Windows

Kā novērst Ghost Recon Breakpoint crashing problēmas

Daudzi lietotāji vēlas uzzināt, kā novērst problēmu “Ghost Recon Breakpoint not launching”. Ja arī jūs to darāt, turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kas jums jāzina.

Toma Klensija sērija Ghost Recon (izdevējs Ubisoft) bauda lielu popularitāti tiešsaistes taktisko šāvēju mīļotāju vidū. Tomēr šķiet, ka jaunākais galda pīrāgs Ghost Recon Breakpoint (izlaists visā pasaulē 2019. gada 4. oktobrī operētājsistēmai Microsoft Windows, Xbox One un PlayStation 4), šķiet, salauž sirdis, jo tas ietriecas startēšanas laikā un neizdodas palaist. Spēles laikā tas var arī avarēt uz darbvirsmas.

Vai jūs piedzīvojat šo saasinājumu? Ja tā, tad šī rokasgrāmata palīdzēs jums to viegli atrisināt. Līdz brīdim, kad būsiet lietojis tajā piedāvātos risinājumus, jūs bez pārtraukumiem iziesiet cauri spēlei.

Kāpēc operētājsistēmā Windows 10 notiek Ghost Recon Breakpoint Crash?

Ir vairāki faktori, kas izraisa šo problēmu. Tajos ietilpst problemātiski spēļu faili, novecojuši grafikas draiveri, kā arī pārsniegti procesori un GPU.

Kā noteikt Ghost Recon Breakpoint netiek palaista

Šie labojumi ir palīdzējuši citiem Ghost Recon Breakpoint spēlētājiem atrisināt attiecīgo problēmu:

 1. Izdzēsiet spēles failu ar nosaukumu “DataPC_TGTforge”
 2. Atjauniniet grafikas kartes draiverus
 3. Pārbaudiet spēles failus
 4. Pielāgojiet savus spēles iestatījumus
 5. Atsaukt overclocking
 6. Lejupielādējiet jaunākos spēļu ielāpus
 7. Pārinstalējiet spēli

Šos labojumus ir viegli izpildīt, jo mēs jums nodrošināsim nepieciešamās procedūras. Jums, iespējams, nevajadzēs izmēģināt tos visus. Vienkārši strādājiet sarakstā. Spēle būtu veiksmīgi jāuzsāk bez laika.

1. labojums: izdzēsiet spēles failu ar nosaukumu “Datapc_TGT_Worldmap.Forge”

Ghost Recon Breakpoint avārijas palaišanas laikā galvenokārt izraisa fails “Datapc_TGT_Worldmap.Forge”. Tas ir palicis fails no Ghost Recon Breakpoint Beta, un tam vairs nav nekāda mērķa. Tāpēc tā dzēšana neradīs nekādas problēmas, bet gan novērsīs radušos avārijas problēmu.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet vietu, kurā atrodas Ghost Recon Breakpoint instalācijas mape.
 2. Atrodiet viltojuma failu un izdzēsiet to. Pārliecinieties, ka mapē kļūdaini neizdzēšat nevienu citu spēles failu.

Padoms: Ja jūs izmantojat Episkās spēles, veiciet tālāk norādītās darbības, lai atrastu failu DataPC_TGT_WorldMap.forge un to izdzēstu:

 • Turiet Windows tastatūras taustiņu uz tastatūras un pēc tam nospiediet E, lai atvērtu File Explorer.
 • Noklikšķiniet uz Vietējais disks (C :).
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes Program Files un konteksta izvēlnē atlasiet Open. Vai arī varat divreiz noklikšķināt uz mapes, lai to atvērtu.
 • Atrodiet mapi Epic Games un atveriet to.
 • Atveriet mapi Ghost Recon Breakpoint.
 • Atrodiet viltojuma failu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Dzēst.

Uplay lietotāji var atrast Ghost Recon Breakpoint instalācijas mapi, rīkojoties šādi:

 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles flīzes.
 • Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 • Atveriet mapi un izdzēsiet viltojuma failu.

Kad esat veiksmīgi izdzēsis failu, mēģiniet vēlreiz palaist spēli.

Ņemiet vērā, ka šis labojums var nedarboties visiem lietotājiem. Tāpēc, ja esat to lietojis un spēle turpina avarēt, pārejiet pie citiem tālāk sniegtajiem risinājumiem. Vienam no viņiem noteikti ir jāizdara triks jūsu vietā.

2. labojums: atjauniniet grafikas karšu draiverus

Lielāko daļu problēmu, ar kurām jūs saskaras savā datorā, tostarp spēļu problēmas, bieži var izsekot līdz pazudušiem, bojātiem, nepareiziem vai novecojušiem ierīču draiveriem. Grafikas karšu ražotāji, piemēram, AMD, Nvidia un Intel, regulāri izlaiž jaunus draiveru atjauninājumus, kas satur kļūdu labojumus un citus uzlabojumus. To instalēšana nodrošinās, ka jūsu dators darbojas optimāli, un mēģinot spēlēt spēles, jūs nesaskarsieties ar nepatīkamām situācijām. Ja radīsies problēma ar grafiskajiem draiveriem, jūs nevarēsiet izbaudīt labāko pieredzi. Atjaunināta draivera programmatūra var ievērojami uzlabot jūsu spēļu veiktspēju.

Tāpēc, lai novērstu pārtraukuma punkta avārijas problēmu, mēģiniet atjaunināt grafikas draiveri. Jūs varat izmantot vairākas metodes. Mēs tos esam parādījuši tālāk:

Atjauniniet draiverus, izmantojot ierīču pārvaldnieku

Ierīču pārvaldnieks ir iebūvēts administratīvais Windows rīks, kuru varat izmantot, lai pārvaldītu visas ierīces (t.i. aparatūru), kas savienotas ar datoru. Tas ietver draiveru atjaunināšanu un pārinstalēšanu. No turienes atjauninot grafikas draiveri, tiks nodrošināta datoram saderīga versija.

Veiciet šīs darbības:

 1. Datorā izveidojiet interneta savienojumu.
 2. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas un meklēšanas joslā ierakstiet “Device Manager” (neiekļaujiet apgrieztos komatus). Noklikšķiniet uz opcijas, kad tā parādās meklēšanas rezultātos.

Varat arī ātri atvērt ierīču pārvaldnieku no WinX izvēlnes: tastatūrā nospiediet Windows logotipa taustiņu + X kombināciju. Sarakstā atrodiet ‘Device Manager’ un noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu logu. To var arī atvērt, izmantojot dialoglodziņu Palaist. Vienkārši turiet Windows logotipa taustiņu un nospiediet R. Teksta laukā ierakstiet “Device Manager” un pēc tam nospiediet tastatūras taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.

 1. Kad logs ir atvērts, veiciet dubultklikšķi uz ‘Displeja adapteri’ vai noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes bultiņas blakus tam, lai atklātu savas grafikas ierīces.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ierīces, kuru vēlaties atjaunināt, un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draivera programmatūru.
 3. Atlasiet opciju “Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru”. Windows meklēs pareizo programmatūru internetā. Tas tiks lejupielādēts un instalēts automātiski.
 4. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru.

Veiciet Windows atjaunināšanu

Windows atjauninājumi ietver Microsoft apstiprinātas visu draiveru versijas, kas nepieciešamas pareizai sistēmas darbībai. OS atjaunināšana, izmantojot Windows atjaunināšanu, ir vēl viena ieteicama ierīču draiveru lejupielādes un instalēšanas metode, jo paketes pārbauda un pārbauda Microsoft. Vienīgais mīnuss ir tas, ka ražotājiem var būt vajadzīgs laiks, lai padarītu savu jaunāko draivera programmatūru pieejamu Windows Update.

Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu un instalētu Windows atjauninājumus:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi. Lai ātri atvērtu lietotnes sākuma ekrānu, varat to atvērt izvēlnē Sākt vai tastatūrā nospiest kombināciju Windows logotipa taustiņš + I.
 2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība, kas tiek parādīts lapas apakšdaļā.
 3. Atvērtajā lapā kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Windows atjauninājumi.
 4. Labajā rūtī noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus. Ja ir pieejami atjauninājumi, Windows tos automātiski lejupielādēs un instalēs.
 5. Restartējiet datoru.

Ja atjaunināšana, izmantojot kādu no iepriekšminētajām metodēm, nav veiksmīga, varat apmeklēt sava datora vai grafikas kartes ražotāja oficiālo vietni un no turienes manuāli lejupielādēt un instalēt nepieciešamo draivera programmatūru. Jums jāiegūst versija, kas ir saderīga ar jūsu sistēmu. Tomēr, ja manuālais process nav apmierināts, iesakām izmantot tālāk norādīto metodi.

Automātiski atjauniniet ierīces draiverus

Izmantojot uzticamu trešo personu rīku, piemēram, Auslogics Driver Updater, jūsu dzīvi ir vieglāk. Tas nodrošina, ka datora ierīcēm nepieciešamie draiveri tiek vienmēr instalēti un atjaunināti. Rīku nodrošina sertificēts Microsoft® Silver Application Developer. Tāpēc jūs varat būt drošs, ka tas palīdzēs jums iegūt saderīgu un ražotāja ieteiktu draivera programmatūru. Tas arī glabā dublējumkopijas, lai vajadzības gadījumā jūs varētu ērti atgriezties atpakaļ.

Lai izmantotu rīku, rīkojieties šādi, lai to instalētu un palaistu:

 1. Noklikšķiniet uz saites, lai apmeklētu rīka vietni.
 2. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt tūlīt.
 3. Kad lejupielāde ir pabeigta, atveriet iestatīšanas failu.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Jā, kad tiek parādīta uzvedne User Account Control.
 5. Kad parādās iestatīšanas vednis, izvēlieties valodu.
 6. Atlasiet instalācijas mapi. Mēs iesakām izmantot noklusējuma mapi.
 7. Ignorējiet vai atzīmējiet izvēles rūtiņas opcijām ‘Izveidot darbvirsmas ikonu’,

‘Palaidiet lietotni katru reizi, kad Windows tiek palaists’, ‘Sūtiet anonīmus ziņojumus Auslogics.’

 1. Sāciet instalēšanas procesu, lapas apakšdaļā noklikšķinot uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
 2. Kad process būs pabeigts, programma palaidīs un skenēs jūsu sistēmā trūkstošos, bojātos, novecojušos un nesaderīgos draiverus. Pēc tam jums tiks parādīti rezultāti. Ja rodas problēmas ar grafikas draiveriem, to atradīsit rezultātu sarakstā.
 • Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai automātiski lejupielādētu un instalētu GPU draivera programmatūras jaunāko ražotāja ieteikto versiju.
 • Restartējiet datoru.

Kad esat veiksmīgi atjauninājis grafikas draiveri, mēģiniet palaist spēli un pārbaudiet, vai avārijas problēma ir atrisināta.

3. labojums: pārbaudiet spēles failus

Kļūdaini spēļu faili var būt problēmas cēlonis. Pārbaudiet spēles failus, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

Epic Games palaidējā:

 1. Atveriet Epic Games Launcher.
 2. Ej uz biblioteku.
 3. Atrodiet Ghost Recon Breakpoint un apakšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz zobrata ikonas.
 4. Noklikšķiniet uz Verificēt, lai pārbaudītu spēļu failu integritāti.

Par Uplay:

 1. Atveriet Uplay un dodieties uz cilni Spēles.
 2. Atrodiet Ghost Recon Breakpoint spēles flīzi un noklikšķiniet uz trīsstūra apakšējā labajā stūrī.
 3. Lai sāktu verifikācijas procesu, noklikšķiniet uz “Verificēt failus”.

Kad esat pabeidzis šīs darbības, mēģiniet sākt spēli. Skatiet, vai jautājums ir ticis risināts.

4. labojums: pielāgojiet savus spēles iestatījumus

Var būt, ka jūsu dators neatbilst ieteiktām sistēmas prasībām Ghost Recon Breakpoint. Šādā gadījumā minimālo spēles grafisko iestatījumu izmantošana var palīdzēt samazināt datora slodzi un novērst spēles avāriju startēšanas laikā vai spēles laikā.

Veiciet šīs darbības:

 1. Atveriet spēli un dodieties uz video iestatījumiem. Tur jums jāizmanto šādas iespējas:
 • Iestatiet loga režīmu uz Pilnekrāna režīmu.
 • Sadaļā Vsync atlasiet Atspējot.
 • Iestatiet izšķirtspējas mērogošanu uz 100 (pēc šeit sniegto iestatījumu piemērošanas samaziniet to līdz 70, ja fps ir mazs).
 • Iespējot pagaidu injekciju.
 • Atspējot Anti-Aliasing.
 • Atspējot apkārtējo oklūziju.
 • Iestatiet detalizācijas līmeni uz Zems.
 • Iestatiet faktūras kvalitāti zemai vai vidējai.
 • Izslēdziet anizotropo filtrēšanu.
 • Atspējojiet ēnas “Screen Space”.
 • Iestatiet zemas kvalitātes reljefa kvalitāti.
 • Iestatiet Zāles kvalitāte zemu.
 • Iestatiet ekrāna vietas atspoguļojumu zemu.
 • Iestatiet Saules ēnas zemu.
 • Atspējot kustības aizmiglojumu.
 • Atspējot Blūmu.
 • Izslēdziet pazemes izkliedi.
 • Atspējojiet objektīva uzliesmojumu.
 • Iestatiet Long Range Shadows uz Low.
 • Izslēdziet tilpuma miglu.
 • Izslēdziet asināšanu.
 1. Saglabājiet izmaiņas un atsāciet spēli.

Sistēmas prasības Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ja neesat pārliecināts, vai dators atbilst spēles iestatījumiem Minimālais, Ieteicamais vai Ultra, mēs tos esam parādījuši tālāk:

Minimālās specifikācijas (zems iestatījums - 1080p):

 • Operētājsistēma: Windows 10; Windows 8.1; Windows 7.
 • Centrālā procesora bloks (CPU): Intel Core i5 4460; AMD Ryzen 3 1200.
 • Grafikas apstrādes bloks (GPU): 4 GB Nvidia GeForce GTX 960; 4GB AMD Radeon R9 280X.
 • Instalētā atmiņa (RAM): 8 GB.

Ieteicamās specifikācijas (augsts iestatījums - 1080p):

 • Operētājsistēma: Windows 10; Windows 8.1; Windows 7.
 • Centrālā procesora bloks (CPU): Intel Core I7 6700K; AMD Ryzen 5 1600.
 • Grafikas apstrādes bloks (GPU): 6 GB Nvidia GeForce GTX 1060; 8 GB AMD RADEON RX 480.
 • Instalētā atmiņa (RAM): 8 GB.

Īpašās specifikācijas (ultra iestatījums - 1080p)

 • Operētājsistēma: Windows 10.
 • Centrālā procesora bloks (CPU): Intel Core I7 6700K; AMD Ryzen 7 1700X.
 • Grafikas apstrādes bloks (GPU): Nvidia GeForce GTX 1080; AMD Radeon RX 5700 XT.
 • Instalētā atmiņa (RAM): 16 GB.

Ultra 2k specifikācijas (Ultra Setting - 2k)

 • Operētājsistēma: Windows 10.
 • Centrālā procesora bloks (CPU): Intel Core I7 6700K; AMD Ryzen 7 1700X.
 • Grafikas apstrādes bloks (GPU): Nvidia GeForce GTX 1080Ti; AMD Radeon RX 5700 XT.
 • Instalētā atmiņa (RAM): 16 GB.

Elite specifikācijas (ultra iestatījums - 2k)

 • Operētājsistēma: Windows 10.
 • Centrālā procesora bloks (CPU): Intel Core I7 7700K; AMD Ryzen 7 2700X.
 • Grafikas apstrādes bloks (GPU): Nvidia GeForce RTX 2080; AMD Radeon VII.
 • Instalētā atmiņa (RAM): 16 GB.

5. labojums: Atsaukt overclocking

Jūs varat izlemt palielināt turboprocesoru vai pārsniegt procesoru, lai sasniegtu vairāk kadru sekundē (FPS) un izbaudītu vienmērīgākus attēlus spēles laikā. Tomēr tas var izraisīt neveiksmi un izraisīt datora pārkaršanu un spēļu avāriju. Tāpēc CPU vai grafikas kartes atiestatīšana noklusējuma stāvoklī var palīdzēt apturēt Breakpoint crashing palaišanas laikā.

Pārlūkošanu no BIOS var atspējot, veicot šādas darbības:

 1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu.
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi. Tas tiek parādīts kā zobrats.
 3. Noklikšķiniet uz opcijas Mainīt datora iestatījumus paneļa apakšdaļā.
 4. Atvērtā loga kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Vispārīgi.
 5. Ritiniet uz leju līdz Advanced Startup kategorijai un noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
 6. Atveriet problēmu novēršanu> Papildu opcijas un pēc tam UEFI programmaparatūras iestatījumus.
 7. Noklikšķiniet uz Restartēt. Kad dators tiks restartēts, tas automātiski tiks atvērts BIOS izvēlnē.
 8. Atveriet cilni Papildu.
 9. Noklikšķiniet uz Performance.
 • Atrodiet opciju Overclocking un pārliecinieties, ka tā ir atspējota.
 • Saglabājiet izmaiņas un izejiet no BIOS, nospiežot tastatūras taustiņu F10. Kad tiek lūgts iziet, kad izmaiņas tiek saglabātas, noklikšķiniet uz Jā.

Varat arī izmantot savu overclocking programmatūru, lai atspējotu overclocking.

Labojums 6: lejupielādējiet jaunākos spēļu ielāpus

Ghost Recon Breakpoint izstrādātājs Ubisoft Paris regulāri izlaidīs ielāpus spēlei, lai novērstu kļūdas un uzlabotu spēļu pieredzi. Tāpēc pārbaudiet jaunākos ielāpus un instalējiet tos. Pēc tam vēlreiz palaidiet spēli, lai redzētu, vai problēma ir atrisināta. Tomēr, ja nav pieejams plāksteris, pārejiet pie nākamā labojuma.

7. labojums: Pārinstalējiet spēli

Ja neviens no iepriekš norādītajiem labojumiem nav spējis apturēt jūsu spēles avāriju, vienīgā iespēja ir mēģināt pārinstalēt spēli. Šādi rīkojoties, tiks noņemtas visas problēmas, kas radušās iepriekšējās instalēšanas laikā. Pēc tam sāciet spēli un pārbaudiet, vai avārijas problēma ir novērsta.

Līdz brīdim, kad būsiet lietojis visus iepriekš minētos risinājumus, problēma “Breakpoint crashing at start” būs atrisināta. Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, ziņojiet par to oficiālajos Ubisoft forumos.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir bijusi noderīga. Atstājiet mums komentāru zemāk esošajā sadaļā, lai informētu mūs par labojumu, kas jums izdevās. Arī nekautrējieties nomest visus iespējamos jautājumus vai ieteikumus. Mēs priecāsimies no jums uzzināt.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found