Windows

Kāda ir nederīga depo konfigurācijas kļūda?

Tie, kas mīl tādas videospēles kā Player Unknown’s Battleground (PUBG), Team Fortress un Grand Theft Auto, ir pazīstami ar spēļu platformu Steam. Tas nodrošina spēlētājiem vietu, kur lejupielādēt, instalēt un atjaunināt iecienītās videospēles. Turklāt tas savieno viņus ar spēļu sabiedrību, ļaujot viņiem pievienot draugus un pievienoties grupām, tērzējot un koplietojot failus visā platformā.

Lai gan Steam ir ielādētas aizraujošas funkcijas, kļūdas joprojām nav svešas. Nesen daudzi cilvēki sūdzējās par kļūdu Invalid Depot Config šajā spēļu platformā. Ja jums ir vienāds viedoklis, šis raksts jums būs vajadzīgs. Mēs iemācīsim jums novērst Steam Invalid Depot konfigurācijas kļūdu sistēmā Windows 10. Jūs arī sapratīsit, kas izraisa problēmu, kas palīdzēs novērst problēmas atkārtošanos.

Kāda ir nederīga depo konfigurācijas kļūda?

Tagad jūs varētu jautāt: "Kāpēc rodas Steam Invalid Depot Config problēma?" Pamatojoties uz spēlētāju iesniegtajām sūdzībām, to izraisa vairākas lietas. Šeit ir daži no tiem:

 • Steam klients ir novecojis - kļūda var rasties, ja izmantojat novecojušu Steam versiju. No otras puses, traucēta automātiskās atjaunināšanas funkcija var liegt klientam veiksmīgi palaist atjauninājumu. Lai novērstu šo problēmu, varat manuāli piespiest atjaunināšanu vai pārinstalēt Steam.
 • DNS adresē ir kļūme - iespējams, ka kļūda parādās arī Steam DNS kešatmiņā. Šajā gadījumā varat izdzēst Steam DNS adresi vai tās vispārējo DNS kešatmiņu.
 • Problēma rodas no beta programmas - aktīvi beta programmu dalībnieki parasti saņem šo kļūdas ziņojumu. Ja vēlaties atbrīvoties no problēmas, mūsu padoms ir atteikties no programmas.
 • Steam nav piekļuves būtiskiem spēļu failiem - problēma var rasties, ja jums ir stingri lietotāja konta kontroles (UAC) iestatījumi. Iespējams, ka Steam nav atļaujas piekļūt kritiskiem spēļu failiem.
 • Ir konflikts ar Steam klienta sāknēšanas rīku. Kādu iemeslu dēļ kļūda tiek parādīta lietotnē Steam klienta sāknēšanas rīks. Daudzi lietotāji apgalvoja, ka problēma tika novērsta, atspējojot šo funkciju.
 • Appmanifest.acf fails ir bojāts - ja spēles appmanifest.acf fails ir bojāts, var tikt parādīts kļūdas ziņojums. Risinājums šeit ir atvērt .acf failu un noņemt sadaļu MountedDepots.

Ja tiekat galā ar kļūdu, neuztraucieties, jo tā ir novēršama. Mēs esam iekļāvuši vairākus risinājumus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas. Mēs tos esam uzskaitījuši no vienkāršākajiem līdz sarežģītākajiem. Tāpēc iesakām sākt no saraksta augšdaļas un iet uz leju. Pietiekami drīz jūs atradīsit risinājumu, kas atrisinās problēmu.

1. risinājums: Steam klienta atjaunināšana

Viens no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc rodas nederīgas depo konfigurācijas kļūda, ir novecojis Steam klients. Kaut arī lietotni var atjaunināt automātiski, šī funkcija reizēm var saskarties ar kļūmēm. Kad tas notiek, klients nevar veiksmīgi atjaunināt. Ieteicams procesu aktivizēt manuāli, restartējot lietotni. Otra metode ir piespiest Steam atjaunināt. To var izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet Steam klientu.
 2. Dodieties uz lentes joslu lietotnes augšdaļā.
 3. Noklikšķiniet uz Steam un pēc tam no opcijām atlasiet Check for Steam Client Updates.

Ja kļūdas ziņojums joprojām pastāv, varat izmēģināt citu pieeju Steam atjaunināšanai. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Pārliecinieties, ka Steam nedarbojas. To varat izdarīt, dodoties uz uzdevumjoslu un pēc tam pārbaudot, vai ikona Steam joprojām pastāv. Ja tā ir, pārtrauciet to.
 2. Dodieties uz Steam instalācijas mapi. Parasti to var atrast, izmantojot šo ceļu:

C: \ Program Files (x86) \ Steam

 1. Atlasiet visu, izņemot mapi Steamapps, failu Steam.exe un mapi Userdata. Dzēsiet atlasītos failus.
 2. Pēc mapes Steam tīrīšanas restartējiet datoru.
 3. Kad dators ir palaists, atveriet Steam, izmantojot tā galveno izpildāmo failu.
 4. Programmai tiks veikta integritātes pārbaude. Kad šis process būs pabeigts, klients automātiski lejupielādēs un instalēs jaunāko programmas versiju.

Kad process ir pabeigts, restartējiet Steam klientu un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums vairs nav redzams. Ja problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

2. risinājums: Steam DNS kešatmiņas skalošana

Reizēm tīkla problēma var izraisīt Steam Invalid Depot konfigurācijas kļūdas parādīšanos. Ja tas tā ir, tad DNS kešatmiņas skalošana atrisinās problēmu. Jūs varat tikt galā ar kļūdu divos veidos. Pirmā metode ir diezgan vispārēja. Viss, kas jums jādara, ir notīrīt visu datora DNS. No otras puses, varat izmantot mērķtiecīgu pieeju un izskalot tikai Steam DNS kešatmiņu. Lai to izdarītu, jums jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. To darot, tiks atvērts dialoglodziņš Palaist.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Palaist, ierakstiet “steam: // flushconfig” (bez pēdiņām).
 3. Nospiediet Ctrl + Shift + Enter uz tastatūras.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju programmai, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Jūs redzēsiet brīdinājumu, ka, turpinot darbību, jūsu Steam klienta kešatmiņa tiks izdzēsta un jums būs jāpiesakās vēlreiz. Noklikšķiniet uz Jā.
 6. Kad process ir pabeigts, palaidiet Steam un piesakieties savā kontā.

Mēģiniet atvērt spēli no savas bibliotēkas un pārbaudīt, vai kļūdas ziņojums vairs nav redzams.

3. risinājums: atteikšanās no beta programmām

Vai esat aktīvs kādu beta programmu dalībnieks? Ja tā, tad jūs varētu vēlēties no tiem atteikties. Daudzi lietotāji ziņoja, ka iestāšanās beta programmā palīdzēja viņiem novērst kļūdu. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet Steam, pēc tam pārejiet uz izvēlni augšpusē un noklikšķiniet uz Steam.
 2. Sarakstā atlasiet Iestatījumi.
 3. Kad parādīsies logs Iestatījumi, dodieties uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz Konts.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam sadaļā Beta līdzdalība noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
 5. Kad esat nonācis līdzdalības beta versijā, noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta un atlasiet opciju Neviens - atteikties no visām beta programmām.
 6. Beta līdzdalības ekrānā noklikšķiniet uz Labi.
 7. Atgriezieties logā Iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Pēc šo darbību veikšanas restartējiet Steam un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums joprojām pastāv. Ja parādās nederīgas depo konfigurācijas problēma, izmēģiniet nākamo risinājumu.

4. risinājums: .Exe faila izmantošana no instalēšanas mapes, lai palaistu Steam

Daži lietotāji, kuri spēja atbrīvoties no kļūdas ziņojuma, mēģināja izmantot Steam .exe failu no instalācijas mapes, nevis tā saīsnes. Visticamāk, ka problēmas rada atļauju problēmas. Tātad, risinājums būtu tieši doties uz instalācijas mapi. Ja vēlaties uzzināt, kā palaist Steam klientu no instalēšanas mapes atrašanās vietas, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslas sistēmas tekni un pēc tam pārbaudiet, vai ir redzama ikona Steam. Ja tā ir, pārtrauciet programmu.
 2. Tagad tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E, lai atvērtu File Explorer.
 3. Pārejiet uz Steam instalācijas mapi. Jums tas jāatrod šajā vietā:

C: \ Program Files (x86) \ Steam

 1. Meklējiet Steam.exe un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā, lai palaistu programmu.

Pēc Steam atvēršanas no tā instalēšanas mapes mēģiniet ielādēt spēli no savas bibliotēkas un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

5. risinājums: Steam klienta sāknēšanas rīka noņemšana no startēšanas vienumiem

Dažos gadījumos kļūda parādās Steam Client Bootstrapper procesa dēļ. Šis pakalpojums ir paredzēts, lai lejupielādētu atjauninājumus un trūkstošos failus, taču tajā var rasties kļūdas vai kļūmes, kas var ietekmēt programmas darbību. Ieteicams apturēt tā automātisku palaišanu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Palaist, ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad parādās sistēmas konfigurācijas logs, noklikšķiniet uz cilnes Startup.
 4. Noklikšķiniet uz saites Atvērt uzdevumu pārvaldnieku.
 5. Dodieties uz cilni Startup uzdevumu pārvaldniekā.
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Steam Client Bootstrapper un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atspējot.
 7. Atgriezieties logā Sistēmas konfigurācija un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Pēc šo darbību veikšanas palaidiet Steam un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums joprojām tiks parādīts.

6. risinājums: Spēles lietotnes manifesta modificēšana

Ja ir kāda konkrēta spēle, kas aktivizē kļūdas ziņojumu, varat mēģināt veikt dažas izmaiņas tās .acf failā. Šajā risinājumā jums būs jānoņem visa faila MountedDepots konfigurācijas sadaļa. Pēc vairāku lietotāju domām, tieši šī kļūda parādās. Jūs varat atrisināt problēmu, atjaunojot faila daļu MountedDepots. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Vispirms jums jāpārliecinās, ka Steam nedarbojas. To var izdarīt, atverot uzdevumu pārvaldnieku. Nospiediet Ctrl + Shift + Enter uz tastatūras, pēc tam meklējiet Steam starp procesiem. Ja tas ir tur, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz Beigt uzdevumu.
 2. Tagad dodieties uz Steam lietotņu mapi, pārejot uz šo ceļu:

C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps

 1. Atrodiet failu appmanifest.acf un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Atveriet failu, izmantojot Notepad.
 3. Nospiediet tastatūras taustiņu kombināciju Ctrl + F, pēc tam ierakstiet “MountedDepots” (bez pēdiņām).
 4. Nospiediet Enter uz tastatūras.
 5. Atlasiet visu konfigurācijas sadaļu MountedDepots, pēc tam to izdzēsiet.
 6. Ja mapē ir citi appmanifest.acf faili, izdzēsiet arī to MountedDepots konfigurācijas daļu.
 7. Restartējiet Steam un ļaujiet tam apstiprināt spēles failus.
 8. Mēģiniet instalēt skarto spēli un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums vairs nav redzams.

Bonusa padoms: optimizējiet sava datora veiktspēju spēlēšanai

Kad esat atbrīvojies no Steam kļūdas par nederīgu depo konfigurāciju, jums vajadzētu turbo uzlādēt datoru spēlēšanai. Ir daudz veidu, kā to izdarīt, taču ērtākā un efektīvākā metode ir Auslogics BoostSpeed ​​izmantošana. Šī programma pielāgo neoptimālos iestatījumus jūsu sistēmā, ļaujot operācijām un procesiem iet ātrāk. Turklāt tas uzrauga datora atmiņas lietojumu, nodrošinot optimālu piešķiršanu. Tātad, kad izmantojat Steam un spēlējat spēles, jūs nepiedzīvosiet aizkavēšanos un traucējumus.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums atbrīvoties no Steam kļūdas par nederīgu depo konfigurāciju.

Ja mums pietrūka citu svarīgu risinājumu, lūdzu, nekautrējieties dalīties tajos zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found