Windows

Skype diezgan drīz iegūst zvanu ierakstīšanas funkciju

<

15 gadus pēc tam, kad Microsoft izlaida Skype, tehnoloģiju gigants tagad šai saziņas programmatūrai pievieno zvanu ierakstīšanas funkciju. Šī funkcija būs balstīta uz mākoņiem, kas nozīmē, ka lietotāji varēs piekļūt saviem zvanu ierakstiem dažādās ierīcēs, tostarp Mac, Windows, Android, iOS un arī Linux. Nospiežot pogu Ierakstīt, visi, kas pievienojas zvanam, saņem paziņojumu, kurā informē, ka viņu saruna tiek ierakstīta. Ierakstā tiks apvienoti visu zvana dalībnieku videoklipi un koplietotie ekrāni.

Nav vajadzīgas trešo pušu lietotnes

Iepriekš zvanu reģistrēšanai Skype lietotāji paļāvās uz dažādām trešo pušu lietotnēm. Viena no populārākajām programmām zvanu ierakstīšanai Skype ir Evaer. Jaunais satura veidotāja režīms ļauj vlogeriem, straumētājiem un apraides veidotājiem viegli integrēt Wirecast, Xsplit un Vmix Skype.

Zvanu ierakstīšana ir tikai viena no jaunajām funkcijām, kuru Microsoft plāno izlaist šovasar. Tehnoloģiju gigants pat piešķirs galddatora klientam sejas uzlabošanu, pārveidojot tā dizainu par kaut ko līdzīgu mobilās lietotnes versijai. Microsoft pašlaik izlaiž šo funkciju, vispirms to atvieglojot iOS un Android. Pietiekami drīz zvanu ierakstīšana būs pieejama arī Windows 10 galddatoros.

Kā ierakstīt Skype zvanus operētājsistēmā Windows 10

  1. Kamēr notiek jūsu Skype zvans, noklikšķiniet uz Citas opcijas. Tā ir poga +.
  2. Atlasiet Sākt ierakstīšanu.
  3. Jums tiks paziņots, ka visi zinās, ka esat uzsācis sarunu.
  4. Kad zvans ir pabeigts, ieraksts būs pieejams jūsu tērzēšanas grupā. Jūs tur varēsit piekļūt 30 dienas. No otras puses, jūs varat brīvi lejupielādēt un saglabāt ierakstu savā datorā šajā 30 dienu laikā.

Pro padoms: Pirms zvanu ierakstīšanas funkcija kļūst pieejama Skype, vispirms atjauniniet draiverus, lai pārliecinātos, ka jums nav video vai audio problēmu. To var izdarīt manuāli, taču ņemiet vērā, ka process var būt laikietilpīgs un garlaicīgs. Kā tādu mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Jums nebūs jādodas uz ražotāja vietni, lai meklētu jaunākos un saderīgos draiverus. Šis rīks automātiski atpazīs jūsu sistēmu un atradīs tai piemērotos draiverus.

Tātad, vai jūs esat satraukti izmēģināt Skype jauno zvanu ierakstīšanas funkciju?

Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found