Windows

Windows 10. oktobra atjauninājums darbojas mazāk nekā 3% datoru

‘Nav svarīgi, cik lēni tu ej

kamēr tu neapstājies ’

Konfūcijs

Ja jums ir jautājums, cik daudz datoru lietotāju ir instalējuši Windows 10 oktobra atjauninājumus, mēs varam jums sniegt precīzu atbildi: jaunākais AdDuplex pārskats parāda, ka to datoru skaits, kuros darbojas Windows 10 oktobra 2018 atjauninājumu versija, veido ne vairāk kā 2,8% no kopējā Win 10 lietotāju bāze. Acīmredzot ilgi gaidītais atjauninājums nespēj aptvert Microsoft klientu globālo kopienu. Salīdzinājumā ar 2018. gada aprīļa versiju, kas dominē tirgū ar tās lietotāju bāzes daļu 89,5 procenti, un 2017. gada 1709. gada versiju, kas saglabā 3,9 procentus no Win 10 lietotājiem, jaunākā 1809. gada versija ir pārsteidzoši tālu no kalna karalis.

Tātad, kas slēpjas aiz šāda neizteiksmīgā ieviešanas sākuma?

Mēs uzskatām, ka atbilde uz šo jautājumu ir tāda, ka atjauninājums noteikti nav slīpēta lieta. Lieta ir tā, ka tā ieviešana pat tika pārtraukta uz mēnesi visu pastāvīgo problēmu dēļ: atjauninājums tika parādīts ar kļūdām, kā rezultātā daudzi Win 10 lietotāji neatgriezeniski zaudēja savus svarīgos datus. Tā bija īsta drāma, jo upuri nespēja atgūt dārgo informāciju neatkarīgi no tā, cik ļoti viņi centās. Tādējādi nebija pārsteigums, ka Microsoft klienti kļuva nedaudz naidīgi pret attiecīgo atjauninājumu, kas radīja sūdzību lavīnu un, protams, sniedza ievērojamu ieguldījumu iepriekš norādītajos skaitļos.

Lai arī tehnoloģiju gigants 13. novembrī atkārtoti izlaida 1809. gada celtni, šis solis situāciju nav daudz ietekmējis. Neskatoties uz pūlēm, atjauninājuma lietotāju daļa joprojām ir smieklīgi maza. Lieta ir tāda, ka atjauninājums nav pieejams milzīgam lietotāju skaitam kļūdu dēļ, ar kurām tas mudž. Piemēram, atkārtoti izlaistā Windows 10. oktobra 1809. gada versija rada nenovēršamas problēmas datoros, kas aprīkoti ar Radeon HD 2000 un HD 4000 grafisko procesoru vienībām. Tāpēc Microsoft ir nolēmis bloķēt šādu mašīnu atjaunināšanu. Tāda pati situācija attiecas uz datoriem, kuros darbojas Trend Micro ‘OfficeScan’, vai tādiem Intel ierīču draiveriem kā intcdaud.sys (10.25.0.3 līdz 10.25.0.8). Iespējams, ka apkārt ir citas problēmas, kas kavē 1809. gada būvniecības ieviešanu, un par tām vēl nav jāpaziņo publiski. Tas, šķiet, ir iespējams, jo atjauninājums ir sasniedzis aizdomīgi mazu ierīču skaitu - ņemot vērā to, ka Win 10 lietotājiem parasti ir ļoti grūti atlikt Microsoft atjauninājumus.

Tātad, pagaidīsim un redzēsim

No šodienas Windows 10. oktobra 1809. atjauninājuma instalēšana nav tik vienkārša kā vajadzētu. Neskatoties uz to, varat mēģināt paķert atjauninājumu skatā, sekojot šim ceļam: Iestatījumi -> Atjauninājums un drošība -> Pārbaudīt atjauninājumus. Tas nozīmē, ka mēs neiesakām to darīt, jo atjaunināšana uz Windows 10 versiju 1809 līdz šim noteikti nav nevainojama pieredze. Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties sākt šāda veida escapade, mēs nevaram palīdzēt, bet brīdināt jūs atjaunināt visus savus draiverus. Pretējā gadījumā, visticamāk, radīsies vairākas problēmas. Paturot to prātā, pārliecinieties, ka visi jūsu draiveri ir tip-top formā. Lai to panāktu, nekautrējieties izmantot Auslogics draivera atjauninātāju: šis rīks piedāvā ērtu un drošu līdzekli visu draivera problēmu risināšanai. Labākais ir tas, ka darbu var paveikt tikai ar vienu klikšķi!

Vai esat jau instalējis Windows 10 oktobra 1809. atjauninājumu?

Mēs ceram uz jūsu komentāriem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found