Windows

Instalēšanas novēršana neizdevās Safe_OS fāzē ar kļūdu

‘Ja atrodat ceļu bez šķēršļiem,

tas droši vien neved nekur ”

Frenks A. Klarks

Ja jūs meklējat labāko veidu, kā novērst kļūdu 0xC1900101 - 0x20017, jūs noteikti esat nonācis īstajā vietā - mēs zinām, cik šī problēma ir satraucoša, un esam darījuši visu iespējamo, lai apkopotu izsmeļošu pārbaudītu šīs problēmas labojumu sarakstu.

Saņemt ziņojumu, kurā teikts: “Instalēšana neizdevās SAFE_OS fāzē ar kļūdu BOOT darbības laikā”, mēģinot jaunināt vai instalēt Windows 10, visos kontos ir visnepatīkamākā pieredze. Kļūda faktiski rodas prieka brīdī, tieši tad, kad Win 10 instalēšana sasniedz 100%, un process liek izgāzties.

Šo kļūdu ir diezgan grūti ņemt vērā, jo nav iespējams norādīt uz vienu skaidru šīs problēmas cēloni: kļūdainas perifērijas ierīces, slikti draiveri, kļūdaini reģistra ieraksti, nepareizi sistēmas iestatījumi, nepareizi funkcionējoša aparatūra, datora junk un BIOS problēmas. iespējamo vainīgo. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu strādāt tālāk, izmantojot tālāk norādītās metodes, izmēģinot katru no tām. Mēs ceram, ka jūsu traucējummeklēšanas piedzīvojums neaizņems pārāk ilgu laiku, jo jūsu triumfs varētu būt tepat aiz stūra.

Tātad, ir pienācis laiks uzzināt, kā novērst kļūdu 0xC1900101 - 0x20017, lai nodrošinātu vienmērīgu jaunināšanu uz Windows 10:

1. Atvienojiet visas ārējās ierīces

Lieta ir tāda, ka daži no jūsu perifērijas ierīcēm var būt atbildīgi par Windows 10 instalēšanas kļūmi jūsu datorā. Tādējādi pirms jaunināšanas atvienojiet visas ārējās aparatūras daļas, piemēram, USB centrmezglus, zibatmiņas diskus vai Wi-Fi adapterus.

2. Noņemiet konfliktējošos draiverus

Ja mēģināt jaunināt no Windows 7 vai Windows 8.1, atinstalējiet Bluetooth un bezvadu tīkla draiverus, jo tiek ziņots, ka tie nav saderīgi ar Windows 10.

Lai tos noņemtu, izmantojiet tālāk sniegtos norādījumus.

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu un X (vienlaicīgi).
  2. Sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Atrodiet savu Bluetooth draiveri. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Atinstalēt.
  4. Atrodiet tīkla draiveri. Atinstalējiet to.

Lai atrisinātu problēmu, iespējams, būs jāievada BIOS un jāatspējo attiecīgie draiveri:

  1. Pārstartējiet datoru un ievadot BIOS, ievadiet BIOS (precīzā taustiņu kombinācija ir atkarīga no datora modeļa un ražotāja).
  2. Pārejiet uz cilni Papildu. Atrodiet sadaļu Bezvadu un nospiediet Enter.
  3. Atspējojiet opcijas Iekšējais Bluetooth un Iekšējais Wlan.
  4. Atgriezieties galvenajā ekrānā (nospiediet pogu Escape).
  5. Saglabājiet izmaiņas.

Tagad mēģiniet instalēt Win 10 savā datorā un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

3. Atjauniniet draiverus

Windows instalēšanas problēmas bieži rodas novecojušu vai bojātu draiveru dēļ, kas nozīmē, ka regulāri jāpārmeklē horizonts, lai atrastu jaunus atjauninājumus. Tas nozīmē, ka tas var šķist diezgan apgrūtinošs slogs, ja vēlaties pats rūpēties par draiveriem: jums jāzina precīzi savu ierīču modeļi un kādas draiveru versijas iesaka ražotāji. Jaunāko draiveru meklēšana un instalēšana datorā nebūt nav ātra procedūra. Tā rezultātā jūsu atjauninājums var pārvērsties par episku cīņu.

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat procesu automatizēt. Pārbaudiet iepriekšējo labojumu un izmantojiet iebūvētā ierīču pārvaldnieka rīka palaišanas instrukcijas. Atrodiet ierīci, kuru draiveri vēlaties atjaunināt, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konfigurējiet pārvaldnieku, lai tiešsaistē meklētu nepieciešamo programmatūru. Neskatoties uz to, šai metodei ir trūkumi. Pirmkārt, visu draiveru atjaunināšana pa vienam ir ārkārtīgi laikietilpīga. Otrkārt, ierīču pārvaldniekam var neizdoties atrast vajadzīgās versijas.

Trešā draiveru problēmu novēršanas metode nozīmē īpašas programmatūras izmantošanu. Piemēram, jūs varat izvēlēties Auslogics draivera atjauninātāju: tikai ar vienu pogas klikšķi jūs visus savus draiverus labosiet vai atjaunināsiet.

4. Uzlabojiet noteiktus startēšanas iestatījumus

Iespējams, problēma nav tik dziļi iesakņojusies: noteiktu pakalpojumu automātiska iestatīšana ir efektīvs veids, kā novērst kļūdu 0xC1900101 - 0x20017. Jums vajadzētu darīt šādi:

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu + R saīsne, lai atvērtu Run.
  2. Pēc tam ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām). Nospiediet Enter.
  3. Atrodiet šo:
    • BITS (fona inteliģentais pārsūtīšanas pakalpojums)
    • Windows atjaunināšanas pakalpojums
    • Kriptogrāfiskais dienests
  4. Veiciet dubultklikšķi uz katra no tiem un izvēlieties ievadīt Rekvizīti.
  5. Iestatiet Startēšanas veidu uz Automātisks.
  6. Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas, noklikšķinot uz Labi.

Visbeidzot restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz instalēt Win 10.

5. Pielāgojiet RAM

RAM, kas nozīmē Random Access Memory, ir tas, kas saglabā un izgūst informāciju datorā. Ja instalēšanas problēma joprojām pastāv, RAM problēmas var būt aiz šīs grūtības. Kā ziņots, papildu RAM moduļu noņemšana dažiem lietotājiem ir palīdzējusi novērst Win 10 instalēšanas kļūmes. No otras puses, daži lietotāji saka, ka RAM pievienošana var arī palīdzēt.

6. Iestatiet aktīvo serdeņu skaitu uz 1

Tas ir diezgan efektīvs risinājums kļūdai 0xC1900101 - 0x20017. Kas jums jādara, ir jāievada BIOS iestatījumi (meklējiet instrukcijas rokasgrāmatā) un atrodiet aktīvos pamata iestatījumus. Mainiet aktīvo kodolu skaitu uz 1 un izejiet no BIOS. Pēc tam mēģiniet jaunināt uz Windows 10.

7. Izņemiet bezvadu karti

Šī ir diezgan smalka procedūra, tādēļ, ja jūtaties neērti par to, ka jums ir iespiešanās pa vecā labā klēpjdatora iekšpusi, apsveriet iespēju pieņemt darbā tehniķi - tā varētu būt izeja.

Jebkurā gadījumā vispirms dublējiet failus. Cilvēki ir pakļauti kļūdām, tāpēc neliela tālredzība nekaitēs. Pārvietojiet svarīgos datus uz mākoni, zibatmiņas disku vai ārējo disku. Jūs pat varat migrēt savus failus uz citu datoru - izvēle ir jūsu izvēle.

Tālāk sniegtie norādījumi palīdzēs jums iegūt bezvadu karti. Paturiet prātā, ka tie var nedaudz atšķirties no tiem, kas nepieciešami jūsu klēpjdatora modelim.

Tātad, lai noņemtu bezvadu karti:

  1. Izslēdziet klēpjdatoru un izņemiet tā akumulatoru.
  2. Atvienojiet visas ārējās ierīces un kabeļus.
  3. Atrodiet bezvadu kartes nodalījumu.
  4. Izmantojot skrūvgriezi, noņemiet vāku.
  5. Jūs redzēsiet divus mazos vadus, kas piestiprināti pie kartes. Rūpīgi atdaliet tos (šim nolūkam izmantojiet spailes vadu galos).
  6. Atslēdziet klipus, kas jūsu bezvadu karti tur savā slotā.
  7. Izņemiet bezvadu karti.
  8. Novietojiet vāku atpakaļ. Ievietojiet akumulatoru.

Visbeidzot, jums vajadzētu palaist datoru un palaist instalēšanas procesu.

8. Atjauniniet savu BIOS

Ja problēma 0xC1900101 - 0x20017 atkārtojas, jūsu BIOS, iespējams, ir novecojusi. Mēs iesakām atjaunināt savu BIOS, izmantojot mūsu raksta padomus.

9. Modificējiet Windows reģistru

Ja visi iepriekšminētie labojumi ir bijuši bez rezultātiem, lai atrisinātu problēmu, varat veikt noteiktus reģistra pielāgojumus. Paturiet prātā, ka manuāla reģistra rediģēšana ir ārkārtīgi riskanta - neliela kļūda var padarīt jūsu sistēmu palaižamu, tāpēc kļūdām nav vietas.

Tāpēc, ja uzskatāt, ka ar 0xC1900101 - 0x20017 problēmu ir vainojami reģistra jautājumi, iesakām to novēršanai izmantot uzticamu programmatūru. Piemēram, 100% bezmaksas Auslogics Registry Cleaner rūpīgi pārbaudīs jūsu reģistru un izlabos bojātās atslēgas un ierakstus, kas ir atbildīgi par instalēšanas putru jūsu datorā.

Izmantojiet uzticamu rīku sava reģistra tīrīšanai.

Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties pats rediģēt Windows reģistru, pirms triku veikšanas noteikti dublējiet to:

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu + S saīsne.
  2. Tiks atvērts meklēšanas lodziņš. Tajā ierakstiet “regedit.exe” (bez pēdiņām).
  3. Nospiediet Enter, lai turpinātu. Tiks atvērts reģistra redaktors.
  4. Atlasiet ierakstus un taustiņus, kurus vēlaties dublēt.
  5. Noklikšķiniet uz File un atlasiet Export.
  6. Piešķiriet rezerves failam nosaukumu un saglabājiet to vēlamajā vietā.

Ja viss notiks nepareizi, jūs varēsiet atjaunot savu reģistru:

  1. Atveriet reģistra redaktoru un dodieties uz File.
  2. Noklikšķiniet uz Importēt un izgūt dublējuma failu.

Lai modificētu sistēmas reģistru, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet reģistra redaktoru un atlasiet HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ Applicability.
  2. Iestatiet Gredzens uz WIF.
  3. Konfigurējiet RingBackup uz WIS vai Enabled.
  4. Iestatiet EnablePreviewBuilds uz 2.
  5. Konfigurējiet filiāles nosaukumu un UserPreferredBranchName uz TH1.

Aizveriet Windows reģistru un restartējiet datoru. Pārbaudiet, vai iepriekš minētās manipulācijas ir atrisinājušas jūsu problēmu.

10. Optimizējiet savu sistēmu

Vēl nav paveicies? Tad jūsu operētājsistēma var būt pārāk netīra: programmatūras pārpalikumi, novecojuši pagaidu faili, nevajadzīga kešatmiņa un citi datora nevēlamie materiāli, iespējams, ir aizsērējuši jūsu datoru, un tas var izraisīt visu problēmu. Lai jauninātu uz Windows 10 pēc iespējas vienmērīgāk, jums vajadzētu noraidīt pašreizējo operētājsistēmu un pielāgot tās iestatījumus. To var izdarīt manuāli vai šim nolūkam izmantot īpašu programmatūru, piemēram, Auslogics BoostSpeed.

Maldiniet savu operētājsistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgu jaunināšanu.

Ja, neraugoties uz visiem jūsu centieniem, attiecīgā jautājuma risināšanā nav bijuši panākumi, nepadodieties un uzziniet, kas vēl jums jādara, ja joprojām nevarat instalēt Windows 10.

Cerams, ka mūsu padomi ir palīdzējuši jums Windows 10 darboties un darboties datorā. Tagad, kad varat izbaudīt jaunākās priekšrocības, atcerieties, ka programmatūra ir atjaunināta. Ja Windows 10 šķiet mazliet uzmācīgs, neuztraucieties: nav nepieciešams pazemināt savu iepriekšējo operētājsistēmu - jūs varat brīvi noņemt Windows 10 visvairāk satraucošās funkcijas.

Vai jums ir kādas idejas vai jautājumi par šo jautājumu?

Mēs ceram uz jūsu komentāriem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found