Windows

Kas ir īpašs Windows 10 S režīmā?

“Drošība nenotiek nejauši”

Autors nav zināms

Pats par sevi saprotams, ka operētājsistēmu izstrādē vienmēr ir iespējas uzlabot. Vecais labais Microsoft lieliski zina šo patiesību, un Windows 10 S režīmā ir spilgts piemērs tam, kā lietas uzlabojas drošības, stabilitātes un veiktspējas ziņā. Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kas paliek aiz šī noslēpumainā nosaukuma un kā jūs to faktiski varat izmantot savā labā.

Kas ir Windows 10 S režīmā?

Windows 10 S režīmā ir bloķēta Windows 10 versija. Microsoft apgalvo, ka tā ir izstrādājusi Windows 10 S režīmā drošības un veiktspējas nolūkos, un tas patiešām ir sasniegts, bet jautājums ir tas, ka tas tika darīts, izmantojot šīs versijas ierobežoto versiju funkcionalitāte. Tā rezultātā jūs varat lejupielādēt lietotnes tikai no Microsoft veikala un pārlūkot tikai ar Microsoft Edge - neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē. Tas nozīmē, ka visas jūsu personālajā datorā palaistās lietotnes ir pārbaudījušas Microsoft un pārlūks Edge ir pilnībā atbildīgs par jūsu pārlūkošanas pieredzi. Tādā veidā Microsoft pasargā jūs no ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas un uzlaušanas draudiem.

Turklāt, izmantojot Windows 10 S režīmā, jūs sākat ātrāk darboties - tas ir lielisks ieguvums tiem, kas vienmēr ir aizņemti vai ir ceļā. Patiešām, Microsoft ir ieguldījis daudz domu un pūļu, lai šī Windows 10 versija darbotos nevainojami un tādējādi ietaupītu jūsu vērtīgo laiku. Piemēram, tagad varat pārlūkot ar lielāku ātrumu. Tas attiecas arī uz lietotņu atvēršanu un HD video straumēšanu.

Papildus tam operētājsistēmā Windows 10 S režīmā jūsu noklusējuma meklētājprogramma ir Bing, un jūs nevarat pārslēgties uz citu opciju. Lai to izdarītu, jums faktiski būs jāpārslēdzas no operētājsistēmas S režīma versijas.

Arī Windows 10 S režīmā ir paredzēts, lai neļautu rediģēt galvenos iestatījumus - tas ir, lai pārliecinātos, ka tie netiek sabojāti. Piemēram, jums nav atļauts izmantot komandu uzvedni, PowerShell vai Bash. Jūsu Windows reģistrs arī ir bloķēts, un tam nevar piekļūt, izmantojot reģistra redaktora rīku.

Kāda ir atšķirība starp Windows 10 S režīmā un Windows 10 S?

Mēs pieņemam, ka dažas iepriekš aprakstītās funkcijas kopā ar versijas nosaukumu jums varētu šķist pazīstamas. Iespējams, ka jūs jau esat atsaucis tā saukto Windows 10 S operētājsistēmu, un jūsu doma virzās pareizajā virzienā, bet

Windows 10 S un Windows 10 S režīmā nav viens un tas pats, un ir svarīgi, lai jūs varētu tos atšķirt. Pēc 2018. gada aprīļa Windows 10 atjaunināšanas Windows 10 S vairs nepastāv; tas faktiski pārveidojās par Windows 10 S režīmā. Lai gan pēdējais pēc savas funkcionalitātes ir līdzīgs priekšgājējam, Windows 10 S bija atsevišķs Microsoft operētājsistēmas izdevums, savukārt Windows 10 S režīmā, kā tās nosaukums pasludina diezgan tiešā veidā, faktiski ir Win 10 režīms, kas ir pieejams plašākā Win 10 izdevumu klāstā (ne tikai operētājsistēmā Windows 10 Pro) un no kuriem jūs varat viegli atteikties. Apskatīsim šo konkrēto detaļu tuvāk.

Vai Windows 10 S režīmā nav obligāts?

Jā, tas tā ir, un tas ir diezgan loģiski, jo ne visi var būt apmierināti ar attiecīgā režīma ierobežoto funkcionalitāti. Lieta ir tāda, ka jums var būt nepieciešamas lietotnes, kas nav Microsoft, vai vēlaties izmantot trešās puses meklētājprogrammu - acīmredzot, pastāv lielas iespējas. Tātad, jūs neesat pielīmēts operētājsistēmai Windows 10 S režīmā un varat migrēt no tā, kad vēlaties, un bez maksas. Vienīgais ir tas, ka, pārslēdzot slēdzi, vairs nevarat atgriezties S režīmā, tāpēc tas ir vienvirziena process, nav atļauta atlaišana. Mēs nezinām, kāpēc tā ir, bet tā ir Microsoft griba, tāpēc mēs neko nevaram darīt.

Lai visu sakārtotu, padomājiet divreiz, pirms pārslēdzaties no Windows 10 S režīmā. Ja esat nolēmis to darīt, atveriet savu Microsoft veikala lietotni, meklējiet vārdu “pārslēgties no S režīma”, un jūs tiksiet pārdzīvots ar šo procesu.

Kā uzzināt, vai datorā operētājsistēma Windows 10 darbojas S režīmā?

Tas ir pavisam vienkārši. Vispirms mašīnām, kurām Windows 10 ir iepriekš instalēts S režīmā, parasti šī informācija ir norādīta produktu specifikācijās. Ja nevarat atrast šo informāciju par savu ierīci, nav jāuztraucas - šeit varat redzēt, kas jums nepieciešams:

  1. Atveriet izvēlni Iestatījumi. To var izdarīt, nospiežot tastatūras Windows saiti + I saīsni. Vai arī varat to izdarīt šādi: ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas uzdevumjoslā un izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  2. Noklikšķiniet uz flīzes Sistēma. Pēc tam pārejiet uz kreisās rūts izvēlni un ritiniet uz leju līdz Par. Noklikšķiniet uz šīs opcijas.

Tagad jūs varat redzēt, vai izmantojat Windows 10 S režīma versiju.

Kā iegūt Windows 10 S režīmā?

Ja vēlaties izmantot attiecīgo režīmu, jums jāpērk ierīce, kurā S režīmā darbojas sistēma Windows 10. Pārbaudiet tehnisko specifikāciju, lai redzētu, vai datorā, kuru vēlaties iegādāties, ir iespējots S režīms.

Kam vajadzētu izvēlēties Windows 10 S režīmā?

Mēs jau esam minējuši ievērojamākos Windows 10 plusus un mīnusus S režīmā - kas praktiski sakrīt ar labāku drošību un ātrumu, no vienas puses, un diezgan stingrus ierobežojumus, no otras puses, taču jūs joprojām varētu domāt, vai jums tas tiešām ir vajadzīgs režīmā datorā. Tāpēc mēs vēlamies jums sniegt padomu: skatāmā versija ir ideāli piemērota skolām, koledžām un biznesa videi, un tā ir īsta priekšrocība bērniem un iesācēju datoriem. Tikai uzticamu un cienījamu lietotņu izmantošana un pielīmēšana Edge var izrādīties nenovērtējama, ja pat mazākais drošības pārkāpums, visticamāk, pāraugs katastrofā vai ja neizbēgami trūkst tehnisko prasmju un zināšanu.

Tomēr ir vēl viens veids, kā datoru aizsargāt pret ļaunprātīgiem priekšmetiem. Ja nevēlaties pāriet uz S režīmu, varat izmantot Auslogics Anti-Malware, lai aizsargātu savu Windows OS, neatkarīgi no tā, vai tā ir XP, Vista, 7, 8.1 vai 10. Šis rīks var darboties kopā ar citiem drošības risinājumiem, neradot konfliktus vai esi jūsu galvenā aizsardzības līnija - izvēle ir jūsu izvēle. Pats labākais ir tas, ka Auslogics Anti-Malware iznīcina ļaunprātīgu programmatūru, kuras atklāšanai var rasties grūtības ar citiem pretvīrusu rīkiem, tāpēc jūs varat mierīgi apzināties, ka bīstamās vienības netiek turētas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Windows 10 S režīmā?

Lūdzu, atstājiet savu komentāru, lai mēs jums palīdzētu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found