Windows

Kā novērst šo vietni ir bloķējis jūsu ISP operētājsistēmā Windows 10?

‘Pastaiga tur, kur tevi ved sirds’

Gao Xingjian

Pēdējos gados mēs visi esam bijuši pakļauti daudziem tīmekļa ierobežojumiem un ierobežojumiem. Faktiski interneta cenzūra un uzraudzība ātri kļūst par neatņemamu mūsu sabiedrības daļu. Mēs piekrītam, ka tas neapšaubāmi ir līdzeklis pirātisma ierobežošanai un dažu šaušalīgu darbību apkarošanai. Tomēr interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) dažreiz bloķē vietnes, kurām ir maz sakara ar faktisko noziedzību. Un tieši tad iestājas pretestība un mudina mūs meklēt veidus, kā piekļūt ierobežotām vietnēm.

Ja tas ir jūsu gadījums, jūs esat uz pareizā ceļa, jo mēs esam sagatavojuši izsmeļošu ceļvedi par to, kā atbloķēt vietnes datorā. Visas tālāk norādītās metodes ir vienkāršas un viegli īstenojamas, tāpēc, lai veiktu lietas, nav nepieciešamas ne specializētas zināšanas, ne prasmes.

Neskatoties uz to, atcerieties, ka daudzas vietnes ir bloķētas laba iemesla dēļ, tāpēc rīkojieties piesardzīgi, pētot tīmekli, un nodrošiniet sava datora aizsardzību pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Pārliecinieties, vai esat instalējis uzticamu pretvīrusu produktu, vai konfigurējiet Windows Defender, lai nodrošinātu nepārtrauktu aizsardzību. Turklāt mēs ļoti iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware, jo šis rīks var meklēt draudus, par kuriem jūs pat nezinājāt.

Tas nozīmē, ka šeit ir mūsu 10 padomi, kas palīdzēs jums apiet ISP bloķēšanu vietnēs operētājsistēmā Windows 10:

1. Izmantojiet VPN

Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ir bloķējis vietni, kurai mēģināt piekļūt, virtuālā privātā tīkla (VPN) izmantošana faktiski ir vienkāršākais veids, kā apiet attiecīgo ierobežojumu.

Vispirms VPN ir visnoderīgākā tehnoloģija: tā uzlabo jūsu drošību un konfidencialitāti, nodrošinot šifrētus savienojumus, novēršot ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus, kā arī padarot nevēlamu saturu, reklāmas un uznirstošos logus, kas jūsu ekrānam nodrošina plašu piestātni. Turklāt VPN var apburt ierobežojumus, kas noteikti vēlamajām vietnēm. Izklausās jauki, vai ne?

VPN var palīdzēt brīvi un droši pārlūkot tīklu.

Tirgū ir daudz lielisku VPN rīku, un jūs varat izvēlēties jebkuru no tiem, atkarībā no jūsu vajadzībām un budžeta. Daži VPN ir bez maksas, savukārt daži augstākās kvalitātes produkti var izraisīt klepu - izvēle ir jūsu izvēle. Jebkurā gadījumā ir risinājums visiem.

Ja jums jau ir VPN, mēģiniet to izmantot, lai piekļūtu jebkurai vietnei, kuru bloķējis jūsu ISP. Ja jūsu VPN savienojums neizdodas, noteikti izlasiet šo mūsu rakstu: lai izmēģinātu, tas ir pilns ar pārbaudītiem labojumiem.

Un visbeidzot, neaizmirstiet, ka, izmantojot VPN, pārlūkošana nav 100% droša - it īpaši, ja pārkāpjat vietnes, kuras jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs uzskata par bloķēšanas vērts. Tāpēc esiet modrs, atjauniniet programmatūru, izveidojiet un droši glabājiet stingras paroles un izvairieties no pikšķerēšanas. Turklāt apsveriet iespēju izmantot īpašu programmatūru, kas novērsīs drošības pārkāpumus un datu noplūdi. Piemēram, Auslogics BoostSpeed ​​aizsargās jūsu privātumu un uzlabos jūsu Windows 10 datora veiktspēju.

Uzlabojiet savu privātumu un uzlabojiet datora veiktspēju, ja vēlaties droši un efektīvi pārlūkot tīmekli.

2. Pārslēdzieties uz publisku DNS

Domājams, ka domēna vārdu sistēmas (DNS) iestatījumu maiņa ir efektīvs risinājums, lai pārvarētu interneta cenzūru un filtrēšanu.

Lai triks darbotos, jums jādara šādi:

 1. Atveriet uzdevumjoslu -> atrodiet ikonu Savienojums -> Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
 2. Atveriet Tīkla un interneta iestatījumi -> Atlasiet Mainīt adaptera opcijas.
 3. Atrodiet savu savienojumu -> Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atveriet Rekvizīti.
 4. Atlasiet interneta protokola 4. versiju (TCP / IPv4) un ievadiet tā rekvizītus.
 5. Nokļūstot cilnē Vispārīgi, pārbaudiet Izmantot šīs DNS servera adreses.
 6. Pārejiet uz vēlamo DNS serveri un iestatiet to uz 8.8.8.8.
 7. Pārejiet uz alternatīvo DNS serveri un ievadiet 8.8.4.4.
 8. Noklikšķiniet uz Labi, lai apstiprinātu iestatījumus.

Cerams, ka tagad jums ir piekļuve ierobežotām vietnēm.

Neskatoties uz to, interneta pakalpojumu sniedzēji mūsdienās ir diezgan izveicīgi: dažiem no viņiem ir savi veidi, kā liegt tiem, kas izmanto publiskos DNS serverus, piekļūt bloķētajām vietnēm. Par laimi nav nepieciešams izmisums: jums joprojām ir daudz triku piedurknēs - vienkārši turpiniet lasīt un turpināt savu darbu.

3. Izmantojiet IP, nevis URL

Lai gan interneta pakalpojumu sniedzēji ir slaveni ar noteiktu URL bloķēšanu, lielākā daļa IP adrešu šādā veidā netiek vajāti. Lūk, kā jūs varat izmantot šo situāciju savā labā:

 1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu + S, lai atvērtu Windows meklēšanas joslu.
 2. Ierakstiet cmd (bez pēdiņām) un sarakstā atlasiet Komandu uzvedne.
 3. Palaidiet komandu uzvedni kā administratoru (ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet nepieciešamo opciju).
 4. Ievadiet šādu komandu (bez // www.) Un nospiediet Enter:

  tracert + URL

 5. Tagad jūs varat redzēt IP adresi.
 6. Nokopējiet to. Pēc tam ielīmējiet to pārlūkprogrammas adrešu joslā.

Nav laimes? Pēc tam pārejiet pie šāda risinājuma - jūsu triumfs vēl būs priekšā.

4. Izmantojiet starpniekservera vietnes

Starpniekserveru vietnes var kļūt par ļaunu, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ir bloķējis vietni, kurai mēģināt piekļūt. Starpniekservera vietne ir trešās puses tiešsaistes pakalpojums, kas maskēs jūsu IP un pārvarēs bloķēšanu, lai jūs varētu iegūt nepieciešamo informāciju. Vienīgā problēma ir tā, ka šī metode palēnina savienojumu, tāpēc pārliecinieties, vai tas jums līdz šim ir maksimālā stāvoklī.

5. Izmantojiet starpniekservera pārlūka paplašinājumus

Starpniekservera pārlūka paplašinājuma izmantošana ir jauks veids, kā uzlauzt bloķējumus un filtrus, tāpēc jūs varat brīvi izvēlēties un pievienot sev piemērotāko paplašinājumu atkarībā no pārlūkprogrammas. Tomēr ņemiet vērā, ka šis risinājums ierobežo jūsu interneta savienojuma ātrumu.

6. Izmantojiet pakalpojumu Google Translate

Tas patiešām ir lielisks triks: vecais labais Google tulkotājs faktiski var ietaupīt jūsu dienu, palīdzot jums apiet ierobežojumus, ko uzliek jūsu priekšnieks ISP.

Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Atveriet pakalpojumu Google tulkotājs.
 2. Teksta ievades laukā ierakstiet tās vietnes URL, kuru vēlaties atbloķēt.
 3. Pārejiet uz teksta izvades lauku un iestatiet to valodā, kuru vēlaties redzēt vēlamajās lapās.
 4. Kad tulkojums ir pabeigts, saite tulkošanas laukā kļūs noklikšķināma.
 5. Un voila, tagad jūs varat redzēt, ko vēlaties, izmantojot Google tulkotāju.

Google tulkotājs palīdz apiet ISP blokus.

7. Izmēģiniet īsos URL

Šī metode ir gan vienkārša, gan efektīva: vienkārši kopējiet bloķētās vietnes URL un ielīmējiet to tiešsaistes URL saīsināšanas pakalpojumā. Īsa versija, kuru jūs iegūsiet, visticamāk, novedīs jūs pie bloķēšanas.

8. Izmantojiet HTTPS

Diemžēl šis risinājums nedarbosies visās vietnēs, taču tomēr ir vērts to izmēģināt. Lai pārietu uz opciju HTTPS, rīkojieties šādi: palaidiet pārlūkprogrammu un aizstājiet “//” adreses daļu ar “//” vai pirms “www.” Ievietojiet “//”. Tagad jums vajadzētu būt iespējai apiet ierobežojumu.

9. Konvertējiet vietnes uz PDF

Un šeit ir vēl viens veids, kā atbloķēt vietnes datorā: varat izmantot pieejamos tiešsaistes pakalpojumus, lai vietnes pārveidotu par PDF, kas padarīs vajadzīgo saturu pieejamu jauku izdrukājamu lapu veidā.

10. Izmantojiet interneta arhīvus

Pagaidām nav panākumu? Nu, tas varētu nozīmēt, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ir nozadzis gājienu uz jums un paredzējis viltību. Šādā gadījumā iesakām meklēt digitālos arhīvus, kuros var saglabāt to tīmekļa lapu kopijas, kurām tagad nevarat tieši piekļūt.

Mēs ceram, ka jums ir izdevies sasniegt jūsu kāroto saturu.

Vai jums ir kādas idejas vai jautājumi par šo jautājumu?

Mēs ceram uz jūsu komentāriem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found