Windows

Kā atbloķēt YouTube videoklipus ierobežotajos tīklos?

YouTube nenoliedzami ir lielākā un populārākā video straumēšanas vietne visā pasaulē. Tā ir platforma materiāliem, piemēram, filmu reklāmklipiem, vlogiem, spēlēšanai un apmācībām, kā arī cita veida video saturam. Tomēr, ja jūs mēģināt piekļūt vietnei, izmantojot tīklu, kas paredzēts skolā, darbavietā vai vietējā kafejnīcā, jūs varat atklāt, ka YouTube ir bloķēts.

IT vadītāji parasti bloķē video straumēšanas vietnes, lai atturētu darbinieku neproduktivitāti vai saglabātu tīkla joslas platumu. Ja esat ierobežotā tīklā, jūs droši vien jautāsiet: "Vai es varu atbloķēt YouTube videoklipus?"

Ja tas ir jūsu bažas, tad jūs priecāsieties, ka atradāt šo rakstu. Šajā ierakstā mēs iemācīsim jums skatīties ierobežotus YouTube videoklipus. Kad esat beidzis to izlasīt, jūs saņemsiet padomus, kas palīdzēs jums atkāpties uz video straumēšanas brīvības ceļa.

1. metode: tīmekļa starpniekservera izmantošana, lai atbloķētu YouTube

Ja vēlaties uzzināt, kā bloķēti skatīties YouTube, jums jāapgūst, kas ir tīmekļa starpniekserveris. Šis process būtībā ļauj apmeklēt YouTube, izmantojot atbloķētu vietni. No ierobežotā tīkla viedokļa jūs visu laiku esat piekļuvis atbloķētai vietnei. Ir daudz starpniekserveru vietņu, kuras varat atrast tiešsaistē, un vispopulārākās ir KProxy, Hidester, ProxySite un Hide Me. Vienkārši ierakstiet “tīmekļa starpniekserveri” Google meklētājprogrammā, un jūs redzēsiet daudz iespēju. Pēc tīmekļa starpniekservera izvēles rīkojieties šādi:

  1. Apmeklējiet starpniekservera vietni un pēc tam lapas adreses joslā ierakstiet YouTube tīmekļa URL.
  2. Tagad jums ir jāizvēlas valsts, no kuras vēlaties parādīties, no kuras sērfojat. Ja video saturam var piekļūt tikai no konkrētas valsts, vislabāk to izvēlēties no opcijām.
  3. Lai sāktu skatīties YouTube videoklipus, nospiediet taustiņu Enter.

Tomēr, izvēloties tīmekļa starpniekserveri, jums jābūt uzmanīgam. Saskaņā ar Kristiana Haščeka veikto drošības pētījumu ir bezmaksas starpnieki, kas ‘var analizēt jūsu datplūsmu un nozagt jūsu pieteikumvārdus’. Tāpēc, lai būtu drošībā, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks atklāj sīkfailus, kas izseko jūsu darbību un apkopo jūsu personas datus. Turklāt tas skenē pārlūka paplašinājumus, lai novērstu datu noplūdi.

2. metode: VPN pakalpojuma izmantošana YouTube atbloķēšanai

Jums jāpatur prātā, ka YouTube var bloķēt arī starpniekserveru vietnes. Tāpēc dažos gadījumos tīmekļa starpniekservera izmantošana var nedarboties. Šajā gadījumā jūsu nākamā iespēja ir izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN). VPN pakalpojumi darbojas līdzīgi kā tīmekļa starpniekserveri. Viņi darbojas arī kā maskēšanās vietnei, kuru mēģināt apmeklēt. VPN ir nepieciešams iestatīt nedaudz vairāk. Tātad, lai veiksmīgi izpildītu šo metodi, jums ir jābūt pietiekami daudz tehnisko prasmju un zināšanu.

Meklējiet uzticamu VPN nodrošinātāju, pēc tam sāciet procesu, instalējot nepieciešamo programmatūru. Noteikti ievērojiet viņu atbalsta dokumentācijā sniegtos norādījumus, lai iestatītu VPN. Kad iestatīšanas process ir veiksmīgi pabeigts, tagad varat sākt bez traucēkļiem skatīties YouTube videoklipus.

3. metode: pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu izmantošana

Varat arī apmeklēt sava tīmekļa pārlūkprogrammas virtuālo veikalu un atrast VPN paplašinājumus. Varat tos pievienot savai pārlūkprogrammai, lai sāktu YouTube videoklipu skatīšanos ierobežotā tīklā. Mozilla ir daži no populārākajiem VPN papildinājumiem: HoxxVPN, TouchVPN un NordVPN. Pārlūkā Chrome dažas no iespējām ietver Hola VPN, Betternet VPN, DotVPN un NordVPN.

Vai jums ir nepieciešams lielisks rīks, lai izveidotu videoklipus vai satriecošas slaidrādes savam YouTube kanālam vai personīgai lietošanai? Izpētiet visdažādākos specefektus, filtrus un rediģēšanas rīkus, izmantojot mūsu partnera Video Suite programmu. Jūs to varat izmēģināt bez maksas!

Vai varat ieteikt citus YouTube videoklipu skatīšanās veidus ierobežotā tīklā?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found