Windows

Roblox kļūdas kods 267: iemesli un risinājumi

Ja jums patīk tiešsaistes datorspēles, noteikti esat dzirdējuši par Roblox vai pat spēlējuši to. Šai globālajai tiešsaistes spēļu platformai ir milzīgs fanu pulks. Tas apvieno lietotājus no visas pasaules, ļaujot viņiem spēlēt citu izstrādātāju izveidotas spēles. Tas ļauj cilvēkiem arī tirgot viņu izveidotās spēles. Šī iemesla dēļ Roblox ir aprīkots ar visaptverošu bibliotēku, un jūs varat kļūt par visu, ko vēlaties. Turklāt jūs varat sacensties ar konkurentiem no jebkuras vietas uz zemes.

Tomēr, neskatoties uz jautrību, Roblox spēlētāji nav piedzīvojuši vienmērīgu spēli. Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām ieslēdz spēlētāju no spēles. Turklāt viņi saņem aizlieguma ziņojumu no radītājiem.

Daži no kļūdu ziņojumiem, par kuru saņemšanu ir ziņojuši lietotāji, ir šādi:

‘Atvienots

Jūs esat izmests no spēles (kļūdas kods: 267) ”

‘Atvienots

Jūs esat sperts no šīs spēles: Jūs esat aizliegts: aizdomas par krāpšanos (neatļauta 10 stundu laikā) (kļūdas kods: 267) ’

‘Atvienots

Jūs esat sperts no šīs spēles: Atvainojiet! Jūs vēl nedrīkstat piedalīties šajā īpaši slepenajā spēlē. (Kļūdas kods: 267) ”

Ja saņemat kādu no kļūdām, nekrītiet panikā. Jūs neesat vienīgais ietekmētais Roblox spēlētājs.

Mūsu šodien publicētajā ziņojumā mēs dalāmies ar vairākām metodēm, kā atbrīvoties no Roblox kļūdas koda: 267, lai jūs varētu novērst traucējumus un bez grūtībām izbaudīt savu spēli.

Kas ir Roblox kļūdas kods 267?

Roblox kļūdas kods: 267 ir kļūda, kas parasti tiek parādīta spēles laikā, un spēlētājs tiek izmests no spēles. Parasti kļūda tiek parādīta ekrānā ar ziņojumu, kurā paskaidrots izdzīšanas iemesls. Kļūdas kods 267 norāda, ka jūs esat izdzinis, izmantojot spēles izstrādātāja ievietotu administratora skriptu.

Parasti Roblox nav nekāda sakara ar kļūdu. Drīzāk tas var notikt daudzu iemeslu dēļ, no kuriem daži nav jūsu kontrolē. Visbiežāk pie vainas ir jauns konts. Tātad, ja jums ir konts, kas ir jaunāks par 30 dienām, mēģinājumi izveidot savienojumu ar dažām spēlēm būs veltīgi.

Protams, rīkojoties pretēji spēles noteikumiem, jūsu konts acīmredzami tiks aizliegts. Citi iespējamie Roblox kļūdas koda iemesli: 267 ietver:

 • Lēns interneta savienojums - Roblox, būdams milzīga platforma, prasa ātru un uzticamu tīkla savienojumu. Tātad, ja jūsu internets ir lēns, tas var izraisīt kļūdu.
 • Aizliegts spēlētājs - ja jūs mēģināt spēlēt noteiktu spēli, bet tiekat padzīts, iespējams, jums to nav atļauts spēlēt. Roblox spēles ir integrētas ar administratora skriptu, kas izpilda komandu Ban. Lai atceltu aizliegumu, jums jāsazinās ar spēles īpašnieku. Paturiet prātā, ka, ja jums ir aizliegta tikai viena spēle, konta atgūšana prasīs vismaz 30 dienas.
 • Trūkst komponentu - jūsu mašīnā jābūt visām nepieciešamajām sastāvdaļām, kas nepieciešamas spēles ielādēšanai. Pretējā gadījumā kļūdas kods 267 parādīsies ekrānā.
 • Ugunsmūris - jūsu pretvīrusu programmatūra, iespējams, bloķē spēli.

Tātad, pirms sākat lietot zemāk norādītos labojumus, pārdomājiet, ko darījāt tieši pirms kļūdas koda 267 saņemšanas.

Kā novērst Roblox kļūdas kodu 267

Tagad, kad jūs zināt, ko nozīmē kļūda, un iespējamos cēloņus, kādas ir darbības, lai novērstu Roblox kļūdas kodu: 267? Mēs priecājamies, ka jums jautā.

Šeit ir risinājumi. Izmēģiniet tos vienu pēc otra, līdz atrodat sev piemērotu.

1. risinājums: pārbaudiet, vai izmantojat atbalstītu pārlūku

Ir vairākas pārlūkprogrammas, kuras varat izmantot, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Tomēr Roblox tos visus neatbalsta. Daži no ieteicamajiem pārlūkiem ietver Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari un Microsoft Edge.

Papildus tam pārliecinieties, ka pārlūkprogramma ir atjaunināta. Tas ne tikai palīdz novērst iespējamos kiberuzbrukumus, bet arī nodrošina, ka jūsu pārlūkprogramma ir saderīga ar lielāko daļu tiešsaistes spēļu.

Ja esat Windows lietotājs, veiciet tālāk norādītās darbības, lai atjauninātu trīs populārākās pārlūkprogrammas.

Microsoft Edge:

 1. Palaidiet Edge, dodieties uz izvēlni, kas atrodas pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī, un atlasiet Iestatījumi.
 2. Kreisajā rūtī noklikšķiniet uz opcijas “Par Microsoft Edge”, un Edge automātiski jāpārbauda un jāinstalē visi pieejamie atjauninājumi.

Google Chrome:

 1. Palaidiet pārlūkprogrammu, dodieties uz izvēlni (trīs punkti augšējā labajā stūrī) un atlasiet Palīdzība> Par Google Chrome.
 2. Pārlūkam Chrome automātiski jāpārbauda un jāinstalē visi atjauninājumi.

Mozilla Firefox:

 1. Palaidiet Firefox, atveriet izvēlni un atlasiet Palīdzība> Par Firefox.
 2. Pārlūkprogrammai automātiski jāinstalē atjauninājumi.

2. risinājums: pārbaudiet interneta savienojumu

Ja jums ir nestabils interneta savienojums, ieteicams apstiprināt, vai jūsu savienojumam ir problēmas. Viens veids, kā to izdarīt, ir palaist interneta savienojumu problēmu novēršanas rīku, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Nospiediet īsinājumtaustiņus Win + I, lai atvērtu logu Iestatījumi.
 2. Atlasiet Atjaunināšana un drošība> Traucējummeklēšana.
 3. Meklējiet interneta savienojumus un noklikšķiniet uz tā.
 4. Atlasiet Palaist problēmu novēršanas rīku un ļaujiet Windows diagnosticēt, atklāt un novērst iespējamās problēmas ar jūsu internetu.

Ja Windows neatrod nekādas problēmas un jūs izmantojat Wi-Fi savienojumu, rīkojieties šādi:

 1. Atkārtojiet 1. un 2. darbību iepriekš.
 2. Atrodiet tīkla adapteri un noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu.
 3. Atlasiet Palaist problēmu novēršanas rīku un ļaujiet Windows mēģināt atrast un novērst problēmas ar jūsu bezvadu adapteri.

Ja bezvadu savienojums ir radījis problēmas, ieteicams pāriet uz Ethernet lietošanu.

3. risinājums: atspējojiet reklāmu bloķētājus

Lielākā daļa vietņu, īpaši spēļu vietnes, ir atkarīgas no ieņēmumiem no reklāmām. Sliktā ziņa ir tā, ka šīs reklāmas var būt diezgan kairinošas, tās tiek rādītas katru sekundi un traucē jūsu spēlēm. Turklāt daži no tiem var būt ļaunprātīgi. Tāpēc lielākā daļa cilvēku izmanto reklāmu bloķētājus.

Diemžēl šie reklāmu bloķētāji var būt arī iemesls, kāpēc tiek izmesti no Roblox serveriem. Lai pārbaudītu šo faktu, mēģiniet uz laiku atspējot savu reklāmu bloķētāju un pārbaudiet, vai joprojām parādās Roblox kļūdas kods: 267. Ja tas tā nav, tad jūs esat atradis vainīgo.

Ja tas atkal parādās, tad problēma ir citur.

4. risinājums: atiestatiet savas interneta opcijas

Dažiem spēlētājiem vienkārša interneta opciju atiestatīšana novērsa Roblox kļūdu 267. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi. Mēs parādīsim, kā atiestatīt interneta opcijas diviem populārākajiem pārlūkiem, kurus atbalsta Roblox.

Google Chrome

 1. Palaidiet pārlūkprogrammu un atveriet izvēlni.
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi> Papildu> Atiestatīt un notīrīt.
 3. Atlasiet opciju “Atiestatīt sākotnējos noklusējumus” un noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus.

Microsoft Edge

 1. Palaidiet jauno pārlūku Edge un atveriet Iestatījumi.
 2. Kreisajā rūtī atlasiet Atiestatīt iestatījumus un noklikšķiniet uz opcijas, kas saka: “Atjaunot iestatījumus uz noklusējuma vērtību”.

5. risinājums: vai jūsu konts ir vecāks par 30 dienām?

Iepriekš mēs minējām, ka jauns konts var liegt jums piekļūt spēlēm Roblox, tādējādi izraisot kļūdas kodu 267. Patiesībā daži spēļu izstrādātāji, iespējams, ir noteikuši dažus noteikumus attiecībā uz savām spēlēm.

Tātad, labākais risinājums ir pārbaudīt vēlreiz šo serveri, kad ir pagājušas 30 dienas. Jums vairs nevajadzētu saņemt Roblox kļūdas kodu: 267.

6. risinājums: mēģiniet izveidot savienojumu, izmantojot VPN

VPN ir vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, neļaut jūsu valdībai un interneta pakalpojumu sniedzējiem izsekot jūsu tiešsaistes darbībām. Turklāt tas var palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, spēlējot noteiktas tiešsaistes spēles vai straumējot TV pārraides un filmas.

Tas nozīmē, ka VPN izmantošana, šķiet, ir izdevusies vairākiem Roblox spēļu faniem. Tātad, kāpēc gan neizmēģināt. Tur ir desmitiem VPN nodrošinātāju. Tāpēc noteikti veiciet rūpīgu izpēti, lai atrastu tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedz piekļuvi vairākiem serveriem. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar ātrāko serveri un izbaudīt savu spēli. Cerams, ka tas atbrīvojas no Roblox kļūdas koda: 267.

7. risinājums: atjauniniet tīkla draiverus

Lai jūsu tīkls darbotos tā, kā vajadzētu, tīkla adapteriem vienmēr jābūt atjauninātiem. Draiveri nodrošina, ka savienojums starp datoru un aparatūru ir izveidots pareizi.

Paturiet prātā, ka, lai instalētu pareizo draivera versiju, jums jāpārbauda pašreizējā versija, kas jau ir instalēta jūsu datorā, lai nerastos saderības problēmas. Lai gan tīkla draiverus var atjaunināt, izmantojot Windows ierīču pārvaldnieku, netiek garantēts, ka tiks instalētas jaunākās draiveru versijas.

<

Tāpēc mēs iesakām izmantot īpašu trešās puses programmatūru, piemēram, Auslogics Driver Updater. Programma ietaupa jūsu laiku, jo jūs varat vienlaikus atjaunināt visus draiverus. Turklāt tas nodrošina, ka tiek instalēti tikai tie draiveri, kas ir saderīgi ar jūsu operētājsistēmu.

Pēc instalēšanas Driver Updater pārbauda, ​​vai datorā nav novecojušu, trūkstošu vai bojātu ierīču draiveru.

Pēc diagnostikas pabeigšanas varat apskatīt detalizētu pārskatu par konstatējumiem, kas ietver pašreiz instalēto draiveru datumus un jaunāko ražotāja ieteikto versiju izlaišanas datumu.

Ja pēc atjauninājumu instalēšanas jūs baidāties saskarties ar datoru, programmatūrai ir dublēšanas funkcija, kas ļauj atsaukt izmaiņas tikai ar dažiem klikšķiem uz pogas.

7. risinājums: Pārinstalējiet Roblox

Ja nedarbojas neviens no Roblox kļūdas koda: 267 risinājumiem, mēģiniet pārinstalēt spēli. To darot, tas atgriezīsies pie noklusējuma iestatījumiem, ļaujot jums spēlēt spēles bez problēmām.

Lai atkārtoti instalētu Roblox, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet īsinājumtaustiņu Win + X vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sākt un atlasiet “Iestatījumi” (zobrata ikona).
 2. Atveriet “Apps” un atrodiet “Roblox” no datorā instalēto lietotņu un funkciju saraksta.
 3. Kad esat to atradis, noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Atinstalēt”.
 4. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu atinstalēšanas procesu.
 5. Pēc tam dodieties uz Microsoft Store un no jauna instalējiet Roblox.

Izmantojot jauno instalāciju, jums vajadzētu izbaudīt savas spēles, nebaidoties iekļūt Roblox kļūdas kodā 267.

Lai veicas, un dariet mums zināmu, kurš risinājums jums izdevās.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found