Windows

Kā atbrīvoties no win32kbase.sys zilā ekrāna kļūdas?

Lielākajai daļai no mums nav iebildumu sastapt pārsteigumus, piemēram, negaidītu dāvanu no mīļotā vai drauga, kas apmeklē tik daudzus gadus. Tomēr ir nepatīkami, kas liek mums iekšēji kliedzot vēlēties iesist iedomātu sienu. Vai jūs nejustos tāpat, kad dators avarē un parāda zilu ekrānu, kamēr jūs spēlējat spēli vai skatāties videoklipu?

Ir daudz veidu Blue Screen of Death (BSOD) kļūdu, un viena no tām ir saistīta ar win32kbase.sys. Mēs saprotam, ka šī problēma var būt nepatīkams pārsteigums, kuru neviens nevēlētos redzēt. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo rakstu, lai iemācītu mūsu lasītājus

kā novērst win32kbase.sys BSOD kļūdu

. Mēs arī palīdzēsim jums labāk izprast šo jautājumu. Tādā veidā jūs varat to novērst no jauna.

Kāda ir kļūda win32kbase.sys sistēmā Windows 10?

SYS faili, piemēram, win32kbase.sys, ir trešo pušu kritiski svarīgi sistēmas faili vai ierīču draiveri, kuriem ir svarīga loma operētājsistēmā Windows. Tie galvenokārt ļauj ārējai vai iekšējai aparatūrai sazināties ar operētājsistēmu un programmatūras programmām. Windows ir kritiski SYS faili vai “kodola režīma ierīču draiveri”, kas ir būtiski OS barošanai. Dažiem ir konfigurācijas iestatījumi, kas operētājsistēmai liek uzzināt, kuri ierīces draiveri ir jāielādē. Bez draivera failiem, piemēram, win32kbase.sys, jūs nevarētu veikt pat vienkāršus uzdevumus, piemēram, atskaņot video vai izdrukāt dokumentu.

Lielāko daļu laika SYS failu kļūdas parādās bojātu ierīču draiveru vai bojātas aparatūras dēļ. Tā kā win32kbase.sys ir izšķiroša nozīme Windows 10 funkcionalitātē, jebkurš šī faila bojājums var izraisīt kritiskas sistēmas kļūdas, piemēram, Nāves zilo ekrānu. Mēs esam uzskaitījuši dažas metodes, kuras varat izmantot, lai uzzinātu

kā novērst win32kbase.sys BSOD kļūdu

. Tātad, ja jums rodas šī problēma, pārliecinieties, ka esat iepazinies ar mūsu tālāk sniegtajiem risinājumiem.

1. risinājums: veiciet SFC skenēšanu

Viens no veidiem, kā novērst win32kbase.sys BSOD kļūdu, ir palaist sistēmas failu pārbaudītāju (SFC). Veicot SFC skenēšanu, varat identificēt trūkstošos, bojātos vai bojātos sistēmas failus. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas.
  2. Tagad ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
  3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam opcijās atlasiet Palaist kā administratoram.
  4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju, noklikšķiniet uz Jā.
  5. Komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Pēc Enter nospiešanas sistēmas failu pārbaudītājs sāks atrast bojātus vai trūkstošus sistēmas failus. Procesa laikā rīks labos skartos failus. Paturiet prātā, ka tas var aizņemt vairākas minūtes. Tātad, jums jāizvairās to pārtraukt.

2. risinājums: DISM rīka izmantošana

Varat arī izmantot rīku DISM, lai skenētu sistēmu un novērstu kļūdu. Turklāt tas atjaunos problemātiskos failus to funkcionālajā stāvoklī. Lai palaistu DISM rīku, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
  2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrators) vai Windows PowerShell (Administrēšana).
  3. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
  4. Tagad palaidiet zemāk esošo komandu un nospiediet Enter:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Scanhealth

Ievadiet DISM.exe / Online / Cleanup-image / Scanhealth.

DISM rīks tagad sāks skenēt jūsu sistēmu un meklēt problēmas. Tas arī izlabos bojātus vai bojātus sistēmas failus. Paturiet prātā, ka process aizņems ilgāku laiku nekā SFC skenēšana. Tāpēc esiet pacietīgs un gaidiet, kamēr tas tiks pabeigts.

3. risinājums: atjauniniet draiverus

Dažos gadījumos novecojuši, bojāti, nesaderīgi vai trūkstoši draiveri izraisa win32kbase.sys BSOD kļūdas parādīšanos. Tātad, mēs iesakām atjaunināt draiverus uz jaunākajām versijām. Viena no iespējām to izdarīt ir došanās uz ražotāja vietni un pareizo draiveru meklēšana jūsu ierīcei un sistēmai. Tomēr jums jāzina, ka šī iespēja var būt garlaicīga un laikietilpīga. Turklāt tas var būt arī riskants, jo, ja instalējat nepareizus draiverus, BSOD kļūdas novēršanas vietā jūs pat varat izraisīt sistēmas nestabilitātes problēmas.

Ņemot vērā visu, mēs iesakām izvēlēties tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater. Šī programmatūras programma automātiski atpazīs jūsu sistēmas versiju. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un šis rīks meklēs jaunākos saderīgos draiverus jūsu datoram. Tas rūpēsies par visiem problemātiskajiem draiveriem jūsu sistēmā. Tātad, jūs varēsiet novērst win32kbase.sys BSOD kļūdu un pat uzlabot sava datora veiktspēju un ātrumu.

Varat atjaunot draiveru dublējumus.

Mēs vēlamies palīdzēt jums novērst ar datoru saistītas problēmas.

Zemāk komentējiet, kuru BSOD kļūdu vēlaties atrisināt tālāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found