Windows

Crashing problēmu novēršana Call of Duty: Warzone

Tas ir normāli, ja tu esi neapmierināts un satraukts par nejaušām avārijām, it īpaši spēlējot tādu spēli kā Call of Duty Warzone. Bet vairs nav jāuztraucas; šajā rakstā atradīsit efektīvus labojumus, kas palīdzēs jums atrisināt problēmu vienreiz un uz visiem laikiem.

Pārbaudiet, vai jūsu sistēma ir jāatjaunina

Call of Duty Warzone varētu būt avārija, jo jūsu datoram nav visa nepieciešamā, lai to palaistu. Jūs, iespējams, to nezināt, jo neesat pārbaudījis spēles sistēmas prasības un apstiprinājis, vai jūsu datora specifikācijas tām atbilst. Daudzi citi spēlētāji, kas bija vainīgi pie šī fakta, saprata, ka viņiem ir jāatjaunina daži komponenti savās sistēmās.

Tātad, pirms turpināt, pārliecinieties, vai dators var palaist spēli bez problēmām. Esam snieguši visu nepieciešamo informāciju, tostarp Call of Duty Warzone sistēmas prasības un rokasgrāmatu par datora konfigurācijas pārbaudi.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 7 64 bitu (SP1); Windows 10 64 bitu

Procesors: Intel Core i3-4340; AMD FX-6300

Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650; AMD Radeon HD 7950 - saderīga ar DirectX 12.0 sistēma

Atmiņa: 8 GB RAM

Krātuve: 175 GB pieejamās vietas cietajā diskā

Internets: platjoslas interneta pieslēgums

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: Windows 7 64 bitu (SP1); Windows 10 64 bitu

Procesors: Intel Core i3-4340; AMD FX-6300

Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650; AMD Radeon HD 7950 - saderīga ar DirectX 12.0 sistēma

Atmiņa: 8 GB RAM

Krātuve: 175 GB pieejamās vietas cietajā diskā

Internets: platjoslas interneta pieslēgums

Sistēmas specifikāciju pārbaude:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Iestatījumi, lai atvērtu lietojumprogrammu Iestatījumi. Izmantojot Windows + I īsinājumtaustiņu, varat ātrāk palaist lietotni.
  2. Kad tiek parādīts sākuma ekrāns Iestatījumi, noklikšķiniet uz etiķetes Sistēma.
  3. Kad tiek atvērta iestatījumu sistēmas saskarne, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet līdz apakšai un pēc tam atlasiet Par.
  4. Pēc tam pārejiet uz galveno logu (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet savas sistēmas specifikācijas. Šeit jūs, cita starpā, redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī RAM lielumu.
  5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz šī datora uz darbvirsmas un dodieties uz sadaļu Ierīces un diski.
  6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist.
  • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  • Pēc tam, kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, dodieties uz cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes detaļas, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Pārliecinieties, vai grafikas kartes draiveris ir atjaunināts

Bez saderīga grafikas kartes draivera jūsu videokarte būs tikpat laba kā bezjēdzīga neatkarīgi no tā, cik jaudīga tā ir. Displeja draivera problēmas ir daļa no izplatītākajām problēmām, kas nomoka spēles. Iespējams, ka draivera komponenti ir bojāti vai ir novecojuši, kā rezultātā CODW avarēja spēles vidū.

Problēmas atrisināšana bieži ir tikpat vienkārša kā displeja draivera jaunākās versijas instalēšana, kas tiks atbilstoši optimizēta spēlēšanai.

Pirms kartes jaunākā draivera instalēšanas vispirms noņemiet pašreizējo versiju. Iespējams, ka pašreizējais draiveris ir bojāts, kas padara atjaunotās versijas tīru instalēšanu pareizu. Lai noņemtu pašreizējo draiveri, jums jādodas uz ierīču pārvaldnieku un jāinstalē grafikas karte. Veiciet šīs darbības, ja nezināt, kā rīkoties:

  1. Izsauciet meklēšanas lodziņu blakus Sākt, vienlaikus nospiežot tastatūras Windows un S taustiņus. Varat arī noklikšķināt uz palielināmā stikla ikonas uzdevumjoslā, lai izsauktu meklēšanas utilītu.
  2. Kad parādās meklēšanas funkcija, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām).
  3. Kad meklēšanas rezultātos redzat Ierīču pārvaldnieku, noklikšķiniet uz tā.
  4. Pēc programmas parādīšanās dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tai.
  5. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  6. Kad tiek atvērts apstiprinājuma lodziņš Atinstalēt ierīci, atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
  7. Kad Windows ir pabeidzis procesu, restartējiet sistēmu.

Atcerieties, ka draivera noņemšana ir pirmais solis. Pēc tam jums ir jālejupielādē un jāinstalē tā jaunākā versija. To darīt ir diezgan viegli un vienkārši, ja zināt, ko darīt.

Parasti draivera programmatūru varat lejupielādēt kartes ražotāja vietnē. Tomēr tas varētu būt ilgs process. Ir dažādi vienkāršāki veidi, kā to paveikt, sākot no iebūvēto utilītu, piemēram, Windows Update un Device Manager, līdz specializētu trešo pušu programmu izmantošanai.

Ja nesen atjauninājāt draiveri, bet joprojām novērojat nejaušas avārijas, izpildiet tālāk norādītās metodes, lai pārliecinātos, ka lietas notiek pareizi.

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu

Windows atjaunināšana sniedz jums iespēju lejupielādēt un instalēt draiveru atjauninājumus, kurus ir pārbaudījusi Microsoft. Lai gan rīka izmantošana nozīmē, ka jums radīsies nenoteiktība saistībā ar Microsoft izlaišanas grafikiem, tomēr ieteicams sākt ar sistēmas atjaunināšanu.

Parasti rīks atjauninās jūsu sistēmu fonā, ja jums ir darbojošs interneta savienojums. Tomēr dažās situācijās lejupielādes process būs jāuzsāk manuāli. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izdarīt:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata ikonas blakus lietotājvārdam, lai izsauktu programmu Iestatījumi. Lai izmantotu tastatūru, vienlaikus iesiet Windows logotipu un I taustiņus.
  2. Kad parādīsies lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināt un drošība.
  3. Pēc tam pēc Windows atjaunināšanas saskarnes parādīšanas noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
  4. Ja operētājsistēma ir atjaunināta, pārejiet pie nākamās metodes. Ja nē, ļaujiet Windows atjaunināšanai lejupielādēt visus pieejamos atjauninājumus.
  5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu rīkam pārstartēt datoru un veikt instalēšanu.
  6. Instalēšanas laikā dators tiks restartēts vairākas reizes.
  7. Kad dators ir normāli palaists, sāciet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Izmantojot ierīču pārvaldnieku, varat atļaut Windows meklēt jūsu draiveri un automātiski to lejupielādēt un instalēt. Rīku var izmantot arī esoša draivera instalēšanai.

Tā kā draivera lejupielāde pati par sevi ir riskantāka un stresa pilna, jūsu interesēs būs ļaut programmai meklēt automātiski:

  1. Izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai izsauktu dialoglodziņu Palaist.
  2. Kad parādās Run, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  3. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas izvērsiet displeja adapterus.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Windows tagad meklēs jūsu grafikas kartes draivera jaunāko versiju. Ja meklēšana būs veiksmīga, tas automātiski lejupielādēs un instalēs draiveri.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai spēle joprojām avarē.

Izmantojot īpašu programmu

Auslogics draivera atjauninātājs ir rīks, kas paredzēts, lai jūsu sistēmas ierīču draiverus atjauninātu. Tas skenē novecojušus, trūkstošus vai bojātus draiverus un instalē to atjauninātās versijas.

Programma piedāvā daudz vairāk nekā ierīču pārvaldnieks un Windows atjaunināšana: tā lejupielādē un instalē atjauninājumus, tiklīdz ierīču ražotāji tos ir izlaiduši, ļauj ērti atgūt draiverus un vienlaikus veikt vairākas lejupielādes.

Zemāk jūs atradīsit rokasgrāmatu, kas parādīs, kā lejupielādēt, instalēt un izmantot programmu:

  1. Apmeklējiet šo vietni, lai lejupielādētu Auslogics draivera atjauninātāju.
  2. Palaidiet iestatīšanas failu, tiklīdz pārlūkprogramma to lejupielādēs, pēc tam dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole noklikšķiniet uz Jā.
  3. Pēc iestatīšanas vedņa parādīšanās izvēlieties vēlamo valodu, norādiet izvēlēto instalācijas direktoriju un pēc tam ievadiet citas preferences, piemēram, izveidojiet darbvirsmas ikonu, ļaujiet programmai palaist pēc Windows startēšanas un nosūtiet anonīmus pārskatus lietotnes izstrādātājiem. .
  4. Kad esat ievadījis preferences, noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  5. Kad instalēšanas process ir pabeigts, palaidiet rīku un noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
  6. Kad skenēšana būs pabeigta, sistēmā atradīsit visus problemātiskos draiverus. Ja grafikas kartes draiveris ir sarakstā, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai ļautu rīkam lejupielādēt un instalēt tā jaunāko versiju.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pēc tam pārbaudiet, vai Call of Duty Warzone atkal avarē.

Atspējot pārklājumu

Ja izmantojat pārklājuma funkciju, neatkarīgi no tā, vai tā ir NVIDIA pārklājums, spēļu josla vai Spotify, tas varētu būt avārijas iemesls. Neskatoties uz papildu priekšrocībām, ko piedāvā pārklājuma programmas, tās mēdz būt pretrunā ar noteiktām spēlēm, un daudzu spēlētāju ziņojumi norāda šajā virzienā.

Tātad, mēģiniet atspējot pārklājuma funkciju un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu. Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, mēs parādīsim darbības, kas saistītas ar pārklājuma funkcijas izslēgšanu dažādās programmās.

NVIDIA pārklājums

  1. Dodieties uz sistēmas tekni uzdevumjoslas labajā malā, noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA, pēc tam noklikšķiniet uz GeForce Experience. Jūs varat arī meklēt programmu izvēlnē Sākt un palaist to no turienes.
  2. Kad lietotne ir atvērta, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz zobrata ikonas.
  3. Palieciet nākamā ekrāna cilnē Vispārīgi un pēc tam pārslēdziet opciju KOPĪGOT, kas atrodas labās rūts apakšdaļā.

Spēļu bārs

  1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt vai pieskarieties Windows logotipa taustiņam uz tastatūras, pēc tam noklikšķiniet uz riteņa ikonas, tiklīdz parādās izvēlne Sākt. Varat arī izsaukt lietotni Iestatījumi, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Pēc iestatījumu sākuma ekrāna atvēršanas noklikšķiniet uz Gaming etiķetes.
  3. Spēļu saskarnes cilnē Spēļu josla izslēdziet slēdzi sadaļā “Spēļu klipu, ekrānuzņēmumu ierakstīšana un apraide, izmantojot Spēļu joslu”.
  4. Pēc tam pārslēdzieties uz Gaming interfeisa kreiso rūti un noklikšķiniet uz Captures.
  5. Pārejiet uz fona ierakstīšanu un izslēdziet vienumu “Ierakstīt audio, kad es pārraidīšu”.
  6. Aizveriet programmu Settings un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Spotify pārklājums

  1. Dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet Spotify un pēc tam palaidiet lietotni.
  2. Kad programma ir atvērta, dodieties uz izvēlni, noklikšķiniet uz Rediģēt un pēc tam atlasiet Preferences.
  3. Pēc tam ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Displeja opcijas.
  4. Atveriet opciju “Rādīt darbvirsmas pārklājumu, izmantojot multivides taustiņus” un atspējojiet to.
  5. Lai pārbaudītu problēmu, varat palaist Call of Duty Warzone.

Pievienojiet spēli pretvīrusu programmas izņēmumu sarakstam

Jūsu pretvīrusu programma bloķē Call of Duty Warzone. Lielākā daļa AV komplektu ir vainīgi, bloķējot spēles, kuras viņi uzskata par draudiem. Datorspēles un citas lietojumprogrammas, kas cieš no šīs problēmas, sauc par viltus pozitīviem.

Šo problēmu varat atrisināt, neļaujot drošības programmai skenēt jūsu spēli un bloķējot to. Lai to izdarītu, spēle jāpievieno kā izņēmums. Funkcija “izņēmums” tiek izmantota, lai manuāli norādītu drošas lietotnes, kuras pretvīrusu programmas turpina bloķēt. Funkcija dažādās drošības programmās tiek saukta par dažādiem nosaukumiem. Šie nosaukumi ietver “izņēmumus”, “izslēgšanu” un daudzus citus.

Šo funkciju varat viegli atrast AV komplekta iestatījumu vidē. Ja nezināt, kā apiet programmas saskarni, varat tiešsaistē meklēt ceļvedi.

Jums nebūs jāmeklē ceļvedis, ja datora aizsardzībai izmantojat Windows vietējo drošības komplektu; tālāk sniegtie soļi palīdzēs jums:

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu, pēc tam izvēlnē Sākt noklikšķiniet uz zobrata ikonas. Lai atvērtu iestatījumus, varat izmantot arī tastatūras kombināciju Windows + I.
  2. Pēc Windows iestatījumu sākuma ekrāna parādīšanās lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Pēc tam noklikšķiniet uz Windows drošība atjaunināšanas un drošības saskarnes kreisajā rūtī.
  4. Dodieties uz galveno logu un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
  5. Pēc tam, kad tiek atvērta Windows drošības lapa pret vīrusu un draudu aizsardzību, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus sadaļā Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi.
  6. Nākamajā ekrānā ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgumi un atlasiet “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Pēc tam, kad tiek parādīta saskarne Izslēgumi, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”.
  8. Nolaižamajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
  9. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz Call of Duty Warzone instalācijas mapi un atlasiet to.
  10. Tagad varat palaist spēli, lai pārbaudītu palaišanas problēmu.

Pārbaudiet savus spēļu failus

Jūsu spēles faili ir svēti. Ja viņi kaut kādā veidā tiek sabojāti, jūs ciešat no sekām tādu problēmu veidā kā nejaušas avārijas. Viens vai vairāki trūkstošie vai bojātie spēļu faili varētu būt jūsu murgu cēlonis.

Spēļu failus ietekmē vairākas sistēmas problēmas, sākot no pēkšņas izslēgšanas spēles laikā un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem līdz antivīrusu traucējumiem un nepilnīgiem atjauninājumiem vai instalācijām.

Jūs varat viegli atrisināt problēmu, izmantojot palaidēju Battle.net, lai meklētu trūkstošos vai bojātos failus un tos automātiski aizstātu. Ja nezināt, kā to izdarīt, rīkojieties šādi:

  1. Palaidiet Blizzard Battle.net lietotni.
  2. Kad lietotne ir atvērta, atrodiet Call of Duty: Warzone un noklikšķiniet uz tās ikonas.
  3. Kad spēles lapa ir atvērta, zem tās nosaukuma noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Opcijas un konteksta izvēlnē atlasiet Skenēt un labot.
  4. Noklikšķiniet uz opcijas Sākt skenēšanu.
  5. Tagad programma skenēs jūsu spēles failus un lejupielādēs visus, kurus tā uzskata par bojātiem vai trūkstošiem.
  6. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Palieliniet peidžeru failu

Kā jūs zināt, jūsu sistēmas atmiņai ir milzīga loma spēlēs. Tas faktiski ir viens no make-or-mar komponentiem, kad runa ir par tādām spēlēm kā Call of Duty Warzone.

Dažreiz sistēmas atmiņa tiek piepildīta, un Windows izveido virtuālo atmiņu, izmantojot vietu cietajā diskā, lai tā kalpotu kā galvenās atmiņas paplašinājums. Šo virtuālo atmiņu sauc par peidžeru failu.

Ja peidžeru fails nav pietiekami liels, lai kompensētu pašreizējo galvenās atmiņas deficītu, tas var ietekmēt jūsu spēli. Tāpēc pārliecinieties, ka tas nav jautājums, palielinot tā lielumu.

Ja nezināt, kā to izdarīt, palīdzēs šādas darbības:

  1. Veiciet dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas, lai palaistu File Explorer logu. Lai ātrāk palaistu programmu, varat izmantot Windows + E tastatūras kombināciju.
  2. Kad parādās File Explorer logs, dodieties uz kreiso rūti, atrodiet Šis dators, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  3. Kad parādās sistēmas logs, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi.
  4. Kad esat redzējis cilni Papildu dialoglodziņā Sistēmas rekvizīti, sadaļā Veiktspēja noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
  5. Kad parādās veiktspējas opciju dialoglodziņš, pārslēdzieties uz cilni Papildu.
  6. Atveriet virtuālo atmiņu un noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
  7. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Virtuālā atmiņa, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus “Automātiski pārvaldīt visu disku peidžeru failu lielumu”.
  8. Pēc tam iezīmējiet sējumu, kurā atrodas peidžeru fails, pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Custom Size”.
  9. Tagad pielāgojiet sākotnējo un maksimālo izmēru augstākai vērtībai. Ieteicams, lai izmērs būtu divreiz lielāks par sistēmas atmiņas ietilpību.
  10. Noklikšķiniet uz Lietot un Labi visos atvērtajos dialoglodziņos un pēc tam palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Samaziniet spēles procesora prioritāti

Lietotnes centrālā procesora prioritāte nosaka, cik daudz resursu tai tiek piešķirts. Parasti augsta procesora prioritāte nozīmē, ka lietotnei tiks piešķirti vairāk procesora resursu. Tomēr, kā izrādās, Call of Duty Warzone prioritātes iestatīšana uz High parasti rada problēmas spēlei, kā atklāja daži spēlētāji.

Tagad mēģiniet samazināt prioritātes līmeni līdz Normal un pārbaudiet, vai tas problēmu atrisina. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas un parādītajā izvēlnē noklikšķiniet uz Uzdevumu pārvaldnieks. Varat arī palaist uzdevumu pārvaldnieku, izmantojot tastatūras kombināciju Ctrl + Shift + ESC.
  2. Pēc uzdevumu pārvaldnieka atvēršanas atrodiet Call of Duty Warzone procesu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Go to Details.
  3. Kad tiek atvērta cilne Sīkāka informācija, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles vēlreiz, novietojiet peles rādītāju virs Iestatīt prioritāti un pēc tam noklikšķiniet uz Normāls.
  4. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai nav avārijas.

Secinājums

Pēc tam, kad esat lietojis pareizo labojumu, Call of Duty Warzone avārijas problēmai nevajadzētu būt. Spēles pārinstalēšanai vajadzētu būt pēdējai iespējai, ja nekas nedarbojas, taču mēs uzskatām, ka viens no iepriekš minētajiem risinājumiem palīdzēs jums atgriezties pie nepārtrauktas spēles. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties savās domās, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

Ja vēlaties turpināt baudīt vienmērīgu spēles gaitu un vienmērīgi darbojošos datoru, instalējiet Auslogics BoostSpeed, lai izvairītos no nevēlamiem failiem un citiem sistēmas palēnināšanas elementiem.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found