Windows

Kā novērst WAN miniport draivera problēmas Windows OS?

Kā atjaunināt WAN Miniport draiveri sistēmā Windows 10 un citus ātros labojumus?

Wide Area Network (WAN) Miniport draiveris ir ērta draivera programmatūra, kas ļauj Windows datorā izmantot alternatīvas tīkla savienojuma metodes. Bet ko tad, ja rodas problēmas ar WAN Miniport draiveri? Nav jāuztraucas, jo šīs kļūmes var novērst, izmantojot vienkāršu triku: atjauninot draiveri uz tā jaunāko versiju.

Šī ātrā apmācība parādīs, kā atjaunināt WAN Miniport draiveri un atrisināt visas esošās problēmas.

Bet vispirms, kas ir WAN Miniport draiveris?

WAN miniports ir draiveris, kas ļauj izmantot alternatīvas savienojuma metodes operētājsistēmā Windows XP un jaunākās versijās, tostarp izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot punktu-punkta protokolu, izmantojot Ethernet (PPoE), kā arī bezvadu tīklu, padarot iespējamus WAN savienojumus. Šis minisporta draiveris reģistrējoties identificē sevi, to darot, izsaucot noteiktas funkcijas, kas norāda arī viņu ieejas punktus.

Ir divu veidu WAN miniport draiveri:

  • NDIS VĒLĀS - To atbalsta vecākas un jaunākas operētājsistēmu versijas, tāpat kā cita veida, tā pārvalda datu pārsūtīšanu uz un no datoriem, izmantojot tīkla adaptera kartes.
  • CoNDIS WAN - Uztur lielākas funkcijas WAN datu sakaru kontrolei, taču tās atbalsta tikai jaunākas OS versijas.

Lai jūsu interneta savienojums darbotos nevainojami un ātri, WAN Miniport draiveris visu laiku jāatjaunina.

Kā atjaunināt WAN Miniport draiveri?

Ir divas metodes, kā atjaunināt WAN Miniport draiveri sistēmā Windows 10 un citās versijās:

  • Manuāla atjaunināšana - Tas nozīmē WAN Miniport draivera manuālu lejupielādi un atjaunināšanu no Windows atjaunināšanas pakalpojuma. Pirms to darāt, pārliecinieties, vai dators ir savienots ar tīklu. Šeit ir norādītas darbības:
  1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + R, lai izsauktu lodziņu Palaist. Pēc tam veiciet dubultklikšķi Tīkla adapteri ierīces pārvaldniekā.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz WAN miniports. Atlasiet Atjaunināt draiveri
  3. Izvēlieties Automātiski meklējiet atjauninātu draivera programmatūru.
  4. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu procesu.

Ja ir uzskaitīti vairāki WAN miniporta draiveri, katrai ierīcei ir svarīgi atkārtot 3. līdz 5. darbību. Ja šķiet, ka šī metode nedarbojas vai nevarat izveidot savienojumu ar tīklu, pārejiet uz otro tālāk norādīto metodi.

  • Automātiska atjaunināšana - Manuāla WAN miniporta draivera lejupielāde un atjaunināšana prasa laiku, pūles un zināmu zinātības līmeni, tāpēc tā vietā, lai izmantotu šo tehniku, varat doties automātiski. Tādi rīki kā Auslogics draivera atjauninātājs var jūsu vārdā atjaunināt visus draiverus datorā, novēršot ierīču konfliktus un nodrošinot vienmērīgu darbību.

Tas, ko dara Auslogics Driver Updater, ir tas, ka tas automātiski atpazīst jūsu sistēmu un pēc tam efektīvi atrod tai piemērotos draiverus. Tas novērš risku, ka instalēšanas laikā var piekļūt nepareizam draiverim vai izdarīt dārgu kļūdu. Šis rīks ietaupa jūsu laiku, nodrošina saderību starp draivera versijām un jūsu ierīci, dublē drošību, kā arī izrādās drošs, ekspertu ieteikts rīks.

Tā kā tas ir atslēga saistīto problēmu risināšanai, uzziniet, kā atjaunināt WAN Miniport draiveri operētājsistēmā Windows 10 un citās Windows versijās, izmantojot iepriekš norādītās opcijas. Lai jums veicas, un mēs novēlam jums lielisku datora pieredzi no šejienes!