Windows

Kā novērst palaišanas problēmas vietnē Monster Hunt: World?

Ja esat viens no daudzajiem lietotājiem, kurš nevar ielādēt Monster Hunter: World, šis raksts ir domāts jums. Uzsākšanas problēmas ir dažādas, sākot no avārijām startēšanas laikā līdz melniem ekrāniem, kas nezudīs. Neatkarīgi no tā, mēs jums parādīsim, kā novērst Monster Hunter: World not ielādēšanas problēmu operētājsistēmā Windows 10.

Vai jūsu dators atbilst spēles prasībām?

Iespējams, jums būs grūti ielādēt Monster Hunter: World, jo jūsu dators neatbilst spēles prasībām. Pat ja jūs uzskatāt, ka jums ir jaudīga platforma, jums jāpārbauda spēles oficiālās prasības, lai apstiprinātu, ka nekas nav kārtībā. Daudzi spēlētāji neņēma vērā šo pamata apņemšanos un turpināja instalēt spēli, tikai saskaroties ar ielādes problēmu.

Zemāk jūs atradīsit minimālās un ieteiktās spēles prasības. Pēc tam mēs parādīsim jums veicamās darbības, lai pārbaudītu datora specifikācijas, ja nezināt, kā to izdarīt. Kad esat salīdzinājis sava datora specifikācijas ar spēles prasībām, noteikti veiciet nepieciešamās izmaiņas.

Minimālās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8 / 8.1; Windows 10. Katrai operētājsistēmai jābūt 64 bitu
 • Centrālais procesors: Intel Core2 i5-4460 @ 3,20 GHz; AMD FX-6300
 • Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB
 • GPU: VIDIA® GeForce® GTX 760; AMD Radeon ™ R7 260x. 2 GB video RAM
 • DirectX: 11. versija
 • Skaņa: DirectX saderīga skaņas karte ar jaunākajiem draiveriem
 • Krātuve: 30 GB brīva vieta

Ieteicamās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8 / 8.1; Windows 10. Katrai operētājsistēmai jābūt 64 bitu
 • Procesors: AMD Ryzen ™ 5 1500X; Intel® Core ™ i3 8350 4GHz; Intel® Core ™ i7 3770 3,4 GHz (vai labāks)
 • Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB
 • GPU: AMD Radeon 6870; NVIDIA GeForce GTX580; 1024 MB VRAM ar Shader modeli 5.0 vai jaunāku
 • DirectX: 11. versija
 • Skaņa: DirectX saderīga skaņas karte ar jaunākajiem draiveriem
 • Krātuve: 30 GB brīva vieta

Ņemiet vērā, ka iepriekš norādītās specifikācijas kalpo kā ceļvedis tam, kā jāizskatās jūsu datora kosmētikai. Jūsu datora prasības, īpaši attiecībā uz CPU un GPU, var atšķirties, ja vien tās nepārsniedz norādīto.

Kā pārbaudīt datora specifikācijas

Tālāk sniegtajā rokasgrāmatā būs aprakstīts datora konfigurācijas pārbaudes process, ja nezināt, kā:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Sākt atlasot zobrata ikonu virs barošanas ikonas. Varat arī nospiest Windows + I, lai ātrāk palaistu lietotni.
 2. Pēc tam, kad parādās lietojumprogrammas sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
 3. Kad esat nokļuvis sistēmas saskarnē, ritiniet uz leju līdz kreisās rūts apakšai un pēc tam noklikšķiniet uz Par.
 4. Pēc tam dodieties uz labo rūti (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas atrodiet informāciju par savu sistēmu. Šeit atradīsit detalizētu informāciju par CPU specifikācijām, RAM lielumu un CPU arhitektūru (neatkarīgi no tā, vai tas ir 32 bitu vai 64 bitu).
 5. Lai pārbaudītu grafikas kartes specifikācijas, rīkojieties šādi:
 • Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas vai nospiediet Windows + S, lai izsauktu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 • Pēc meklēšanas lietderības parādīšanās teksta joslā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pirmā parādītā rezultāta.
 • Kad parādās DirectX diagnostikas rīks, pārslēdzieties uz cilni Displejs, lai atrastu visu nepieciešamo informāciju par grafisko karti.
 • DirectX versiju varat pārbaudīt arī cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija.

Ja uzzināt, ka jūsu dators ir jāatjaunina, veiciet nepieciešamās izmaiņas, ja iespējams. Mēs arī iesakām jaunināt datoru, lai sasniegtu vai pārsniegtu ieteicamās spēles prasības, lai izbaudītu vienmērīgu spēli.

Ja jūsu datoram ir tas, kas nepieciešams, lai palaistu Monster Hunter: World, pārejiet uz sekojošo labojumu izmantošanu, lai atbrīvotos no palaišanas problēmas.

Novērsiet pretvīrusu programmu no spēles bloķēšanas

Datorspēles ir bieži pretvīrusu traucējumu upuri. Sakarā ar to, kā šīs spēles patērē sistēmas resursus, drošības programmas tos mēdz uztvert kā draudus un rezultātā tos bloķē. Kad tas notiek, rezultāts parasti ir spēles nespēja palaist. Daudzi lietotāji pēc pretvīrusu programmu atspējošanas to apstiprināja. Jūs varat izslēgt savu drošības komplektu un pārbaudīt, vai Monster Hunter: World tiek palaists pareizi.

Ja pēc antivīrusu programmas atspējošanas spēle tiek ielādēta bez problēmām, iesakām programmā kā izņēmumu pievienot tās instalācijas mapi. Paturiet prātā, ka drošības lietojumprogrammas deaktivizēšana ļaus riskēt. Funkcijai Izņēmumi var viegli piekļūt antivīrusu programmas iestatījumu vai preferenču vidē. Tomēr tas tiek nosaukts ar dažādiem nosaukumiem, piemēram, SafeList, Baltā saraksta, Izslēgšanas un Izņēmumi.

Ja nezināt, kā rīkoties, varat doties uz savas lietotnes izstrādātāju vietni. Ja jums patīk izmantot Windows Security un jums nav trešās puses antivīrusu programmas, jums jāpievieno spēles instalācijas mape kā izslēgšana rīkā Virus & Threat Protection. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Sākt atlasot zobrata ikonu virs barošanas ikonas. Varat arī nospiest Windows + I, lai ātrāk palaistu lietotni.
 2. Noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas, tiklīdz esat nokļuvis iestatījumu lietojumprogrammas sākuma ekrānā.
 3. Pēc atjaunināšanas un drošības saskarnes atvēršanas dodieties uz cilni Windows drošība (dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība).
 4. Cilnē Windows drošība sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Aizsardzība pret vīrusiem un draudiem.
 5. Kad esat redzējis saskarni Vīrusu un draudu aizsardzība, sadaļā Virus & Threat Protection Settings ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 6. Ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgumi saskarnē Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz saites “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 7. Kad tiek parādīts izslēgšanas ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu” un pēc tam nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
 8. Dialoglodziņā Atlasīt mapi atrodiet Monster Hunter: World instalācijas mapi. Kad esat atradis mapi, noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 9. Tagad palaidiet spēli un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Jums jāzina, ka jūsu grafiskā karte ir viens komponents, kas nosaka, vai jūs varat palaist spēli. Ja jūsu karte nav pietiekami jaudīga, jūs nevarēsit spēlēt spēli, neradot problēmas.

Tas nozīmē, ka jūs joprojām varat saskarties ar problēmām pat tad, ja jūsu grafiskā karte ir sarežģītāka nekā spēles ieteicamās kartes. Viens no šādu problēmu iemesliem ir kartes vadītājs. Displeja draivera problēmas ir visizplatītākie spēļu problēmu cēloņi, īpaši startēšanas problēmas.

Pirmais problēmu novēršanas solis, lai pārliecinātos, ka grafikas kartes draiveris nav atbildīgs par problēmu, ar kuru saskaras, ir tā atkārtota instalēšana. Lai to izdarītu, jums būs jāiziet ierīces pārvaldnieks un jāinstalē grafiskā karte. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas vai nospiediet Windows + S, lai izsauktu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Kad tiek parādīta meklēšanas utilīta, teksta joslā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Kad esat redzējis ierīces pārvaldnieka logu, dodieties uz nolaižamo izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes sadaļā Displeja adapteri, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 5. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci, pārliecinieties, ka izvēles rūtiņa “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” ir atstāta atzīme un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 6. Pagaidiet, līdz Windows atinstalē ierīci, pēc tam restartējiet sistēmu.
 7. Pēc datora parādīšanās Windows mēģinās pārinstalēt draiveri.
 8. Ja operētājsistēma neinstalē draiveri, varat to piespiest to izdarīt. Atveriet ierīču pārvaldnieku un noklikšķiniet uz lupas ikonas loga augšdaļā.
 9. Pēc tam mēģiniet palaist Monster Hunter: World un pārbaudiet, vai tas tiek ielādēts bez problēmām.

Pārejiet uz nākamo soli, ja draivera atkārtota instalēšana neatrisina problēmu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Nākamais solis ir grafikas kartes draivera atjaunināšana. Novecojis un nesaderīgs draiveris ir slikta ziņa jūsu spēlei, un tas ļoti labi var būt problēmas cēlonis. Pārinstalējot draiveri, nekas netiks darīts, lai problēmu novērstu, ja tā ir novecojusi.

Grafikas karšu ražotāji izlaiž atjauninājumus, lai pārliecinātos, ka viņu kartes atbilst mūsdienu spēļu standartiem. Atjauninājumu mērķis ir arī uzlabot grafisko karšu veiktspēju. Tātad, ja neesat atjauninājis savu spēli, mēģiniet to izdarīt. Mēs parādīsim dažādas metodes, kā atjaunināt kartes draiveri.

Ja nesen veicāt atjaunināšanu un noskaidrojāt, ka problēma joprojām pastāv, mēģiniet izpildīt mūsu rokasgrāmatas, lai atjauninātu draiveri, jo iespējams, ka esat instalējis nepareizu draivera versiju.

Atjauniniet karti, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Ierīču pārvaldnieks kā galvenais centrmezgls visām jūsu sistēmas ierīcēm piedāvā jums iespēju atjaunināt draiveri. Ja programma veiksmīgi atjaunina grafikas kartes draiveri, tas nozīmē, ka esat instalējis draiveri, kas tika īpaši izstrādāts jūsu kartei. Tas nozīmē, ka ierīču pārvaldnieks nav tik uzticams, jo dažreiz tas nespēj atrast atjauninātas draivera versijas. Tā kā daži lietotāji to varēja veiksmīgi izmantot, varat to izmēģināt.

Veiciet tālāk norādītās darbības, ja nezināt, kā lietot programmu.

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas vai nospiediet Windows + S, lai izsauktu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas utilīta, teksta joslā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Kad esat redzējis ierīces pārvaldnieka logu, dodieties uz nolaižamo izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes sadaļā Displeja adapteri, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, sadaļā “Kā vēlaties meklēt draiverus” noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
 6. Ļaujiet Windows meklēt draiveri tiešsaistē un pēc tam to lejupielādēt un instalēt.
 7. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Iebūvētie rīki var viegli jūs pievilt, jo Microsoft grafiks par draiveru atjauninājumu izlaišanu var nedarboties jums. Jums labāk izmantot trešās puses programmu, kas ne tikai nodrošina, ka pēc ražotāja izlaišanas lejupielādējat un instalējat atjauninātu draivera programmatūru, bet arī automatizē visu procesu jūsu vietā.

Viena no labākajām iespējām ir Auslogics draivera atjauninātājs. Šis rīks ir Microsoft zelta sertificēta izstrādātāja produkts, un tam uzticas nozares eksperti un miljoniem globālo Windows lietotāju. Tas darbojas, skenējot datoru, vai tajā ir bojāti, novecojuši un trūkstoši draiveri. Kad šie draiveri tiks izmantoti, tas palīdzēs tos automātiski lejupielādēt un instalēt.

Tā kā jums ir jāatrodas jaunākajā grafikas kartes draivera versijā, lai izbaudītu vienmērīgu spēli, šī programma palīdzēs jums to sasniegt bez jūsu stresa. Ja nākotnē būs pieejami jauni atjauninājumi, tas jums par to paziņos.

Jums nav jābīstas par draiveriem, kurus rīks lejupielādē un instalē jūsu datorā. Tas notiek tāpēc, ka tas iegūst tikai ražotāja apstiprinātus draiverus. Turklāt pirms atjaunināšanas pabeigšanas tas vienmēr saglabās jūsu iepriekšējās draivera versijas dublējumu. Tādā veidā jūs viegli atgūsiet savu vadītāju ikreiz, kad rodas vajadzība.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā lietot programmu:

<
 1. Pārejiet uz šo vietni jaunā cilnē, ja šī raksta lasīšanai izmantojat savas sistēmas tīmekļa pārlūkprogrammu.
 2. Pēc tīmekļa vietnes atvēršanas noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt, pēc tam aiciniet pārlūkprogrammu lejupielādēt iestatīšanas failu.
 3. Kad iestatīšana ir lejupielādēta, palaidiet to tieši no pārlūkprogrammas vai dodieties uz direktoriju, kurā to saglabājāt, pēc tam veiciet dubultklikšķi.
 4. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Tagad parādīsies iestatīšanas logs.
 6. Izvēlieties valodu un pēc tam veiciet izmaiņas lodziņā Instalācijas direktorijs, ja vēlaties un zināt, ko darāt (iesakām to atstāt tādu, kāds tas ir). Atkarībā no tā, kas jums patīk, atzīmējiet izvēles rūtiņas “Palaist automātiski, startējot Windows” un “Izveidot darbvirsmas ikonu” vai noņemiet atzīmi no tām. Pēc tam izlemiet, vai vēlaties, lai programma nosūta anonīmus pārskatus tās izstrādātājiem.
 7. Pēc izvēles ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
 8. Kad instalēšana būs pabeigta, programma tiks automātiski palaista un sāks skenēšanas procesu. Ja tas nesākas pats, varat to palaist, izmantojot izvēlni Sākt vai veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes Darbvirsma (ja tādu izveidojāt). Kad tas ir atvērts, noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
 9. Kad skenēšana būs pabeigta, tiks parādīts problemātisko draiveru saraksts. Pārbaudiet, vai jūsu videokartes draiveris ir sarakstā, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.
 10. Kad rīks ir pabeidzis draivera atjaunināšanu, restartējiet datoru un palaidiet spēli, lai pārbaudītu, vai tā sākas

Lejupielādējiet un instalējiet atjaunināto draiveri manuāli

Atjaunināto draivera versiju varat lejupielādēt manuāli. Lai to izdarītu, jums būs jādodas uz kartes ražotāja vietni, jāmeklē kartes atjauninātā draivera versija. Jums vēlreiz jāpārbauda, ​​vai lejupielādētā programmatūra ir pareiza, pēc tam lejupielādējiet un palaidiet iestatīšanu.

Lai izvairītos no problēmām, kas rodas nepareiza draivera instalēšanas dēļ, ieteicams izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Turklāt, ja jums ir programma, jums nebūs vienmēr jāveic manuāls process, lai saņemtu turpmākus atjauninājumus.

Apstipriniet spēles instalāciju

Katru datoru spēli veido failu kolekcija, kas atrodas tās instalācijas mapē. Šie faili padara spēli darbināmu. Audio, slāņa video un pat spēļu iestatījumi, ar kuriem jūs mijiedarbojaties, ir visi faili. Ja kāds no šiem failiem kļūst bojāts, īpaši tie, kas tiek pieprasīti, kad tiek sākta spēles palaišanas secība, spēli neizdosies ielādēt.

Spēļu faili var sabojāties daudzu iemeslu dēļ, un tie ietver pretvīrusu traucējumus, problemātisku instalēšanu, ļaunprātīgas programmatūras infekciju un pēkšņu sistēmas izslēgšanu vai spēles avāriju spēles vidū.

Lai atrisinātu problēmu, jums būs jāapstiprina spēles faili, izmantojot Steam klientu. Šī apstiprināšanas procesa laikā klients skenēs jūsu sistēmas failus un salīdzinās tos ar failiem, kas atrodas tā serveros. Faili, kas netiek pārbaudīti, tiks automātiski lejupielādēti atkārtoti. Ja nezināt, kā verificēt savus spēles failus, izmantojot Steam, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt (Windows + S), meklējiet Steam un pēc tam palaidiet klientu. Ja darbvirsmā ir lietotnes saīsne, vienkārši noklikšķiniet uz tās.
 2. Pēc Steam klienta atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Ja konteksta izvēlne izgaist, noklikšķiniet uz Spēles.
 4. Pēc tam, kad parādās jūsu sistēmas spēļu saraksts (kas pievienots jūsu Steam kontam), atrodiet Monster Hunter: World, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 5. Loga labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 6. Kad cilnē Vietējie faili ir redzamas opcijas, noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 7. Steam klients tagad sāks salīdzināt spēles failus jūsu datorā ar failiem tā serverī. Ja faili ir bojāti vai trūkst, programma tos automātiski aizstās.
 8. Kad validācijas process ir pabeigts, restartējiet klientu, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Palaidiet spēli kā administrators

Lai pareizi darbotos, lielākajai daļai spēļu ir nepieciešama piekļuve uzlabotajiem sistēmas resursiem. Lai piekļūtu šiem resursiem, viņiem ir nepieciešamas papildu atļaujas. Bez šīm atļaujām Windows viņiem liegs piekļuvi. Šis piekļuves trūkums varētu būt iemesls tam, ka rodas problēma ar Monster Hunter: World.

Lai šeit atrisinātu problēmu, palaidiet spēli kā administrators. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles izvēlnē Sākt vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās darbvirsmas saīsnes un ikreiz, kad vēlaties to palaist, noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.

Varat izvairīties no pastāvīgas labās klikšķināšanas, piešķirot spēlei pastāvīgas administratora tiesības. Veiciet šīs darbības:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas vai veiciet dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes, lai palaistu File Explorer logu. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer vai nospiediet kombināciju Windows + E, lai iegūtu tādu pašu efektu.
 2. Kad parādās File Explorer logs, kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pēc tam dodieties uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz Vietējais disks C zem Ierīces un diski.
 4. Kad parādās lokālā diska saturs, dodieties uz mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 5. Dodieties uz mapi Steam un atveriet to, tiklīdz tiek atvērta mape Program Files (x86).
 6. Pēc mapes Steam atvēršanas veiciet dubultklikšķi uz direktorija Steamapps.
 7. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Kopējā zem mapes Steamapps.
 8. Tagad atrodiet Monster Hunter: World un atveriet tās instalācijas mapi.
 9. Ja nezināt, kur instalējāt spēli, rīkojieties šādi:
 • Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt (Windows + S), meklējiet Steam un pēc tam palaidiet klientu. Ja darbvirsmā ir lietotnes saīsne, vienkārši noklikšķiniet uz tās.
 • Pēc Steam klienta atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 • Ja konteksta izvēlne izgaist, noklikšķiniet uz Spēles.
 • Pēc tam, kad parādās jūsu sistēmas spēļu saraksts (kas pievienots jūsu Steam kontam), atrodiet Monster Hunter: World, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Loga labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 • Kad cilnē Vietējie faili ir redzamas opcijas, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad tiks parādīta spēles mape.
 1. Tagad atrodiet spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
 3. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 4. Atkārtoti palaidiet Monster Hunter: World un pārbaudiet, vai tas darbojas bez problēmām.

Atļaujiet spēli, izmantojot ugunsmūra programmu

Lai palaistu lielāko daļu Monster Hunter: World aspektu, jums ir nepieciešams spēcīgs interneta savienojums. Daudzos gadījumos, ja spēli nevar izveidot savienojumu ar internetu, tā atsakās ielādēt. Ja jums ir problēmas ar tīkla savienojumu, sazinieties ar interneta pakalpojumu sniedzēju, lai atrisinātu problēmu vai pārliecinātos, vai visas jūsu interneta konfigurācijas ir pareizas.

Ja jūsu datora interneta savienojums ir stabils, jums jāpievērš uzmanība ugunsmūra programmai. Kā zināms, ugunsmūri rada problēmas ar spēlēm. Šīs drošības programmas bieži bloķē spēlēm piekļuvi datoru tīkliem, un tas varētu būt iemesls izlaišanas problēmai, kas rodas vietnē Monster Hunter: World.

Lai atrisinātu problēmu, ļaujiet spēlei izmantot ugunsmūra programmu. To izdarīt ir diezgan viegli. Viss, kas jums jādara, ir doties uz trešās puses ugunsmūra programmas iestatījumu vidi un doties uz sadaļu “Atļaut programmu” vai kaut ko līdzīgu. Ja nezināt, kā rīkoties, lietotnes izstrādātāja vietnē varat atrast ceļvedi, kas jums palīdzēs.

Ja tīkla aizsardzībai izmantojat Windows vietējo ugunsmūra programmu, varat veikt šādas darbības:

Vispirms mēģiniet atspējot ugunsmūri, lai pārbaudītu, vai tas ir atbildīgs par problēmu, pēc tam dodieties uz priekšu un ļaujiet spēlei izmantot programmu:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Sākt atlasot zobrata ikonu virs barošanas ikonas. Varat arī nospiest Windows + I, lai ātrāk palaistu lietotni.
 2. Noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas, tiklīdz esat nokļuvis iestatījumu lietojumprogrammas sākuma ekrānā.
 3. Pēc atjaunināšanas un drošības saskarnes atvēršanas dodieties uz cilni Windows drošība (dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība).
 4. Cilnē Windows drošība sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Ugunsmūris un tīkla aizsardzība.
 5. Kad esat redzējis ugunsmūra un tīkla aizsardzības saskarni un noklikšķiniet uz Domēna tīkls, pēc tam domēnu tīkla saskarnē izslēdziet Windows Defender ugunsmūri. Noteikti atkārtojiet šo procesu privātajam tīklam un publiskajam tīklam.
 6. Tagad palaidiet Monster Hunter: World un pārbaudiet, vai tas tiek pareizi ielādēts.
 7. Ja spēle tiek veiksmīgi palaista, tad Windows Defender ugunsmūris ir atbildīgs par palaišanas problēmu. Tagad jūs varat atļaut spēli caur to. Veiciet šīs darbības:
 • Atveriet ugunsmūra un tīkla aizsardzības saskarni un noklikšķiniet uz saites “Atļaut lietotni, izmantojot ugunsmūri”.
 • Kad redzat dialoglodziņu Atļautās lietotnes, noklikšķiniet uz pogas Mainīt iestatījumus.
 • Pēc tam dodieties uz Monster Hunter: World ierakstu sadaļā Atļautās lietotnes un funkcijas.
 • Noklikšķiniet uz pogas “Atļaut citu lietotni” dialoglodziņa apakšējā labajā stūrī, ja spēli nevarat atrast sarakstā Atļautās lietotnes un funkcijas.
 • Kad tiek parādīts dialoglodziņš “Pievienot lietotni”, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 • Tagad atrodiet ceļu uz Monster Hunter: World instalācijas mapi un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 • Kad dialoglodziņā “Pievienot lietotni” esat redzējis Monster Hunter: World, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
 • Tagad jums vajadzētu redzēt spēli sarakstā Atļautās lietotnes un funkcijas. Atzīmējiet izvēles rūtiņas blakus tam sadaļā Privāts un Publisks un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 1. Atkārtoti palaidiet spēli un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Notīriet savus pagaidu failus

Jūsu Temp mapē atrodas pagaidu faili, kurus saglabā daži Windows pakalpojumi un trešo pušu lietojumprogrammas. Monster Hunter: World arī izveido dažus no šiem pagaidu failiem, un, ja tie kāda iemesla dēļ kļūst korumpēti, tie, iespējams, izraisīs spēles palaišanas kļūmi. Mēģiniet iztukšot mapi Temp un pārbaudiet, vai spēle tiks palaista bez problēmām. Veiciet šīs darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un noklikšķiniet uz Izpildīt vai izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
 2. Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “% TEMP%” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
 3. Kad parādīsies mape Temp, nospiediet Ctrl + A, lai atlasītu visu mapes saturu.
 4. Tagad vienlaikus nospiediet taustiņu Shift un Delete, pēc tam apstiprināšanas dialoglodziņā noklikšķiniet uz pogas Jā.
 5. Atkārtoti palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Atspējot pilnekrāna optimizāciju

Pilnekrāna optimizācija ir Windows funkcija, kas paredzēta video lietojumprogrammu, piemēram, video atskaņotāju un spēļu, veiktspējas uzlabošanai. Tomēr tas mēdz būt pretrunā ar dažām spēlēm. Daži Monster Hunter: pasaules spēlētāji apstiprināja, ka šīs funkcijas atspējošana palīdzēja viņiem atrisināt problēmu. Lai atspējotu šo funkciju, jums būs jāpielāgo spēles EXE faila īpašības.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā atrast failu un veikt nepieciešamās izmaiņas:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas vai veiciet dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes, lai palaistu File Explorer logu. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer vai nospiediet kombināciju Windows + E, lai iegūtu tādu pašu efektu.
 2. Kad parādās File Explorer logs, kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pēc tam dodieties uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz Vietējais disks C zem Ierīces un diski.
 4. Kad parādās lokālā diska saturs, dodieties uz mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 5. Dodieties uz mapi Steam un atveriet to, tiklīdz tiek atvērta mape Program Files (x86).
 6. Pēc mapes Steam atvēršanas veiciet dubultklikšķi uz direktorija Steamapps.
 7. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Kopējā zem mapes Steamapps.
 8. Tagad atrodiet Monster Hunter: World un atveriet tās instalācijas mapi.
 9. Ja nezināt, kur instalējāt spēli, rīkojieties šādi:
 • Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt (Windows + S), meklējiet Steam un pēc tam palaidiet klientu. Ja darbvirsmā ir lietotnes saīsne, vienkārši noklikšķiniet uz tās.
 • Pēc Steam klienta atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 • Ja konteksta izvēlne izgaist, noklikšķiniet uz Spēles.
 • Pēc tam, kad parādās jūsu sistēmas spēļu saraksts (kas pievienots jūsu Steam kontam), atrodiet Monster Hunter: World, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Loga labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 • Kad cilnē Vietējie faili ir redzamas opcijas, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad tiks parādīta spēles mape.
 1. Tagad atrodiet spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
 3. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Atspējot pilnekrāna optimizāciju” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 4. Atkārtoti palaidiet Monster Hunter: World un pārbaudiet, vai tas darbojas bez problēmām.

Pareizi instalējiet spēli

Ja nekas nedarbojas, apsveriet iespēju pārinstalēt spēli. Daudzi spēlētāji to izdarīja pēc daudziem metieniem ar citām metodēm un spēja panākt, lai spēle darbotos. Iespējams, instalēšanas procesā tika izlaistas dažas kritiskas programmatūras atkarības, kā rezultātā palaišana neizdevās. Mēs parādīsim, kā pareizi instalēt spēli.

Lai sāktu spēles noņemšanu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt (Windows + S), meklējiet Steam un pēc tam palaidiet klientu. Ja darbvirsmā ir lietotnes saīsne, vienkārši noklikšķiniet uz tās.
 2. Pēc Steam klienta atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Ja konteksta izvēlne izgaist, noklikšķiniet uz Spēles.
 4. Pēc tam, kad parādās jūsu sistēmas spēļu saraksts (kas pievienots jūsu Steam kontam), atrodiet Monster Hunter: World, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 5. Kad tiek parādīts apstiprinājuma dialoglodziņš, noklikšķiniet uz pogas Dzēst.
 6. Restartējiet Steam un atkal dodieties uz bibliotēku.
 7. Monster Hunter: Pasaules ieraksts tagad būs pelēks.
 8. Ar peles kreiso taustiņu noklikšķiniet uz spēles, pēc tam dodieties uz loga vidusdaļu un zem spēles nosaukuma noklikšķiniet uz pogas Instalēt.
 9. Parādītajā dialoglodziņā noklikšķiniet uz pogas Nākamais un parāda aptuveno lejupielādes procesa ilgumu.
 10. Kad parādās nākamais ekrāns, atzīmējiet izvēles rūtiņas un noņemiet atzīmi no tām, lai atlasītu preferences, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Tālāk.
 11. Pagaidiet spēles lejupielādi.
 12. Kad instalēšana ir pabeigta, palaidiet Monster Hunter: World un pārbaudiet problēmu.

Secinājums

Mēs esam pārliecināti, ka tagad bez problēmām varat palaist Monster Hunter: World. Ja jums ir vēl kādas problēmas, par kurām vēlaties mūs informēt, izmantojiet tālāk sniegto komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found