Windows

Kā novērst dev kļūdas Call of Duty: Modern Warfare?

Call of Duty: Modern Warfare, tāpat kā jebkurai citai PC videospēlei, ir diezgan liela kļūmju un kļūdu daļa. Viena kļūdu kategorija, kas, šķiet, ir izplatīta spēlē, ir Dev kļūdas.

Šīs problēmas tiek parādītas dialoglodziņos ar dažādiem kodiem un kļūdu ziņojumiem. Bieži izstrādātāju kļūdās ir šādi kodi:

  • Izstrādātāja kļūda 6606
  • Dev kļūda 1110
  • Dev kļūda 6065
  • Dev kļūda 6071
  • Dev kļūda 6165
  • Dev kļūda 5758
  • Dev kļūda 5476
  • Dev kļūda 740
  • Dev kļūda 5624
  • Dev kļūda 6036

Mēs parādīsim visus labojumus, kurus varat izmantot, lai atbrīvotos no šīm kļūdām.

Pārliecinieties, ka jūsu sistēma atbilst spēles prasībām

Spēlētāji bieži ignorē oficiālās sistēmas prasības spēlēm, jo ​​uzskata, ka viņu datori ir pietiekami labi, lai palaistu jebkuru spēli. Ja jūs esat viens no šādiem spēlētājiem, jūs kļūdāties. Iespējams, ka datorā trūkst vienas vai otras sistēmas specifikācijas, kas spēlei ir nepieciešama, lai tā darbotos nevainojami. Daudzi spēlētāji, kuri piedzīvoja dažādas Dev kļūdas, saprata, ka viņiem jāveic viens vai otrs jauninājums.

Mēs parādīsim zemāk minētās spēles minimālās un ieteiktās prasības, kā arī to, kā pārbaudīt, vai jūsu datora specifikācijas ir līdzvērtīgas.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: 64 bitu Windows 7 SP1; 64 bitu Windows 10

Procesors: Intel® Core ™ i3-4340; AMD FX-6300

Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB

Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 670; NVIDIA® GeForce® GTX 1650; AMD Radeon ™ HD 7950

DirectX: 12. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Krātuve: 175 GB pieejama vieta

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: 64 bitu Windows 7 SP1; 64 bitu Windows 10

Procesors: Intel® Core ™ i5-2500K; AMD Ryzen ™ R5 1600X

Sistēmas atmiņa (RAM): 12 GB

Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 970; NVIDIA® GeForce® GTX 1660; AMD Radeon ™ R9 390; AMD Radeon ™ RX 580

DirectX: 12. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Krātuve: 175 GB pieejama vieta

Kā pārbaudīt datora specifikācijas

  1. Dodieties uz lietojumprogrammu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Iestatījumi vai vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Kad esat redzējis Windows iestatījumu sākumlapu, pirmajā rindā noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
  3. Pēc tam, kad tiek parādīta lietotnes Iestatījumi lapa Sistēma, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet līdz apakšai un pēc tam noklikšķiniet uz Par, lai atvērtu cilni Par.
  4. Pārslēdzieties uz labo rūti un sadaļā Ierīces specifikācijas atrodiet tādu informāciju kā CPU marka un modelis, RAM lielums un CPU arhitektūra (neatkarīgi no tā, vai tas ir 32 vai 64 biti).
  5. Lai atrastu detalizētu informāciju par grafisko karti, veiciet tālāk norādītās darbības.
  • Dodieties uz uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz palielināmā stikla, lai atvērtu meklēšanas joslu blakus pogai Sākt. Varat arī izmantot Windows + S tastatūras kombināciju, lai izsauktu meklēšanas funkciju.
  • Kad parādās meklēšanas josla, tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pirmā parādītā rezultāta.
  • Tagad parādīsies DirectX diagnostikas rīks.
  • Cilnē Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atradīsit informāciju par savu datoru un DirectX versiju.
  • Lai pārbaudītu grafikas kartes datus, dodieties uz cilni Displejs.

Atspējot pārklājumu

Ja izmantojat programmas ar pārklājuma funkcijām, tās var būt izstrādātāja kļūdas cēlonis. Dažas programmas, piemēram, Nvidia's GeForce Experience, Steam, Overwatch un Game Bar, nodrošina pārklājuma funkcijas, kas palīdz paplašināt spēles iespējas. Cita starpā jūs varat uzņemt ekrānuzņēmumus, ierakstīt spēļu kadrus, tērzēt un pat izmantot pārlūkprogrammu.

Tikpat jauki, kā izklausās šie piedāvājumi, tie nebūs tā vērti, ja kavēs jūsu spēli. Daži spēlētāji varēja turpināt spēlēt pēc to pārklājuma programmu atspējošanas. Kā jau minējām, ir dažādas programmas, kas nodrošina pārklājuma funkcijas. Mēs parādīsim, kā atspējot pārklājuma funkciju šajās programmās.

GeForce pieredze

Ja izmantojat NVIDIA karti un jums ir GeForce pieredze, veicot tālāk norādītās darbības, varēsit pārspēt spēles pārklājuma izslēgšanu.

  1. Atveriet uzdevumjoslas labāko daļu un noklikšķiniet uz bultiņas Rādīt slēptās ikonas.
  2. Kad parādās sistēmas tekne, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Nvidia, pēc tam noklikšķiniet uz GeForce Experience.
  3. Kad programma ir atvērta, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz cilnes Vispārīgi.
  4. Kad opcijas tiek parādītas labajā pusē, ritiniet uz leju un pārslēdziet slēdzi IN-GAME OVERLAY.
  5. Saglabājiet izmaiņas un pēc tam aizveriet programmu.
  6. Palaidiet Call of Duty: Modern Warfare un pēc tam pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Izslēdziet spēles pārklājumu nesaskaņās

Discord ir balss un teksta tērzēšanas lietotne, kas ļauj spēlētājiem sazināties spēles laikā. Kā uzzināja daudzi COD spēlētāji, lietotnes pārklājuma funkcija ir atbildīga par Dev kļūdu. Mēģiniet to atspējot un pārbaudiet, vai problēma izzūd. Jūs varat vai nu atspējot pārklājuma funkciju tikai vienai spēlei, vai arī pilnībā atspējot. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas uzdevumjoslā, lai atvērtu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt. Varat arī vienlaikus nospiest Windows un S taustiņus, lai iegūtu vienu un to pašu rezultātu.
  2. Pēc meklēšanas utilītas parādīšanas tekstlodziņā ierakstiet “nesaskaņas” (bez pēdiņām) un rezultātos noklikšķiniet uz Nesaskaņas.
  3. Kad nesaskaņas ir atvērtas, dodieties uz savu lietotāja iestatījumu vidi (parasti noklikšķinot uz zobrata ikonas).
  4. Kad tiek atvērta lapa Lietotāja iestatījumi, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Pārklājums.
  5. Pārslēdzieties uz cilni Pārklājums un izslēdziet slēdzi blakus “Iespējot spēles pārklājumu”.
  6. Ja vēlaties izslēgt funkciju noteiktai spēlei, piemēram, Call of Duty: Modern Warfare, neizslēdzot to citām spēlēm, pārejiet uz cilni Spēles, atrodiet CODMW un pēc tam atspējojiet tās pārklājumu.
  7. Kad esat pabeidzis, saglabājiet izmaiņas, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Atspējot spēļu joslu

Spēļu josla ir Microsoft funkcija, kas tika ieviesta, lai spēlētājiem spēļu laikā sniegtu vairāk iespēju. Lietotne ļauj spēlētājiem ierakstīt spēļu kadrus, veidot tiešraides un veikt ekrānuzņēmumus. Tāpat kā citas pārklājošās programmas, tas var izraisīt arī konfliktus ar Call of Duty: Modern Warfare, kā rezultātā var rasties Dev kļūda. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izslēgt.

  1. Izsauciet iestatījumus, atverot izvēlni Sākt un virs barošanas ikonas atlasot zobrata ikonu. Varat arī izmantot Windows + I tastatūras kombināciju, lai palaistu programmu Iestatījumi.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz Spēles.
  3. Kad parādās spēļu saskarne, izslēdziet slēdzi sadaļā “Spēļu klipu, ekrānuzņēmumu ierakstīšana un apraide, izmantojot spēļu joslu”.
  4. Atveriet loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Uzņemšanas, lai pārslēgtos uz cilni Uzņemšanas.
  5. Tagad izslēdziet opciju “Ierakstīt fonā, kamēr es spēlēju spēli”.
  6. Tagad jūs varat atsākt spēli un pārbaudīt kļūdu.

Izslēdziet Spotify Overlay

Spotify ir viens no populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem. Tam ir pārklājuma funkcija, kas dod iespēju uzzīmēt jūsu lietotnes, un ir zināms, ka šī pārklājuma funkcija rada spēļu problēmas. Mēģiniet to izslēgt un pārbaudīt, vai problēma izzūd. Veiciet šīs darbības:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un palaidiet Spotify vai izmantojiet darbvirsmas saīsni, ja tāda jums ir.
  2. Pēc Spotify atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Rediģēt.
  3. Nolaižamajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Preferences.
  4. Kad parādās saskarne Preferences, ritiniet uz leju līdz Displeja opcijas un pēc tam izslēdziet slēdzi opcijai “Rādīt darbvirsmas pārklājumu, kad tas ir atspējots”.
  5. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt problēmu.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Grafikas karšu draiveri ir atbildīgi par daudziem spēļu jautājumiem. Patiesībā viņi vienmēr ir galvenie aizdomās turamie, kad rodas kāda spēļu problēma. Jums ir jāaplūko grafikas kartes draiveris, jo tā ir galvenā programmatūras daļa, kas nosaka, kā GPU renderē jūsu spēli. Ja tam ir kāda kļūme vai tā novēro kļūdu, spēlējot noteikti radīsies problēmas.

Daudzi lietotāji varēja novērst savas Dev kļūdas, pieskaroties grafikas karšu draiveriem. Pirmais problēmu novēršanas solis, kas jums jāveic, ir draivera atkārtota instalēšana. Tas ir tāpēc, ka vairumā gadījumu konflikti un citas nelielas kļūdas, iespējams, nomāc draiveri un datora restartēšana šajā gadījumā var nedarboties.

Ja nezināt draivera atkārtotas instalēšanas procesu, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas. Varat arī izsaukt meklēšanas funkciju, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Kad atvērsies meklēšanas josla, teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstā.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, izvērsiet nolaižamo izvēlni Displeja adapteri.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam, kad nolaižas konteksta izvēlne, izvēlieties Atinstalēt ierīci.
  5. Kad tiek atvērts apstiprinājuma lodziņš Atinstalēt ierīci, atstājiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” un noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  6. Windows tagad sāks instalēšanas procesu.
  7. Pēc operētājsistēmas ierīces atinstalēšanas restartējiet datoru.
  8. Kad jūsu dators būs atvērts, Windows mēģinās automātiski instalēt grafikas kartes draiveri.
  9. Ja neizdodas automātiski pārinstalēt draiveri, dodieties uz Device Manager un noklikšķiniet uz Actions, pēc tam atlasiet Scan for Hardware Changes. Varat arī noklikšķināt uz lupas ikonas, kas atrodas virs monitora.
  10. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt, vai problēma joprojām pastāv.

Ja Dev kļūda joprojām notiek pēc draivera atkārtotas instalēšanas, iespējams, saskaras ar problēmu, kas saistīta ar bojātu, trūkstošu, nesaderīgu vai novecojušu grafikas kartes draiveri. Pārejiet uz nākamo ceļvedi, lai uzzinātu, kā jūs varat novērst šo problēmu, pareizi veicot atjaunināšanu.

Atjauniniet draiveri

Draivera atjaunināšana būs nākamais ideālais solis, kas jāveic, ja tā atkārtota instalēšana nedarbojas. Novecojušie autovadītāji vispār nespēlē jauki. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc grafisko karšu ražotāji izlaiž regulārus atjauninājumus. Šie atjauninājumi parasti ir vērsti uz vispāratzītu kļūdu novēršanu un grafiskās kartes kopējās veiktspējas uzlabošanu.

Ja nesen atjauninājāt draiveri, bet joprojām saskaras ar Dev kļūdu, iespējams, esat instalējis nepareizu laidienu. Mēs parādīsim dažādus pārliecinošus veidus, kā atjaunināt grafikas kartes draiveri.

Izmantojiet Windows atjaunināšanu

Windows atjaunināšana ne tikai lejupielādē un instalē atjauninātu Microsoft programmatūru. Izmantojot šo kanālu, varat arī atjaunināt trešo pušu draiverus. Laiku pa laikam Microsoft cita starpā publicē atjauninātus draiverus tādām ierīcēm kā tīkla adapteris, skaņas karte un displeja karte.

Windows Update izmantošana ir viena no labākajām grafikas kartes draivera atjaunināšanas metodēm, jo ​​Microsoft pārbauda katru draiveri, kas nāk caur kanālu. Viens brīdinājums, kas jums jāņem vērā, ir tas, ka draiveri, iespējams, nav pieejami, kad ierīču ražotāji tos izlaiž. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir jāveic papildu pārbaude.

Tas nozīmē, ka, lejupielādējot un instalējot draiveri no Windows atjaunināšanas, pārliecinieties, vai instalējat savai mašīnai un operētājsistēmai saderīgu draiveri.

Ja esat aizmirsis procesus, kas saistīti ar atjaunināšanas veikšanu, izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu, jums palīdzēs tālāk norādītās darbības:

  1. Dodieties uz lietojumprogrammu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Iestatījumi vai vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Kad esat redzējis Windows iestatījumu sākumlapu, apakšējā rindā noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas.
  3. Kad esat redzējis atjaunināšanas un drošības saskarni, noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus sadaļā Windows atjaunināšana.
  4. Ja jūsu personālajam datoram nav pieejamu atjauninājumu, blakus ziņojumam tiks parādīta atzīme: “Jūs esat lietas kursā.” Šajā gadījumā jums būs jāpāriet uz nākamo ceļvedi.
  5. Ja jūsu sistēmā ir gaidāmi atjauninājumi, lietderība sāks tos lejupielādēt. Dažos gadījumos, lai sāktu lejupielādes procesu, lietderībai būs jānoklikšķina uz pogas Lejupielādēt tūlīt.
  6. Pēc tam, kad atjauninājumi ir veiksmīgi lejupielādēti, jums jānoklikšķina uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu Windows atjaunināšanai pārstartēt jūsu sistēmu un instalēt lejupielādētos atjauninājumus.
  7. Tagad jūsu dators tiks restartēts instalēšanas vidē un tiks restartēts vairākas reizes, līdz instalēšana būs pabeigta.
  8. Kad jūsu dators ir atjaunināts, tas tiks palaists normāli.
  9. Tagad jūs varat atsākt spēli un pārbaudīt, vai problēma pastāv.

Automātiski atjauniniet draiveri

Windows atjaunināšana ir lielisks draiveru atjaunināšanas rīks, taču tas nav ideāls. Kā jau minējām, atjaunināšanas laikā netiek garantēts, ka jūsu grafikas kartes draiveris tiks aptverts. Korporācija Microsoft neizlaiž atjauninātos draiverus, ja vien tie nav izgājuši regulāru verifikācijas procesu, pat ja ierīču ražotāji tos ir rūpīgi pārbaudījuši.

Jums labāk ir izmantot īpašu trešās puses programmu, kas garantē atjauninājumus, tiklīdz ražotāji tos ir izlaiduši. Viena no programmām, kas jums jāiet, ir Auslogics draivera atjauninātājs. Šim konkrētajam rīkam uzticas miljoniem pasaules lietotāju un nozares profesionāļu. Tas darbojas, skenējot visus ierīces draiverus un izzinot novecojušos, pazudušos vai bojātos. Kad tas būs atklājis šos draiverus, tas ļaus tos automātiski atjaunināt.

Auslogics draivera atjauninātājs dod daudz galda. Tas lejupielādē un instalē tikai ražotāja apstiprinātus draiverus. Tas arī palīdz segt jūsu bāzes, saglabājot vecā draivera dublējumu, ja vēlaties to atjaunināt pēc atjaunināšanas.

Mēs parādīsim, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, veicot tālāk norādītās darbības:

  1. Pārejiet uz programmas lejupielādes lapu, noklikšķinot uz šīs saites. Ja izmantojat datora tīmekļa pārlūkprogrammu, atveriet saiti jaunā cilnē.
  2. Kad esat nonācis lejupielādes lapā, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un aiciniet tīmekļa pārlūkprogrammu saglabāt instalētāju.
  3. Faila lielums ir mazāks par 20 megabaitiem, tāpēc pārlūkprogrammai tā lejupielādei vajadzētu būt tikai dažām sekundēm.
  4. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Palaist, lai palaistu instalēšanas programmu tieši no pārlūkprogrammas. Varat arī pārvietoties uz mapi, kurā lejupielādējāt failu, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
  5. Tagad parādīsies lietotāja konta kontroles dialoglodziņš un vaicās, vai vēlaties atļaut iestatīšanai veikt izmaiņas jūsu datorā. Kad tas notiek, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  6. Tagad tiks parādīts iestatīšanas vednis.
  7. Izmantojiet pirmo nolaižamo izvēlni, lai izvēlētos vēlamo valodu, pēc tam sadaļā Instalācijas direktorijs norādiet, kur vēlaties instalēt programmu. Ņemiet vērā, ka jums būs jānoklikšķina uz pogas ar trim punktētām līnijām, lai pārlūkotu vēlamo ceļu.
  8. Pēc tam izmantojiet sekojošās izvēles rūtiņas, lai izlemtu, vai vēlaties izveidot darbvirsmas saīsni, vai vēlaties, lai programma tiktu palaista automātiski, kad Windows startē, un vai vēlaties, lai lietojumprogramma sūtītu anonīmus pārskatus tās izstrādātājiem.
  9. Kad instalēšanas process ir pabeigts, lietotnei vajadzētu palaist un sākt pārbaudīt, vai sistēmā nav problemātisku ierīču draiveru. Ja tas netiek palaists pats, varat divreiz noklikšķināt uz saīsnes (ja tādu izveidojāt) vai doties uz izvēlni Sākt, lai to palaistu. Kad tas ir atvērts, noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
  10. Kad skenēšana būs pabeigta, tiks parādīts novecojušu, trūkstošu un bojātu ierīču draiveru saraksts. Ja grafikas kartes draiverim ir kāda no šīm problēmām, tā tiks parādīta sarakstā.
  11. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai aicinātu rīku lejupielādēt un instalēt jaunāko grafikas kartes draiveri.
  12. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru un atveriet Call of Duty: Modern Warfare, lai pārbaudītu, vai nav Dev kļūdas.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Daži spēlētāji ir ziņojuši par panākumiem pēc ierīces pārvaldnieka izmantošanas. Kaut arī rīks negarantē atjauninājumu, varat to izmēģināt, ja vēlaties. Tomēr ir vērts pieminēt, ka, ja jums ir Auslogics draivera atjauninātājs, jebkura draivera atjaunināšanai jums nebūs nepieciešami ierīču pārvaldnieka pakalpojumi.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā atjaunināt displeja draiveri, izmantojot ierīču pārvaldnieku:

  1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas. Varat arī izsaukt meklēšanas funkciju, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Kad atvērsies meklēšanas josla, teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstā.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, izvērsiet nolaižamo izvēlni Displeja adapteri.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam, kad nolaižas konteksta izvēlne, izvēlieties atjaunināšanas draiveri.
  5. Pēc tam, kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, lai aicinātu logus meklēt draiveri tiešsaistē un lejupielādēt un instalēt.
  6. Kad instalēšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav problēmas.

Palaidiet spēli kā administrators

Var būt svarīgi sistēmas resursi, kuriem Windows atļauju trūkuma dēļ bloķē piekļuvi spēlei. Šie resursi varētu ietvert aizsargātus failus un mapes, un, ja spēlei nav piekļuves tiem, visticamāk, tas avarēs un radīs Dev kļūdu. Lai šeit atrisinātu problēmu, mēģiniet piešķirt spēlei nepieciešamās atļaujas, palaižot to kā administratoru.

Lai palaistu spēli kā administratoru, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā darbvirsmas saīsnes vai izvēlnes Sākt saraksta un ikreiz, kad vēlaties to atvērt, noklikšķiniet uz Palaist kā administratoram.

Ja nevēlaties vienmēr ar peles labo pogu noklikšķināt uz spēles saīsnes vai izvēlnes Sākt sākuma, rīkojieties šādi, lai mainītu tās īpašības:

  1. Veiciet dubultklikšķi uz jebkuras mapes darbvirsmā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas, lai palaistu File Explorer logu. Vienlaicīga Windows un E taustiņu nospiešana ir vienkāršāks veids, kā izsaukt logu.
  2. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz sava Windows sējuma (kam jābūt vietējam diskam C) sadaļā Ierīces un diski.
  4. Pēc diska atvēršanas atrodiet mapi Program Files un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  5. Kad esat nonācis mapē Program Files, dodieties uz mapi Activision un atveriet to.
  6. Tagad atrodiet spēles mapi un atveriet to.
  7. Iepriekš minētās darbības palīdzēs atrast spēles instalācijas mapi tikai tad, ja to instalējāt noklusējuma instalācijas direktorijā, izmantojot Battle.net. Ja to iegādājāties, izmantojot Steam, rīkojieties šādi:
  • Palaidiet Steam klientu, izmantojot izvēlni Sākt vai noklikšķinot uz tā darbvirsmas saīsnes.
  • Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Ja redzat konteksta izvēlni, atlasiet Spēles.
  • Kad parādīsies jūsu kontam pievienoto spēļu saraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Call of Duty: Modern Warfare un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  • Pārejiet uz labo rūti (Rekvizītu lapa) un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Kad cilnes Vietējie faili cilnes opcijas ir atvērtas, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad parādīsies spēles mape.

Ja izmantojat lietotni Battle.net, bet spēli instalējāt citā vietā, nevis tās noklusējuma instalācijas mapē, rīkojieties šādi

  • Palaidiet Blizzard Battle.net lietotni.
  • Kad lietotne ir atvērta, atrodiet Call of Duty: Modern Warfare un noklikšķiniet uz tās ikonas.
  • Kad spēles lapa ir atvērta, zem spēles nosaukuma noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Opcijas un pārlūkprogrammā atlasiet Atvērt.
  • Tagad tiks parādīta spēles instalācijas mape.
  1. Kad mape ir parādīta, dodieties uz spēles izpildāmo failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Pārejiet uz dialoglodziņa Rekvizīti cilni Saderība.
  3. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.
  4. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt problēmu.

Palieliniet savu peidžeru failu

Peidžeru fails ir Windows veids, kā paplašināt sistēmas atmiņu gadījumos, kad tas ir iepakots. Peidžeru fails ir izveidots jūsu cietajā diskā, lai palīdzētu saglabāt procesu atmiņā. To sauc arī par mijmaiņas failu vai virtuālo atmiņu.

Dev kļūda, iespējams, tiek parādīta, jo jums nav pietiekami daudz mijmaiņas faila. Mēģiniet palielināt atļauju failam un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Veiciet šādas darbības:

  1. Palaidiet File Explorer logu, izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz loga kreiso rūti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  3. Kad parādās sistēmas logs, dodieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz saites Papildu sistēmas iestatījumi.
  4. Kad tiek parādīta dialoglodziņa Sistēmas rekvizīti cilne Papildu, sadaļā Veiktspēja noklikšķiniet uz Iestatījumi.
  5. Kad redzat veiktspējas dialoglodziņu, dodieties uz cilni Papildu un zem Virtuālā atmiņa noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
  6. Cilnē Virtuālā atmiņa noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus vienumam “Automātiski pārvaldīt peidžeru faila lielumu visiem diskiem”, pēc tam dodieties uz Pielāgots lielums un palieliniet peidžeru faila lielumu.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas, pēc tam palaidiet spēli, lai pārbaudītu kļūdu.

Skenējiet un labojiet spēles failus

Ja spēles failos kaut kas nav kārtībā, rodas dažādas problēmas. Jebkura izstrādātāja kļūda var būt bojāta vai trūkstoša spēles faila rezultāts. Spēļu faili tiek bojāti pretvīrusu iejaukšanās, pēkšņas izslēgšanas dēļ spēles vidū un ļaunprātīgas programmatūras infekcijas dēļ.

Lai atrisinātu problēmu, jums būs jānoskaidro, kuru failu trūkst, un tie jāaizstāj. Par laimi, process, kā to izdarīt, ir vienkāršs un tiešs. Tā kā Call of Duty: Modern Warfare ir Blizzard Activision produkts, jums ir divas iespējas: izmantot tvaika klientu vai izmantot Blizzard battle.net. Neuztraucieties: mēs strādāsim ar jums, izmantojot katru no šīm lietotnēm.

Steam izmantošana:

  1. Palaidiet Steam klientu, izmantojot izvēlni Sākt vai noklikšķinot uz tā darbvirsmas saīsnes.
  2. Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  3. Ja redzat konteksta izvēlni, atlasiet Spēles.
  4. Kad parādīsies jūsu kontam pievienoto spēļu saraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Call of Duty: Modern Warfare un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  5. Pārejiet uz labo rūti (Rekvizītu lapa) un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  6. Kad cilnes Vietējie faili cilnes opcijas ir atvērtas, noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
  7. Steam klients tagad sāks pārbaudīt spēles failus datorā, salīdzinot tos ar failiem, kas atrodas tā serveros. Ja trūkst vai ir bojāti faili, klients tos automātiski aizstās.
  8. Procesa ilgums būs atkarīgs no pārbaudāmo un atkārtoti ielādējamo failu lieluma.
  9. Kad process būs pabeigts, Steam par to paziņos.
  10. Aizveriet klientu un restartējiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Izmantojot Battle.net

  1. Palaidiet Blizzard Battle.net lietotni.
  2. Kad lietotne ir atvērta, atrodiet Call of Duty: Modern Warfare un noklikšķiniet uz tās ikonas.
  3. Kad spēles lapa ir atvērta, zem tās nosaukuma noklikšķiniet uz nolaižamās opcijas Opcijas un konteksta izvēlnē atlasiet Skenēt un labot.
  4. Noklikšķiniet uz opcijas Sākt skenēšanu.
  5. Tagad programma skenēs jūsu spēles failus un lejupielādēs visus, kurus tā uzskata par bojātiem vai trūkstošiem.
  6. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Pielāgojiet spēles grafikas iestatījumus

Daži spēles grafikas iestatījumi, iespējams, maksā jūsu CPU un GPU. Mēģiniet piemērot tālāk norādītos iestatījumus un restartējiet spēli, lai pārbaudītu problēmu:

  1. Atveriet Battle.net vai Steam klientu un palaidiet Call of Duty: Modern Warfare.
  2. Kad spēle ir atvērta, dodieties uz Opcijas >> Grafika.
  3. Atrodiet renderēšanas izšķirtspēju un iestatiet to uz 100.
  4. Atveriet displeja režīmu un atlasiet Pilnekrāna režīms.
  5. Pēc tam dodieties uz Sinhronizēt katru kadru (V-sync) un izvēlieties Atspējots.
  6. Saglabājiet iestatījumus un pēc tam restartējiet spēli, lai pārbaudītu, vai nav Dev kļūdas.

Dodieties uz NVIDIA vadības paneli un atspējojiet G-Sync

Šis labojums ir piemērots tikai NVIDIA karšu lietotājiem. G-Sync funkciju ieviesa NVIDIA, lai novērstu ekrāna plīsumus, kas rodas, kad GPU izliek tik daudz kadru, ar kuriem jūsu monitors nevar tikt galā. Tas darbojas kā alternatīva vertikālās sinhronizācijas funkcijai, kuras dzimtene ir Windows.

Kaut arī G-Sync ir savas priekšrocības, tas var izraisīt nestabilitātes problēmas tādās spēlēs kā CODMW un izraisīt Dev kļūdas, it īpaši kļūdas kodu 6178.

Lai novērstu problēmu, šajā gadījumā jums jāpalaiž NVIDIA vadības panelis un jāizslēdz G-Sync Call of Duty: Modern Warfare. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Atveriet uzdevumjoslas labo pusi, atveriet sistēmas tekni (noklikšķiniet uz bultiņas Rādīt slēptās ikonas), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz NVIDIA ikonas un pēc tam noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasīt NVIDIA vadības paneli.
  2. Kad programma ir atvērta, pārslēdzieties uz kreiso rūti un sadaļā 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
  3. Pēc tam dodieties uz labo rūti un dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
  4. Kad tiek parādīta cilne Programmas iestatījumi, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes sadaļā “Atlasīt pielāgojamu programmu”.
  5. Ja izvēlnē neredzat Call of Duty: Modern Warfare, noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
  6. Kad tiek parādīts dialoglodziņš, dodieties uz spēles instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tās EXE faila.
  7. Kad esat izvēlējies spēli, ritiniet uz leju un izslēdziet Vertical Sync.
  8. Tagad noklikšķiniet uz pogas Lietot, lai saglabātu izmaiņas, pēc tam restartējiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Atspējot pilnekrāna optimizāciju

Opcija Pilnekrāna optimizācija ir vēl viena funkcija, kas var sadurties ar spēli un radīt kļūdu. Mēģiniet atspējot un pārbaudīt, vai Dev kļūda vairs netiek rādīta. Veiciet šādas darbības:

  1. Veiciet dubultklikšķi uz jebkuras mapes darbvirsmā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas, lai palaistu File Explorer logu. Vienlaicīga Windows un E taustiņu nospiešana ir vienkāršāks veids, kā izsaukt logu.
  2. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz sava Windows sējuma (kam jābūt Vietējam diskam C) sadaļā Ierīces un diski.
  4. Pēc diska atvēršanas atrodiet mapi Program Files un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  5. Kad esat nonācis mapē Program Files, dodieties uz mapi Activision un atveriet to.
  6. Tagad atrodiet spēles mapi un atveriet to.
  7. Iepriekš minētās darbības palīdzēs atrast spēles instalācijas mapi tikai tad, ja to instalējāt noklusējuma instalācijas direktorijā, izmantojot Battle.net. Ja to iegādājāties, izmantojot Steam, rīkojieties šādi:
  • Palaidiet Steam klientu, izmantojot izvēlni Sākt vai noklikšķinot uz tā darbvirsmas saīsnes.
  • Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Ja redzat konteksta izvēlni, atlasiet Spēles.
  • Kad parādīsies jūsu kontam pievienoto spēļu saraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Call of Duty: Modern Warfare un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  • Pārejiet uz labo rūti (Rekvizītu lapa) un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Kad cilnes Vietējie faili cilnes opcijas ir atvērtas, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad parādīsies spēles mape.

Ja izmantojat lietotni Battle.net, bet spēli instalējāt citā vietā, nevis tās noklusējuma instalācijas mapē, rīkojieties šādi:

  • Palaidiet Blizzard Battle.net lietotni.
  • Kad lietotne ir atvērta, atrodiet Call of Duty: Modern Warfare un noklikšķiniet uz tās ikonas.
  • Kad spēles lapa ir atvērta, zem spēles nosaukuma noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Opcijas un pārlūkprogrammā atlasiet Atvērt.
  • Tagad tiks parādīta spēles instalācijas mape.
  1. Kad mape ir parādīta, dodieties uz spēles izpildāmo failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Pārejiet uz dialoglodziņa Rekvizīti cilni Saderība.
  3. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Atspējot pilnekrāna optimizāciju” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.
  4. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt problēmu.

Vai ir kādi citi risinājumi, kuru mums pietrūka?

Dalieties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

Izmantojiet Auslogics draivera atjauninātāju, lai atrisinātu visas ar draiveri saistītās problēmas Windows datorā

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found