Windows

Kā atrisināt IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC draivera problēmu?

Jūs, iespējams, nokļuvāt šajā rakstā, jo meklējāt pamācību, kā novērst IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC problēmu. Neuztraucieties, jo mēs esam jūs aptvēruši. Ir vērts atzīmēt, ka daudzi lietotāji saskārās ar to pašu problēmu. Viņi sūdzējās, ka pēc jaunināšanas uz Windows 10. viņu personālā datora skaņa vairs nedarbojas. Vairumā gadījumu viņi saņēma šādu kļūdas ziņojumu:

“Windows atrada draivera programmatūru jūsu ierīcei, taču, mēģinot to instalēt, radās kļūda. IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC

Sistēmai pievienota ierīce nedarbojas. ”

Ja sastopaties ar šo problēmu, visticamāk, kaut kas nav kārtībā ar IDT HD Audio CODEC draiveri. Par laimi, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai atrisinātu problēmu, un mēs tās esam uzskaitījuši šajā ziņā.

1. risinājums: atkārtoti instalējiet IDT HD Audio CODEC draiveri

Ja vēlaties uzzināt, kā pārinstalēt IDT audio draiveri operētājsistēmā Windows 10, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Device Manager” (bez pēdiņām). Rezultātos atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad ierīces pārvaldnieks ir aktivizēts, dodieties uz kategoriju “Skaņas, video un spēļu kontrolieri” un paplašiniet tā saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC un pēc tam rezultātos atlasiet Atjaunināt draiveri.
 5. Jaunajā logā atlasiet opciju “Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru”.
 6. Tagad atlasiet opciju “Ļaujiet man izvēlēties no datorā pieejamo draiveru saraksta”.
 7. Izvēlieties augstas izšķirtspējas audio ierīci un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk. Tiks parādīts brīdinājuma ziņojums. Vienkārši noklikšķiniet uz Jā, lai turpinātu.

Pēc šo darbību veikšanas IDT HD Audio CODEC draiveris tiks veiksmīgi pārinstalēts.

2. risinājums: IDT HD Audio CODEC draivera instalēšana saderības režīmā

Ir vērts atzīmēt, ka daži vecāku Windows izdevumu draiveri ir saderīgi ar Windows 10. Tātad, lai atrisinātu problēmu, varat mēģināt instalēt IDT HD Audio CODEC draiveri saderības režīmā. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Apmeklējiet ražotāja vietni un pēc tam lejupielādējiet operētājsistēmai un procesora tipam atbilstošu draivera versiju.
 2. Tagad pārejiet uz sava datora mapi Lejupielādes un meklējiet draivera iestatīšanas failu.
 3. Tā vietā, lai izmantotu parasto procesu, veicot dubultklikšķi uz instalētāja, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iestatīšanas faila. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 4. Pārliecinieties, vai atrodaties cilnē Saderība, pēc tam atlasiet opciju Palaist šo programmu saderības režīmā.
 5. Nolaižamajā sarakstā izvēlieties vecāku Windows izdevumu. Aizveriet dialoglodziņu, noklikšķinot uz Labi.
 6. Sāciet instalēšanas procesu, veicot dubultklikšķi uz iestatīšanas faila. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un pēc tam restartējiet datoru, kad procedūra ir pabeigta.

3. risinājums: Auslogics draivera atjauninātāja izmantošana

Kā redzat, IDT HD Audio CODEC draivera atkārtota instalēšana, izmantojot ierīču pārvaldnieku, var būt sarežģīts process. Turklāt, meklējot pareizo draiveri savam datoram, var būt apnicīgi apmeklēt ražotāja vietni. Paturiet prātā, ka, kļūdoties, iespējams, tiks galā ar sistēmas nestabilitātes problēmām.

Par laimi, ir vienkāršāks veids, kā atrisināt problēmu. Ja vēlaties novērst IDT HD Audio CODEC draivera problēmu, neveicot sarežģītas procedūras, iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Kad esat instalējis šo programmu, viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas, un tas novērsīs visas ar draiveri saistītās problēmas jūsu datorā. Kad process ir pabeigts, IDT HD Audio CODEC draivera kļūda vairs nebūs redzama. Turklāt jūs ievērosiet ievērojamu sava datora vispārējās veiktspējas uzlabošanos.

4. risinājums: Audio pakalpojuma iestatīšana uz “Automātisks”

Ja esat izmēģinājis iepriekš minētās metodes, IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC draivera kļūda joprojām pastāv, varat mēģināt iestatīt Windows 10 audio pakalpojumu uz Automātiski. Lai sāktu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Sarakstā atlasiet Palaist.
 3. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 4. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 5. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Startēšanas veids.
 6. Opcijās atlasiet Automātiski.
 7. Noklikšķiniet uz Labi.
 8. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC draivera problēma ir atrisināta.

IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC draivera problēma operētājsistēmā Windows 10 ir viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc lietotājiem datorā rodas skaņas problēmas. Lai gan šajā rakstā kopīgotie manuālie risinājumi var būt uzticami, efektīvāk ir izmantot tādu spēcīgu rīku kā Auslogics Driver Updater. Tāpēc, ja vēlaties ietaupīt pūles un laiku, vienlaikus izvairoties no riskiem, jums vajadzētu apsvērt šīs programmatūras instalēšanu.

Kurš no risinājumiem palīdzēja atrisināt IDT augstas izšķirtspējas audio CODEC draivera problēmu?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found