Windows

Kā novērst Unreal Engine avāriju diezgan viegli?

Unreal Engine ir populārs spēļu dzinējs, kuru izstrādātāji izmanto, lai veidotu un noformētu spēles. Kā komplekts tam ir daži no vislabāk integrētajiem rīkiem. Unreal Engine ir viens no labākajiem mūsdienu spēļu dzinējiem, taču tas nav ideāls. Tam ir savi jautājumi, kas dažkārt izpaužas kā problēmas ar spēlēm, kas ir atkarīgas no tā sastāvdaļām.

Patiesībā šajā ceļvedī mēs esam iecerējuši izskatīt problēmu, kas saistīta ar “Unreal Engine” avāriju, kas, šķiet, nomoka daudzus populārus nosaukumus. Cilvēki vienkārši nevar baudīt savas spēles. No redzētajiem ziņojumiem lietotāji sūdzējās, ka viņu spēle sasalusi, pārstāja darboties vai arī tā nereaģēja, jo kaut kas notika nepareizi ar programmu Unreal Engine.

Kāpēc avarē Unreal Engine?

Unreal Engine, iespējams, avarē, jo tā procesi turpina sasniegt stāvokli vai stāvokli, kad tie nevar turpināt darboties vai veikt uzdevumus. Iespējams, ka problēma ir saistīta ar kļūdām vai neatbilstību programmā; problēma varētu būt saistīta ar konfliktiem, kas saistīti ar citām lietojumprogrammām, vai trešo personu utilītu iejaukšanos. Nu, mēs tikko esam aprakstījuši visticamākos vai izplatītākos Unreal Engine avāriju cēloņus Windows 10 datoros.

Kā novērst Unreal Engine ir avarējusi kļūda operētājsistēmā Windows 10

Tagad mēs aprakstīsim procedūras un risinājumus, kas izrādījušies efektīvi, lai panāktu, ka Unreal Engine pārtrauc crasēšanu (vai avāriju notiek retāk) Windows 10 datoros. Mēs iesakām sākt ar pirmo saraksta labojumu. Ja ar pirmo procedūru neizdodas paveikt pietiekami daudz, varat pāriet uz nākamo risinājumu un turpināt ar pārējo šajā secībā, līdz problēma jūsu gadījumā tiek atrisināta.

 1. Atjauniniet nereālo 4. dzinēju:

Iepriekš mēs konstatējām kļūdas kā vienu no iemesliem, kāpēc Unreal Engine avarē datoros. Nu, procedūra šeit cenšas labot lietas šajā virzienā - ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai. Unreal Engine izstrādātāji, iespējams, zināja par avārijām, kas traucē lietotājiem, tāpēc, visticamāk, viņi ir paveikuši zināmu darbu, lai atrisinātu šo problēmu.

Tāpēc, atjauninot programmu Unreal Engine, jūs nodrošināsiet programmai kļūdu labojumus un ielāpus, kas varētu būt atbildīgi par avārijām - un tas ir labs rezultāts. Pārbaudīt un instalēt Unreal Engine atjauninājumus ir samērā viegli, tāpēc šai procedūrai bija jābūt pirmajai.

Dari šo:

 • Atveriet Epic Games Launcher, veicot dubultklikšķi uz lietojumprogrammas saīsnes (kas, iespējams, atrodas darbvirsmas ekrānā).
 • Kad parādās Epic Games Launcher logs, jums jāaplūko loga augšējā kreisajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Unreal Engine.
 • Tagad jums jāaplūko rūts loga labajā malā un pēc tam noklikšķiniet uz Bibliotēka (lai pārietu uz šo cilni).
 • Pārbaudiet loga augšdaļā esošo sarakstu. Izskatiet tur esošās dzinēja versijas.
 • Noklikšķiniet uz mazās lejupvērstās bultiņas (lai sāktu manuālu atjauninājumu pārbaudi).

Epic Games Launcher tagad izmantos jūsu internetu, lai sazinātos ar atbilstošajiem serveriem, lai redzētu, vai jūsu datorā nav kaut kas jauns.

 • Ja lietojumprogramma atrod jaunu dzinēja versiju, tā būs jāizvēlas un pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt.

Epic Games Launcher tagad strādās, lai instalētu jauno saturu.

 • Kad jaunā dzinēja instalēšanas darbības ir pabeigtas, jums ir jārestartē Epic Games Launcher.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu restartēt datoru (lai iegūtu labākos rezultātus).

 • Pārbaudiet spēli vai lietojumprogrammu, kurā esat pieredzējis. Unreal Engine ir avarējis kļūda, lai redzētu, kā viss notiek šoreiz.
 1. Pārbaudiet motora uzstādīšanu:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Unreal Engine avarē jūsu datorā, jo tā faili ir bojāti. Ir arī liela iespēja, ka avārijas ir saistītas ar dažu svarīgu komponentu modificēšanu vai dzēšanu. Šajā nolūkā mēs vēlamies, lai problēmu labošanai izmantotu funkciju “failu pārbaude”.

Unreal Engine pastāv kā sastāvdaļa Epic Games Launcher iekšpusē, kas nozīmē, ka jums jāizmanto pēdējās verifikācijas funkcija, lai pārbaudītu, vai Unreal Engine failos nav problēmu. Ja tiks atklātas neatbilstības vai neatbilstības, sliktā informācija tiks aizstāta ar veselīgām kopijām (kas satur nepieciešamos datus).

Jebkurā gadījumā šīs ir instrukcijas, kas jāievēro, lai pārbaudītu instalēšanu:

 • Pirmkārt, jums jāatver Epic Games Launcher. To vienmēr var izdarīt, veicot dubultklikšķi uz lietojumprogrammas saīsnes (kurai jābūt jūsu darbvirsmā).
 • Kad parādās programmas logs, jums jāaplūko augšējā kreisajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Bibliotēka.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz cilni Bibliotēka.

 • Apskatiet rūti labajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz mazās lejupvērstās bultiņas (lai izvērstu nolaižamo izvēlni vai skatītu opciju sarakstu).
 • Noklikšķiniet uz Pārbaudīt.

Epic Games palaidējs tagad inicializēs procesus, kas nepieciešami verifikācijas darbībai.

 • Jums jābūt pacietīgam. Pagaidiet, līdz skenēšana būs pabeigta.
 • Kad verifikācija būs pabeigta, jums ir jānoklikšķina uz opcijas Palaist (kurai tagad vajadzētu būt redzamai).
 • Palaidiet spēli vai lietotni, ar kuru cīnījāties, pateicoties Unreal Engine avārijām, lai pārliecinātos, vai viss ir kļuvis labāks.
 1. Mainiet noklusējuma grafisko karti:

Šeit ietvertā procedūra ir vērsta uz konkrētu problēmas gadījumu. Ja redzat Unreal Engine iziet, jo tiek pazaudēta D3D ierīce brīdinājums vai paziņojums cīņas laikā ar Unreal Engine, tad šeit paredzētais labojums, iespējams, darīs pietiekami daudz, lai atrisinātu jūsu problēmas. Ja mūsu pieņēmumi atbilst patiesībai, jūsu gadījumā problēma ir saistīta ar datoru, izmantojot operāciju veikšanai vāju grafikas karti.

Ja jūsu datoram ir diskrēta vai īpaša grafiskā karte, tam ir divi GPU, no kuriem izvēlēties, kad jāpalaiž lietojumprogrammas vai spēles. Diskrētais GPU parasti ir jaudīgākā partijas vienība, tāpēc jūsu sistēmai vienmēr ir labāk to izmantot spēlēm un citām grafikas prasīgām lietotnēm.

Mēs vēlamies, lai jūs uzdotu (vai piespiestu) datoru izmantot īpašu grafisko karti. Mēs pieņemam, ka jums ir atsevišķa grafikas karte no NVIDIA, tāpēc šeit ir aprakstīts procedūras apraksts.

Veiciet šīs darbības:

 • Atveriet Windows izvēlnes Sākt ekrānu, nospiežot Windows logotipa pogu ierīces tastatūrā (vai arī varat noklikšķināt uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).
 • Tips NVIDIA vadības panelis tekstlodziņā (kas parāda brīdi, kad sākat rakstīt), lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Pieņemot, ka NVIDIA vadības panelis (lietotne) tagad ir parādījies kā atgrieztais rezultātu saraksta primārais ieraksts, jums tas ir jānoklikšķina (lai to atvērtu).
 • Kad parādās NVIDIA vadības paneļa logs, jums jānoklikšķina uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 • Pieņemot, ka atrodaties cilnē Globālie iestatījumi, jums jānoklikšķina uz nolaižamās izvēlnes Preferred grafikas procesors (lai skatītu pieejamās opcijas).
 • Atlasiet Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
 • Tagad jums jānoklikšķina uz pogas Lietot. Noklikšķiniet arī uz pogas Labi - ja šis solis ir piemērots.
 • Aizveriet NVIDIA vadības paneļa lietotni un citas lietojumprogrammas.
 • Restartējiet datoru.
 • Palaidiet spēli vai lietojumprogrammu, kuru satrauc Unreal Engine avārijas, lai redzētu, cik ilgi tā darbojas.
 1. Veiciet dažas izmaiņas savā reģistrā:

Dažos datoros tika pierādīts, ka Unreal Engine avārijas ir saistītas ar TDR iestatījumiem. Šajās mašīnās lietotājiem izdevās uzlabot Unreal Engine stabilitātes rezultātus, mainot TDR konfigurāciju. Jūsu datorā viss var būt tāds pats; iespējams, arī jūs varētu mainīt saturu, lai panāktu, ka Unreal Engine uzturas augšā tik ilgi, cik nepieciešams.

TDR - kas nozīmē Timeout Detection and Recovery - ir funkcija, kas pārbauda, ​​vai grafikas karte darbojas tā, kā paredzēts. Kad šī funkcija uzzina, ka grafikas karte darbojas nepareizi vai cīnās, tā darbojas, lai atiestatītu tās komponentus. Mēs vēlamies, lai jūs atspējojat šo funkciju, lai jūsu dators visu laiku, kas nepieciešams atkopšanai (Unreal Engine dēļ), dotu savu GPU pirms visas kodolieroču izmantošanas.

Tomēr, pirms jūs šeit veicat uzdevumu, mums jābrīdina jūs par riskiem. Jūs gatavojaties mainīt ierakstus datora reģistrā, kas sistēmā Windows ir neticami jutīgs komponents. Ja jūs pieļaujat kļūdas, tad jums var rasties vairāk problēmu nekā pašlaik. Šajā nolūkā ir ieteicams ievērot piesardzības pasākumus.

Iespējams, vēlēsities izveidot sava reģistra dublējumu. Jūs nesaņemsiet labākas iespējas izveidot dublējumu nekā tagad. Izmantojot dublējumu, varēsiet viegli atrisināt visas problēmas - ja kaut kas noiet greizi.

Jebkurā gadījumā šīs darbības ir jāveic, lai izveidotu reģistra dublējumu:

 • Izmantojiet Windows logotipa pogu + R burta īsinājumtaustiņu, lai ātri palaistu programmu Run.
 • Kad parādās neliels dialoglodziņš Palaist vai palaist, tukšais teksta lauks jāaizpilda ar Regedit.
 • Lai palaistu kodu, datora tastatūrā nospiediet pogu Enter (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Tagad tiks parādīts reģistra redaktora logs.

 • Apskatiet loga augšējo kreiso stūri, noklikšķiniet uz Fails un pēc tam izvēlieties Eksportēt (no parādīto opciju saraksta).

Tiks parādīts logs Eksportēt reģistra failu.

 • Aizpildiet lodziņu Faila nosaukums ar vēlamo nosaukumu dublējumkopijai. Tu vari izmantot RegBackup, piemēram.
 • Jums arī jānorāda vēlamā krātuves vieta dublējumkopijai. Pārvietojieties attiecīgajos direktorijos, lai nokļūtu pareizajā mapē.

Ideālā gadījumā fails jāsaglabā ārējā diskā (piemēram, USB zibatmiņā). Ja tas ir jāsaglabā datorā, varat izvēlēties darbvirsmu.

 • Pieņemot, ka esat pabeidzis loga Eksportēt reģistra failu parametrus, jums jānoklikšķina uz pogas Saglabāt (lai pabeigtu lietas).

Jūsu dators tagad strādās, lai izveidotu dublējumu un saglabātu to norādītajā direktorijā.

Tikmēr šie ir norādījumi, kas jums jāievēro, lai reģistrā veiktu nepieciešamās izmaiņas, lai novērstu Unreal Engine avārijas:

 • Šeit jums jāatgriežas reģistra redaktora logā, vai arī jums jāpalaiž lietojumprogramma vēlreiz (ja esat to aizvēris).

Varat nedaudz ritināt uz augšu, lai skatītu norādījumus par reģistra redaktora atvēršanu (ja nepieciešams).

 • Šoreiz jums jānoklikšķina uz Dators (loga augšējā kreisajā stūrī), lai redzētu tā saturu, un pēc tam jāpārvietojas pa šī ceļa direktorijiem, lai nokļūtu galamērķī:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ GraphicsDrivers

 • Tagad rūtī, kas atrodas netālu no loga labās malas, GraphicsDrivers iekšpusē, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras vietas, kurā nav objektu.
 • Parādītajā opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Jauns (lai redzētu citu sarakstu) un pēc tam atlasiet QWORD (64 bitu) vērtība.
 • Jums jāizmanto TdrLevel kā jaunās vērtības nosaukums. Tagad noklikšķiniet uz pogas Labi.

Tagad Windows strādās, lai izveidotu vērtību.

 • Veiciet dubultklikšķi uz jaunizveidotās TdrLevel vērtības.

TdrLevel tagad tiks parādīts logs Rediģēt QWORD (64 bitu) vērtību.

 • Aizpildiet rūtiņu Vērtības dati ar 0 un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu tikko veiktās izmaiņas.

Jūsu darbs pie reģistra ir paveikts.

 • Aizveriet reģistra redaktora lietojumprogrammu un citas programmas.
 • Restartējiet datoru.
 • Veiciet dažus testus problemātiskajai spēlei vai programmai, lai apstiprinātu, ka Unreal Engine vairs nedarbojas kā iepriekš.
 1. Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri; atjauniniet draiverus:

Grafikas kartes draiveris ir programma, kas pārvalda mijiedarbību starp GPU (aparatūras komponentu) un lietojumprogrammām vai pašu Windows (programmatūras daļu). Tāpēc grafikas kartes draiverim ir svarīga loma attēlu parādīšanas un video renderēšanas darbībās, kas veido grafisko procesu pamatu.

Ir lielas izredzes, ka Unreal Engine avārijām ir kāds sakars ar grafiskiem trūkumiem vai neatbilstībām, kuras pēc tam var izsekot grafikas kartes draiverim. Ja mums jāapsver šī iespēja, mēs varam ekstrapolēt, ka grafikas karte ir sliktā stāvoklī. Iespējams, ka vadītājs ir salauzts, darbojas nepareizi vai ir bojāts. Šajā nolūkā mēs vēlamies, lai jūs atkārtoti instalētu draiveri, lai novērstu ar to saistītās problēmas.

Pārinstalējot draiveri, iesaistītie procesi (kas veido atinstalēšanas un instalēšanas darbības) mēdz izraisīt draivera iestatījumu un sastāva izmaiņas. Rezultātā veiktās izmaiņas varētu darīt pietiekami daudz, lai autovadītājs atgrieztos normālā stāvoklī, tāpēc jums tas jāizmanto. Galu galā procedūra ir pilnīgi nekaitīga.

Jebkurā gadījumā šīs darbības ir jāveic, lai atkārtoti instalētu grafikas kartes draiveri:

 • Pirmkārt, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas ierīces displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai redzētu izvēlnes Lietotājs lietojumprogrammas un opcijas.
 • Parādītajā sarakstā jums jāizvēlas Device Manager (lai palaistu šo lietojumprogrammu).
 • Pieņemot, ka ir atvērts logs Ierīču pārvaldnieks, jums jāiet cauri tur esošajam sarakstam un jāatrod Displeja adapteri.
 • Noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas blakus Displeja adapteri, lai atvērtu tās saturu.
 • Sarakstā atrodiet savu īpašo GPU ierīci, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Atinstalēt draiveri.
 • Mēs norādījām jums atrast savu īpašo GPU ierīci, jo jūsu dators, iespējams, izmanto spēles un citas grafikas pieprasītas lietojumprogrammas, izmantojot īpašu GPU. Jūsu dators ir aprīkots ar divām grafikas vienībām (īpašu GPU un integrēto GPU), taču īpašais GPU ir viegli jaudīgāka vai spējīgāka karte.
 • Tāpēc, lai sasniegtu labākos veiktspējas vai rezultātus, jūsu dators (tāpat kā lielākā daļa mašīnu) ir ieprogrammēts veikt sarežģītas vai intensīvas grafikas darbības, izmantojot īpašu GPU. Šo iemeslu dēļ īpašā GPU draiveris ir tas, kas jums jāpārinstalē, lai novērstu Unreal Engine avārijas.
 • Tomēr, ja esat pārliecināts, ka jūsu dators spēlē spēles un programmas, izmantojot integrēto karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz integrētās kartes, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam atlasiet Atinstalēt. Pēc tam jums būs jāturpina atinstalēšanas darbība šajā ceļā (turpiniet ar tālāk sniegtajiem norādījumiem).
 • Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt, lai apstiprinātu darbību - ja Windows parādās uzvedne vai dialoglodziņš, lai iegūtu kaut kādu grafikas kartes draivera atinstalēšanas darbības apstiprinājumu.

Jūsu datoram tagad jādarbojas, lai noņemtu draiveri.

 • Pēc tam, kad viss ir izdarīts, jums ir jāaizver lietotne Device Manager (un citas lietojumprogrammas) un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pagaidiet, līdz Windows sāk darboties un apmesties (kamēr jūs neko nedarāt).

Tagad jūsu sistēma, visticamāk, sapratīs, ka trūkst svarīga komponenta draivera, tāpēc tas darbosies, lai ielādētu un instalētu nepieciešamo programmatūru (bez nepieciešamības tai palīdzēt).

 • Šajā brīdī, pieņemot, ka dators ir instalējis nepieciešamo draiveri, iesakām restartēt datoru, lai pabeigtu lietas.
 • Palaidiet spēli vai lietotni, kuru ietekmē Unreal Engine avārijas, lai redzētu, cik ilgi tā darbojas.

Ja pārinstalēšanas darbība neizdevās pietiekami, lai jūsu gadījumā atrisinātu problēmu - vai ja kāda iemesla dēļ nevarat panākt, lai Windows pārinstalētu grafikas kartes draiveri, jāatjaunina draiveris. Lai to izdarītu ātri, jums jāiegūst Auslogics draivera atjauninātājs. Šī programma palīdzēs jums pēc iespējas efektīvāk veikt visus draivera atjaunināšanas uzdevumus, tāpēc jums nevajadzēs sevi apgrūtināt ar daudzām sarežģītām un garlaicīgām darbībām.

Ieteicamā lietojumprogramma darbojas šādā veidā: tā vispirms sāks augstākā līmeņa skenēšanu, lai identificētu sliktos draiverus (bojātus, vecus vai novecojušus, bojātus un nepareizi strādājošus draiverus) datorā; pēc identifikācijas fāzes tā turpinās meklēt un ienest jaunus stabilus draiverus (ražotāja ieteiktās versijas), kurus pēc tam instalē kā sliktas programmatūras aizstājējus.

Patiesībā, izmantojot šo lietojumprogrammu, jūsu dators var palaist jaunus draiverus gandrīz visām tā sastāvdaļām (un ne tikai grafikas kartei). Ja Unreal Engine avārijām ir kāds sakars ar jautājumiem, kas ietekmē citus autovadītājus, tad problēma tiks atrisināta. Nu, tā kā visas autovadītāja problēmas tiek atrisinātas, nekas netiek atstāts malā - un tā ir laba lieta.

Pēc visu jauno draiveru instalēšanas procesu pabeigšanas jums ir jārestartē dators, lai pabeigtu lietas. Lai nodrošinātu, ka sistēma ņem vērā visas notikušās izmaiņas, sistēmai Windows ir jāpārstartē. Tikai pēc restartēšanas jums jāpalaiž spēle vai lietotne, kuru satrauc Unreal Engine avārijas, lai pārbaudītu un apstiprinātu, ka tagad viss ir ievērojami labāk nekā iepriekš.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst Unreal Engine avārijas operētājsistēmā Windows 10

Ja jūs joprojām cīnāties ar problēmu “Unreal Engine has crashed”, kad spēlējat spēles vai palaižat atkarīgas lietojumprogrammas, jums ir jāmēģina labojumi un risinājumi mūsu galīgajā problēmas risinājumu sarakstā.

 1. Atspējot visus overclocking iestatījumus; atbrīvoties no visām overclocking lietojumprogrammām:

Ja esat konfigurējis savu datoru, lai pārsniegtu noteiktus komponentus (piemēram, jūsu procesoru), lai iegūtu vairāk sulas no jūsu mašīnas, jums tagad jāpārtrauc - jo negatīvie aspekti acīmredzami atsver ieguvumus. Ja nevarat panākt, lai jūsu spēles vai lietotnes turpinātu darboties, veiktspējas uzlabojumi jums nav izmantojami. Atbrīvojieties no visa pārstumšanas un dodiet savām programmām iespēju sasniegt labākus stabilitātes rezultātus.

 1. Atspējojiet antivīrusu; atinstalējiet drošības lietojumprogrammu:

Daži pārskati norāda, ka daži pretvīrusu zīmoli pārspēj, iejaucoties procesos vai darbībās, ar kurām viņiem nav uzņēmējdarbības, lai radītu problēmas lietotājiem, tāpēc, iespējams, vēlēsities izpētīt šo gadījumu. Iespējams, jūsu pretvīrusu vai drošības lietojumprogramma dara to pašu. Ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai, pēc tam, kad atspējosit vai atinstalējāt antivīrusu (vai līdzīgu drošības lietojumprogrammu), Unreal Engine pārtrauks crasēt.

 1. Konfigurējiet datoru, lai spēlētu spēles un citas grafikas ietilpīgas lietojumprogrammas, lai izmantotu tikai jums paredzēto grafisko karti.
 1. Tīri pārinstalējiet visas avārijas notikumos iesaistītās lietojumprogrammas.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found