Windows

Kas ir Windows Loader neatbalstīta nodalījumu tabulas kļūda?

<

Jūs, iespējams, atradāt šo rakstu, jo, mēģinot datorā aktivizēt Windows 7, jūs arvien saņēmāt kļūdu Windows ielādētājs. Pirms mēģināt uzzināt, kā novērst neatbalstītās nodalījumu tabulas kļūdu, jums jāzina dažas lietas.

Galvenais iemesls, kāpēc kādam ir jārisina problēma ar Windows Loader, ir operētājsistēmas Windows 7 bootlegged versija. Šai programmatūrai nav citas izmantošanas iespējas, kā tikai aktivizēt operētājsistēmu, neizmantojot licences atslēgu. Paturiet prātā, ka pirātiskas Windows OS izmantošana ir intelektuālā īpašuma zādzība, un tam ir juridiskas sekas. Turklāt tas var izraisīt daudz problēmu un neļaut baudīt vērtīgus drošības ielāpus un atjauninājumus.

Kāpēc tiek parādīta Windows ielādētāja neatbalstīta nodalījumu tabulas kļūda?

Nereti cilvēki pirātē Windows 7, jo īpaši tāpēc, ka ir diezgan viegli atrast trešo pušu rīkus licences atslēgu vai Windows aktivizācijas procesa aizstāšanai. Bija arī laiks, kad Microsoft labprātīgi ļāva lietotājiem ar Windows 7 bootlegged versijām jaunināt uz Windows 10, neiztērējot ne centa.

Paturiet prātā, ka iepriekš aktivizētās Windows 7 variācijas, iespējams, ir pārņemtas ar ļaunprātīgu programmatūru. Pirms izmantojat šo opciju, jums jābūt gatavam iespējamai sistēmas korupcijai un pat datu noplūdei. Lai izlaistu aktivizācijas procesu, jums būs jāizmanto vai nu Windows Loader, vai RemoveWAT.

Windows Loader ir BIOS emulators, kas izmanto virkni darbību, lai maldinātu operētājsistēmu aktivizēt bez legāli iegūtas licences atslēgas. Daudzi lietotāji, kuri mēģināja to palaist, saskārās ar kļūdu Neatbalstīta nodalījuma tabula. Kad tiek parādīts šis ziņojums, tas nozīmē, ka Windows aktivizācijas tehnoloģija (WAT) ir atklājusi nelikumīgas darbības un novērsusi to veiksmīgu izpildi.

Parasti tie, kas vēlas uzzināt, kā novērst neatbalstītās nodalījumu tabulas kļūdu, izmanto rīku RemoveWAT. Tomēr mēs ļoti atturam jūs no tā. Šādas programmatūras parasti ir pilnas ar reklāmprogrammatūru, kas nāk no neveiklajiem avotiem. Kā jau minējām vienā no mūsu emuāra ierakstiem, noziedznieki izmanto šādus rīkus, lai datoros instalētu ļaunprātīgu programmatūru, ļaujot viņiem iegūt sensitīvus datus. Viņi var izmantot informāciju, lai nozagtu jūsu identitāti vai iznīcinātu jūsu bankas kontus.

Kāds ir labākais risinājums man?

Ja vēlaties drošu un ērtu veidu, kā izbaudīt Windows operētājsistēmu, iesakām iegādāties licencētu versiju. Izmantojot šo iespēju, ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, jūs varat instalēt visus drošības ielāpus un vērtīgos atjauninājumus, kurus Microsoft regulāri izlaiž. Turklāt jums nebūs jārisina nesaderības problēmas, it īpaši, atjauninot draiverus, izmantojot Auslogics draiveru atjauninātāju.

Ko jūs domājat par šo rakstu?

Mēs labprāt dzirdētu jūsu viedokli! Dalieties savās domās, pievienojoties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found