Windows

Kā atbrīvoties no PNP Detected Fatal Error ziņojuma operētājsistēmā Windows 10?

Cilvēki mēdza tik ļoti strādāt, kad rodas kļūda Zilā ekrāna nāvē. Tomēr šī problēma ir kļuvusi tik izplatīta operētājsistēmā Windows, ka cilvēki tagad ir kļuvuši nemierīgāki, kad viņu dators sasalst un mirgo BSOD kļūda. Mūsdienās, kad tādi jautājumi kā PNP_Deteсted_Fatal_Error parādās viņu datorā, viņi, protams, zina, ka vispirms ir jāatrod risinājums tiešsaistē.

Nu, ja jūs domājat, kā novērst PNP_Detected_Fatal_Error operētājsistēmā Windows 10, esat nonācis īstajā vietā. Šajā ziņojumā mēs dalīsimies ar darbībām, kas jums jāveic, lai atbrīvotos no kļūdas ziņojuma.

Ko nozīmē zilais ekrāns PNP_Detected_Fatal_Error?

PNP ir saīsināta termina “Plug and Play” forma. PNP darbojas kā jūsu sistēmas saskarne, ļaujot darboties tādām ierīcēm kā austiņas un USB diski. Ja sistēma Windows nedarbojas pareizi bojātu, trūkstošu vai bojātu sistēmas failu vai draiveru dēļ, kritiskais ziņojums PDP_DETECTED_FATAL_ERROR var tikt parādīts ekrānā. Tāpēc, lai neatgriezeniski atbrīvotos no problēmas, noteikti izpildiet mūsu tālāk sniegtos norādījumus.

1. risinājums: vecāku draiveru versiju atjaunošana

Kā jau minējām, kļūda ir saistīta ar jūsu draiveriem. Tātad, mēs iesakām atjaunot draiverus viņu vecākajām versijām. Tā kā kļūdas ziņojums neļauj jums pareizi piekļūt sistēmai, iesakām palaist drošajā režīmā. Lai piekļūtu šai funkcijai, jums vismaz trīs reizes jāļauj datoram neizdoties palaist, līdz tiek aktivizēta automātiskā labošanas vide. Turpmāk rīkojieties šādi:

 1. Pārejiet uz šo ceļu:
 2. Problēmu novēršana -> Papildu opcijas -> Startēšanas iestatījumi
 3. Noklikšķiniet uz pogas Restartēt.
 4. Kad dators ir restartēts, nospiediet tastatūras taustiņu F4 vai 4, lai aktivizētu drošo režīmu.

Pēc sāknēšanas drošajā režīmā jums jāievēro tālāk sniegtie norādījumi.

 1. Dodieties uz Device Manager.
 2. Atrodiet nesen atjaunināto draiveri un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 3. Opcijās atlasiet Rekvizīti.
 4. Dodieties uz cilni Draiveris.
 5. Noklikšķiniet uz Atgriezt draiveri.
 6. Noklikšķiniet uz Labi.

Tas jādara visiem draiveriem, kurus nesen atjauninājāt. Ja domājat, ka kļūdu izraisa tikko instalēta programmatūra, iesakām to noņemt vietnē Programmas un līdzekļi. Kad esat atjaunojis draiverus vai atinstalējis problemātisko programmu, pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi. Ja tā ir, iesakām pareizi atjaunināt draiverus, izmantojot Auslogics draiveru atjauninātāju. Jums nav jāuztraucas par nepareizu draiveru versiju instalēšanu. Auslogics draivera atjauninātājs automātiski atpazīs jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un šis rīks atradīs ražotāju ieteiktās jaunākās draiveru versijas.

2. risinājums: atgriešanās pie iepriekšējā atjaunošanas punkta

Viens no labākajiem veidiem, kā atbrīvoties no PNP_Detected_Fatal_Error, ir sistēmas atjaunošana iepriekšējā darbspējīgajā versijā. Neuztraucieties par personīgo failu zaudēšanu, jo šī metode neietekmēs jūsu saglabātos datus. Pirms mēs turpinām veikt šīs darbības, jums jāstartē drošajā režīmā. Kad esat to izdarījis, izpildiet šos norādījumus:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “rstrui.exe” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Tagad izvēlieties atjaunošanas punktu, kur dators joprojām darbojās pareizi.
 4. Noklikšķiniet uz Tālāk, lai turpinātu.

3. risinājums: palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju

Varat arī palaist SFC skenēšanu, lai labotu bojātos vai trūkstošos sistēmas failus. Lai to izdarītu, vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām), pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne rezultātos.
 3. Atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Palaidiet šo komandu:

sfc / scannow

4. risinājums: Tīrīšanas sistēmas atkritumi

Iespējams, ka nevajadzīgā sistēmas nevēlamā darbība izraisa PNP_Detected_Fatal_Error parādīšanos. Mēs iesakām tos noņemt, veicot šīs darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties dot atļauju lietotnei. Noklikšķiniet uz Jā.
 5. Komandu uzvednē ierakstiet “cleanmgr” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Diska tīrīšana identificēs diska vietas daudzumu, kuru varat atgūt.
 6. Tiks parādīts to vienumu saraksts, kurus varat noņemt. Atlasiet Pagaidu faili un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Pro padoms. Izmantojot Auslogics BoostSpeed, jūs varat sasist divus putnus ar vienu akmeni. Izmantojot šī rīka priekšrocības, jūs varat atbrīvoties no personālā datora atkritumiem un atjaunot sistēmas stabilitāti. Tas uzlabos neoptimālos sistēmas iestatījumus, uzlabojot datora ātrumu. Izmantojot Auslogics BoostSpeed, jūsu dators var darboties ātrāk un efektīvāk.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «PNP konstatēta fatāla kļūda» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai jūs varat ieteikt citus veidus, kā novērst PNP_Detected_Fatal_Error?

Dalieties savās idejās, pievienojoties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found