Windows

Lūk, kā atinstalēt lietotni Paint 3D operētājsistēmā Windows 10

Pat ar jaunākajiem tālruņu un citu mobilo ierīču uzlabojumiem attiecībā uz kamerām un ierīcē esošām fotoattēlu rediģēšanas lietojumprogrammām dators joprojām ir vēlamais izvēlētais līdzeklis, kad ir pienācis laiks veikt nopietnu fotoattēlu rediģēšanu. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kurš tikai mēģina retušēt attēlu sociālajos tīklos, vai profesionālis, kurš veic sarežģītas attēlu manipulācijas, jūs izvēlaties, kuru lietotni izmantot.

Windows ir nopietni sakrauts ar lietotnēm, kas piedāvā fotoattēlu rediģēšanas funkcionalitāti. Un ne visi no tiem ir trešo pušu programmatūra. Windows 10 lietotāji noteikti ir pamanījuši lietotnes Paint 3D klātbūtni. Šī lietojumprogramma ļauj fotoattēliem pievienot daudz efektu, tostarp 3D efektus. Šis konkrētais lietotnes atribūts vairumam Windows 10 lietotāju acīs dod stabilu priekšrocību salīdzinājumā ar mazāk pamanīto MS Paint lietotni.

Tomēr daudziem cilvēkiem, it īpaši profesionāļiem, vienkārši nav rūp foto redaktoriem, kas iepriekš instalēti sistēmā Windows. Grafiķi un citi radošie veidi drīzāk strādātu ar profesionālas kvalitātes rīkiem, piemēram, Adobe Photoshop vai Corel PaintShop Pro vai pat GMP. Šīm programmām ir daudz, daudz vairāk iespēju nekā Paint 3D; saprotams, ka viņi tur ir populārāki.

Ja esat lejupielādējis kādu no šiem fotoattēlu redaktoriem, jums var sākt likties, ka tāda lietotne kā Paint 3D tikai aizņem vietu datorā. Vislabāk ir to atinstalēt un atbrīvot papildu vietu, kuru varat izmantot failiem vai lejupielādēt citu lietotni, kas jums ir diezgan noderīga.

Windows 10 datorā ir četri veidi, kā atbrīvoties no lietotnes Paint 3D:

 • Sākt izvēlni
 • Iestatījumi
 • PowerShell
 • Trešās puses lietojumprogramma

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā pilnībā noņemt lietotni Paint 3D no Windows 10.

Kā atinstalēt lietotni Paint 3D no Windows 10 izvēlnes Sākt

Šī metode izmanto vienu no jaunākajām funkcijām, kas iekļautas jaunākajā Windows 10 laidienā. Iepriekš šo metodi nevarēja izmantot, taču tagad, kad tā tika pievienota, jūs varat viegli atbrīvoties no nevēlamām lietotnēm, atrodot tās, izmantojot meklēšanu. izvēlnē Sākt un tos atinstalēt, tiklīdz tie tiek parādīti rezultātos. Lai noņemtu Paint 3D no sava Windows 10 datora, izmantojot šo metodi:

 • Nospiediet Windows taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt.
 • Ierakstiet “Paint 3D” un gaidiet, kamēr parādās rezultāti.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz augšējā rezultāta un konteksta izvēlnē atlasiet “Atinstalēt”.

Paint 3D vairs nav. Ja jums nākotnē būtu nepieciešama lietotne, tā būs jāiegūst no Windows veikala.

Kā atinstalēt lietotni Paint 3D, izmantojot iestatījumus

Lietotnes Iestatījumi izmantošana ir vēlamā metode lietojumprogrammu noņemšanai daudziem Windows lietotājiem. Viena no šīs metodes priekšrocībām salīdzinājumā ar iepriekš minēto ir tā, ka tā dod jums iespēju vienlaikus noņemt arī citas lietojumprogrammas.

 • Nospiediet Windows taustiņu un ierakstiet “settings”.
 • Atlasiet Sistēma, pēc tam Lietotnes un līdzekļi.
 • Ritiniet lejup sarakstu līdz lietotnei Paint 3D.
 • Vienreiz noklikšķiniet uz lietotnes, lai to izvērstu.
 • Jūs redzēsiet pogu Atinstalēt kopā ar pogu Pārvietot. Noklikšķiniet uz “Atinstalēt”.

Apsveicu. Jūs no datora esat noņēmis lietotni Paint 3D.

Kā atinstalēt lietotni Paint 3D ar PowerShell

Windows PowerShell vislabāk tiek uzskatīts par komandu uzvednes brāli. Jūs varat izmantot šo apvalka komandu rīku, lai labotu, reģistrētu un labotu programmas datorā. Varat arī to izmantot, lai vienā reizē noņemtu Paint 3D un citas lietojumprogrammas.

Pirmkārt, viena lieta: tas darbojas tikai tad, ja palaižat PowerShell paaugstinātā režīmā. Nespeciālistam tas nozīmē uzvednes palaišanu kā administratoram:

 • Nospiediet Windows taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt.
 • Meklēšanas joslā ierakstiet “powershell” un nospiediet taustiņu Enter.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz augšējā rezultāta un atlasiet “Run as Administrator”.
 • Uzvednē User Account Control noklikšķiniet uz “yes”.
 • Tiek palaista uzvedne PowerShell.
 • Kopējiet zemāk esošo komandu un ielīmējiet to PowerShell. Pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

Get-AppxPackage Microsoft.MSPaint | Noņemt AppxPackage

 • Kad process ir pabeigts, aizveriet uzvedni PowerShell.

Kā atinstalēt lietotni Paint 3D ar trešās puses programmu

Tīklā ir daudz freemium un apmaksātu programmatūras noņemšanas programmu. Dažus no tiem var atrast tieši Windows veikalā. Iespējams, jums šobrīd ir tāda, kuru izmantojat savā sistēmā. Lielākā daļa no tām ne tikai atinstalē izvēlēto lietotni, bet arī (apgalvo) noņem izveidotās mapes, īsceļus, reģistra atslēgas, saglabā failus utt., Kurus Windows atinstalētājs bieži vien palaiž garām.

Kad lietotne Paint 3D - un, iespējams, arī MS Paint - ir aizgājusi no jūsu Windows 10 datora, varat koncentrēties uz iecienītā trešās puses fotoattēlu redaktora padarīšanu par noklusējuma rīku šim nolūkam. Tādas programmas kā Adobe Photoshop ir aprīkotas ar neskaitāmām funkcijām, kas nozīmē, ka lietotne tās darbības laikā patērē daudz datoru resursu.

Ja vien jums nav moderna skaitļošanas zvēra ar augstākā līmeņa specifikācijām, ir liela varbūtība, ka jūsu dators kļūs lēnāks, darbinot Photoshop vai tā vienaudžus, kas aplika ar procesoriem nodokļus un atmiņu. Lai to mazinātu un nodrošinātu, ka jūsu dators visu diennakti darbojas optimālā līmenī, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šī veiktspējas programmatūra atradīs un noņems nevēlamus failus, notīrīs uzkrāto kešatmiņu, iznīcinās resursus iztukšojošos fona procesus un efektīvi sadalīs sistēmas resursus, nodrošinot, ka jūsu dators vienmēr ir vienmērīgs un efektīvs neatkarīgi no tā, kāda programma darbojas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found