Windows

Kā nosūtīt automātiskus apsveikuma ziņojumus vietnē LinkedIn, izmantojot Chrome paplašinājumu ProspectIn?

Bez šaubām, LinkedIn ir viena no visstraujāk augošajām sociālajām platformām, kurā profesionāli darbinieki satiek savus sapņu darba devējus. No otras puses, daži darba devēji arī LinkedIn satiek savus sapņu darbiniekus. Tomēr tas nenotiek kā nogatavojušies ķirši, kas nokrīt no koka.

Ja vēlaties pastāvēt iespēju satikties ar savu sapņu darba devēju vai savu ideālo darbinieku LinkedIn, jūsu profilā jāattēlo jūs kā kompetentu, profesionālu un interesantu strādāt. Bet pat vairāk par to jums jāspēj labi spēlēt LinkedIn spēli.

Statistika rāda, ka viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt potenciālos klientus un darbiniekus LinkedIn, ir jūsu apsveikuma ziņojumi. Un viens no labākajiem rīkiem, lai nosūtītu ļoti profesionālus sveiciena ziņojumus uz LinkedIn, ir ProspectIn.

Papildus sveiciena ziņojumiem, cita LinkedIn paraugprakse var palīdzēt jums uzkāpt pa savas profesijas kāpnēm daudz ātrāk nekā citi cilvēki.

Bet šajā ceļvedī mani interesē tikai parādīt jums ļoti noderīgu tehniku, kas palīdzēs jums uzlabot jūsu LinkedIn klātbūtni. Šī metode arī palīdzēs jums iepazīties ar īstajiem cilvēkiem, kas mainīs jūsu darbu un dzīvi un palīdzēs jūsu sapņiem piepildīties.

Ja vēlaties panākt lielāku ietekmi un iegūt vairāk rezultātu LinkedIn, jums vajadzētu nosūtīt automātiskus LinkedIn sveiciena ziņojumus. To var sasniegt, tikai izmantojot pareizos rīkus, piemēram, paplašinājumu ProspectIn Chrome, lai automatizētu sveiciena ziņojumus vietnē LinkedIn.

Kāda ir Chrome paplašinājuma ProspectIn versija?

ProspectIn palīdz automātiski nosūtīt savienojuma pieprasījumus un ziņojumus uz LinkedIn. Bet vēl jo vairāk, jūs varat automātiski sekot profiliem, kas ir saistīti ar jūsu karjeru LinkedIn, izmantojot programmu ProspectIn.

Atšķirībā no citiem rīkiem, kas arī palīdz automatizēt dažas noderīgas LinkedIn prakses, ProspectIn ir scenārija funkcionalitāte, kas atbrīvo jūs no sloga veikt darbības secības, piemēram, apmeklējot, sekojot, nosūtot savienojuma pieprasījumus un sūtot apsveikuma ziņojumus, tos automatizējot.

ProspectIn ir arī funkcija, kas ļauj jums izveidot sekojošas sekvences, piemēram, e-pastos, izņemot to, ka jums jāizmanto LinkedIn profila adreses, nevis e-pasta adreses. Turklāt, lietojot ProspectIn, lai izveidotu sekojošas sekvences, pastāv iespēja, ka saņemsiet ļoti augstu atvēršanas un atbildes līmeni.

ProspectIn ir ļoti funkcionāls, ar daudzām filtrēšanas opcijām, kas palīdz jums pielāgot darbības, organizēt izredzes un izveidot mērķtiecīgāku LinkedIn kampaņu.

Kāda ir LinkedIn visvairāk uz rezultātiem orientēta prakse?

Ja jūs man ticētu, vissvarīgākā LinkedIn prakse ir sazināties ar īstajiem cilvēkiem un maksimāli izmantot savu pirmo tikšanos ar viņiem. Lielākā daļa cilvēku sazinās ar cilvēkiem un vienkārši turpina pievienot vairāk savienojumu saviem profiliem.

Bet tas ir nepareizi, jo lietotāji, kuri zina, kā izmantot pareizos savienojumus, ir uz visiem laikiem mainījuši savu biznesu un karjeru. Viņi ne tikai sazinājās ar cilvēkiem un palaida viņus garām, bet atrada veidu, kā padarīt viņus par aktīviem sakariem, potenciālajiem klientiem un darba devējiem.

Arī jūs varat darīt to pašu, ja zināt, ko citi veiksmīgi LinkedIn lietotāji dara, lai uzturētu savus sakarus sev tuvu un padarītu no viņiem darba devējus.

Ir paņēmiens, kas var palīdzēt jums maksimāli izmantot savus savienojumus, tas ir, nosūtot sveiciena ziņojumus uz jauniem savienojumiem vietnē LinkedIn. Un es jums parādīšu, kā tas darbojas īsi.

Kā sveiciena ziņojumu sūtīšana var uzlabot jūsu LinkedIn klātbūtni

LinkedIn rakstā ar nosaukumu “LinkedIn etiķete: 20 darāmā un nedarāmā veidā” tika demonstrētas 10 labākās LinkedIn prakses un 10 sliktās LinkedIn prakses. Starp 10 paraugpraksēm trīs galvenie ir šādi:

 • Personalizējiet savienojuma pieprasījumus.
 • Nosūtiet sveiciena ziņojumu.
 • Nekavējoties atbildiet.

Šīs trīs prakses palīdzēs jums ātri uzkāpt pa karjeras kāpnēm. Ja jūs pārzināt savienojuma pieprasījumu personalizēšanas un sveiciena ziņojumu sūtīšanas mākslu, gandrīz jebkuru savienojumu varat pārveidot par potenciālo darba devēju vai klientu.

Man arī jāpaziņo jums, ka tas attiecas ne tikai uz sveiciena ziņojumu sūtīšanu uz jauniem savienojumiem, bet arī par jūsu ziņojuma kvalitāti. Ja jūsu ziņa ir pietiekami garlaicīga, lai potenciālais klients dienas laikā varētu gulēt, varat būt drošs, ka nesaņemsiet vēlamus rezultātus.

Bet, ja jūsu sveiciena ziņojumi parāda jūsu izredzes, ka jūs esat tieši tāds cilvēks, kādu viņi ir meklējuši, viņi ar lielu prieku ieslīdēs jūsu DM vai sazināsies ar jums pa e-pastu.

Kā vislabāk nosūtīt sveiciena ziņojumus vietnē LinkedIn?

Jums, iespējams, nebūs problēmu, ja jums tikai laiku pa laikam jānosūta sveiciena ziņa jaunajiem savienojumiem. Tomēr, kad sākat pievienot vairāk savienojumu savam tīklam, jums var būt grūti turpināt sūtīt ziņojumus.

Turklāt labākais laiks sveiciena ziņu nosūtīšanai ir tūlītējs savienojums, kas pievienojas jūsu tīklam. Bet es deru, ka to nevar paveikt, ja vien jums nav jāsāk uzraudzīt savu LinkedIn profilu, lai uzzinātu jaunākos savienojumus. Jūs to nedarītu, vai ne?

Tāpēc Chrome paplašinājums ProspectIn ir labākais rīks, lai automātiski nosūtītu sveiciena ziņojumus uz jūsu jaunajiem LinkedIn savienojumiem.

Kā automātiski nosūtīt sagaidīšanas ziņojumus, izmantojot Chrome paplašinājumu ProspectIn

Ziņojumu sūtīšana, izmantojot programmu ProspectIn, ir vienkārša un vienkārša, it īpaši ar funkciju “Trigger”, kas automātiski palīdz veikt darbību atkarībā no tā, kad ir iestatīts notikums vai nosacījums.

Šī funkcija palīdz arī automātiski pieņemt ielūgumu pieprasījumus un vienlaicīgi nosūtīt sveiciena ziņojumus vietnē LinkedIn. Tālāk ir sniegtas dažas vienkāršas darbības, kas jums jāveic, lai sāktu sūtīt sveiciena ziņojumus uz LinkedIn automātiski, izmantojot ProspectIn.

1. solis

Izveidojiet kampaņu un piešķiriet tai jebkuru nosaukumu (ProspectIn ļauj jums izvēlēties pielāgotu nosaukumu savai kampaņai). Piemēram, tas var būt “Pieņemt savienojuma pieprasījumu + Sūtīt sveiciena ziņojumu”.

Iet uz Ziņojums cilni pēc kampaņas izveides un uzrakstiet profesionālu ziņojumu, kuru vēlaties nosūtīt jaunajiem savienojumiem vietnē LinkedIn.

2. solis

Izveidojiet aktivizētāju lapā “Aktivizētāji”.

Izvēlieties trigera ievadi, kas ir nosacījums, kas jāsasniedz, pirms var iedarbināt aktivizētāju. ProspectIn ļauj arī mainīt savus apstākļus, izmantojot filtrēšanas opcijas.

3. solis

Izvēlieties trigera izvadi, kas ir darbība, kas seko, kad tiek aktivizēts trigeris.

4. solis

Jums jānosaka šādi nosacījumi:

Prospekta statuss: savienots

Jau klāt ProspectIn CRM: Nav

Noklikšķiniet uz Saglabāt un sākt.

Ja jūs rūpīgi sekojāt iepriekš minētajām darbībām, aktivizētājs jau ir iestatīts. Tagad jūs varat būt pārliecināts, ka jebkurš LinkedIn saņemtais savienojuma pieprasījums tiks automātiski pieņemts, ja tas atbilst jūsu iestatītajiem nosacījumiem. Turklāt jūsu jaunie savienojumi automātiski saņems arī siltu, viesmīlīgu ziņojumu.

ProspectIn emuārā ir vairāki gadījumu pētījumi. Es dalīšos ar tām dažās no tām, lai jūs varētu uzzināt, kā ProspectIn var mainīt jūsu LinkedIn klātbūtni.

Kā manā ierīcē piekļūt Chrome paplašinājumam ProspectIn?

Jūs varat instalēt paplašinājumu ProspectIn sava datora vai mobilā tālruņa pārlūkprogrammā Google Chrome. Veiciet šādas darbības, lai uzzinātu, kā instalēt paplašinājumu ierīcē:

ProspectIn Chrome paplašinājuma instalēšana datorā

 • Pārlūkprogrammā Google Chrome dodieties uz Chrome interneta veikalu.
 • Tips ProspectIn meklēšanas lodziņā un nospiediet Enter.
 • Klikšķis Pievienot pārlūkam Chrome.
 • ProspectIn lūgs nepieciešamās atļaujas. Varat apstiprināt, noklikšķinot uz Pievienot paplašinājumu.
 • Lai izmantotu ProspectIn, noklikšķiniet uz ikonas adreses joslas labajā pusē.

ProspectIn Chrome paplašinājuma instalēšana tālrunī

 • Atveriet pārlūku Google Chrome savā tālrunī un pierakstieties, ja vēl neesat to izdarījis.
 • Atveriet sadaļu Iestatījumi un dodieties uz Chrome interneta veikalu.
 • Meklēt ProspectIn.
 • Krāns Pievienot darbvirsmai.
 • Apstipriniet, pieskaroties Pievienot darbvirsmai

ProspectIn kopējie gadījumu pētījumi

Šeit ir daži gadījumu izpēte, ko prezentējuši dažādi cilvēki, lai izskaidrotu, kā ProspectIn ir palīdzējis viņiem samazināt LinkedIn slogu un sasniegt visus vai lielāko daļu savu LinkedIn mērķu:

1. Profilu apmeklēšana un sekošana

Kad jūs sekojat potenciālo klientu profiliem vietnē LinkedIn, viņi mēdz pārbaudīt jūsu profilu un apskatīt jūsu profilu, ja viņi nav pārāk aizņemti. Ja jūsu profils ir pievilcīgs, kad viņi apmeklē apmeklējumu, jums būs lielākas iespējas uzvarēt izredzes.

Guillaume Portalier, kurš publicēja šo gadījuma pētījumu, sacīja: “Kampaņās“ sekot ”es katru dienu saņemu no 5 līdz 10% atgriezto savienojuma pieprasījumu no cilvēkiem, kuriem esmu sūtījis savienojuma pieprasījumus. Savu izredžu noteikšana, izmantojot ProspectIn, man palīdzēja izgriezt vairākas stundas, atšķirībā no tā, kad es to darīju manuāli. ”

Uzrakstiet savu pirmo sveiciena ziņojumu vietnē LinkedIn!

2. Scenāriju izmantošana ar ProspectIn vietnē LinkedIn

LinkedIn scenārija funkcionalitāte ļauj lietotājiem sekot darbībām noteiktos apstākļos. Tas arī palīdz lietotājiem paplašināt savu tīklu, maksimāli palielinot to pieņemšanas līmeni, galvenokārt nosūtot automātiskus papildu ziņojumus uz savienojumiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties meklēt, nosūtīt biļetenus saviem LinkedIn kontaktiem vai paplašināt savu tīklu, jums ir ideāls scenārija modelis, un ProspectIn ir īstais instruments jūsu mērķu sasniegšanai.

Joprojām vēlaties uzzināt vairāk par to, kā ProspectIn var uzlabot jūsu LinkedIn klātbūtni?

Vai jūs joprojām vēlaties uzzināt vairāk par to, kā jūs varat izmantot ProspectIn, lai maksimāli izmantotu savu LinkedIn kontu? Lūdzu, paziņojiet mums savus jautājumus komentāru sadaļā. Varat arī pārbaudīt mūsu emuāru, lai atrastu atbildes uz citiem jautājumiem, kas varētu būt jūsu prātā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found