lai nodrošinātu vislabāko datora veiktspēju, jums ir jātīra reģistrs. Labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot labu reģistra tīrītāju.

Cik bieži man ir jātīra reģistrs?

Parasti katru reizi, kad atinstalējat programmatūru vai aparatūru, jums ir jātīra reģistrs. Papildus tam ir labi katru nedēļu pārbaudīt, vai reģistrā nav kļūdu, un tos novērst, kad tie rodas.

Kādi ir labākie datora tīrīšanas rīki?

Ir daudz rīku, kurus varat izmantot, lai notīrītu datoru no nevēlamiem failiem - darbotos pat iebūvētā Windows diska tīrīšanas utilīta. Lejupielādei ir pieejami arī daudzi pienācīgi reģistra tīrīšanas līdzekļi. Katram datora tīrīšanas aspektam varat izvēlēties lejupielādēt atsevišķus rīkus, taču vienmēr ir labāk izmantot programmatūras komplektu, kurā ir visas nepieciešamās utilītas, lai jūsu dators būtu tīrs, ātrs un optimizēts.

To, kuru programmatūru izmantot, esat izvēlējies. Vienkārši ievērojiet programmatūras izvēles zelta likumu - vienmēr lejupielādējiet no cienījamām vietnēm un vienmēr pārbaudiet lietotāju atsauksmes pirms lietojumprogrammas instalēšanas vai iegādes.

Tagad jūs zināt, kā paātrināt datoru, tīrot Windows.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found