Windows

Virtuālā atmiņa ir par zemu - lūk, kā to novērst

Windows ir pilns ar kaitinošām mazām kļūdām, un “Out of virtual memory” ir viena no tām. Parasti jūsu dators vispirms sāk sasalst. Tad parādās kļūda, kas norāda, ka jūsu virtuālā atmiņa ir pārāk maza.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kas izraisa šo kļūdu un kā to visu reizi novērst.

Kas ir virtuālā atmiņa?

Virtuālā atmiņa, kas pazīstama arī kā lappuses vai mijmaiņas fails, ir cietajā diskā esošais fails, kuru Windows ikreiz izmanto papildus fiziskajai atmiņai (RAM). Piemēram, ja izmantojat lietojumprogrammu vai procesu, kuru RAM nevar apstrādāt, virtuālā atmiņa ir noderīga. Parasti lapas fails ir 1,5 reizes lielāks par fiziskās atmiņas apjomu, t.i., sistēmā ar 512 MB RAM būs 768 MB lapas faila.

Kāpēc rodas kļūda “Zems virtuālās atmiņas līmenis”?

Šo kļūdu parasti izraisa divas lietas:

  • Jums nav pietiekami daudz RAM;
  • Programma jūsu datorā ir kļūdaina un izraisa atmiņas noplūdi.

Kā to salabot?

Atbrīvoties no šīs kļūdas nav pārāk grūti, it īpaši, ja tā notiek tāpēc, ka datorā nav pietiekami daudz RAM. Šādā gadījumā viss, kas jums jādara, ir jāpievieno vairāk fiziskās atmiņas, lai paātrinātu datora darbību. Ja to nevar izdarīt uzreiz, varat palielināt lapas faila lielumu. Lūk, kā to izdarīt:

  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Mans dators un dodieties uz Rekvizīti.
  • Noklikšķiniet uz Papildu cilne (vai Papildu sistēmas iestatījumi saite, ja izmantojat Windows 7 vai Vista) un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi poga Izrāde sadaļā.
  • Tiks atvērts jauns logs. Iet uz Papildu cilni.
  • Atrodi Virtuālā atmiņa sadaļā un noklikšķiniet uz Mainīt pogu.
  • Atlasiet Sistēmas pārvaldīts lielums opciju vai manuāli mainīt lapas faila lielumu.
  • Klikšķis labi.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Maz virtuālās atmiņas» kļūdu, izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Tomēr, ja kļūdu ir izraisījusi kļūdaina lietojumprogramma, vispirms ir jāidentificē vainīgais. Lai to izdarītu, atveriet Uzdevumu pārvaldnieks (nospiediet Ctrl + Alt + Del uz tastatūras) un dodieties uz Procesi cilni. Pēc tam noklikšķiniet uz Skats -> Atlasīt kolonnas. Pārbaudiet Virtuālās atmiņas lielums izvēles rūtiņu un noklikšķiniet labi. Tagad uzdevumu pārvaldnieks parādīs, cik lielu virtuālo atmiņu izmanto katra lietojumprogramma. Ja noklikšķināsiet uz VM izmērs kolonnas nosaukums divreiz, procesi tiks sakārtoti, pamatojoties uz to, cik daudz virtuālās atmiņas tie izmanto, no lielākās līdz mazākajai. Jūs uzreiz redzēsiet, kurš process ir visvairāk izsalcis.

Tad jums būs jāatrod lietojumprogramma, kurā darbojas process - daži, piemēram, firefox.exe, ir diezgan acīmredzami.

Ja neesat tik pazīstams ar procesiem, lejupielādējiet programmu ar nosaukumu Procesu pārlūks. Tam nav nepieciešama instalēšana - viss, kas jums jādara, ir palaist .exe failu. Būtībā šī programma ir daudz rūpīgāka Task Manager alternatīva. Kad tas ir atvērts, noklikšķiniet uz Skats -> Atlasīt kolonnas. Tad dodieties uz Procesa atmiņa cilni un pārbaudiet Virtuālais lielums izvēles rūtiņu. Klikšķis labi. Tāpat kā Windows uzdevumu pārvaldniekā, jūs varat kārtot rezultātus. Katrā procesā būs informācija par lietojumprogrammu, kurā tā darbojas. Ja jums nepieciešama vēl vairāk informācijas, virziet peles kursoru virs attiecīgā procesa.

Tagad, kad zināt, kuras programmas dēļ virtuālā atmiņa ir maza, varat mēģināt to novērst. Vispirms mēģiniet atjaunināt programmatūru - parasti atjauninājumi novērš tādas kļūdas. Ja tas nedarbojas, mēģiniet atinstalēt un pārinstalēt lietojumprogrammu. Ja arī tas nedarbojas, sazinieties ar programmatūras atbalsta komandu un meklējiet internetā konkrēto programmatūras problēmu.

Varat arī izmantot Auslogics izstrādāto rīku, lai uzzinātu, kāpēc tieši virtuālā atmiņa jūsu datorā ir tik lēna. Mūsu programmatūrā nav ļaunprātīgas programmatūras, tā ir droša un bezmaksas.

Vai jautājums, kā manu datoru padarīt ātrāku, joprojām traucē? Izlasiet citus mūsu padomus un ieteikumus, kā palielināt datora ātrumu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found